Autor Wątek: Co Was w życiu najbardziej wkurwia, czyli kącik małego frustrata  (Przeczytany 1677790 razy)

Offline wuj Bat

  • Pr0
  • Wiadomości: 8 825
Nie ma takiego procentu. Wszystko zależy gdzie i za co.
Możesz mieć dwie dobre pensje i jedną całą wydawać na mieszkanie, bo chcesz ładnie mieszkać. Możesz w dwie osoby płacić nawet ponad jedną pensję, jeśli zarabiacie mało, ale jest jakaś perspektywa, że relatywnie szybko się odbijecie. Można wydawać 1/3 pensji i żyć w kontenerze, bo nie ma to dla tej osoby znaczenia, albo jest to wyjazd zarobkowy na krótko. Nie ma jednego procentu.
Paczki z głów!

Offline october

  • Pr0
  • Wiadomości: 557
  • Oct.
W Niemczech mówi sie ciągle o rosnących cenach wynajmu. Rodzina wydająca powyżej 30 procent dochodów na wynajem wrzucona jest do worka biedaków.

Cześć. Jestem biedakiem

Za wzor stawia sie Wiedeń. Tam od bardzo dawna postawiło sie na mieszkania socjalne. Wiekszosc ludzi wynajmuje takie i ceny nie poszły w zwiazku z tym w kosmos. Jak widziałem po ile wynajmuje sie tam mieszkania a po ile w takim Hamburgu to robi się słabo. Teraz sie buduje takie mieszkania, ale to kropla w morzu potrzeb. No, ale to trzeba bylo do przodu myśleć...

007

Offline theremin

  • Pr0
  • Wiadomości: 1 874
  • wyindywidualizowany z rozentuzjazmowanego tłumu
BRRR BRRR DENG BRRR BRRR DENG!!!

Offline wuj Bat

  • Pr0
  • Wiadomości: 8 825
Powiem tak: ze zwierzątkiem mam wielki problem, w zasadzie blokadę, ale takiego typka bym zatłukł na miejscu. No przecież to jeżyk!
Paczki z głów!

Offline Johnny

  • Pr0
  • Wiadomości: 981
  • Miszcz onelinerów
    • Robur
W takich sytuacjach stosowałbym Kodeks Hammurabiego.
Jazz, Lounge, Downtempo

Offline wuj Bat

  • Pr0
  • Wiadomości: 8 825
Paczki z głów!

Offline niedziak

  • The Dark Lord
  • Pr0
  • Wiadomości: 2 044
A ja po prostu byłbym zwykłym skurwysynem i dzieciakowi przypierdolił.
Jeżeli jesteś w czymś dobry to nie rób tego za darmo.

Offline Johnny

  • Pr0
  • Wiadomości: 981
  • Miszcz onelinerów
    • Robur
@wuj Bat Dzięki Tobie właśnie się dowiedziałem, że Jeże to też strunowce, jak my... Teraz mi go szkoda x2.
Jazz, Lounge, Downtempo

Offline wuj Bat

  • Pr0
  • Wiadomości: 8 825
@wuj Bat Dzięki Tobie właśnie się dowiedziałem, że Jeże to też strunowce

Nie wiem jak, ale kurwa... na zdrowie! ;) :D

Paczki z głów!

Offline Tadeo

  • Pr0
  • Wiadomości: 625
  • Sie gra sie ma
    • Fraktale
Nie wiem jak, ale kurwa... na zdrowie! ;) :D

Może to strumień świadomości, który skończył się na niejakim Jeżu, który co tu dużo gadać kręgosłup miał.  :D
« Ostatnia zmiana: 13 Wrz, 2019, 19:12:28 wysłana przez Tadeo »

Offline Tadeo

  • Pr0
  • Wiadomości: 625
  • Sie gra sie ma
    • Fraktale
Wkurwia mnie poziom usług w Polsce. Co z tego że jest taniej skoro nie dostajesz tego, za co zapłaciłeś.

Zasrany wolny rynek i jego wyścig na dno.

Offline niedziak

  • The Dark Lord
  • Pr0
  • Wiadomości: 2 044
Nooo, doskonale to znam. Ostatnio chciałem sosik jogurtowy do pizzy, a dostałem czosnkowy!
Jeżeli jesteś w czymś dobry to nie rób tego za darmo.

Offline wuj Bat

  • Pr0
  • Wiadomości: 8 825
Musimy założyć grupę terapii post sosikowej!

Tadeo, ciesz się, że to jeszcze nie Islandia. Np. oddajesz lapka do naprawy, trzymają 3 tygodnie (!), po czym oddają dalej zepsuty (!!), ale i tak musisz słono zapłacić (!!!).
I wtedy wkraczam ja, cały na... zazwyczaj czarno :D
Paczki z głów!

Offline gizmi7

  • Pr0
  • Wiadomości: 1 523
  • Venus as a goodboi
Wkurwia mnie poziom usług w Polsce. Co z tego że jest taniej skoro nie dostajesz tego, za co zapłaciłeś.

Zasrany wolny rynek i jego wyścig na dno.

