Autor Wątek: Shpad'L Custom Shop Deluxe Headless Fretless Pickapless Stringless  (Przeczytany 19816 razy)

Offline Pan Sinner

  • MrWhosyourdaddybitch
  • Pr0
  • Wiadomości: 1 741
  • Miałki!
    • Torg
Marka Shpad'L - to mało znana, stosunkowo nowa pozycja na naszym rynku. Wyróżnia się świerzym dizajnem i niekonwencjonalnym podejściem do kanonów ustalonych przez gigantów przemysłu gitarowego, a w połączeniu z nowoczesną technologią produkcji, nietypowym rozwiązaniom i materiałom użytym do produkcji gitara...

Shpad'L Custom Shop Deluxe Headless Fretless Pickapless Stringless

...to instant hit!



Szyjka instrumentu wykonana z twardego klonu, ma profil pełno-zaokrąglony, co znaczy, że radius podstrunnicy i spód szyjki stanowią jedną całość. Warto od razu zaznaczyć, że zarówno szyjka, jak i podstrunnica wykonana jest z jednego kawałka drewna, co świadczy o wysokiej klasie drewna i znajomości tematu przez konstruktora. Przy tego typu konstrukcjach istnieje duże ryzyko głuchych wilków, tu nic takiego - dzięki technologii bezstrunowej nie występuje. Szyjka ponadto wykończona jest bez użycia powłok lakierniczych, tu producent podszedł do tematyki nowatorsko i zastosował cieńką powłokę z betonu, dzięki czemu ręka się nie ślizga po satynowej powierzchni. Wrażenia manualne niebywale pozytywne!

Szykla z korpusem z wygiętej ergonomicznie trójmilimetrowej blachy łączy się za pośrednictwem jednego gwoździa. Dostęp do najwyższych pozycji jest niebywale łatwy pomimo braku typowych catway'ów znanych z konstrukcji dla wymiataczych określanych mianem Superstrat. Warto także dodać, że gitara jest bardzo dobrze wyważona, nie leci na główkę, dzięki patentowi firmy Shpad'L który polega na braku główki! Patent prosty i skuteczny. Tu warto zaznaczyć, że producent jest w posiadaniu całej serii nowatorskich patentów, które łamią kanon gitary elektrycznej - nie znajdziemy tu typowego układu elektrycznego, a cała magia tkwi w typie powłoki lakierniczej, która w wypadku testowanego instrumentu wykonana jest z betonu i żwiru, co poza genialnym efektom 3D już na sucho daje klasycznye metalowe brzmienie z dużą ilością piachu. Zakres górnego środka jest nader wyczówalny.

W środkowej pozycji Shpad'La wykręcimy świetne brzmienie funkowe, idealnie wpasowujące się w typowe brzmienie rytmiczne, natomiast w pozycji przy trzonku przy odpowiednio umiejętnej artykulacji otrzymujemy klasowe brzmienie jazzowe. Pozycja pierwsza to potwór, duże ilości składowych harmonicznych, przepotężna dynamika w zestawieniu z jednoczęściowym blaszanym korpusem naszej gitary jest wprost stworzona do metalu.

Testowana gitara, własność Wróbla Sparrowa była testowana przez uczestników zeszłoweekendowego g.party - zlotu forumowych zapaleńców, ziomali i hardkorów w Warszawie. Testowany set to kable monster, Bogner Uberschall Radka_M + paka 4x12 Marshall w połączeniu z selekcją różnego typu kostek. Zaręczem, jak tu stoję, że nie było człowieka, na którym owy instrument nie wywarłby zachwytu i uwielbienia. Zdecydowanie nietuzinkowy instrument dla konesera

Pozdrawiam wszystkich hardkorów

Pozdro!
Hardkor!
« Ostatnia zmiana: 26 Maj, 2009, 11:05:22 wysłana przez Sinner »

Offline nikt

  • Jeń Lebany
  • Administrator
  • Wiadomości: 4 202
"Government is not the solution to our problem; government IS the problem." Ronald Reagan

Offline Pan Sinner

  • MrWhosyourdaddybitch
  • Pr0
  • Wiadomości: 1 741
  • Miałki!
    • Torg
To kto robi test kostki Stear-O-Piann HitLerr Custom Butickque? :D

Offline wuj Bat

  • Pr0
  • Wiadomości: 8 766
Paczki z głów!

Offline mondomg

  • Uroczy Troll Maruda
  • Pr0
  • Wiadomości: 3 293
    • mondomg blog
To ja może dodam, że wiosło było modowane! Fabrycznie przecież jest z główką. Profesjonalnego moda dokonał niejaki Pan Zorro, próbując potwora nastroić. Jak widać, wyszło o niebo lepiej!

To kto robi test kostki Stear-O-Piann HitLerr Custom Butickque? :D
Może specjalista od butikowego szumu, wyżej wspomniany Don Diego de la Vega sinior Taborat?

« Ostatnia zmiana: 26 Maj, 2009, 11:12:28 wysłana przez mondomg »

Offline Pan Sinner

  • MrWhosyourdaddybitch
  • Pr0
  • Wiadomości: 1 741
  • Miałki!
    • Torg
Mam genialny plan :D Trzeba namówić Sparołka, by wystawił ją na allegro :D Bedzie kasa na następne g.party ;)

Zorrasty, jedziesz z testem Stear-O-Pyian'a :D
« Ostatnia zmiana: 26 Maj, 2009, 11:12:14 wysłana przez Sinner »

Offline James Dean

  • Pr0
  • Wiadomości: 841
  • Ich liebe Lizol
chce zrecenzowac te zlote wtyczki do laczenia efektow :D

Offline Bjørn

  • Pr0
  • Wiadomości: 3 361
  • Imponderabilistyczny monopluralista.
Przeniosłbym ten thread do offtopic, tutaj moim zdaniem tylko zaśmieca "porzondny" dział. ;) A napisane fajnie, pzdr.
. : : Death Metal und Jazz : : . || dubstepowe banjo w djencie || . : : Fractal > all your amps : : .

