Autor Wątek: Dyskusja na temat regulaminu forum  (Przeczytany 99138 razy)

Offline dom?n

  • tytuł srytuł
  • Pr0
  • Wiadomości: 1 998
  • volvoRWD.pl
    • Robię grafiki
Jak nie masz aparatu, to pożyczasz. Jak nie masz komórki z aparatem, to prosisz kolegę żeby ci zrobił. Prościej się nie da ;D

I skończmy dyskusję o tym, bo to nie ma sensu.
Łe tej.

Offline Yony

  • Predator
  • Administrator
  • Wiadomości: 1 842
  • I tak stroję najniżej!!!
Będę się teraz wściekał.
Chłopaki, do chuja wafla, jak wystawiacie coś na allegro to potraficie zrobić zdjęcia ale na forum to już nie?!
Jak niektórzy zauważyli poleciały ich ogłoszenia ze względów formalnych. Ustaliliśmy jakiś regulamin, żeby ogłoszenia były fajne i czytelne i żeby było wiadomo CO SPRZEDAJECIE. Ja wiem jak wygląda jakaś gitara czy interfejs ale nie każdy to wie.
Dlatego informuję raz jeszcze.
Wszelkie ogłoszenia nie spełniające wymogów lecą przez śluzę w niebyt. W kosmosie nikt nie usłyszy Twojego krzyku

Offline kosmos

  • Prawie użytkownik
  • Wiadomości: 20
@yony Ja tam słyszę...

Sory za odkopywanie ale myślę, że to odpowiedni temat. Ktoś mógłby to wytłumaczyć:

"Also: Kosmos, jeszcze jeden taki przebłysk geniuszu w pogoni do giełdy i poślę Cię tam skąd przybyłeś. Patrz Twój nick."
Leon - po zablokowaniu tematu o lekko trollowym zabarwieniu (do samego zamknięcia nic nie mam)

Czaję, że aby dawać jakieś ogłoszenia na giełdzie muszę mieć 50 postów. Tylko ja tam nic dodawać nie chcę (przynajmniej nie przez najbliższe pół roku albo dłużej ;) ) a ktoś mi dokręca śrubę bo założyłem temat, który nie podszedł?? Teraz ktokolwiek nowy coś napisze z nudów = nabijacz postów i oczernianie, netykieta jak się patrzy...

Offline niedziak

  • The Dark Lord
  • Pr0
  • Wiadomości: 2 031
Kosmos, masz miliard tematów o siódemkach (fuck, to forum o siódemkach!), a w każdym temacie poświęconym z reguły jednej gitarze masz drugi miliard odpowiedzi za i przeciw. Generalizując, założyłeś chujowy temat, z którego i tak byś się niczego nie dowiedział.
Jeżeli jesteś w czymś dobry to nie rób tego za darmo.

Offline Dmaligator

  • Pr0
  • Wiadomości: 884
A może on pracuje dla jakiejś firmy badającej rynek i chciał się dowiedzieć co się będzie najlepiej sprzedawać i to za friko i wtedy by od chińczyków brał i biznes kręcił albo coś ja ta nie wiem ale temat mi tez jakoś nie pasił. Taki dziwny nachalny niby miało być śmiesznie i ciekawie ale jakaś kupa wyszła.
Nie dotykaj bo w ryj!
Pozdrawiam.

Offline Leon

  • Mroczny Piskacz
  • Moderator Globalny
  • Wiadomości: 3 713
kosmos, na ogół załatwiamy takie watpliwości na priv (bo netykieta) ale skoro poleciałeś publicznie, to może i dobrze. Tak misiu kororowy - 90% nowych usiłuje coś pchnąć na giełdzie i jesteśmy leciutko uczuleni na punkcie zakładania bezsensownych tematów celem nabijania postów. I to tyle w tej sprawie.


.... Aaaale skoro przyznajesz że temat był "leciutko trollowy" to znaczy że mogę Ci władować od razu bana za zaśmiecanie forum z premedytacją?
to że nie gram równo nie znaczy że gram polirytmię.