To trochę jak z gitarami zamawianymi z Chin - „Panie może kolor i kształt inny, ale fajna, nie? Za tę kasę nie wybrzydzaj” :D

Offline niedziak

  • The Dark Lord
  • Pr0
  • Wiadomości: 2 044
Wkurwia mnie poziom usług w Polsce. Co z tego że jest taniej skoro nie dostajesz tego, za co zapłaciłeś.

Zasrany wolny rynek i jego wyścig na dno.

To trochę jak z gitarami zamawianymi z Chin - „Panie może kolor i kształt inny, ale fajna, nie? Za tę kasę nie wybrzydzaj” :D

Czemu zamawiane z Chin? Blakmaszyny za gruby hajs też były podobnie robione :D
Jeżeli jesteś w czymś dobry to nie rób tego za darmo.

Offline Tadeo

  • Pr0
  • Wiadomości: 625
  • Sie gra sie ma
    • Fraktale
Np. oddajesz lapka do naprawy, trzymają 3 tygodnie (!), po czym oddają dalej zepsuty (!!), ale i tak musisz słono zapłacić (!!!).

Moja pierwsza robota to był serwis - nie lapków, ale różnych innych ciekawych szitów i powiem tak - jak jest firma co ma długodystansową umowę serwisową to się robi. Na pojedynczych typów lachę się kładzie.

Także ten - w życiu bym lapka do serwisu nie oddał. Nawet matrycę raz sam zmieniałem - oczywiście kurwa złą mi sprzedali bo to Januszpol. Na szczęście politykę zwrotów mieli rozsądną.

Offline Amal_68

  • Pr0
  • Wiadomości: 1 035
  • You've heard of the golden rule, haven't you?
Nie wiedziałem gdzie to napisać bo trochę wkurwia trochę cieszy.

Moje pierwsze korpo. Siedzę 2 tygodnie na dupie i nie mam nic do roboty, a hajs leci < cieszy
Moje pierwsze korpo. Siedzę 2 tygodnie na dupie i nie mam nic do roboty. Dzień jak wieczność < wkurwia.
Kompletna, jednoosobowa linia produkcyjna alkoholu wysokoprocentowego na czasy niepewne.
Sprzedaje graty !>>> http://allegro.pl/listing/user/listing.php?us_id=5646688<<!
*** http://ucio94.soup.io/ ***

Offline wuj Bat

  • Pr0
  • Wiadomości: 8 825
Co za kurwa gówno!



PiS obniżył podatki? Przecież te kurwy podniosły lub dodały ich ponad 20!
Paczki z głów!

Offline spacelord7

  • Pr0
  • Wiadomości: 781
A mnie wkurwia, że szkolnictwo i służba zdrowia leżą (nie na kanapie), a darmozjady zajmują się ideologiami i kupowaniem głosów. ("500+" to 6000zł na rok, czyli 24000zł do ręki za głos w wyborach co 4 lata. Kto się nie skusi?)

Offline niedziak

  • The Dark Lord
  • Pr0
  • Wiadomości: 2 044
Tylko ja muszę wtedy zapłacić 72000 zł ZUSu, który regularnie rośnie. Zapierdalam na to w pocie czoła by sąsiad dostał to od pisiorów, następnie kupił sobie piwko, chesterfieldy i obstawiał meczyki.
Jeżeli jesteś w czymś dobry to nie rób tego za darmo.

Offline majkelk

  • Pr0
  • Wiadomości: 807
  • Teksty są osobiste
"Raz na wozie, raz chuj ci w dupę..."

https://www.facebook.com/elinband/

Offline spacelord7

  • Pr0
  • Wiadomości: 781
Zapierdalam na to w pocie czoła by sąsiad dostał to od pisiorów
To jest dodatkowa zachęta. Głosuj na pis żeby somsiadowi pracującemu zabrali i dali tobie. :3
Tego nie można było lepiej urządzić.

Offline Amal_68

  • Pr0
  • Wiadomości: 1 035
  • You've heard of the golden rule, haven't you?
Co za kurwa gówno!



PiS obniżył podatki? Przecież te kurwy podniosły lub dodały ich ponad 20!

EJ TO JEST KURWA REWIŃSKI?! Ja pierdole, ale go wzięło  :o
Kompletna, jednoosobowa linia produkcyjna alkoholu wysokoprocentowego na czasy niepewne.
Sprzedaje graty !>>> http://allegro.pl/listing/user/listing.php?us_id=5646688<<!
*** http://ucio94.soup.io/ ***

Offline gizmi7

  • Pr0
  • Wiadomości: 1 523
  • Venus as a goodboi
Trochę siara ten cały spot


Spoiler

Offline Johnny

  • Pr0
  • Wiadomości: 981
  • Miszcz onelinerów
    • Robur
Co za kurwa gówno!



PiS obniżył podatki? Przecież te kurwy podniosły lub dodały ich ponad 20!

EJ TO JEST KURWA REWIŃSKI?! Ja pierdole, ale go wzięło  :o

Tak to jest, jak się wchodzi w konszachty z PiSem.
Jazz, Lounge, Downtempo