Autor Wątek: GEJ PARTY - odsłona WARSZAWSKA  (Przeczytany 80280 razy)

Offline Pan Sinner

  • MrWhosyourdaddybitch
  • Pr0
  • Wiadomości: 1 741
  • Miałki!
    • Torg
GEJ PARTY - odsłona WARSZAWSKA
« 09 Kwi, 2009, 19:36:10 »
Dobra dziwki, czas zacząć topic! :) Plany nieśmiałe są od jakiegoś czasu, ale nastała chwila by umawiać się konkretnie. Chetnie znowy zobaczę Piotrka Sparrowa i kilku innych degeneratów których znam wirtualnie, mam nadzieję, że Przemuś też da radę! Zawsze dobrze Cię widzieć men :* Czas i miejsce/miejsca (bo kcem zwiedzać!) do dogadania pomiędzy Warszawiakami. Ja deklaruję wziąć moje wiesło, jakieś efekty, kiełbasę na grila i tyle piwa ile zmieści się do Tici (sześciopak? ;) )

Lista chętnych: (update po dograniu terminu)

Offline James Dean

  • Pr0
  • Wiadomości: 841
  • Ich liebe Lizol
Ja jak zawsze chetny, ale pewnie studia mnie zatrzymaja, a jak z noclegiem?

Offline Wybielacz666

  • Pr0
  • Wiadomości: 1 287
  • mam paliwo razy sto, suki
    • growl'n'roll, baby!
ja się piszę, mogę wziąć mojego Fendka, a jeśli miałbym lepszą podwózkę niż wsiobus to i Noisyboxa mogę przytachać. ;)

zaproponowałbym swój lokal, ale podejrzewam, że za dużo kombinowania z dojazdem by było
do widzenia.

Offline Pan Sinner

  • MrWhosyourdaddybitch
  • Pr0
  • Wiadomości: 1 741
  • Miałki!
    • Torg
Acha, jeszcze jedno. Mogę zabrać do 3 osób z mojego rejonu, Majcher, Ty chyba bydgoski jesteś? Fireboy? Anyone?

Offline johnny_ibz

  • Gaduła
  • Wiadomości: 142
ja i Radek bysmy byli chetni chyba. ponoc mieszkamy niedaleko Pana Wrobla :) jak wszystko potoczy sie zgodnie z planem to zabralbym PRSa + Radek swoje B7.... nie byc na tej imprezie to grzech ;)
Brawdziwi dwardziele używają dylgo dwardyg zbółgłozeg

http://allegro.pl/show_user_auctions.php?uid=9126411 <- warto zerknąć :)

Offline wysek

  • Gaduła
  • Wiadomości: 107
  • elektrogumonapawacz
Także byłbym chętny. Mogę zabrać hellraiserka dla tych co go jeszcze ew. nie polizali :) O ile oczywiście mogę czuć się zaproszony ;)
likmapusy

Offline hofiman

  • Gaduła
  • Wiadomości: 409
oooo warszawa to już znacznie bliżej;]
mógłbym 1527 zabrać;]
mój pies,jest spoko i wie o co chodzi,mówi elo mojej mamie zawsze gdy wychodzi.

Offline skarhead

  • Gaduła
  • Wiadomości: 377
Cytuj
ja i Radek bysmy byli chetni chyba. ponoc mieszkamy niedaleko Pana Wrobla :) jak wszystko potoczy sie zgodnie z planem to zabralbym PRSa + Radek swoje B7.... nie byc na tej imprezie to grzech ;)
To i mnie :)

Zabrać to ja mogę (tu dwie opcje)

A)dwa heady z powiedzmy jedną (na upartego dwiema paczkami), racksystem, malwooda 7
B) gitarę, racksystem i powiedzmy jednego/dwa heady.

Pytanie odnośnie terminu jest dość istotne jako że magisterka i późniejsza obrona tego tworu mogą zająć trochę czasu, poza tym jeden wzmak będzie jechał na mały upgrade i fajno by było w razie czego pokazać coś nowego ;]

Offline mondomg

  • Uroczy Troll Maruda
  • Pr0
  • Wiadomości: 3 293
    • mondomg blog
Ja bardzo chętnie się wbiję. Może przy okazji jakiegoś koncerciwa?
Tylko co ja mogę przywieźć... Morleya i Metal Muffa, moje wiosło i piec i tak się nikomu nie podobają. W zamian za to mogę nawieźć alkoholu tak dla rekompensaty.

Offline skarhead

  • Gaduła
  • Wiadomości: 377
O :) Ja na Bonamassę się wybiorę.

Anyway jeżeli to ma być w okresie 24'tego to chyba Hellstone'a nie budziet (chyba nie dam rady czasowo się z pewnymi rzeczami wyrobić). Jak Savage'a brać to muszę wiedzieć wcześniej żeby załatwić transport i go odebrać najpierw. Racksystem stoi niepopodłączany w domu - ze cztery przystanki autobusowe od Wróbla (jak mniemam znając lokalizację) także mniejszy problem.

Offline wrobelsparrow

  • Pr0
  • Wiadomości: 1 749
  • "Where can you go from there? Where?"
Witam!

