Autor Wątek: Co Was w życiu najbardziej wkurwia, czyli kącik małego frustrata  (Przeczytany 1643716 razy)

Offline wuj Bat

  • Pr0
  • Wiadomości: 8 771
Wróciłem właśnie z PL po nieco dłuższym weekendzie. Mam wrażenie, że niektórzy zaczynają traktować mnie jak chodzący bankomat.
« Ostatnia zmiana: 09 Paź, 2019, 09:03:17 wysłana przez wuj Bat »
Paczki z głów!

Offline aciek_l

  • Pr0
  • Wiadomości: 605
No kurde, zarabiasz te miliony zagramanico, to nie bądź zdziwiony, skąpy chamie i buraku!  :D
« Ostatnia zmiana: 09 Paź, 2019, 07:52:06 wysłana przez aciek_l »

Offline Tadeo

  • Pr0
  • Wiadomości: 625
  • Sie gra sie ma
    • Fraktale
Wróciłem właśnie z PL po nieco dłuższym weekendzie. Mam wrażenie, że niektórzy zaczynają traktować mnie jak chodzący bankomat.

A spróbuj tylko nie dać! :D

Przerabiałem to. W moim przypadku rozwiązaniem były drogawe prezenty na święta, urodziny etc.

Dusigroszem nikt Cię nie nazwie, ale prosić o pieniądze już trochę wstyd.

Offline Mat

  • Pr0
  • Wiadomości: 1 586
  • Join the Dark Side and get a free cookie!
Wróciłem właśnie z PL po nieco dłuższym weekendzie. Mam wrażenie, że niektórzy zaczynają traktować mnie jak chodzący bankomat.
A wlasnie, pozycz stowke.

Offline g-zs

  • Pr0
  • Wiadomości: 4 305
  • got beagle?
B ( o ) ( o ) B S

Offline Amal_68

  • Pr0
  • Wiadomości: 1 035
  • You've heard of the golden rule, haven't you?
Wróciłem właśnie z PL po nieco dłuższym weekendzie. Mam wrażenie, że niektórzy zaczynają traktować mnie jak chodzący bankomat.

Pamiętasz te 5 stówek co leżały kiedyś u mnie na stole a potem zniknęły jak wpadłeś na chwilę?
Kompletna, jednoosobowa linia produkcyjna alkoholu wysokoprocentowego na czasy niepewne.
Sprzedaje graty !>>> http://allegro.pl/listing/user/listing.php?us_id=5646688<<!
*** http://ucio94.soup.io/ ***

Offline sify11

  • Pr0
  • Wiadomości: 2 612
  • Rap Metal Katowice
    • FejsBukowa Strona Kapeli
ODBIERDOL SIĘ OD DŻENTU I OD REGE I OD DŻENTU!!!

Tak swoją drogą to spotkałem się kiedyś z ziomeczkiem, który chciał do nas wjechać na wokal. Taki typowy rege zjeb, wiecznie blant w mordzie. Tylko nie miał dredów, bo był łysy. Dopiero co odkrył djent i tak się zajaral, że chciał robić rege-djent. Tak. Rege-djent :D puścił z telefonu after the burial i nakurwial te swoje łojojo na przemian z growlem. Miał w głowie całą wizję artystyczną. Ostatecznie nie nawiązaliśmy współpracy. Historia autentyczna. Poznań, 2014.
kradne pomysl :D
i always go full retard

Offline Rot

  • Gaduła
  • Wiadomości: 368
Wkurw, że jeden typ wolne, drugi na L4 i musiałem zapierdalać sam za trzech. Nie miałem czasu nawet się opierdalać uczyć norweskiego w pracy, i jedyne co za to dostałem to jebany knoppers. Po awansie, podwyżka o 50% na rękę w stosunku do tego co mi dawali na starcie, a jakimś jebanym, magicznym sposobem jestem biedniejszy niż te trzy lata temu.
Odpadłem z praktyk w studio tatuażu, bo chcą przydupasa co ma wolny czas, czytaj nigdzie nie pracuje. Polecili żebym uderzył do jednego z ich pracowników, czy by mi nie pooazał to i owo, bo im się rysunki podobają, a ten po prostu olał wiadomość.
Wybory za moment, a ja nie mogę zagłosować, bo nie dopilnowałem formalności, a teraz już nie zdążę, i znowu madko-zjeby i Janusze z inteligencją ziemniaka cukrowego zagłosują na Pispańską inkwizycję, a reszta tych ogarniętych się rozproszy zamiast skupić na jednej alternatywie.
Rok 2020, uchwałą miłościwie panującego zdelegalizują wybory i tyle będzie.

Chuj, nie robota.

Offline wuj Bat

  • Pr0
  • Wiadomości: 8 771
Spam zaczynający się od słów: Cierpisz na koślawy palec?
Paczki z głów!

