Autor Wątek: Co Was w życiu najbardziej wkurwia, czyli kącik małego frustrata  (Przeczytany 1643546 razy)

Offline wuj Bat

  • Pr0
  • Wiadomości: 8 771
Powiedziałbym: jebaniutki :).

A jak reagować na nieistniejące i marionetkowe naczalstwo forum? Chyba czas oddać pałeczkę. Ostatni wpis na portalu z 2016 mówi sam za siebie, zachęta dla nowych (i starych) niesamowita.
Paczki z głów!

Offline Dmaligator

  • Pr0
  • Wiadomości: 884
Powiedziałbym: jebaniutki :).

A jak reagować na nieistniejące i marionetkowe naczalstwo forum? Chyba czas oddać pałeczkę. Ostatni wpis na portalu z 2016 mówi sam za siebie, zachęta dla nowych (i starych) niesamowita.
Ja myślałem że oni nie żyją, a to się tak samo z się kręci.
Nie dotykaj bo w ryj!
Pozdrawiam.

Offline Mat

  • Pr0
  • Wiadomości: 1 586
  • Join the Dark Side and get a free cookie!
Powiedziałbym: jebaniutki :).

A jak reagować na nieistniejące i marionetkowe naczalstwo forum? Chyba czas oddać pałeczkę. Ostatni wpis na portalu z 2016 mówi sam za siebie, zachęta dla nowych (i starych) niesamowita.
Jedziesz z tematem. Masz moj glos :)

Zomballo

  • Gość
Powiedziałbym: jebaniutki :).

A jak reagować na nieistniejące i marionetkowe naczalstwo forum? Chyba czas oddać pałeczkę. Ostatni wpis na portalu z 2016 mówi sam za siebie, zachęta dla nowych (i starych) niesamowita.
Jedziesz z tematem. Masz moj glos :)

I mój topór!

Offline JanuszuNieKrzywdz

  • Gaduła
  • Wiadomości: 141
Wkurwia mnie mocowanie paneli akustycznych na taśmę dwustronną. Nic się nie chce trzymać jebanej pianki.


Wkurwiają mnie wentylatory komputerowe, bo nowy zestaw ma popierdolone wtyczki + więcej cichych nie przekłada się na to że jest ciszej, będę musiał część wypieprzyć :)

Offline selfslave

  • Gaduła
  • Wiadomości: 245
Wkurwia mnie mocowanie paneli akustycznych na taśmę dwustronną. Nic się nie chce trzymać jebanej pianki.
A kto Ci podpowiedział, że to zadziała? Niestety, trzeba klejem :( Albo gwoździami przybij.

Offline JanuszuNieKrzywdz

  • Gaduła
  • Wiadomości: 141
Wkurwia mnie mocowanie paneli akustycznych na taśmę dwustronną. Nic się nie chce trzymać jebanej pianki.
A kto Ci podpowiedział, że to zadziała? Niestety, trzeba klejem :( Albo gwoździami przybij.

A co sądzisz o piance tej dedykowanej?

Offline selfslave

  • Gaduła
  • Wiadomości: 245
A co sądzisz o piance tej dedykowanej?
W sensie, że o piance do montażu pianek? To nawet nie słyszałem. Ten klej w spreju co wszędzie o nim piszą działa bardzo dobrze. Niektórzy twierdzą, że uniwersalny montażowy też działa, ale u mnie nie dał rady. Ale jak znajdziesz jakiś nieinwazyjny sposób na tymczasowy montaż to daj znać, bo w nowym mieszkaniu też by mi się przydało, a nie chcę przyklejać na stałe.

Offline JanuszuNieKrzywdz

  • Gaduła
  • Wiadomości: 141
Chodzi mi o taki dedykowany klej w spreju właśnie :)

Tak patrze na yt co tam polecają. Jest metoda velcro ale mnie nie przekonała. Ale zainspirowałem się czymś innym.

Podklejenie na ten klej w spreju do kartonu, podcięcie kartonu do brzegów panelu. Zrobienie dziurki w kartonie. Przymocowanie na haczyki plastikowe łazienkowe/kuchenne.

Dalej zrywa Ci farbę, ale tylko mały kawałek  :devil: no i masz pewność, że będzie się trzymać + możesz łatwo zamienić/obrócić panel.

