Autor Wątek: Seymour Duncan Wes Hauch Jupiter 7  (Przeczytany 2566 razy)

Offline Intruz_PL

  • Prawie użytkownik
  • Wiadomości: 49
Seymour Duncan Wes Hauch Jupiter 7
« 29 Kwi, 2022, 20:47:59 »


Ma ktoś do czynienia, z tym pipakiem mostowym za 1.5k za sztukę, tak w przeliczeniu wychodziło, z strony jakieś z USA... :facepalm: sorra obecnie 1245zł  z guitar projekt.

Wersję do 7ki, rozeznanie ??

Z Wesa filmików, to jakis gigant tonowy brzmieniowo- na sterydach. Słychać, że nie wali tak górą. Koleś fanem Dimebaga i coś te brzmienie jest zgaszone co do sh13- tak mi się wydaję.

Sam mam Sh5 custom pod mostek, bo nie chciałem sh4.

Nie ukrywam,że stylówa jego i technika to prawa ręka- należało się jemu, taka sygnatura.

Mistrz 7-go riffu i solówek

« Ostatnia zmiana: 29 Kwi, 2022, 21:02:45 wysłana przez Intruz_PL »
Nie liczy się tak naprawdę sprzęt,ale to co się ma głowie i palcach :)

http://4.bp.blogspot.com/-W7a_lCffgGw/URakDxPV-tI/AAAAAAAAJ1o/2x-oes4gdM4/s1600/jessica-alba.gif

Offline Aremenius

  • Pr0
  • Wiadomości: 1 393
  • HUE
@youshy już go chyba zasadził w jednej gicie, poza tym nie kojarzę żeby ktoś się u nas chwalił na forum

Offline Intruz_PL

  • Prawie użytkownik
  • Wiadomości: 49
Zapytałem, ale fajnie z tonowany jest, przy dobrej artykulacji ale cena..... za 1szt. :facepalm:
Nie liczy się tak naprawdę sprzęt,ale to co się ma głowie i palcach :)

http://4.bp.blogspot.com/-W7a_lCffgGw/URakDxPV-tI/AAAAAAAAJ1o/2x-oes4gdM4/s1600/jessica-alba.gif

Offline Aremenius

  • Pr0
  • Wiadomości: 1 393
  • HUE
Z drugiej strony, punkt wyjściowy sygnału, także trochę jednak ma znaczenie ;D Ja jestem zepsuty przez chłopaków ze Skerve bo teraz za jaką gitę nie sięgnę to mi brakuje konkretnej charakterystyki brzmienia, które mają BKP.
Osobiście nie jestem typem osoby, która będzie spędzała dni i noce na kręceniu brzmienia (chyba, że mowa o nagrywkach, wtedy eksperymenty mile widziane ;D) stąd posiadanie takiego jednego pewniaka, który wiesz że zabrzmi wszędzie i zawsze przy minimalnym kręceniu gałkami jest w sumie super sprawą. Ja tak mam w sumie z obydwiema gitami na BKP, reszta to jest kręcenie póki nie siądzie, a trwa to zazwyczaj znacznie dłużej względem wcześniej wspomnianych :D

Offline wuj Bat

  • Pr0
  • Wiadomości: 8 744
Jeden kolega ze Skervesena już ma, pytajcie ;)
Paczki z głów!

Offline Aremenius

  • Pr0
  • Wiadomości: 1 393
  • HUE
Czyżby Franq sobie sprawił?

Offline Dale Cooper

  • American Pro Hater
  • Pr0
  • Wiadomości: 2 350
    • CTG TV
Tylko pocieszę kolegę, że wisiał na OLX przez kilka miechów za 399 zł. Nikt nie chciał.
mniut i piah

Offline wuj Bat

  • Pr0
  • Wiadomości: 8 744
Czyżby Franq sobie sprawił?
Wręcz przeciwnie :D Dalia.
Paczki z głów!

Offline Intruz_PL

  • Prawie użytkownik
  • Wiadomości: 49
Chłopaki, ja tu nie śledzę i nie czatuje, na tym forum od paru ładnych lat. Więc tak zapytałem was :)

Z Skerva, to poznałem jedynie na koncercie Revocation,Archspire w Poznaniu od Mondzia, co przeprowadził się do Warszawy,na jakieś lutniczą-serwisową pracę. Jeśli, nie pomyliłem ksyw, bo to parę latek temu było :)

Właściciel Jupitka- to założyciel Skereva, ten czarny,wysoki długie włosy w okularach hehe ?? :) hmm Piotr ? 

