Autor Wątek: Co Was w życiu najbardziej wkurwia, czyli kącik małego frustrata  (Przeczytany 1674082 razy)

Offline wuj Bat

  • Pr0
  • Wiadomości: 8 825
Ludzie to .....*

*Homo homini lupus

Paczki z głów!

Offline wrobelsparrow

  • Pr0
  • Wiadomości: 1 749
  • "Where can you go from there? Where?"
Ludzie to .....*

*Homo homini lupus


Obejrzyjcie sobie "Arcyoszusta" z Denirem - o zawodniku, który pierdolnął tysiące ludzi, w tym członków najbliższej rodziny na 65 miliardów dolków i mu nawet powieka nie skoczyła ;)

Offline nikt

  • Jeń Lebany
  • Administrator
  • Wiadomości: 4 222
Też takiego w kraju miałeś, rudego. 150mld w pizdo poszło i też mu powieka nie skoczyła. Nawet awansował w nagrodę ;)
"Government is not the solution to our problem; government IS the problem." Ronald Reagan

Offline Mat

  • Pr0
  • Wiadomości: 1 591
  • Join the Dark Side and get a free cookie!

Offline wrobelsparrow

  • Pr0
  • Wiadomości: 1 749
  • "Where can you go from there? Where?"
Niezły zapierdol z temperowaniem kredek tam muszą mieć ostatnio.

Offline Bjørn

  • Pr0
  • Wiadomości: 3 366
  • Imponderabilistyczny monopluralista.
Kopalnia kredy odnotowała dodatkowe zyski.
. : : Death Metal und Jazz : : . || dubstepowe banjo w djencie || . : : Fractal > all your amps : : .

Offline aciek_l

  • Pr0
  • Wiadomości: 605
Posiadanie eleganckiej fury i parkowanie na osiedlowych parkingach.
Zaparkowałem auto i zmierzałem w nocy z sobo na nd do mieszkania. Patologiczne, blokowe, znudzone życiem i alkoholową codziennością tatra pils warriorsy (gnoje po 18 lat, po głosach) z bloku obok, z balkonu coś tam do mnie kłapały. Jakaś pijacka paplanina typu "ee kondonie, to ten od tego paserati blebleble" (swoją drogą pomylić Peugeota 607 z Passatem naprawdę bdb, graty).
Rano idę do samochodu, a tu rysy na masce. Nie wiem kurwa. Ja im się nudzi to by się zabili, przynajmniej zrobiliby coś pożytecznego.
Na szczęście auto i tak oddaję do lekkich poprawek + polerka, a rysy nie są głębokie, tak czy siak... Mocna patola.
Zabijać takie ścierwo się powinno. Kurwa, poważnie. Ktoś został złapany na niszczeniu cudzego mienia tylko dlatego, że jest zjebem? Dziękuję, do widzenia, kula w łeb. Budżet na zasiłki się zmniejszy.
607 - to jedno z aut tka brzydkich, że aż ładnych. :D fajny krążownik.

Offline gizmi7

  • Pr0
  • Wiadomości: 1 523
  • Venus as a goodboi
Aktualne prowizje na allegro - 7% od sprzedaży gitar. W głowach im się poprzewracało od tego monopolu, który sobie ugrali przez ostatnie lata.

Offline mastEr_eXplorer

  • Pr0
  • Wiadomości: 798
Aktualne prowizje na allegro - 7% od sprzedaży gitar. W głowach im się poprzewracało od tego monopolu, który sobie ugrali przez ostatnie lata.
Sprzedawałem ostatnio paczkę, jak dostałem info o kwocie prowizji to przetarłem oczy ze zdumienia. 200zł nie moje :/

Offline Amal_68

  • Pr0
  • Wiadomości: 1 035
  • You've heard of the golden rule, haven't you?
Aktualne prowizje na allegro - 7% od sprzedaży gitar. W głowach im się poprzewracało od tego monopolu, który sobie ugrali przez ostatnie lata.

Monopolu? Ja bym powiedział właśnie że powinni uważać. Olx, grupy na fejsie itp
Kompletna, jednoosobowa linia produkcyjna alkoholu wysokoprocentowego na czasy niepewne.
Sprzedaje graty !>>> http://allegro.pl/listing/user/listing.php?us_id=5646688<<!
*** http://ucio94.soup.io/ ***

Offline blendamed

  • Gaduła
  • Wiadomości: 399
Olx to przypadkiem nie allegro?

Offline Pronounce

  • Pr0
  • Wiadomości: 672
Może i tak, to była tablica.pl
Olx jest bez prowizji.

Offline Amal_68

  • Pr0
  • Wiadomości: 1 035
  • You've heard of the golden rule, haven't you?
No właśnie chodzi mi o to że za friko.
Kompletna, jednoosobowa linia produkcyjna alkoholu wysokoprocentowego na czasy niepewne.
Sprzedaje graty !>>> http://allegro.pl/listing/user/listing.php?us_id=5646688<<!
*** http://ucio94.soup.io/ ***

Offline lwronk

  • Pr0
  • Wiadomości: 1 428
  • Who said you need to buy a guitar?
    • Avernus Guitars
Aktualne prowizje na allegro - 7% od sprzedaży gitar. W głowach im się poprzewracało od tego monopolu, który sobie ugrali przez ostatnie lata.