Offline pivo

  • Pr0
  • Wiadomości: 736
    • VisionsOfTondal
Co chwilę pojawia się jakiś kozak, który to próbuje natłuc w jeden wieczór 50tke, aby wbić na giełdę. Oczywiście jakość nie idzie w parze z ilością.
Oczywistym faktem jest to, że nikt tego nie lubi.

Jeśli nie uczestniczyłeś w biegu na 50postów to... pomyśl chwilę przed wysłaniem kolejnej głupoty.

Offline niedziak

  • The Dark Lord
  • Pr0
  • Wiadomości: 2 031
Proponuję 80 postów i pół roku stażu na forum by móc tutaj cokolwiek sprzedać. Brutal truth!
Jeżeli jesteś w czymś dobry to nie rób tego za darmo.

Offline kosmos

  • Prawie użytkownik
  • Wiadomości: 20
No spoko czaję, był trolling z mojej strony - jest temat zmknięty. Po kiego ktoś mi zarzuca coś co jest nieprawdą? Zwykłe oczernianie ludzi.

@Leon pisałem ci na priv. nieodpowiedziałeś.
Skąd wiesz czy ktoś chce coś sprzedać, odkręcasz kota ogonem bo po kimś pojechałeś?
Powiedz mi kto tu nawet lekko nie troluje od czasu do czasu albo gdziekolwiek indziej.
Teraz mnie próbujesz zastraszyć ..

@Niedziak i to byłby fajny pomysł
« Ostatnia zmiana: 27 Lip, 2012, 13:59:09 wysłana przez kosmos »

Offline James Dean

  • Pr0
  • Wiadomości: 841
  • Ich liebe Lizol
ja jestem uosobieniem antytrola

Offline Lothar

  • Pr0
  • Wiadomości: 1 491
  • Ibanez <3
    • Spaceshark's Lair
Się ciesz, że nie dostałeś pajaca jak co to niektórzy ;)
Swoją drogą to teraz to już jest na pewien sposób akcja, składająca się na "historie forum" jakby nie patrzeć :D



P.S.
jeszcze nie widziałem, żeby Lord_awesomeguy kiedykolwiek trollował.
facebook.com/EnolyBand

Rób perke.

Offline Leon

  • Mroczny Piskacz
  • Moderator Globalny
  • Wiadomości: 3 713
Kosmos - jesteś w internecie, jeśli będziesz brał tak bardzo do siebie każdy zarzut w swoją stronę, to pewnego pięknego dnia żyłka na Twoim czole dojrzeje i wybuchnie. Zastraszyć? Człowiekumen znajdź se życie i przestań ciśnieniować ludzi i siebie.
A trollować to se możesz, jak posiedzisz na tym forum trochę czasu i będziesz swój. Póki co jesteś na liście ludzi z ograniczonym kredytem zaufania i nie zdziw się, że próby zachowywania się jak lokalsi skończą się wyjebaniem na orbitę.
Przyznaję się - nie odpisałem. Z reguły nie odpisuję na PW których nie dostaję  :facepalm:
Na koniec - Twój trolling był na tak żenującym poziomie, że mi się żenometr zawiesił. Your attempt to impress us has failed.
« Ostatnia zmiana: 27 Lip, 2012, 14:10:47 wysłana przez Leon »
to że nie gram równo nie znaczy że gram polirytmię.

Offline wuj Bat

  • Pr0
  • Wiadomości: 8 732
« Ostatnia zmiana: 27 Lip, 2012, 14:16:36 wysłana przez wuj Bat »
Paczki z głów!

Offline kosmos

  • Prawie użytkownik
  • Wiadomości: 20
@Leon Skończyłem czytać na "swój" i odpuszczam.

Offline wuj Bat

  • Pr0
  • Wiadomości: 8 732
Ale i nie zniechęcaj się. Jak w życiu: siadasz do stolika, posłuchasz, parę razy w końcu Cię poklepią po ramieniu, a pewnego dnia możesz być i <szeroki ruch ręką> samym Don Corleone...
Paczki z głów!


