Autor Wątek: ToneX Pedal  (Przeczytany 26209 razy)

Offline ITHMW

  • Pr0
  • Wiadomości: 989
Odp: ToneX Pedal
« Odpowiedź #100 24 Kwi, 2024, 21:06:30 »
Jacek...   ...ja zdaję sobie sprawę, że jesteś fanboy'em dużego Tonexa co wielokrotnie dało się wyczuć. Kompletnie nie kreuję tutaj żadnych podtekstów. Masz swoje powody i doświadczenia, które Cię przekonują i bardzo dobrze. Duży Tonex to dość kompaktowy i bardzo udany wypust ostatnich czasów.  Ja mam mokro na punkcie AMT z naciskiem na dwulampowe preampy z serii SS, jednakże zdaję sobie sprawę kiedy firma przegina by zapewnić sobie pewien ruch w sprzęcie. Jednolampowe mini preampy AMT na wspólnym pedalboardzie z dosępnym łączeniem do czterech poprzez interfejs w podstawie pedalboardu...   ...ja pierdolę, niech jeszcze karuzelę doczepią.

Co do Line 6 to możnaby minimum 1/3 ich produktów skasować na poziomie design'erskim. Cegła za cegłą.

Oczywiście, że mini Tonex'y do kogoś trafią. Jak zawsze ciekawostki i przyjaźnie brzmiące nowinki, ale przesyt na rynku jest OKRUTNY. Uffff...   ...kurwa znowu przyjdzie mi oglądać Olka w tym linku powyżej by przefiltrować ochhyy i achhyyy. DŻY DŻY będzie jak zawsze i ogólnie będzie świetnie itp. itd.
Może to tylko mój punkt widzenia, ale przemęczony jestem tym sprzętowym bombardowaniem.

Z mojej perspektywy miniaturyzacja jest genialna jeżeli niesie ze sobą postęp w zastosowaniu (jak np. kemper w dużej podłodze) lub progres brzmieniowy. Bazowanie tylko na samej miniaturyzacji często powoduje regres. Pozyskanie jeszcze większej kompaktowości kosztem funkcjonalności jest zawsze kompromisem.

Podsumowując...   ...chodzi zawsze o brzmienie. Funkcjonalność czy ergonomia też są ważne, ale dla każdego indywidualnie. Jeżeli jednak zaraz padną w necie zachwyty jakoby mini Tonex miażdżył i niszczył wszystko jak leci...   ...a tak pewnie ktoś tam ogłosi to znowu popuszczę.

Tu już coś gość pisze, że więcej za mniej...   ...nie oglądam więc nie wiem.

https://youtube.com/watch?v=YVW-mLAcrlk&si=qU2SxucusUZVTX7A
« Ostatnia zmiana: 24 Kwi, 2024, 21:17:11 wysłana przez ITHMW »
INTERSTELLAR

 

Related Topics

  Temat / Zaczęty przez Odpowiedzi Ostatnia wiadomość
3 Odpowiedzi
3873 Wyświetleń
Ostatnia wiadomość 05 Gru, 2009, 04:16:59
wysłana przez waleczny_gladiator
1 Odpowiedzi
3240 Wyświetleń
Ostatnia wiadomość 26 Lis, 2016, 13:01:44
wysłana przez gizmi7
Pedal Show

Zaczęty przez wuj Bat Efekty

2 Odpowiedzi
2789 Wyświetleń
Ostatnia wiadomość 18 Kwi, 2020, 00:30:40
wysłana przez wuj Bat
10 Odpowiedzi
3124 Wyświetleń
Ostatnia wiadomość 22 Lut, 2023, 14:06:58
wysłana przez Zomballo
[NPD] ToneX

Zaczęty przez spacelord7 Efekty

9 Odpowiedzi
1396 Wyświetleń
Ostatnia wiadomość 21 Lut, 2024, 10:55:12
wysłana przez maciek1b