Autor Wątek: EMG 707 vs Seymour Duncan Nazgul 7 Pasywny czy Aktywny Humbucker  (Przeczytany 1034 razy)

Offline dari555

  • Gaduła
  • Wiadomości: 228
  • www.youtube.com/user/dariuszpiatkowski
    • Spectrum, EX Authority
Dzisiaj zrobiłem krótkie porównanie tych dwóch humbuckerów:
Jak Ci się podoba to zapodaj Subskrypcję: www.youtube.com/user/dariuszpiatkowski

Offline maciek1b

  • Gaduła
  • Wiadomości: 260
    • DEADLY NIGHTSHADE
@dari555  to porównanie 1:1? Czyli najpierw nagrywałeś EMG z pozycji bridge a potem zamontowałeś Nazgula?
Czy przy montażu SD nie było problemu z otworami w Ibku? Bo pucha Nazgula jest odrobinę większa od mydelniczki EMG.

Offline dari555

  • Gaduła
  • Wiadomości: 228
  • www.youtube.com/user/dariuszpiatkowski
    • Spectrum, EX Authority
najpierw nagrywałem EMG z pozycji bridge a potem zamontowałem Nazgula, nie było problemu, SD wszedł elegancko w otwór.
Jak Ci się podoba to zapodaj Subskrypcję: www.youtube.com/user/dariuszpiatkowski

Offline maciek1b

  • Gaduła
  • Wiadomości: 260
    • DEADLY NIGHTSHADE
Spoko @dari555 , dzięki za info.
Przymierzam sie do wymiany w moim Ibku EMG808 właśnie na set Nazgul+Sentient.
Co do EMG707 to miałem je w mojej ex 7-ce i nawet mi to grało przyzwoicie, problem pojawił się jak przeskoczyłem na 8ki wtedy to EMG808 jakoś zlewało mi dźwięki z 8 struny, nie dawało mi to takiej selektywności i wymieniłem na pasywne Hathor Razorwire+BGV. Ostatnio kupiłem kolejną 8kę z EMG808 i znowu te same odczucia niby nie jest źle ale brakuje tej selektywności, takiego pazura (?) nie wiem jak to nazwać i tym razem chciałbym sprawdzić Nazgul+Sentient, jak dotrze zamówienie to zobaczymy jak to zagada.

 

Related Topics

  Temat / Zaczęty przez Odpowiedzi Ostatnia wiadomość
48 Odpowiedzi
12731 Wyświetleń
Ostatnia wiadomość 11 Lut, 2017, 18:02:29
wysłana przez chronix1
8 Odpowiedzi
4102 Wyświetleń
Ostatnia wiadomość 04 Paź, 2017, 11:39:57
wysłana przez headcharge
39 Odpowiedzi
7051 Wyświetleń
Ostatnia wiadomość 08 Maj, 2021, 20:53:57
wysłana przez Skuzii