Offline wuj Bat

  • Pr0
  • Wiadomości: 8 732
Moje pierwsze 20 (wtedy!) postów było całkiem niegroźnych - a teraz zobacz... :P.
Po latach jestem tylko trochę mniej głupi, ale chyba trochę mnie lubią :D.
Paczki z głów!

Offline Dmaligator

  • Pr0
  • Wiadomości: 884
Jak taki zaczyna od trolowania to gdzie skończy






Na Powązkach. ( cytat z filmu psy napisze bo widzę ze pan kosmos lekko wrażliwy to tylko taki żarcik bez obrazy)


Zresztą pan trololo już tam jest w cudzysłowowy.
http://www.wprost.pl/ar/326266/Pan-Trololo-nie-zyje-Stal-sie-slawny-dzieki-rosyjskiej-cenzurze/
tak se pisze bzdury i zbieram morze w końcu mi się uda coś sprzedać na giełdzie choć właściwie ja to z Tych co kupują.
pozdrawiam wszystkich z fajnymi gitarami i bez gitar tez, i napiszcie czy to już troling jest bo sam już nie wiem kiedy się zaczyna a kiedy kończy ta granica bo to może być jak z ta granica na morzu co to ona płynna jest i tak na prawdę to nikt nie wie gdzie ona jest więcej na "co mnie w życiu cieszy" bo jeszcze bana dostane a tam to sz potroluje ze hej
Nie dotykaj bo w ryj!
Pozdrawiam.

Offline Leon

  • Mroczny Piskacz
  • Moderator Globalny
  • Wiadomości: 3 713
Chłopaki to nie jest offtopic więc uspokójcie instynkty pls.
to że nie gram równo nie znaczy że gram polirytmię.

Offline Dmaligator

  • Pr0
  • Wiadomości: 884
Przepraszam - ale siedzę sam w domu pije piwo i gupoty do głowy same wchodzi jusz się poprawiam jeśli to do mnie Leon :)
Nie dotykaj bo w ryj!
Pozdrawiam.

Offline sylkis

  • Pr0
  • Wiadomości: 1 475
Dobra, całość sprowadza się do tego, aby nowy kolega zrozumiał, że choć na tym forum naprawdę wiele przejdzie, to jednak trzbea mieć pewne wyczucie i tyle.
Jak się przegnie to i nawet bany się zdarzały.
(\__/)    This is Bunny.
(='.'=)   Copy and paste bunny to help
(")_(")   him gain world domination.
:zuo: "Jesteś nadęty. Jak cholera." :zuo:

Offline Dmaligator

  • Pr0
  • Wiadomości: 884
no tu wiele przechodzi nawet rachet :D
Nie dotykaj bo w ryj!
Pozdrawiam.

Orange

  • Gość
Noł fens , Raczet

Offline mondomg

  • Uroczy Troll Maruda
  • Pr0
  • Wiadomości: 3 293
    • mondomg blog
Przepraszam, że tak ostro, ale gotuje się we mnie, kiedy widzę bezsensowne konwersacje na giełdzie, która powinna być w sumie zbiorem ogłoszeń, a nie polem do dyskusji. Stąd wnoszę o zmałpowanie orga i dodanie do regulaminu giełdy podobnego wpisu, ino po naszemu oczywiście, bo to już się przegięcie robi:


Do not post in a classifieds thread unless you are making a legitimate offer or asking a legitimate and to-the-point question. Any chatter or pointless posts (including the questioning of price) will result in a ban. If it’s not your thread, stay out. No "I wish I could/Great guitar bro/OMG someone buy this" etc posts will be allowed.

Offline g-zs

  • Pr0
  • Wiadomości: 4 305
  • got beagle?
+1, między innymi własnie z powodu takich offtopów (i to pewnie nie tylko ja) na forum zaglądam rzadko i ograniczam się do czytania max 5 wątków
B ( o ) ( o ) B S