Offline theremin

  • Pr0
  • Wiadomości: 1 866
  • wyindywidualizowany z rozentuzjazmowanego tłumu
Wróciłem właśnie z PL po nieco dłuższym weekendzie. Mam wrażenie, że niektórzy zaczynają traktować mnie jak chodzący bankomat.
A wlasnie, pozycz stowke.

Lepsza opcja: "Pożycz 2 stówki, ale na razie daj mi tylko jedną a drugą będziesz mi winien. Ja też ci będę wisiał stówkę, więc będziemy kwita."
BRRR BRRR DENG BRRR BRRR DENG!!!

Offline wuj Bat

  • Pr0
  • Wiadomości: 8 771
Kiedy odpalasz aplikację olx i za każdym razem główna strona wygląda jak w załączniku
Paczki z głów!

Offline niedziak

  • The Dark Lord
  • Pr0
  • Wiadomości: 2 034
Lewy górny narożnik- brałbym nawet bez halki.
Jeżeli jesteś w czymś dobry to nie rób tego za darmo.

Offline Algiz

  • Gaduła
  • Wiadomości: 463
A to przypadkiem nie jest  spersonalizowana reklama ? ;)

Offline wuj Bat

  • Pr0
  • Wiadomości: 8 771
Nie, bo nie kupuję - I'm sexy and I know it, poza tym zainstalowałem po długiej przerwie, bo sprzedaję samochód. Już kiedyś pisałem do nich w tej sprawie

Lewy górny narożnik- brałbym nawet bez halki.
Silikonowe love
Paczki z głów!

Offline niedziak

  • The Dark Lord
  • Pr0
  • Wiadomości: 2 034
Kto wybrzydza ten nie rucha :D
Jeżeli jesteś w czymś dobry to nie rób tego za darmo.

Offline Johnny

  • Pr0
  • Wiadomości: 971
  • Miszcz onelinerów
    • Robur
Kiedy odpalasz aplikację olx i za każdym razem główna strona wygląda jak w załączniku

Taki protip, przestań w nie klikać, to przestaną Ci się pojawiać podobne.

Posty połączone: 19 Paź, 2019, 22:34:30
Nie, bo nie kupuję - I'm sexy and I know it, poza tym zainstalowałem po długiej przerwie, bo sprzedaję samochód. Już kiedyś pisałem do nich w tej sprawie

Lewy górny narożnik- brałbym nawet bez halki.
Silikonowe love

Jest, bo mój olx wygląda inaczej:
Jazz, Lounge, Downtempo

Offline wuj Bat

  • Pr0
  • Wiadomości: 8 771
Panie. Nie klikam w żadne. 8 lat pracowałem w plastikach, nie ciągnie mnie. Poza tym pokazujesz stronę www, a nie aplikację.
Paczki z głów!

Offline Johnny

  • Pr0
  • Wiadomości: 971
  • Miszcz onelinerów
    • Robur
Tak to się przed kimś innym tłumacz.

Posty połączone: 19 Paź, 2019, 22:46:23
Jazz, Lounge, Downtempo

Offline wuj Bat

  • Pr0
  • Wiadomości: 8 771
Zgłosiłem do olx i nawet odpisali! ;) Przeprosili i zapewniają, że usuwają na bieżąco takie półgołe ogłoszenia, ale jest ich wysyp
Paczki z głów!

Offline theremin

  • Pr0
  • Wiadomości: 1 866
  • wyindywidualizowany z rozentuzjazmowanego tłumu
Zgłosiłem do olx i nawet odpisali! ;) Przeprosili i zapewniają, że usuwają na bieżąco takie półgołe ogłoszenia, ale jest ich wysyp

BRRR BRRR DENG BRRR BRRR DENG!!!

Offline wuj Bat

  • Pr0
  • Wiadomości: 8 771
theremin, Johnny i nikt = prawdziwi Polacy ;)

Paczki z głów!

Offline Johnny

  • Pr0
  • Wiadomości: 971
  • Miszcz onelinerów
    • Robur
Ale nie szkaluj Pan, dobre?
Jazz, Lounge, Downtempo

Offline nikt

  • Jeń Lebany
  • Administrator
  • Wiadomości: 4 203
theremin, Johnny i nikt = prawdziwi Polacy ;)

To koment do filmiku od theremina czy dorzucasz kolejny post z serii że coś Cię wkurwia? ;)
"Government is not the solution to our problem; government IS the problem." Ronald Reagan

Offline october

  • Pr0
  • Wiadomości: 557
  • Oct.
Mi też te dupy na olx się pokazują przy niezalogowanym koncie. Jak się zaloguje to znikają i pojawiają sie gitary itd.

Wniosek. Oglądaj olx na wylogowanym 
007

Zomballo

  • Gość
Jak Wy to robicie? Mi się pokazują kotły, piece, wungiel, ekogroszek, koks. :(