Offline selfslave

  • Gaduła
  • Wiadomości: 245
Pan jesteś mądry człowiek, Panie @JanuszuNieKrzywdz
Albo nawet można zrobić 4 takie kwadraciki z jakiejś sklejki w kolorze ściany i do nich na takiej zasadzie przymocować. Wtedy nawet jak się zdejmie to nie będzie to mocno widoczne.

Pomyślałem też teraz o farbie magnetycznej i przyklejeniu magnesów w kilku miejscach do pianki. Tylko to już trochę roboty, a nie wiadomo czy będzie trzymało. W zasadzie można by przetestować też na jakiejś sklejce najpierw. Ale jakby to zadziałało to już w ogóle by była poezja, bo można by takie ustroje dowolnie przemieszczać.

Offline JanuszuNieKrzywdz

  • Gaduła
  • Wiadomości: 141
@selfslave

Ja na razie jestem zrezygnowany, po prostu oparłem pianki o biurko i czekam aż ochłonę po tych dziurach na scianie  :-[ No ale będę jeszcze myśleć. A może listwa przypodłogowa odwrócona tak żeby zrobić półeczkę? Jeżeli znaleźć szeroki i lekki model :)


Offline majkelk

  • Pr0
  • Wiadomości: 807
  • Teksty są osobiste
A może korytka elektroinstalacyjne? jedna część do ściany, drugą do panelu, a potem nasuwamy jedno na drugie. Dodatkowy plus to dylatacja między ścianą, a panelem - tak jak powinno być ;)
"Raz na wozie, raz chuj ci w dupę..."

https://www.facebook.com/elinband/

Offline nikt

  • Jeń Lebany
  • Administrator
  • Wiadomości: 4 203
"Government is not the solution to our problem; government IS the problem." Ronald Reagan

Offline wuj Bat

  • Pr0
  • Wiadomości: 8 771
Śmiszne i straszne, jak już klasyczne dymanie tygrysa:



Spoiler
« Ostatnia zmiana: 01 Lip, 2018, 22:57:59 wysłana przez wuj Bat »
Paczki z głów!

Offline JanuszuNieKrzywdz

  • Gaduła
  • Wiadomości: 141
@selfslave pianki update

Na razie próbuje z tym klejem dedykowanym. Podkleiłem w ten sposób 3 rodzaje pianek, lekką, średnią i ciężką. Poczekam aż się zwiąże, ale lekka trzyma się świetnie na razie (pic) Haczyk poglądowy.

Myśle, że jeżeli będzie problem z ciężkimi będzie można wyciąć małe otwory i pierdyknąć porządną piankę z budowlanego tak aby wyszła przez te otwory i żeby trzymała karton z obu stron w tych punktach.


Offline selfslave

  • Gaduła
  • Wiadomości: 245
@JanuszuNieKrzywdz seems legit. Trzymam kciuki, żeby trzymało się jak najmocniej :)

Offline Amal_68

  • Pr0
  • Wiadomości: 1 035
  • You've heard of the golden rule, haven't you?
Cytuj
Przykra sytuacja zdarzyła się wczoraj Dopelord podczas trasy po Skandynawii - ktoś włamał się do ich busa i ukradł pedalboard, stopę perkusyjną, basowy wzmacniacz, trochę merchu i prywatnych rzeczy muzyków i kierowcy (w tym dokumenty niestety)

Ja pierdole, ludzie to kurwy... Stawiam na jakiegoś ciapaka. Zapobiegawczo Yony powinien spalić pół miasta.
Kompletna, jednoosobowa linia produkcyjna alkoholu wysokoprocentowego na czasy niepewne.
Sprzedaje graty !>>> http://allegro.pl/listing/user/listing.php?us_id=5646688<<!
*** http://ucio94.soup.io/ ***

Offline wuj Bat

  • Pr0
  • Wiadomości: 8 771
Stawiam na jakiegoś ciapaka

Yony stawia na Polaka (przez małe "p")
Paczki z głów!

