Autor Wątek: Buzzaro  (Przeczytany 2546 razy)

Offline Line6-Fanatic

  • Prawie użytkownik
  • Wiadomości: 27
  • milczenie jest srebrem - dźwięk jest złotem
Buzzaro
« 26 Lis, 2021, 16:53:36 »
Ave!

Macie może jakieś info o Buzzaro? Bo nie odpowiada na maile, a na Facebooku nie puszcza nowych postów od czerwca. Nie chce robić szumu, zanim nie uda mi się czegoś dowiedzieć.

Dzięki.

PS. nie mam konta na FB, dlatego tu szukam.
moody self-obsession is only attractive in men who can play guitar

Offline Mariner

  • Prawie użytkownik
  • Wiadomości: 48
Odp: Buzzaro
« Odpowiedź #1 17 Sty, 2022, 12:16:12 »
Nadal cisza?  Sam wczoraj napisałem i czekam na odpowiedź.

Offline Line6-Fanatic

  • Prawie użytkownik
  • Wiadomości: 27
  • milczenie jest srebrem - dźwięk jest złotem
Odp: Buzzaro
« Odpowiedź #2 04 Paź, 2022, 18:16:14 »
Odkopię wątek. Mam zajebisty problem z Buzzaro. Zamówiłem u gościa obudowę do Fendera Bassmana. Zapłaciłem i gość zginął. Kilka dni temu moja obudowa (dokładnie taki projekt kolorystyczny zamówiłem), pojawiła się na Reverb!

https://reverb.com/item/61164358-fender-bassman-style-5f6a-4x10-amp-shell-combo-headshell

Gość nie odpowiada na maile. Nie mogę się dodzwonić. W związku z tym, że zamawiałem w przeszłości i było OK nie chcę robić problemów natury prawnej, ale powoli kończy mi się cierpliwość, a 1950 PLN ukradzione w połączeniu z zarzutem prokuratorskim nigdy nie jest miłe i może skończyć się czymś, czego nie chcę. W sumie to mała branża w Polsce i dobrze, żeby taki Buzzaro był pod ręką.

Prośba - jeśli ktoś ma kontakt z Buzzaro, to niech kopnie go w tyłek, żeby wysłał mi moją obudowę, za którą zapłaciłem w marcu 2021 roku i miała być gotowa w maju 2021 roku!

Ave!

Macie może jakieś info o Buzzaro? Bo nie odpowiada na maile, a na Facebooku nie puszcza nowych postów od czerwca. Nie chce robić szumu, zanim nie uda mi się czegoś dowiedzieć.

Dzięki.

PS. nie mam konta na FB, dlatego tu szukam.
moody self-obsession is only attractive in men who can play guitar

Offline Line6-Fanatic

  • Prawie użytkownik
  • Wiadomości: 27
  • milczenie jest srebrem - dźwięk jest złotem
Odp: Buzzaro
« Odpowiedź #3 26 Sty, 2023, 22:12:44 »
Update - dostałem zamówiony towar od Buzarro w połowie grudnia. Dziękuję wszystkim, którzy pomogli mi w zamknięciu tematu.
moody self-obsession is only attractive in men who can play guitar

 

Related Topics

  Temat / Zaczęty przez Odpowiedzi Ostatnia wiadomość
15 Odpowiedzi
6373 Wyświetleń
Ostatnia wiadomość 11 Lis, 2012, 14:12:54
wysłana przez xaperfly
12 Odpowiedzi
6327 Wyświetleń
Ostatnia wiadomość 28 Lip, 2013, 22:14:01
wysłana przez shortt