Autor Wątek: Dyskusja na temat regulaminu forum  (Przeczytany 99148 razy)

Offline wuj Bat

  • Pr0
  • Wiadomości: 8 732
No dobrze coby uciać wątek w miejscu robienia jakichś enklaw, obozów przejściowych, gett, nie zgadzam się na takie rozwiązania, nigdy ich nie podzielałem i podzielał raczej nie będę. Więc dotpóty dopóki ja zarządzam skrypami i backendem, nie będzie takich rozwiązań.
No, skoro ma nie być demokracji to niechaj jej nie będzie.

Do-kurwa-kładnie!
Parafrazując: jeśli do naszego stolika ktoś się dosiada, beka i pierdzi - to naszą rolą jest zwrócić mu uwagę, a może się poprawi i kiedyś jeszcze zostanie naszym przyjacielem (wariant idealistyczny). A nie naszą rolą jest konstruowanie wokół naszego stolika siatki pod napięciem z wejściem na PIN znany robiącym pałkę adminowi, a nie chcącym coś przekazać.
Paczki z głów!

Corny

  • Gość
Źle zaczęłam - biję się we własną...ups. :-[ :-[
Przepraszam całe Towarzystwo.
« Ostatnia zmiana: 04 Lut, 2009, 09:40:00 wysłana przez Corny »

Offline maarioo

  • Pr0
  • Wiadomości: 659
czy mi się wydaje, czy pojechaliście dziewczynę tak, że usunęła konto?

Offline Leon

  • Mroczny Piskacz
  • Moderator Globalny
  • Wiadomości: 3 713
Nie. Po rozmowie z Jej rodzicami postanowiliśmy wprowadzić pewne obostrzenia wiekowe dla tego wspaniałego forum.
to że nie gram równo nie znaczy że gram polirytmię.

Offline James Dean

  • Pr0
  • Wiadomości: 841
  • Ich liebe Lizol
znaczy sie od 21 lat?

Offline maarioo

  • Pr0
  • Wiadomości: 659
Po rozmowie z Jej rodzicami

geez, do czego to dochodzi oO

Offline Bjørn

  • Pr0
  • Wiadomości: 3 360
  • Imponderabilistyczny monopluralista.
A ktoś mnie wtajemniczy coś stało takiego? Bo nie za bardzo wiem o co chodzi, ale chętnie bym się dowiedział.
. : : Death Metal und Jazz : : . || dubstepowe banjo w djencie || . : : Fractal > all your amps : : .

Offline Pan Sinner

  • MrWhosyourdaddybitch
  • Pr0
  • Wiadomości: 1 741
  • Miałki!
    • Torg
poprostu, rozmawiamy z rodzicami naszych uzytkownikow, chcemy sie wiecej o Was dowiedziec, wysylamy tez pisma do szkolnych psychologow i sprawdzamy karty dentystyczne. Slowem, nic, czego sie nie robi na innych forach, wiec nie ma sie czym przejmowac

Offline Bjørn

  • Pr0
  • Wiadomości: 3 360
  • Imponderabilistyczny monopluralista.
Ale mi nie o to chodziło, tylko o to, o co poszło z tą dziewczyną. :P
. : : Death Metal und Jazz : : . || dubstepowe banjo w djencie || . : : Fractal > all your amps : : .

Offline Yony

  • Predator
  • Administrator
  • Wiadomości: 1 842
  • I tak stroję najniżej!!!
No to przeczytaj to raz jeszcze. Będziesz wiedział co się stało.
poprostu, rozmawiamy z rodzicami naszych uzytkownikow, chcemy sie wiecej o Was dowiedziec...

Offline kur_krank

  • Gaduła
  • Wiadomości: 108

Ale mi nie o to chodziło, tylko o to, o co poszło z tą dziewczyną. :P

w temacie, wszystko jest ok
« Ostatnia zmiana: 08 Lut, 2009, 10:10:39 wysłana przez kur_krank »

Offline firejump

  • Gaduła
  • Wiadomości: 296
    • Mniejszość
Mam pytanie dot. regulaminu giełdy.
Których działów ostatecznie dotyczy limit 20 postów?
Gwoli ścisłości, sam regulamin jest dla mnie jasny (tzn. limit dotyczy sprzedaży, kupna i "innych"). Ale w praktyce nie zauważyłem żadnej aktywności moderatorów przy "nieregulaminowych" ogłoszeniach typu kupię/zamienię.

Offline Rachet

  • Pr0
  • Wiadomości: 2 368
  • Meteoblitzkrieg begins
Działu "inne" z tego co zaobserwowałem nie dotyczy, moje ogłoszenie ze "sprzedam" było zablokowane, czy tam usunięte.
Wszystko ustabilizowane w najświętszy chuj!

