Autor Wątek: struny - uniwersalne zestawy do szatańskich strojów  (Przeczytany 12829 razy)

Offline Tolein

  • Pr0
  • Wiadomości: 725
: *
Już wiem kto do mnie mejla pisał... xD
Bo się zabierałem do odpisania kilka ładnych dni, ale że nie byłem pewien kto...

Generalnie to jest projekt (Sinner obiecywał pomoc techniczną, w postaci swojej, czy tam swojego wuja), żeby taką maszynkę zrobić. Ktoś jednak słusznie zwrócił uwagę na to, że trzeba by każdego jednego modelu (każdej jednej grubości) wziąć kilka egzemplarzy (5 do 10 powinno starczyć.. na początek), żeby wyniki były miarodajne. Ja jestem jak najbardziej za tym, żeby w wakacje to zrobić, sam się tym z chęcią zajmę, potrzebuję ino jakiegoś wsparcia, zarówno technicznego (jakiś warsztat by się przydał) oraz finansowego (o ile na zestaw 40 strun (jedna z każdej grubości) jeszcze mnie stać, to na zestaw 5-10 szt. z każdej grubości (200-400 strun) raczej mnie nie stać  :)).
Jeśli jesteście zainteresowani współpracą - to myślę że nikt się nie sprzeciwi (jemu tylko zależy, żeby to w wersji full trafiło na ss.pl), z tym że nie mamy na razie nic (fizycznie), więc nie wiem czy taka współpraca was interesuje.

Ja w każdym razie, wkrótce, narysuję ze szczegółami to co mam w głowie i skonsultuję się z fizykami których mam pod ręką (nie, Lordzie, Ciebie już nie będę męczył :-* ).

Pozdrawiam Panów Kolegów

P.S. Zdaje się, że nie ma wpływu, to raz; dwa - odnośnie strun, podeślę stosowne tabelki na mejla, z tym że to tylko dane d'Addario.

P.P.S. I błagam, Sinner, tylko nie tolIEn !!  :'(   :-*

P.P.P.S. Kurwa...  :D
« Ostatnia zmiana: 26 Kwi, 2009, 14:27:20 wysłana przez Tolein »
And if the band you're in starts playing different tunes
I'll see you on the dark side of the moon

 

Related Topics

  Temat / Zaczęty przez Odpowiedzi Ostatnia wiadomość
23 Odpowiedzi
7814 Wyświetleń
Ostatnia wiadomość 11 Sie, 2008, 16:35:43
wysłana przez Drevniak
10 Odpowiedzi
7517 Wyświetleń
Ostatnia wiadomość 18 Sty, 2011, 00:11:01
wysłana przez aralez
10 Odpowiedzi
3982 Wyświetleń
Ostatnia wiadomość 24 Mar, 2011, 15:48:35
wysłana przez wuj Bat
13 Odpowiedzi
3489 Wyświetleń
Ostatnia wiadomość 17 Maj, 2013, 09:38:23
wysłana przez tonal_gravity
13 Odpowiedzi
3356 Wyświetleń
Ostatnia wiadomość 28 Lis, 2021, 22:08:41
wysłana przez Stivo2005