Autor Wątek: Co Was w życiu najbardziej wkurwia, czyli kącik małego frustrata  (Przeczytany 1643699 razy)

Offline Turgon

  • Gaduła
  • Wiadomości: 403
Wkurwilo mnie dzis, jak jebany kutas o 6:58 przyszedl mi wycinac pila krzaki pod oknem. Napierdalal 10min i poszedl. Mysle chuj, przekrece sie na drugi bok i moze zasne dalej. Kurwa. 7:20 wrocil, przypierdolil pila z piec razy znowu i sie zmyl. Juz sie wkurwilem i wstalem.
o kurwa, jak i mnie to wkurwia, albo jakiś pierdolec dzwoni do starego na kom (albo co gorsza na jebany domowy) o siódmej rano
+124353
Widze, ze mamy te same wkurwy :D
+1234567
no to jest nas troje :D
Ssiecie.

Offline immortal-king

  • Gaduła
  • Wiadomości: 290
  • Zaraz trejning i bendziemy krecic jak cieba!
Wkurwilo mnie dzis, jak jebany kutas o 6:58 przyszedl mi wycinac pila krzaki pod oknem. Napierdalal 10min i poszedl. Mysle chuj, przekrece sie na drugi bok i moze zasne dalej. Kurwa. 7:20 wrocil, przypierdolil pila z piec razy znowu i sie zmyl. Juz sie wkurwilem i wstalem.
o kurwa, jak i mnie to wkurwia, albo jakiś pierdolec dzwoni do starego na kom (albo co gorsza na jebany domowy) o siódmej rano
+124353
Widze, ze mamy te same wkurwy :D
+1234567
no to jest nas troje :D
+1234567
Czworo ;D Ach ten kowal za plotem

Wkurwia mnie ze jutro mam rozpoczecie roku szkolnego ;///////;/////////;///////;//////

Offline yapcok

  • Użytkownik
  • Wiadomości: 99
  • zło jak huj

Wkurwia mnie ze jutro mam rozpoczecie roku szkolnego ;///////;/////////;///////;//////

spoko, jak będziesz musiał wstawać codziennie o 5 żeby dojechać na fabrike, docenisz lata szkoły ;) a później studiów, i jeszcze nie raz zapłaczesz :D

Offline Maciek

  • Pr0
  • Wiadomości: 829
Wkurwia mnie to że idę właśnie na jebane rozpoczęcie roku i zdecydowanie ograniczy to moje wolne przedpołudnia

Offline wuj Bat

  • Pr0
  • Wiadomości: 8 771
Ekhem... można prosić w spoiler? Nawet analne żarty (?) gdzieś mają swoją granicę...

Samo życie, men, jak widać tak bywa, to nie fotomontaż... To lata po necie już nie od wczoraj, ale jak ktoś ma słabe serce :P Poza tym, jak mawia wuj Batman: słoń - też człowiek! A jakby Tobie tak utknął gumowiec w okrężnicy? :D
Paczki z głów!

Offline wuj Bat

  • Pr0
  • Wiadomości: 8 771
To że coś pojebanego lata po necie to nie znaczy że od razu trzeba się temu przypatrywać przy śniadaniu / kolacji / przed namiętnym wieczorem ;)

Myślałem, że myśl o wielkiej trąbie może być inspirująca na wieczór, a kto wie, może i do zabawy jak na zdjęciu :D

Cytuj
jakby Tobie tak utknął gumowiec w okrężnicy?

Stary - to jest prawdopodobne. Lisin tu dis: zatrudniasz się na wakacje w gospodarstwie. Właściciel ma córkę, piękną wiejską dziołchę, z wielkimi ciężkimi cycami i porządnym zadem. Po tygodniu wreszcie dymasz ją. Właściciel, jak tylko się dowiaduje, zasadza Tobie takiego kopa w dupę, że noga z gumowcem wchodzi na pół metra.

Ale jechana! :facepalm: :D
« Ostatnia zmiana: 01 Wrz, 2010, 10:49:15 wysłana przez wuj Batman »
Paczki z głów!

Offline theremin

  • Pr0
  • Wiadomości: 1 866
  • wyindywidualizowany z rozentuzjazmowanego tłumu
PS. Z cyklu "drobna rzecz, ale wkurwia" - to że męskie buty robione są od numeracji 40-41, a spodnie 30-31, do tego jeszcze w kroju pt "worek na kartofle version 3.09". FUUUCK!!! :scream:

Mam trochę podobnie - jak znajdę gdzieś spodnie o nie za krótkich nogawkach, to się okazują być dwu- albo trzyosobowe ;)
Wkurwiają mnie też autobusy, które chyba projektują jakieś chujki o wzroście siedzącego psa  :evil:  
« Ostatnia zmiana: 01 Wrz, 2010, 11:18:17 wysłana przez theremin »
BRRR BRRR DENG BRRR BRRR DENG!!!

Offline wuj Bat

  • Pr0
  • Wiadomości: 8 771
PS. Z cyklu "drobna rzecz, ale wkurwia" - to że męskie buty robione są od numeracji 40-41, a spodnie 30-31, do tego jeszcze w kroju pt "worek na kartofle version 3.09". FUUUCK!!! :scream:

Mam trochę podobnie - jak znadę gdzieś spodnie o nie za krótkich nogawkach, to się okazują być dwu- albo trzyosobowe ;)

A prezerwatywy też Wam spadywują, bo ciężko dostać azjatycki rozmiar? :D
Paczki z głów!

