Autor Wątek: bare knuckle i lundgren m-7  (Przeczytany 12231 razy)

Offline Arch

  • Nowy użytkownik
  • Wiadomości: 3
bare knuckle i lundgren m-7
« 04 Cze, 2009, 19:19:29 »
Krótkie pytanie ktokolwiek ma lub co może powiedzieć o bare knuckle i lundgren m-7 ,ewentualnie o ich zamienikach

Offline Pan Sinner

  • MrWhosyourdaddybitch
  • Pr0
  • Wiadomości: 1 741
  • Miałki!
    • Torg
Odp: bare knuckle i lundgren m-7
« Odpowiedź #1 04 Cze, 2009, 19:32:48 »
Najpierw się zastanów o co chcesz pytać, potem pytaj

Offline g-zs

  • Pr0
  • Wiadomości: 4 305
  • got beagle?
Odp: bare knuckle i lundgren m-7
« Odpowiedź #2 04 Cze, 2009, 19:54:25 »
jeśli o brzmienie idzie, to Lundgrena m7 zdaje się że ma Pan Mikos
B ( o ) ( o ) B S

Offline 7th

  • Pr0
  • Wiadomości: 729
Odp: bare knuckle i lundgren m-7
« Odpowiedź #3 04 Cze, 2009, 20:12:22 »
Jest jakaś polska dystrybucja tych pikapów czy trzeba wszystko zamawiać za granicą?
power to a being never dies

Offline nikt

  • Jeń Lebany
  • Administrator
  • Wiadomości: 4 199
Odp: bare knuckle i lundgren m-7
« Odpowiedź #4 04 Cze, 2009, 21:01:50 »
nie ma ani tego ani tego. zamawiasz u producenta
"Government is not the solution to our problem; government IS the problem." Ronald Reagan

Offline 7th

  • Pr0
  • Wiadomości: 729
Odp: bare knuckle i lundgren m-7
« Odpowiedź #5 04 Cze, 2009, 22:30:12 »
Szkoda, do tego nie mam PyPala, bo od jakiegoś już czasu mam ochotę wypróbować coś z tych gatunków...
power to a being never dies

Offline James Dean

  • Pr0
  • Wiadomości: 841
  • Ich liebe Lizol
Odp: bare knuckle i lundgren m-7
« Odpowiedź #6 05 Cze, 2009, 10:09:32 »
Co za problem zalozyc konto na paypal?

Offline nikt

  • Jeń Lebany
  • Administrator
  • Wiadomości: 4 199
Odp: bare knuckle i lundgren m-7
« Odpowiedź #7 05 Cze, 2009, 10:17:14 »
po co dealer?? zeby jeszcze wyzsza cene od i tak juz wysokiej narzucil??
"Government is not the solution to our problem; government IS the problem." Ronald Reagan

Offline m4ody

  • Pr0
  • Wiadomości: 516
    • http://www.rotengeist.pl
Odp: bare knuckle i lundgren m-7
« Odpowiedź #8 05 Cze, 2009, 10:53:50 »
7th jak chcesz to moge zostać Twoim dilerem  :P
Leweoczkomisiarysia

Offline 7th

  • Pr0
  • Wiadomości: 729
Odp: bare knuckle i lundgren m-7
« Odpowiedź #9 05 Cze, 2009, 10:58:44 »
7th jak chcesz to moge zostać Twoim dilerem  :P

Dzięki. Dzisiaj założyłem już konto Paypal :). Na razie funt wysoko stoi to się nie porywam. Po drugie to musiałbym sprzedać Sonica, a z tym może być ciężko. Chuj, na razie czekam.
power to a being never dies

Offline Arch

  • Nowy użytkownik
  • Wiadomości: 3
Odp: bare knuckle i lundgren m-7
« Odpowiedź #10 05 Cze, 2009, 15:39:46 »
Najpierw się zastanów o co chcesz pytać, potem pytaj
cóż jak przystało na laika zbieram wszelkie możliwe informacje ,doświadczenia na ten temat .

Offline Pan Sinner

  • MrWhosyourdaddybitch
  • Pr0
  • Wiadomości: 1 741
  • Miałki!
    • Torg
Odp: bare knuckle i lundgren m-7
« Odpowiedź #11 05 Cze, 2009, 15:45:46 »
No ale konkretnie, co chcesz wiedzieć? Trzy razy u nich kupowałem, miałem PUP'y BKP w 2 gitarach z czego jeden z nich to custom... No postaraj się ;)

Offline tomus

  • Gaduła
  • Wiadomości: 291
Odp: bare knuckle i lundgren m-7
« Odpowiedź #12 05 Cze, 2009, 16:43:19 »
Witam.         Sinner czy Ty czasem nie masz bare knucle w jp7? Jak ten pickup gada w tym wiośle i na jakim wzmaku go ogrywałeś?

