Autor Wątek: Dyskusja na temat regulaminu forum  (Przeczytany 99133 razy)

Offline Andy

  • Gaduła
  • Wiadomości: 440
  • Everybody jumps from the sound of a shotgun
    • www.atanband.com
Dyskusja na temat regulaminu forum
« Odpowiedź #25 15 Lis, 2007, 20:38:33 »
Mniej gadania-wiecej grania, Panowie za wiosla a nie pierdolicie tu o "polityce" forum :D

Offline Pan Sinner

  • MrWhosyourdaddybitch
  • Pr0
  • Wiadomości: 1 741
  • Miałki!
    • Torg
Dyskusja na temat regulaminu forum
« Odpowiedź #26 15 Lis, 2007, 21:21:25 »
Cytat: "Andy"
Panowie za wiosla a nie pierdolicie tu o "polityce"


i taki punkt dodalbym do kodeksu... nie nawidze polityki!

Offline Leon

  • Mroczny Piskacz
  • Moderator Globalny
  • Wiadomości: 3 713
Dyskusja na temat regulaminu forum
« Odpowiedź #27 16 Lis, 2007, 09:25:00 »
Nienawidzę ludzi piszących 'nie' rozłącznie tam gdzie nie trzeba :P





Nienawidzę także nienawidzić :D

Andy nie mam czasu na granie, zostaje tylko forum :)
to że nie gram równo nie znaczy że gram polirytmię.

Offline Pan Sinner

  • MrWhosyourdaddybitch
  • Pr0
  • Wiadomości: 1 741
  • Miałki!
    • Torg
Dyskusja na temat regulaminu forum
« Odpowiedź #28 16 Lis, 2007, 17:12:05 »
niepierdol

Yony

  • Gość
Dyskusja na temat regulaminu forum
« Odpowiedź #29 16 Lis, 2007, 20:27:38 »
Niematakiejkurwajeb anejmożliwości. Ja Ci to gwarankurwatuję. (Pisownia oryginalna z Jamesa Joyce'a)
 :twisted:

Offline Pan Sinner

  • MrWhosyourdaddybitch
  • Pr0
  • Wiadomości: 1 741
  • Miałki!
    • Torg
Uwaga uwaga... (glownie kierowana do nowych uzytkownikow) regulamin zostal wzbogacony o kolejny slkadnik, czyli regulamin dzialu Giełda

Zapraszam do komentowania, tudzież propozycji i takich tam

Pozdrawiam
s
« Ostatnia zmiana: 29 Sty, 2008, 19:59:01 wysłana przez Harvest »

Offline gumis

  • Użytkownik
  • Wiadomości: 56
Cytuj
4. Zamieszczanie ogłoszeń w dziale Giełda, nie jest dozwolone osobom prowadzącym działalność gospodarczą. W razie podejrzenia łamania tego lub/oraz innych punktów regulaminu, po konsultacjach, zostaną podjęte stosowne działania antyspamerskie (patrz główny regulamin forum)

Hmmm myślę, że ten punkt można by pominąć lub przerobić - jeżeli ktoś faktycznie udziela się na forum, a ma działalność gospodarczą i chce zamieścić ogłoszenie na temat np promocji lub czegoś w podobnym stylu to dlaczego nie?

Offline Nitram

  • Google Master Class
  • Pr0
  • Wiadomości: 535
  • Beerserker
Poza tym jak ktoś prowadzi działalność gospodarczą np. produkuje czapeczki urodzinowe... To chyba jak wystawi gitarkę na sprzedaż to się nic nie stanie ;P Taka pierdoła ale regulamin powinien mieć formę z lekka "prawną" i nie powinien dać się zagiąć :D
Some day... She'll be moaning just like i want to...

Offline nikt

  • Jeń Lebany
  • Administrator
  • Wiadomości: 4 197
Hmmm myślę, że ten punkt można by pominąć lub przerobić - jeżeli ktoś faktycznie udziela się na forum, a ma działalność gospodarczą i chce zamieścić ogłoszenie na temat np promocji lub czegoś w podobnym stylu to dlaczego nie?

bo to nie jest darmowa tablica ogloszen dla firm. np. obecnosc na forum osob z branzy ktore dziela sie informacjami o produktach i nowosciach (Bash) , fotami, projektami itd (jak np. PAS czy merlin) to co innego niz sama reklama.

nie mam nic przeciwko reklamowaniu sie na forum ale przez osoby ktore je wspoltworza i nie tylko wpadaja wkleic info o promocji
"Government is not the solution to our problem; government IS the problem." Ronald Reagan

Offline gumis

  • Użytkownik
  • Wiadomości: 56
Ale skoro jest to:
Cytuj
1. Dozwolone jest zamieszczanie ogłoszeń w dziale Giełda (z wyjątkiem "wyszukane w sieci") jedynie stałym użytkownikom, będącym częścią naszej społeczności, w związku z czym narzucamy limit aktywności użytkownika do 20 postów w innych działach.
to chyba później wspominanie o ludziach z działalnością gospodarczą nie ma specjalnego sensu - jeżeli ktoś się nie udziela to i tak nie będzie miał prawa zamieszczania ogłoszeń.