Offline theremin

  • Pr0
  • Wiadomości: 1 866
  • wyindywidualizowany z rozentuzjazmowanego tłumu
 Chyba żeś nie poniał, iż narzekam, że wszystko robią za małe (z wyjątkiem nielicznych odpowiedniej długości spodni, których producenci zakładają, że ktoś o wzroście około 2m z pewnoscią jest gruby jak hipopotam)...  ;)
« Ostatnia zmiana: 01 Wrz, 2010, 11:27:33 wysłana przez theremin »
BRRR BRRR DENG BRRR BRRR DENG!!!

Offline wrobelsparrow

  • Pr0
  • Wiadomości: 1 749
  • "Where can you go from there? Where?"
Cytuj
męskie buty robione są od numeracji 40-41, a spodnie 30-31, do tego jeszcze w kroju pt "worek na kartofle version 3.09". FUUUCK!!!


Offline wuj Bat

  • Pr0
  • Wiadomości: 8 771
Wkurwia mnie pierdolenie się każdego, kto ma MM, nad konserwacją gryfu. Czy to (pierdolenie) dodają zawsze w zestawie, nie można zamówić bez frytek? ;)
Paczki z głów!

Offline wrobelsparrow

  • Pr0
  • Wiadomości: 1 749
  • "Where can you go from there? Where?"
Cytuj
nie można zamówić bez frytek? ;)
Można, właśnie się dowiedziałem, że w MM jest coś takiego, jak konserwacja gryfu.

Offline sobek

  • Gaduła
  • Wiadomości: 489
  • Cornford Fanboy
Za to feel takiego gryfu jest zajebisty, nie wiem czy wroce juz do lakierowanych.

Offline wrobelsparrow

  • Pr0
  • Wiadomości: 1 749
  • "Where can you go from there? Where?"
Zrobiłem sobie kiedyś wiosło trochę na kształt Parkera, z surowym gryfem z framire (mam do dzisiaj - wsadziłem BIAŁE EMG pod mostek, a był to rok 1993, tylko metalika wtedy miała takie coś). Nic absolutnie nie dałem: żadnego wosku, lakieru czy innych szuwaxów. Feel takiego gryfu jest przezajebisty. A konserwuje się go, jeśli zachodzi taka paląca potrzeba, drobnym papierem ściernym i chuj. Trochę, co prawda, drzazgi włażą w to miejsce miedzy kciukiem a wskazującym, ale co tam.

Offline lord_awesomeguy

  • Miszcz avatarów ;)
  • Pr0
  • Wiadomości: 1 447
  • Jestem marudą.
Mam trochę podobnie - jak znajdę gdzieś spodnie o nie za krótkich nogawkach, to się okazują być dwu- albo trzyosobowe ;)

Też mnie to niesamowicie denerwuje. Nawet Levi'sy zdają się być krojone pod standardowe rozmiary azjaty, a nie prawdziwego kowboja... :-\

Offline Musza

  • Pr0
  • Wiadomości: 3 163
Mam trochę podobnie - jak znajdę gdzieś spodnie o nie za krótkich nogawkach, to się okazują być dwu- albo trzyosobowe ;)

Też mnie to niesamowicie denerwuje. Nawet Levi'sy zdają się być krojone pod standardowe rozmiary azjaty, a nie prawdziwego kowboja... :-\



I problem z głowy ;)
facebook.com/Musza.MorningWood

Offline lord_awesomeguy

  • Miszcz avatarów ;)
  • Pr0
  • Wiadomości: 1 447
  • Jestem marudą.
Kuuurde, niezłe trzewiczki... Wy tam w Krakau pewnie się ze mnie śmiejecie że nie mogę znaleźć spodni, ale w promieniu 15km nie ma totalnie niczego co nie miałoby napisu w stylu "USA ARMY HOOLS 2010" czy czegoś über kolorowego z Croppa... fml :facepalm:

Offline wuj Bat

  • Pr0
  • Wiadomości: 8 771
Kurwa, z samymi pokrakami się tu zadaję :D
Paczki z głów!

Offline lord_awesomeguy

  • Miszcz avatarów ;)
  • Pr0
  • Wiadomości: 1 447
  • Jestem marudą.
No szukam ubrań w ten deseń:

Spoiler

Offline Maciek

  • Pr0
  • Wiadomości: 829
za dużo silent hilla ;D

Tak zdecydowanie w krakau się śmiejemy ;D

Offline lord_awesomeguy

  • Miszcz avatarów ;)
  • Pr0
  • Wiadomości: 1 447
  • Jestem marudą.
Zapraszam zatem na shopping do Bierunia... Kupimy sobie luźne dresy, zjemy chipsy i popijemy koką he ;)

Offline Tolein

  • Pr0
  • Wiadomości: 725
A mnie wkurwia że kolejny tydzień muszę czekać na info w sprawie stypendium... :/
And if the band you're in starts playing different tunes
I'll see you on the dark side of the moon

Offline Grzysiu

  • Użytkownik
  • Wiadomości: 81
  • Ti ta ta ta
    • Masło!
Że nikt w tej chwili nie ma dystrybucji Schallera w polandi, i nie da się w normalnym sklepie kupić głupich straplocków. Wszędzie tylko Dunlopy :]

Offline wuj Bat

  • Pr0
  • Wiadomości: 8 771
Że nikt w tej chwili nie ma dystrybucji Schallera w polandi, i nie da się w normalnym sklepie kupić głupich straplocków. Wszędzie tylko Dunlopy :]

Żart? Mayo, a nawet w moim biednym muzycznym są. Qπć Ci?
Paczki z głów!

Offline James Dean

  • Pr0
  • Wiadomości: 841
  • Ich liebe Lizol