Offline firejump

  • Gaduła
  • Wiadomości: 296
    • Mniejszość
No ja swoje obserwacje też mam :) myślałem, że może ktoś z moderatorów by się tutaj wypowiedział, żeby rozwiać wątpliwości... Cenię to forum i nie chciałbym tracić konta przez taką głupotę.

Offline Pan Sinner

  • MrWhosyourdaddybitch
  • Pr0
  • Wiadomości: 1 741
  • Miałki!
    • Torg
Data Twojej rejestracji to 08 Sie, 2009, a łączny czas spędzony na forum to 4 dni, 23 godz. IMO dla ludzi z takimi statami powinny być jakieś złagodzenia, ale podejżewam, że nie łatwo to ustawić w silniku...

Tak BTW, myślę, że autora regulaminu też wypadało by zmienić ;) Głupio to wygląda, że szeregowy user robił tu regulamin

Offline wuj Bat

  • Pr0
  • Wiadomości: 8 732
Były prezydent jest zawsze prezydentem, a były mąż mężem ;)
Paczki z głów!

Offline firejump

  • Gaduła
  • Wiadomości: 296
    • Mniejszość
Data Twojej rejestracji to 08 Sie, 2009, a łączny czas spędzony na forum to 4 dni, 23 godz. IMO dla ludzi z takimi statami powinny być jakieś złagodzenia, ale podejżewam, że nie łatwo to ustawić w silniku...

Szczęśliwie chyba mi się uda załatwić całą sprawę bez naginania regulaminu... a w międzyczasie spróbuję (konstruktywnie!) zrobić coś, żeby przy następnej okazji limit mnie już nie obejmował.

Offline Pan Sinner

  • MrWhosyourdaddybitch
  • Pr0
  • Wiadomości: 1 741
  • Miałki!
    • Torg
Data Twojej rejestracji to 08 Sie, 2009, a łączny czas spędzony na forum to 4 dni, 23 godz. IMO dla ludzi z takimi statami powinny być jakieś złagodzenia, ale podejżewam, że nie łatwo to ustawić w silniku...

Szczęśliwie chyba mi się uda załatwić całą sprawę bez naginania regulaminu... a w międzyczasie spróbuję (konstruktywnie!) zrobić coś, żeby przy następnej okazji limit mnie już nie obejmował.

Go girl, pisz, dyskutuj :)

Offline Drevniak

  • Pr0
  • Wiadomości: 1 320
  • I'm the black kozioł of your przeznaczenie
Cytuj
4. Ogłoszenie powinno zawierać wszystkie dane techniczne, cenę i pełny opis przedmiotu ogłoszenia. Link do aukcji może być tylko uzupełnieniem!

czy dało by się dorzucić zapisek żeby ludziska wrzucali real foty dobrej jakości sprzedawanych przedmiotów w pierwszym poście w którym wystawiają? sie allegro zaczyna robić powoli, a taki zabieg ułatwi sprzedaż i wszyscy na tym skorzystamy. co wy na to?
"Kobiety tak mają ponieważ niedorozwój emocjonalny często idzie w parze z niedorozwojem intelektualnym. "

Offline Yony

  • Predator
  • Administrator
  • Wiadomości: 1 842
  • I tak stroję najniżej!!!
Done.

Offline sify11

  • Pr0
  • Wiadomości: 2 612
  • Rap Metal Katowice
    • FejsBukowa Strona Kapeli
czyli nie mam aparatu/nie potrafię robić zdjęć, to nic nie sprzedam?:(
i always go full retard

Offline Drevniak

  • Pr0
  • Wiadomości: 1 320
  • I'm the black kozioł of your przeznaczenie
mamy 2012 rok, nie przesadzasz trochę?
"Kobiety tak mają ponieważ niedorozwój emocjonalny często idzie w parze z niedorozwojem intelektualnym. "

Offline sify11

  • Pr0
  • Wiadomości: 2 612
  • Rap Metal Katowice
    • FejsBukowa Strona Kapeli
serio, nie potrafię robić zdjęć ;/
i always go full retard

Offline Rachet

  • Pr0
  • Wiadomości: 2 368
  • Meteoblitzkrieg begins
Widać jesteś niereformowalnym matołem i musisz za to cierpieć.


Spoiler
Wszystko ustabilizowane w najświętszy chuj!

Offline Frantic

  • Pr0
  • Wiadomości: 725
Nie umiesz wycelować aparatu w stronę sprzedawanego przedmiotu i nacisnąć przycisk?