A tak na marginesie to uważam, że robienie sztywnych reguł na forach jest trochę na siłę - chyba każdy wie mniej więcej jak się powinno zachowywać, a jeżeli ktoś nie wie lub nie chce się podporządkować to ban  :P

Offline Pan Sinner

  • MrWhosyourdaddybitch
  • Pr0
  • Wiadomości: 1 741
  • Miałki!
    • Torg
no wlasnie nie wie... stad ten regulamin :/

Offline Pan Sinner

  • MrWhosyourdaddybitch
  • Pr0
  • Wiadomości: 1 741
  • Miałki!
    • Torg
Gumis, wiem do czego pijesz... daj propozycje, jak wedlug Ciebie punkt powinien byc sformułowany

Pozdr

Offline gumis

  • Użytkownik
  • Wiadomości: 56
Może coś w tym stylu:

Zamieszczanie ogłoszeń przez osoby prowadzące działalność gospodarczą/ogłoszeń komercyjnych (nie wiem które będzie trafniejsze sformułowanie) jest dozwolone jedynie w przypadku, gdy osoby te są akceptowane przez społeczność forum i aktywnie uczestniczą w innych dyskusjach.

Heh nie wiem czy to ładnie czy nie, ale mniej więcej o to mi chodziło :P

Yony

  • Gość
Wyedytowałem wg pomysłu Gumisia.
Chociaż zastanawiam się nad uściśleniem "działalności gospodarczej" (bo faktycznie, jak ktoś ma autokomis a chce sprzedać prywatną gitarę to czemu nie?) i nad wprowadzeniem formułki, że ogłoszenia komercyjne owszem, ale po wpłacie na konto np Harva. Przynajmniej na domenę będzie.

Offline Pan Sinner

  • MrWhosyourdaddybitch
  • Pr0
  • Wiadomości: 1 741
  • Miałki!
    • Torg
moim zdaniem takie sformułowanie jedynie prowadzi do niescislosci.. ale czas pokaze

Offline Nitram

  • Google Master Class
  • Pr0
  • Wiadomości: 535
  • Beerserker
4. Osoby które prowadzą własną działalność gospodarczą, i chcą ją zareklamować na forum mogą to zrobić jedynie w przypadku, gdy osoby te są akceptowane przez społeczność forum i aktywnie uczestniczą w innych dyskusjach. W razie podejrzenia łamania tego lub/oraz innych punktów regulaminu, po konsultacjach, zostaną podjęte stosowne działania antyspamerskie (patrz główny regulamin forum)

Może bardziej coś takiego... Strasznie ciężko to pierwsze zdanie sformułować...
Some day... She'll be moaning just like i want to...

Offline Harvest

  • Szatan Osobiście
  • Administrator
  • Wiadomości: 1 239
    • Sevenstring.pl
Pozatym nie musza prowadzic dzialalnosci gospodarczej, moga byc w stosunku pracy z w/w i dzialac w jego imieniu, na jego zlecenie ;)

Offline Nitram

  • Google Master Class
  • Pr0
  • Wiadomości: 535
  • Beerserker
Jak ktoś taki się znajdzie to będę pod wrażeniem :D
Some day... She'll be moaning just like i want to...

Offline Yony

  • Predator
  • Administrator
  • Wiadomości: 1 842
  • I tak stroję najniżej!!!
4. Osoby które prowadzą własną działalność gospodarczą, lub pozostają w stosunku pracy do w/w, i chcą ją zareklamować na forum, mogą to zrobić jedynie w przypadku, gdy osoby te są akceptowane przez społeczność forum i aktywnie uczestniczą w innych dyskusjach. W innych przypadkach jest to działalność komercyjna i jako taka, jest na naszym forum zabroniona, chyba, że zostanie to ustalone inaczej z administracją forum.
W razie podejrzenia łamania tego lub/oraz innych punktów regulaminu, po konsultacjach, zostaną podjęte stosowne działania antyspamerskie (patrz główny regulamin forum)

Offline Nitram

  • Google Master Class
  • Pr0
  • Wiadomości: 535
  • Beerserker
No już chyba lepiej się nie da :)
Some day... She'll be moaning just like i want to...

Offline Harvest

  • Szatan Osobiście
  • Administrator
  • Wiadomości: 1 239
    • Sevenstring.pl
Uwaga!!!
Update regulaminu jako, że przenisłem pole 'Lokalizacja' do treści posta tylko z zamysłem przekazywania tem realnego miejsca przebywania, wprowadzilismy nowy punkt regulujący to pole profilu:

Cytat:  Aktualizacja regulaminu
14. Użytkownik nie ma obowiązku wypełniać pola lokalizacja, ale jeśli to robi, dane powinny pokrywać się ze stanem faktycznym

Jako, że prawo nie działa wstecz, dajemy użytkownikom tydzień na dostosowanie się do nowego zapisu.

Offline Pan Sinner

  • MrWhosyourdaddybitch
  • Pr0
  • Wiadomości: 1 741
  • Miałki!
    • Torg
Profil: se7en
Lokalizacja: Brooklyn

:)

Offline Yony

  • Predator
  • Administrator
  • Wiadomości: 1 842
  • I tak stroję najniżej!!!
No co, na Bródno w całej Wawce się mówi Brooklyn... :)

Offline Pan Sinner

  • MrWhosyourdaddybitch
  • Pr0
  • Wiadomości: 1 741
  • Miałki!
    • Torg
No co, na Bródno w całej Wawce się mówi Brooklyn... :)

:D

a jesli pracuje w Bydgoszczy i w Solcu Kujawskim, a mieszkam w Toruniu, to co mam wpisac? Zaznaczam, ze pracuje wiecej, niz mam dni wolnych

Offline wuj Bat

  • Pr0
  • Wiadomości: 8 732
Ja bym wpisał Toruń, bo brzmi najładniej i w sumie tam śpisz, pijesz i przyjmujesz gości (rezerwuj dla nas dzień na wiosnę). Albo "CH-G-W"
Paczki z głów!