Autor Wątek: ToneX Pedal  (Przeczytany 26436 razy)

Offline Lechu_

  • Pr0
  • Wiadomości: 814
Odp: ToneX Pedal
« Odpowiedź #25 13 Mar, 2023, 15:32:36 »
sorki, nie doczytałem że chodzi o delay w łańcuchu efektów, a nie w urządzeniu, chciałem powiedzieć, że powoli tracę cierpliwość, ciekawi mnie komu zależy na tym abym aby mnie denerwować i ciągle w taki sposób się do mnie odnosić, czy daje Wam to satyfajcję? będziecie szczęśliwi jak ja kiedyś nie wytrzymam i zamknę kanał? chcecie tego? Ja nie robię żadych materiałów marketingowych, nie biorę kasy od nikogo za filmy, nikt mi nie płaci mi za to, to jest tylko moje hobby, ale jak tak dalej będzie to rzucę tym, bo nie wytrzymam nerwo dłużej nagonki na mnie, co ja Wam zrobiłem? przeszkadza Wam to że jestem szczery??? wkurza Was to że mam taki a nie inny dostęp do sprzętu? Każdy popełnia błędy... nie jestem idelany, nie posiadam idealnego kanału, jak komuś to się nie podoba to niech nie ogląda, przykro mi tylko że człowiek się stara, robi to kosztem rodziny, nie ma z tego kompletnie nic, a komuś "żal dupę ściska" i się wyrzywa na mnie, to niestety świadczy o człowieku...  :(

Dlatego ja bardzo lubiłem w Top Gear. W każdym recenzowanym wozie szukali zalet i WAD. I wszystkie te wady wytykali bezgranicznie. Czasem nawet bardziej niż dosadnie kpiąc i drwiąc z rozwiązań użytych w danym modelu. Teraz odnoszę wrażenie , że nie wolno krytykować, poddawać czegoś pod wątpliwość bo zaraz jakaś grupa społeczna albo producent się obrazi. @dari555 musisz chyba mocno zmienić spojrzenie na to co tu się dzieje bo bezsensownie bierzesz wszystko na klatę. Po co? Powtórzę się, jeśli chcesz tylko kciuki w górę i pochwały to niestety tak nie ma. Chcesz żeby ludzie rozmawiali o sprzęcie (sam tworzysz temat w dziale EFEKTY) to to się dzieje i zawsze poleci w nieznaną stronę. Czy czasem chujową? Oczywiście :) Czy będą marudzić na sound? Zapewne ;) Czy kupią żeby ograć? NIE. Bedą słuchać i oceniać sprzęt przez YT gdzie ten sprzęt będzie testowany. Masz , kupiłeś, jest dla Ciebie zajebisty - super, ale nie oczekuj ,że teraz każdy będzie podzielał Twój pogląd i ocenę sprzętu. Buziaki :* nie łam się i więeeeecej dystansu :)
Gram tylko 15 min dziennie. Czasem nawet na gitarze.

 

Related Topics

  Temat / Zaczęty przez Odpowiedzi Ostatnia wiadomość
3 Odpowiedzi
3881 Wyświetleń
Ostatnia wiadomość 05 Gru, 2009, 04:16:59
wysłana przez waleczny_gladiator
1 Odpowiedzi
3252 Wyświetleń
Ostatnia wiadomość 26 Lis, 2016, 13:01:44
wysłana przez gizmi7
Pedal Show

Zaczęty przez wuj Bat Efekty

2 Odpowiedzi
2795 Wyświetleń
Ostatnia wiadomość 18 Kwi, 2020, 00:30:40
wysłana przez wuj Bat
10 Odpowiedzi
3144 Wyświetleń
Ostatnia wiadomość 22 Lut, 2023, 14:06:58
wysłana przez Zomballo
[NPD] ToneX

Zaczęty przez spacelord7 Efekty

9 Odpowiedzi
1421 Wyświetleń
Ostatnia wiadomość 21 Lut, 2024, 10:55:12
wysłana przez maciek1b