No, tak - lekkomyślnie zapraszam, kurwa... Mogę przenocować dwóch trolli, bo większej ilości nie wytrzymam nerwowo. Na imprezę zapraszam ilu się da. Można drzeć mordę i naparzać we wiosło o dowolnej godzinie w zasadzie. Na drugi dzień przenosimy się do Johnna;) 24-25 kwietnia mi pasuje. Przywieźcie duuuuużo Nivea.

pozdro
« Ostatnia zmiana: 10 Kwi, 2009, 10:09:39 wysłana przez wrobelsparrow »

Offline Wybielacz666

  • Pr0
  • Wiadomości: 1 287
  • mam paliwo razy sto, suki
    • growl'n'roll, baby!
24 jadem z zepsołem na przegląd, na szczęście rano się zaczyna więc po południu pewnie bendem wolny (mam nadzieję), 25 będzie wporzo
do widzenia.

Offline Pan Sinner

  • MrWhosyourdaddybitch
  • Pr0
  • Wiadomości: 1 741
  • Miałki!
    • Torg
Kurwa, myslałem bardziej o początku maja, bo kwiecień mam zachujany

Offline wrobelsparrow

  • Pr0
  • Wiadomości: 1 749
  • "Where can you go from there? Where?"
No, to początek maja, tylko się dogadajcie. Mnie prawdopodobnie nie będzie od ok. 5-6 maja przez kilka dni. Więc albo na początku, albo teraz 24-26. Spańsko masz, zrobimy sobie jeszcze casting na jednego-dwóch przystojniaków i każemy im tańczyć makarenę przed snem. Kupimy sobie jeszcze zestaw gier planszowych z serii "magia i miecz" i jakoś to będzie.

Offline Pan Sinner

  • MrWhosyourdaddybitch
  • Pr0
  • Wiadomości: 1 741
  • Miałki!
    • Torg
Więc tak, w kwietniu nie dam rady, bo nie mam kasy i obfite dyżury, maj jest ok, ale majówkę mam zajętą, bo mój zmiennik jedzie na chrzciny, więc dymam dyżur 72h, potem mogę coś wyczarować, powiem szefowej, ustawi mi dyżury po tym okresie. W połowie maja Ola jedzie do wrocka na zjazd, to też wtedy będzie ciężko, konkretnie powie mi wieczorem co i jak. A spać nie będziemy! :D Będziemy chlać i grać

Offline johnny_ibz

  • Gaduła
  • Wiadomości: 142
zrobimy sobie jeszcze casting na jednego-dwóch przystojniaków i każemy im tańczyć makarenę przed snem.

dobrze ze nie umiem tanczyc :)

mi terminy obojetne, dostosuje sie wiec wpadne napewno. jakiegos łiskacza sie wezmie czy cos ;)
Brawdziwi dwardziele używają dylgo dwardyg zbółgłozeg

http://allegro.pl/show_user_auctions.php?uid=9126411 <- warto zerknąć :)

Offline johnny_ibz

  • Gaduła
  • Wiadomości: 142
mam urodziny 20 maja ;) tak przy okazji wam mowie :D
Brawdziwi dwardziele używają dylgo dwardyg zbółgłozeg

http://allegro.pl/show_user_auctions.php?uid=9126411 <- warto zerknąć :)

Offline hofiman

  • Gaduła
  • Wiadomości: 409
mi też 2 maja pasuje,bo po maturach już będe;]
za to też sie nachlejemy :headbang:
mój pies,jest spoko i wie o co chodzi,mówi elo mojej mamie zawsze gdy wychodzi.

Offline Pan Sinner

  • MrWhosyourdaddybitch
  • Pr0
  • Wiadomości: 1 741
  • Miałki!
    • Torg
mi też 2 maja pasuje,bo po maturach już będe;]
za to też sie nachlejemy :headbang:

jak skończysz osiemnastkę, to pomyślimy

Offline hofiman

  • Gaduła
  • Wiadomości: 409
sinnero,mam 19:) :-*
mój pies,jest spoko i wie o co chodzi,mówi elo mojej mamie zawsze gdy wychodzi.

Offline Bjørn

  • Pr0
  • Wiadomości: 3 361
  • Imponderabilistyczny monopluralista.
Hofi, taki mlody a juz do picia sie bierzesz? :P Ja od biedy mógłbym ruszyć swoj tłusty zad do wawy, ale teraz siedzę w Suwałkach, święta "som". ;)
. : : Death Metal und Jazz : : . || dubstepowe banjo w djencie || . : : Fractal > all your amps : : .

Offline James Dean

  • Pr0
  • Wiadomości: 841
  • Ich liebe Lizol
zaproscie Turgona ;)

Offline James Dean

  • Pr0
  • Wiadomości: 841
  • Ich liebe Lizol
ja nie wiem czy dam rade, ale jak bede mial wolny termin to napewno

Offline Pan Sinner

  • MrWhosyourdaddybitch
  • Pr0
  • Wiadomości: 1 741
  • Miałki!
    • Torg
Ustalmy termin, to o tyle ważźne dla mnie, że jedynie 3 dni będę miał wolne w maju 22,23,24 wstępnie mi pasuje :)

Offline wrobelsparrow

  • Pr0
  • Wiadomości: 1 749
  • "Where can you go from there? Where?"
Planujemy spotkanie za prawie dwa miesiące, czy śnię? A ja już kurwa grilla rozpalałem:P