Wyobraź sobie, że płacisz im podatek od korzystania ze zbudowanej przez nich infrastruktury. Oni za ten podatek reklamują swój portal, dzięki czemu więcej osób widzi Twoje ogłoszenie. Poza tym, płacą dzięki temu wyższe podatki państwu, co w tym złego? ;)

Offline gizmi7

  • Pr0
  • Wiadomości: 1 523
  • Venus as a goodboi
Zmiana cen była praktycznie z dnia na dzień... O ponad 100%. Wszystkie argumenty rozumiem; ale to akurat typowe dojenie konsumentów przy braku konkurencji. Na olx nie ma ubezpieczenia pt. zwrot pieniędzy, gdy ktoś Cię wykiwa ani systemu ratalnego. Mogę się mylić, ale systemu feedbacku w stylu pozytywne i negatywne komentarze chyba też nie ma.

Offline pivo

  • Pr0
  • Wiadomości: 736
    • VisionsOfTondal
Zmiana cen była praktycznie z dnia na dzień... O ponad 100%. Wszystkie argumenty rozumiem; ale to akurat typowe dojenie konsumentów przy braku konkurencji. Na olx nie ma ubezpieczenia pt. zwrot pieniędzy, gdy ktoś Cię wykiwa ani systemu ratalnego. Mogę się mylić, ale systemu feedbacku w stylu pozytywne i negatywne komentarze chyba też nie ma.

Liniowe 7% za ubezpieczenie brzmi rozsądnie. W ogóle to powinno być minimum 20% na wszystkich portalach tego typu, żeby wszyscy byli odpowiednio zabezpieczeni a nie żeby byli wypychani na te śmieciowe grupy na fejsie i OLX.
« Ostatnia zmiana: 05 Cze, 2017, 18:55:13 wysłana przez pivovarit »

Offline october

  • Pr0
  • Wiadomości: 557
  • Oct.
Tak to jest to samo.
Dla pocieszenia powiem wam, ze ebay bierze 10 procent prowizji. Tylko tam czesto sa promocje typu maks 5 euro prowizji.  Wtedy i tylko wtedy oplaca sie wystawiać. 
007

Offline ChopZeWsi

  • Pr0
  • Wiadomości: 870
To że wyłączyli mi Fejsbuka i Messangera. Wyjebali jajca na użyszkodników telefonów z Windows 8.1 bo to przestarzałe gówno. No kurwa, ten system ma 3 lata! Jak chcę używać Fejsa i Messangera na Microsofcie, to muszę sobie zanabyć nowy smartfon z Windows 10 i to jakiś wyższy model, boi nie na wszystkich to może działać. Teraz moja niedroga, skromna, aczkolwiek wystarczająco użyteczna lumia stała się niemal bezużytecznym gównem. 
Nigdy więcej telefonu na Window-ssie! A mówili mi ludzie, żebym nie kupował francuskich samochodów i telefonów z Windowsem.

Offline Tadeo

  • Pr0
  • Wiadomości: 625
  • Sie gra sie ma
    • Fraktale
Liniowe 7% za ubezpieczenie brzmi rozsądnie. W ogóle to powinno być minimum 20% na wszystkich portalach tego typu, żeby wszyscy byli odpowiednio zabezpieczeni a nie żeby byli wypychani na te śmieciowe grupy na fejsie i OLX.
Piękny koncept, ale to by wymagało odpowiednich...
Spoiler

Offline pivo

  • Pr0
  • Wiadomości: 736
    • VisionsOfTondal
Liniowe 7% za ubezpieczenie brzmi rozsądnie. W ogóle to powinno być minimum 20% na wszystkich portalach tego typu, żeby wszyscy byli odpowiednio zabezpieczeni a nie żeby byli wypychani na te śmieciowe grupy na fejsie i OLX.
Piękny koncept, ale to by wymagało odpowiednich...
Spoiler

i minimalnego wyczucia sarkazmu

Offline gizmi7

  • Pr0
  • Wiadomości: 1 523
  • Venus as a goodboi
W sumie te pieniądze idą potem na drogi
Spoiler

Offline Tadeo

  • Pr0
  • Wiadomości: 625
  • Sie gra sie ma
    • Fraktale
i minimalnego wyczucia sarkazmu
Coś mi nie pasowało w tamtym poście, ale zwaliłem to na moje niewyspanie ostatnio. ;)

Offline Johnny

  • Pr0
  • Wiadomości: 981
  • Miszcz onelinerów
    • Robur
Jazz, Lounge, Downtempo

Offline aciek_l

  • Pr0
  • Wiadomości: 605
Nie słucham radia. W ogóle. Mogę z czystym sumieniem powiedzieć, że w aucie, które kupiłem ponad 3 miesiące temu, posłuchałem stacji radiowej tylko przez krótką chwilę, żeby spradzić, czy głośniki działaja. ;) W domu czasem moja luba puści, jak jest sama w domu, a nie chce jej się włączać komputera, żeby puścić coś ze Spotify. I dzisiaj się tylko utwierdziłem w przekonaniu, że radio to syf. Wracam do domu po 14h spędzonych w pracy. Nawet nie tyle zmęczony fizycznie, co znużony po tylu godzinach. Chciałoby się odpocząć trochę, odsapnąc w spokoju, w domu. Gdy mój umysł marzy wyciszeniu, wchodzę do mieszkania, chcę położyć plecak gdzieś w salonie, a tu, kurwa, jakas baba z reklamy środków na uspokojenie drze na mnie ryja jak popierdolona. Przecież to jest wymyślane jak dla jakichś kompletnych imbecyli. :D

Offline wuj Bat

  • Pr0
  • Wiadomości: 8 825
A jak! ;)
Np. ostatnio zaatakowała mnie reklama Sprite. Pięć razy pod rząd. W bankomacie!...
Paczki z głów!