Autor Wątek: [NPD]Boss BCB-90X  (Przeczytany 1168 razy)

Offline blendamed

  • Gaduła
  • Wiadomości: 399
[NPD]Boss BCB-90X
« 08 Cze, 2022, 17:39:43 »
Zanabyłem sobie w końcu podłogę :D


Długo myślałem czy jest sens ale w końcu pojawiła się na to promka na kytarach no i masz :D

Trochę jest jeszcze syf z kablami bo muszę zanabyć sobie jeszcze troche paczkabli, póki co użyłem cokolwiek miałem pod ręką. Podoba mi się patent z tą pianką. Trochę upierdliwie się te kable układa ale też myślę, że jak wezmę sobie parę mocowań na trytki w ciastoramie to będzie git.

Główny atut, że lajtowo mogę sobie w parę sekund wypiąć cały pedalboard, schować do walizki i do szafy. Jak potrzebuję ponakurwiać to z pieca wiszą mi tylko szlauchy z pętli i z wejścia, otwieram walizę, wpinam gite, 3 kable i jazda. Jak wpadną goście i chcę by było ładnie na chacie to wypinam 3 kable, zamykam walizę i do szafy. Cudo :D

Problem mam tylko z kaczuchą ale to też łatwa sprawa. Ten BCB ma wbudowany zasilacz i zasilanie jedzie szeregowo(albo i równolegle, dunno, grunt że łańcuszkiem xd) z dołączonym kablem. Crybaby ma dość głęboko gniazdo także będę musiał sobie zrobić/skołować przedłużkę i będzie git. Póki co jedzie na baterii.

Fajne są też te wyjścia w górnym lewym rogu. Jak chcę to mogę sobie dwa piece z jednego pedalboarda zasilić xd Ogólnie sporo ułatwiają i jak dla mnie to największy atut tej zabawki no i wbudowany zasilacz.

Polecam cieplutko.

A i jakby ktoś chciał tego małego ts'a to walić na PW.
Spoiler
« Ostatnia zmiana: 08 Cze, 2022, 17:42:43 wysłana przez blendamed »