Autor Wątek: ToneX Pedal  (Przeczytany 26489 razy)

Offline Mother Puncher

  • Pr0
  • Wiadomości: 1 421
  • It is useless, to resist.
Odp: ToneX Pedal
« Odpowiedź #25 13 Mar, 2023, 15:50:30 »
Spoiler

To co piszesz jest tak złe, nielogiczne i niezrozumiałe i to na tylu poziomach, że nie wiem od czego zacząć XD Ale dobra, streszczę się.

Zrób sobie przerwę od tego forum. Sam ustal jak długą, ile Ci wystarczy, żeby się zdystansować. Ogranicz się do swojego kanału, fanbase'u jaki tam masz, który zawsze poklepie po ramionku, nigdy się nie dojebie, nie zwróci uwagi. Idź do ksantypa, wysraj się u niego na nas jak ostatnio, serio, zrób co tylko chcesz co Ci pomoże. Masz swój mały światek, w którym się czujesz happy tj. kanał na jutubku - zajebiście, czerp z niego radość. Chociaż no jak sam widzę - tutaj też masz swój die hard fanbase, to nie wiem czy nie będą płakać :D

Swoją drogą jest to niesamowite, że jako dorosły chłop z (jak domniemam, sam to powiedziałeś) rodziną bierzesz byle pierdnięcie tak mocno do siebie, że dajesz temu upust w tak rozemocjonowany sposób. Po co? Sam sie w sumie nas czepiasz, że czepiamy się materiałów, które dostajemy a potem sobie z tym nie radzisz :D
Ogrywam wiosła na jutubie i się tego nie wstydzę. Mam konta na wszystkich forach.

 

Related Topics

  Temat / Zaczęty przez Odpowiedzi Ostatnia wiadomość
3 Odpowiedzi
3883 Wyświetleń
Ostatnia wiadomość 05 Gru, 2009, 04:16:59
wysłana przez waleczny_gladiator
1 Odpowiedzi
3253 Wyświetleń
Ostatnia wiadomość 26 Lis, 2016, 13:01:44
wysłana przez gizmi7
Pedal Show

Zaczęty przez wuj Bat Efekty

2 Odpowiedzi
2795 Wyświetleń
Ostatnia wiadomość 18 Kwi, 2020, 00:30:40
wysłana przez wuj Bat
10 Odpowiedzi
3148 Wyświetleń
Ostatnia wiadomość 22 Lut, 2023, 14:06:58
wysłana przez Zomballo
[NPD] ToneX

Zaczęty przez spacelord7 Efekty

9 Odpowiedzi
1426 Wyświetleń
Ostatnia wiadomość 21 Lut, 2024, 10:55:12
wysłana przez maciek1b