Autor Wątek: Loopy/Backing tracki pod nogą  (Przeczytany 6593 razy)

Offline pshemo

  • Pr0
  • Wiadomości: 833
Loopy/Backing tracki pod nogą
« 06 Lis, 2022, 19:18:59 »
Siema

Z racji, ze w składzie znów lecę na jedną gitarę i brakuje mi live tej pełni jaką robiła druga gitara - szukam rozwiązania pod nogę, które umożliwi mi w odpowiednich momentach odpalać krótkie loopy z partiami, jaką normalnie robiła druga gitara. Co prawda live używam Kempera z widenerem, ale i tak chciałbym to jakos wzbogacić :) Zależy mi tylko i wyłącznie na rozwiązaniu pod nogę z możliwością wgrania wcześniej przygotowanych ścieżek i bym mógł się przełączać pomiędzy poszczególnymi presetami w zależności od numeru (czyli urządzenie z kilkoma przyciskami). Tak jak zrobiłem szybki research to wyglada, ze Digitech Jamman Stereo Looper by się nadawał. Jakieś alternatywy? Co innego możecie polecić?

Offline Mat

  • Pr0
  • Wiadomości: 1 580
  • Join the Dark Side and get a free cookie!
Odp: Loopy/Backing tracki pod nogą
« Odpowiedź #1 06 Lis, 2022, 22:16:40 »
A czy te loopy maja isc do wzmaka gitarowego, czy prosto do PA/FOH? Bo jak to pierwsze, to ja rowniez szukam jakiegos rozwiazania.

Offline pshemo

  • Pr0
  • Wiadomości: 833
Odp: Loopy/Backing tracki pod nogą
« Odpowiedź #2 06 Lis, 2022, 22:26:34 »
PA - lecę live na kemperze only

Offline Orange

  • Moderator Giełdy
  • Wiadomości: 1 021
  • Loża Szyderców
Odp: Loopy/Backing tracki pod nogą
« Odpowiedź #3 07 Lis, 2022, 20:51:03 »
Jakbys chcial jak prawdziwy facet :P grac na 2 wzmakach to wtedy splitter i jedziesz. Vogg tak gra.

Offline gizmi7

  • Pr0
  • Wiadomości: 1 504
  • Venus as a goodboi
Odp: Loopy/Backing tracki pod nogą
« Odpowiedź #4 08 Lis, 2022, 17:49:05 »
Najlepiej zrobić to z kompem, projekt w Abletonie czy innym DAW i kontrolujesz to Nektarem Pacer czy innym tego typu footswitchem lub po prostu leci w odpowiednim momencie z "podkładu".

Offline Dale Cooper

  • American Pro Hater
  • Pr0
  • Wiadomości: 2 345
    • CTG TV
Odp: Loopy/Backing tracki pod nogą
« Odpowiedź #5 08 Lis, 2022, 21:22:48 »
Jakbys chcial jak prawdziwy facet :P grac na 2 wzmakach to wtedy splitter i jedziesz. Vogg tak gra.

Dwa różne patenty naraz? Wiedziałem, że jest dobry, ale że aż tak :D
mniut i piah

 

Related Topics

  Temat / Zaczęty przez Odpowiedzi Ostatnia wiadomość
13 Odpowiedzi
5667 Wyświetleń
Ostatnia wiadomość 10 Sty, 2012, 21:00:46
wysłana przez Vertigo