Autor Wątek: TEST FENDER AMERICAN STANDARD STRATOCASTER 2006 60 ANNIVERSARY  (Przeczytany 2053 razy)

Offline dari555

  • Gaduła
  • Wiadomości: 228
  • www.youtube.com/user/dariuszpiatkowski
    • Spectrum, EX Authority
Dzisiaj będzię na blusowo z pewnym amerykańcem, zapraszam do oglądania:
Jak Ci się podoba to zapodaj Subskrypcję: www.youtube.com/user/dariuszpiatkowski

Offline nikt

  • Jeń Lebany
  • Administrator
  • Wiadomości: 4 199
Szach mat panowie, nie ma drop A więc musicie szukać czego innego do przyjebki !
"Government is not the solution to our problem; government IS the problem." Ronald Reagan

Offline Orange

  • Moderator Giełdy
  • Wiadomości: 1 021
  • Loża Szyderców
Masz jakieś porównanie z mexami z epoki?

Offline dari555

  • Gaduła
  • Wiadomości: 228
  • www.youtube.com/user/dariuszpiatkowski
    • Spectrum, EX Authority
Na filmie porównania nie mam, ale jak grałem w sklepie na meksykańcach to na 100% tak nie brzmiały, głównie brakowało dynamiki i „wygaru”, były płaskie, ale wiesz w tym egzemplarzu jest jest jesion a on dodaje pazura, kiedyś zrobię filmik z jakimś stratem z Meksyku.
Jak Ci się podoba to zapodaj Subskrypcję: www.youtube.com/user/dariuszpiatkowski

Offline Chomick

  • Pr0
  • Wiadomości: 573
Szach mat panowie, nie ma drop A więc musicie szukać czego innego do przyjebki !

Już dawno to pisałem ;) AAAAAALEEE skoro już tak nalegasz to może brudne i koślawe szybsze przebiegi jakby stary dziad w kapciach z dwoma reklamówkami potknął się przy schodzeniu z krzywych schodów w kamienicy i próbował złapać równowagę żeby się  nie wypierdolić oraz nerwowe wibrato jakby ktoś go szturchał paralizatorem w nerkę :D

Offline nikt

  • Jeń Lebany
  • Administrator
  • Wiadomości: 4 199
Hui się znasz na grunge ;)
"Government is not the solution to our problem; government IS the problem." Ronald Reagan

Offline zerotolerance

  • Pr0
  • Wiadomości: 586
  • Biegnę ci wpierdolić.
AAA

Posty połączone: 10 Lut, 2022, 12:47:49
Albo dobra, nic, co będę mordę otwierał ;D

Offline Chomick

  • Pr0
  • Wiadomości: 573
Hui się znasz na grunge ;)

Tam na dobrą sprawę faflunił tylko Kombajn, ale jemu wolno ;)

Offline wuj Bat

  • Pr0
  • Wiadomości: 8 744
Szach mat panowie, nie ma drop A więc musicie szukać czego innego do przyjebki !

Już dawno to pisałem ;) AAAAAALEEE skoro już tak nalegasz to może brudne i koślawe szybsze przebiegi jakby stary dziad w kapciach z dwoma reklamówkami potknął się przy schodzeniu z krzywych schodów w kamienicy i próbował złapać równowagę żeby się  nie wypierdolić oraz nerwowe wibrato jakby ktoś go szturchał paralizatorem w nerkę :D
Byłeś raz miły i traumka do teraz trzyma? :D
Paczki z głów!

Offline Chomick

  • Pr0
  • Wiadomości: 573
Szach mat panowie, nie ma drop A więc musicie szukać czego innego do przyjebki !

Już dawno to pisałem ;) AAAAAALEEE skoro już tak nalegasz to może brudne i koślawe szybsze przebiegi jakby stary dziad w kapciach z dwoma reklamówkami potknął się przy schodzeniu z krzywych schodów w kamienicy i próbował złapać równowagę żeby się  nie wypierdolić oraz nerwowe wibrato jakby ktoś go szturchał paralizatorem w nerkę :D
Byłeś raz miły i traumka do teraz trzyma? :D

Nie - niemiły posmak pozostał :D

Offline wuj Bat

  • Pr0
  • Wiadomości: 8 744
Aaa, domyślam się do czego się dałeś namówić :D :D
Paczki z głów!

Offline Chomick

  • Pr0
  • Wiadomości: 573
Aaa, domyślam się do czego się dałeś namówić :D :D


Ten byłby mimo wszystko lepszy od tego jaki pozostaje od bycia miłym :D

 

Related Topics

  Temat / Zaczęty przez Odpowiedzi Ostatnia wiadomość
12 Odpowiedzi
5587 Wyświetleń
Ostatnia wiadomość 04 Wrz, 2011, 12:52:41
wysłana przez Rumak
6 Odpowiedzi
1189 Wyświetleń
Ostatnia wiadomość 24 Wrz, 2021, 10:38:42
wysłana przez Chomick