Offline Thoth

  • Pr0
  • Wiadomości: 1 434
  • Król djentu i chujowych piosenek
Jebane kurwy z poczty polskiej. Dostawałem awiza nawet jak bylem w domu, nie ważne, trudno, może za ciężki był ten list. Ale właśnie dzisiejszego dnia dostałem 2x awizo i 2x zawiadomienie powtórne do skrzynki, jedna z tych przesyłek własnie powinna być odesłana dzisiaj. Nawet majster się pofatygował i wypisał 2 awiza na trochę innych drukach i innym charakterem pisma. Szkoda tylko, że długopis był ten sam i dociskany z taką samą siłą. Co najlepsze w tej historii wczoraj wieczorem sprawdzałem skrzynkę i była całkowicie pusta. Macie jakiś dobry sposób na dojechanie tego śmiecia co to zostawił, który jest lepszy od zrobienia rozpierdolu w lokalnym oddziale?
Koko dżambo i do przodu!

https://www.facebook.com/elinband/

Offline g-zs

  • Pr0
  • Wiadomości: 4 305
  • got beagle?
możesz napisać reklamację i otrzymać w odpowiedzi zwrotnej, że chuj Ci w dupę i na imię.
B ( o ) ( o ) B S

Offline bandit112

  • Gaduła
  • Wiadomości: 305
Siemano kurwiorze z najbardziej wkurwionego topicu w całym necie xD

Lubię przejrzeć sobie fejsa na odmulenie, gdy mózg mi się zagotuje podczas pracy z tym, że pojawiają mi się same gówna/posty sprzedażowe.
Macie do polecenia jakieś ciekawe tematyczne grupy i stronki? Jakieś nowinki technologiczne, ciekawostki ze świata, cuda techniki i inne, na które warto rzucić okiem podczas przewijania walla?

Podawajcie wszystko co warte uwagi z każdej dziedziny, jestem bardzo otwartym człowiekiem.

Offline Johnny

  • Pr0
  • Wiadomości: 971
  • Miszcz onelinerów
    • Robur
Siemano kurwiorze z najbardziej wkurwionego topicu w całym necie xD

Lubię przejrzeć sobie fejsa na odmulenie, gdy mózg mi się zagotuje podczas pracy z tym, że pojawiają mi się same gówna/posty sprzedażowe.
Macie do polecenia jakieś ciekawe tematyczne grupy i stronki? Jakieś nowinki technologiczne, ciekawostki ze świata, cuda techniki i inne, na które warto rzucić okiem podczas przewijania walla?

Podawajcie wszystko co warte uwagi z każdej dziedziny, jestem bardzo otwartym człowiekiem.

Polecam internet
Jazz, Lounge, Downtempo

Offline Thoth

  • Pr0
  • Wiadomości: 1 434
  • Król djentu i chujowych piosenek
możesz napisać reklamację i otrzymać w odpowiedzi zwrotnej, że chuj Ci w dupę i na imię.
Dokładnie tak zamierzam zrobić :D
Koko dżambo i do przodu!

https://www.facebook.com/elinband/

Offline blendamed

  • Gaduła
  • Wiadomości: 399
Kurwa, czy ja się słusznie triggeruję, że jakiś kolo na gitarowych gratach sprzedaje hedzior 6505 USA miętówka za 2k pln? Jeszcze nie tak dawno te piecory chodziły po średnio 3,5k a już 3,2k można było nazwać dobrą okazją a teraz za ceny, które ludzie oferują niegdyś można było co najwyżej jakąś bugerę, valvekinga lub marszałka tsl jak się przyfarciło. Gdzie Ci ludzie do chuja byli jak ja pieca sobie szukałem :L...

Offline gizmi7

  • Pr0
  • Wiadomości: 1 513
  • Venus as a goodboi
Kurwa, czy ja się słusznie triggeruję, że jakiś kolo na gitarowych gratach sprzedaje hedzior 6505 USA miętówka za 2k pln? Jeszcze nie tak dawno te piecory chodziły po średnio 3,5k a już 3,2k można było nazwać dobrą okazją a teraz za ceny, które ludzie oferują niegdyś można było co najwyżej jakąś bugerę, valvekinga lub marszałka tsl jak się przyfarciło. Gdzie Ci ludzie do chuja byli jak ja pieca sobie szukałem :L...
Dej linka pls