400zł nice price- parę miechów temu, to ja nie wiedziałem i nie wnikałem, tak w nowości SD- rzekł bym, gdy by " był dostepny w tej cenie" to bym łyknął :)


Bo ja tu zielony na forum. Tak was często odwiedziam :lol:
« Ostatnia zmiana: 01 Maj, 2022, 20:59:39 wysłana przez Intruz_PL »
Nie liczy się tak naprawdę sprzęt,ale to co się ma głowie i palcach :)

http://4.bp.blogspot.com/-W7a_lCffgGw/URakDxPV-tI/AAAAAAAAJ1o/2x-oes4gdM4/s1600/jessica-alba.gif

Offline ITHMW

  • Pr0
  • Wiadomości: 986
Bardzo lubie goscia z przyczyn czysto gitarowych, ale nie gustuje w takim brzmieniu gitar jak z pierwszego klipu.

Tu nagral porownanie dwoch pickupow.

INTERSTELLAR

Offline Intruz_PL

  • Prawie użytkownik
  • Wiadomości: 49
Widzę, jego ice man na jednym volume, dlatego taki sound. Sam muszę dać tone do voluma w exg7 przy sh-5 custom bo mi siarzy ;D

Widziałem z tym dimebuckiem porównanie
« Ostatnia zmiana: 07 Maj, 2022, 09:27:29 wysłana przez Intruz_PL »
Nie liczy się tak naprawdę sprzęt,ale to co się ma głowie i palcach :)

http://4.bp.blogspot.com/-W7a_lCffgGw/URakDxPV-tI/AAAAAAAAJ1o/2x-oes4gdM4/s1600/jessica-alba.gif

Offline wuj Bat

  • Pr0
  • Wiadomości: 8 744
Właściciel Jupitka- to założyciel Skereva, ten czarny,wysoki długie włosy w okularach hehe ?? :) hmm Piotr ? 
Zabawnie to wyszło, bo fajnie nic się nie zgadza ;) Pikapa ma ktoś jeszcze inny (Dalia) i zapytam go jak mu to gada. Właściciel to Jarek, wysoki, ale nie czarny i bez okularów (jest foto na stronie Skerve). Piotra nie ma żadnego, a z opisu w okularach to ja, bo byłem na tym koncercie. I Mondzio też :)
Paczki z głów!

Offline Intruz_PL

  • Prawie użytkownik
  • Wiadomości: 49
Sorry, nie pamiętam wszystkich ksyw, bo na forum jestem tu rzadko. Mam prawo się pomylić.

Poznaliśmy się przez Mondzia. Koncert gruby, kosmiczny :)

« Ostatnia zmiana: 12 Maj, 2022, 11:10:39 wysłana przez Intruz_PL »
Nie liczy się tak naprawdę sprzęt,ale to co się ma głowie i palcach :)

http://4.bp.blogspot.com/-W7a_lCffgGw/URakDxPV-tI/AAAAAAAAJ1o/2x-oes4gdM4/s1600/jessica-alba.gif

Offline wuj Bat

  • Pr0
  • Wiadomości: 8 744
Opis Jupitera od Dalii (tak, ksywa od TBDM...):

"Nie wiem jak szóstkowy, ale u mnie:
- raczej jasno, trochę tego typowego dla duncanów gwizdania/artefaktów.
- Nie jest to kliniczny, "wybramkowany" pickup jak np. Aftermath. Raczej trudny do opanowania, nie wybacza. A co za tym idzie:
- Wrażliwy na artykulację.
- Spory output

- Faktycznie to jest jego siła - jest klarownie w akordach, wiadomo co grasz i gdzie, nawet jeśli to srogi kwas :D

A. I niech wygląd nikogo nie myli - to nie ma wiele wspólnego z dimebuckerem. Nie ma wykopanej jaskini w środku XD

Ciekawe jest to, że jest "drut", jest szybki w dole, ale sporo tego dołu. W Gie już trzeba trochę podcinać."
Paczki z głów!