Offline Arch

  • Nowy użytkownik
  • Wiadomości: 3
Odp: bare knuckle i lundgren m-7
« Odpowiedź #13 05 Cze, 2009, 16:52:10 »
W ramach starań:
W trakcie sesji nagraniowej bardzo szybko okazało się że ibn 7321 jest gitarą tylko do nauki (przestawienia się)
no ewentualnie do całkowitej rekonstrukcji (jak dla mnie) począwszy od wymiany podstrunnicy ,progów które po półrocznym średnio intensywnym graniu i tak zbliżają się do wymiany zakończywszy na całej elektronice w tym przypadku pasywnych pickup-ów,drugą gitarą schecter hellrizer z emg niby wszystko w porządku a przy piórkowaniu niskich partii w szybkich tempach mocno się rozczarowałem.
Chyba najważniejsze (i znowu jak dla mnie)przeznaczeniem jest szybki (280-300 bpm) death-black metal (także Korn,slipknot jest mi obce) z dużą ilością ozdobników i pełnych akordów,więc albo przeprowadzę transplantację wnętrzności w w/w instrumentów albo zacznę szukać całkiem nowego instrumentu (co znacząco podniesie koszta nawet przy cenie tych pickup-ów i mocno ograniczy poszukiwanie z względu na nasz kraj ,bądź miasto warszawa i jego zacofanie w temacie 7-strun).
Więc pytam, szukam rozwiązań ,pomocnych "słów" zaznaczając że podanie mi parametrów technicznych nie wiele mi pomoże a jedynie porównanie biorąc pod uwagę doświadczenia, uczucia szerokiego grona forumowiczów .

Offline Pan Sinner

  • MrWhosyourdaddybitch
  • Pr0
  • Wiadomości: 1 741
  • Miałki!
    • Torg
Odp: bare knuckle i lundgren m-7
« Odpowiedź #14 05 Cze, 2009, 17:11:58 »
Witam.         Sinner czy Ty czasem nie masz bare knucle w jp7? Jak ten pickup gada w tym wiośle i na jakim wzmaku go ogrywałeś?

Tak, ale JP7 już nie jest moją własnością, tylko Radka_M, głównie grywałem na riverze Chubster. W JP7 jest set Nail Bomb na moście i hodrodowany RiffRaff przy szyjce. To dość specyficzny set, bo RR jest o wiele jaśniejszy niż NB, na niektórych wzmacniaczach lubi zapiszczeć i wymaga sporej dokładności, za to na czystym nie ma kurwa konkurencji! Czytelny, szklankowaty, jednocześnie "drewniany" atak. NB jest dynamiczny, ale nie aż tak jak np., d-sonic DiMarzio, bardzo plastyczny PUP IMO, co mi bardzo pasuje, jest ciemniejszy od RR, co nie znaczy, że ciemny. Mimo dużego sygnału góra jest zachowana, sporo sprężystego dołu, dość masywny w brzmieniu, oba pickupy są na AlNiCo V i są kalibrowane, w tym przypadku sygnał RR podciągnięty jest pod NB, w standardzie FF to dość słaby przetwornik jeśli chodzi o sygnał. Tim nie robi problemów ze zmianą magnesów, dla przykładu dla Nikt'a zamówiłem kiedyś set NB+Cold Sweat z czego CS na AlNiCo V właśnie, oryginalnie na ceramicznych...

Arch, to nie jest wyjście, cena przetworników dojdzie do ceny gitary, sprzedaj padło młodemu i kup coś dla ludzi, DiMarzio, czy SeymourDuncan nie śmierdzą

Offline Radek M

  • Sith Lord
  • Pr0
  • Wiadomości: 1 484
  • "[pause] These go to eleven"
Odp: bare knuckle i lundgren m-7
« Odpowiedź #15 15 Cze, 2009, 15:55:11 »
W gruncie rzeczy moje odczucia co do pikapow w JP7 sie pokrywaja z tym co mowi Sinner. Ja dodam tylko tyle, ze nailbomb brzmi bardzo masywnie, ale nie ma przesadzonej gory, co jest bardzo fajna sprawa. Natomiast Riffraff zmienil moje podejscie do Bodzia. Wczesniej szukalem kosteczek, zeby zmienic charakter brzmienia solowego, dzieki temu pikapowy uzyskalem brzmienie a'la LP z niezlym pizdnieciem. No bomba poprostu. Zdecydowanie polecam ten secik.
« Ostatnia zmiana: 15 Cze, 2009, 17:06:52 wysłana przez Radek M »
No pain No gain !

Offline Pan Sinner

  • MrWhosyourdaddybitch
  • Pr0
  • Wiadomości: 1 741
  • Miałki!
    • Torg
Odp: bare knuckle i lundgren m-7
« Odpowiedź #16 15 Cze, 2009, 16:58:18 »
Moim zdaniem, gdyby jakiś magik połączył RiffRaff'a z Dankanowskim JazzModel, to powstałby neckowy pikap wszechczasów!

Offline terrormuzik

  • Zamula nawet jesion
  • Pr0
  • Wiadomości: 2 716
Odp: bare knuckle i lundgren m-7
« Odpowiedź #17 15 Cze, 2009, 17:27:43 »
Moim zdaniem, gdyby jakiś magik połączył RiffRaff'a z Dankanowskim JazzModel, to powstałby neckowy pikap wszechczasów!

A jakby jeszcze był w puszce od customowych bare knuckle (które gdzieś na forum kiedyś były) to byłby również najładniejszy :)

 

Related Topics

  Temat / Zaczęty przez Odpowiedzi Ostatnia wiadomość
36 Odpowiedzi
18771 Wyświetleń
Ostatnia wiadomość 17 Kwi, 2009, 14:05:10
wysłana przez T0mexs
19 Odpowiedzi
16327 Wyświetleń
Ostatnia wiadomość 07 Sty, 2011, 13:45:50
wysłana przez primer
41 Odpowiedzi
24119 Wyświetleń
Ostatnia wiadomość 27 Lut, 2011, 20:09:16
wysłana przez mondomg
685 Odpowiedzi
146544 Wyświetleń
Ostatnia wiadomość 16 Mar, 2023, 21:18:37
wysłana przez staryt
17 Odpowiedzi
7651 Wyświetleń
Ostatnia wiadomość 19 Maj, 2012, 09:33:52
wysłana przez primer