Offline Pan Sinner

  • MrWhosyourdaddybitch
  • Pr0
  • Wiadomości: 1 741
  • Miałki!
    • Torg
Przeniosłbym ten thread do offtopic, tutaj moim zdaniem tylko zaśmieca "porzondny" dział. ;) A napisane fajnie, pzdr.

To mnie zaraportuj kablu :D

Tak BTW, mój kierowca powiedział, że się nie znam, bo to nie szpadel, tylko łopata :D

Offline Musza

  • Pr0
  • Wiadomości: 3 163
padłem, świetna recka, zabrakło mi tylko gdzie kupić takie cacko i jak prezentuje się cenowo.
facebook.com/Musza.MorningWood

Offline Pan Sinner

  • MrWhosyourdaddybitch
  • Pr0
  • Wiadomości: 1 741
  • Miałki!
    • Torg
padłem, świetna recka, zabrakło mi tylko gdzie kupić takie cacko i jak prezentuje się cenowo.

właśnie urabiam Pitera... może będzie na allegro :D

Offline 7th

  • Pr0
  • Wiadomości: 729
power to a being never dies

Offline wuj Bat

  • Pr0
  • Wiadomości: 8 766
właśnie urabiam Pitera... może będzie na allegro :D

Skoro buła tarta poszła jako puzzle za 60zł, to Lopata Custom pewnie osiągnie z 200 i będzie na browar na GP Pomerania Edition
Paczki z głów!

Offline wrobelsparrow

  • Pr0
  • Wiadomości: 1 749
  • "Where can you go from there? Where?"
Buahahahahaha, trochę mi szkoda, bo ja się z reguły nie pozbywam sprzętu, ale na szczytny cel pójdzie. Sinner, wystawiaj, koniecznie z tą ręcką, tylko daj jakiś chwytliwy tytuł:" nie gibson ibanez prs fender" hahahahaha.

jestem hardkorem!

Offline Bjørn

  • Pr0
  • Wiadomości: 3 361
  • Imponderabilistyczny monopluralista.
Przeniosłbym ten thread do offtopic, tutaj moim zdaniem tylko zaśmieca "porzondny" dział. ;) A napisane fajnie, pzdr.

To mnie zaraportuj kablu :D

Done fag. ;)
« Ostatnia zmiana: 26 Maj, 2009, 13:01:55 wysłana przez Az »
. : : Death Metal und Jazz : : . || dubstepowe banjo w djencie || . : : Fractal > all your amps : : .

Offline mondomg

  • Uroczy Troll Maruda
  • Pr0
  • Wiadomości: 3 293
    • mondomg blog
A oto zawodnik, który ze Shpaddlem spędził najwięcej czasu. Grał z takim wyczuciem, takim poświęceniem, że podejrzewam tutaj pokuszenie się o sygnaturę, hę?

Offline nikt

  • Jeń Lebany
  • Administrator
  • Wiadomości: 4 202
oj, ale zmęczony jakiś ;)





















stara fotka bez moda
"Government is not the solution to our problem; government IS the problem." Ronald Reagan

Offline Pan Sinner

  • MrWhosyourdaddybitch
  • Pr0
  • Wiadomości: 1 741
  • Miałki!
    • Torg
Ni chuja nie mogę zacząć aukcji, przaładowuje mi strone logowania :/

Offline mondomg

  • Uroczy Troll Maruda
  • Pr0
  • Wiadomości: 3 293
    • mondomg blog
stara fotka bez moda
Ale za to z adminem ;) Zresztą, mod został zaaplikowany zaraz potem i mam to na nagraniu. NA NAGRANIU! powtarzam, na wszystkich mam haki. Wszystkich będę podwieszał pod sufitem muhehehe. Ale to dopiero jak zmontujemy wideorelację z moich i purpla nagrań :)

Offline terrormuzik

  • Zamula nawet jesion
  • Pr0
  • Wiadomości: 2 716
zajebisty temat ;). Można prosić o próbki tego Shpad'La? I czy przewidywana jest jakaś zniżka dla forumowiczów? ;)

Offline Pan Sinner

  • MrWhosyourdaddybitch
  • Pr0
  • Wiadomości: 1 741
  • Miałki!
    • Torg
Done! http://www.allegro.pl/show_item.php?item=646526179 :D Dodajcie sobie do opisów gg i promujcie produkt gdzie popadnie :D

Offline Radek M

  • Sith Lord
  • Pr0
  • Wiadomości: 1 484
  • "[pause] These go to eleven"
No pain No gain !

Offline Pan Sinner

  • MrWhosyourdaddybitch
  • Pr0
  • Wiadomości: 1 741
  • Miałki!
    • Torg
nie widzę Cię na liście licytujących :)

Offline James Dean

  • Pr0
  • Wiadomości: 841
  • Ich liebe Lizol

Offline purpleman

  • zbananowany
  • Pr0
  • Wiadomości: 1 025
  • hie hie hie
"grałeś kiedyś w samoloty?"