Autor Wątek: Whispering  (Przeczytany 1562 razy)

Offline tomus

  • Gaduła
  • Wiadomości: 291
Whispering
« 11 Maj, 2009, 12:09:56 »
Witam i zapraszam do przesłuchania muzyki mojego zespołu na www.myspace.com/whisperingband.
                                                        Pozdrawiam  i zapraszam na koncert 22maja w Łodzi z Tenebrisem oraz 9 czerwca koncert w klubie No Mercy w Warszawie.
« Ostatnia zmiana: 12 Maj, 2009, 06:30:22 wysłana przez tomus »

Offline Bjørn

  • Pr0
  • Wiadomości: 3 361
  • Imponderabilistyczny monopluralista.
Odp: Whispering
« Odpowiedź #1 11 Maj, 2009, 15:22:59 »
Całkiem interesujące granie. Lekko, ale naprawdę lekko, przypomina mi to Aghorę miejscami.
. : : Death Metal und Jazz : : . || dubstepowe banjo w djencie || . : : Fractal > all your amps : : .

Offline tomus

  • Gaduła
  • Wiadomości: 291
Odp: Whispering
« Odpowiedź #2 12 Maj, 2009, 06:32:10 »
Całkiem interesujące granie. Lekko, ale naprawdę lekko, przypomina mi to Aghorę miejscami.
                     Nie będe ukrywać ze to jeden z moich ulubionych zespołów   :headbang:               !!!!!!!!!!!!

Offline Bjørn

  • Pr0
  • Wiadomości: 3 361
  • Imponderabilistyczny monopluralista.
Odp: Whispering
« Odpowiedź #3 12 Maj, 2009, 14:22:31 »
Całkiem interesujące granie. Lekko, ale naprawdę lekko, przypomina mi to Aghorę miejscami.
                     Nie będe ukrywać ze to jeden z moich ulubionych zespołów   :headbang:               !!!!!!!!!!!!

Rozumiem, że jesteś kompozytorem? ;)
. : : Death Metal und Jazz : : . || dubstepowe banjo w djencie || . : : Fractal > all your amps : : .

Offline tomus

  • Gaduła
  • Wiadomości: 291
Odp: Whispering
« Odpowiedź #4 12 Maj, 2009, 17:13:34 »
Zgadza się.....    :)

Offline terrormuzik

  • Zamula nawet jesion
  • Pr0
  • Wiadomości: 2 716
Odp: Whispering
« Odpowiedź #5 01 Cze, 2009, 00:26:43 »
muzyka fajne, wokal nie. Ale nie bierz tego do siebie, ja nie lubię damskich wokali z paroma wyjątkami ;). Chociaż w sumie do takiej muzyki wokal który lubię by nie pasował :P

Offline tomus

  • Gaduła
  • Wiadomości: 291
Odp: Whispering
« Odpowiedź #6 01 Cze, 2009, 12:56:07 »
muzyka fajne, wokal nie. Ale nie bierz tego do siebie, ja nie lubię damskich wokali z paroma wyjątkami ;). Chociaż w sumie do takiej muzyki wokal który lubię by nie pasował :P
         Spoko każdy ma inny gust i spojrzenie na muzykę. Aktualnie szukamy ciągle wokalisty/stki ,ale ciężko jest znaleźć kogoś odpowiedniego...

 

Related Topics

  Temat / Zaczęty przez Odpowiedzi Ostatnia wiadomość
1 Odpowiedzi
852 Wyświetleń
Ostatnia wiadomość 18 Wrz, 2011, 19:59:45
wysłana przez utarefson