Autor Wątek: Co Was w życiu najbardziej wkurwia, czyli kącik małego frustrata  (Przeczytany 1643597 razy)

Offline Algiz

  • Gaduła
  • Wiadomości: 463
Chamskie i niemerytoryczne uwagi personalne na tym forum >:(

Aż musiałeś się w tym dziale pożalić ? SKARŻYPYTA !

Offline Wolfhorsky

  • Gaduła
  • Wiadomości: 311
Chamskie i niemerytoryczne uwagi personalne na tym forum >:(

Aż musiałeś się w tym dziale pożalić ? SKARŻYPYTA !
Nie tylko o Ciebie tutaj chodzi i nie dotyczy to tylko uwag względem mnie.
Ale jak muwio: uderz w stół a nożyce się odezwą.
« Ostatnia zmiana: 28 Lip, 2016, 15:23:21 wysłana przez Wolfhorsky »
Sprzedaję graty -> lukaj na forumową giełdę.

Offline Guitar Spot

  • Gaduła
  • Wiadomości: 190
  • www.guitarspot.pl
    • Autoryzowany Dealer Suhr, Aristides, Skervesen w Polsce
Po prostu, typowi wyborcy PO są na tym forum tępieni :P
Autoryzowany dealer Suhr, CAA, Jim Kelley, Aristides : http://guitarspot.pl

Offline Wolfhorsky

  • Gaduła
  • Wiadomości: 311
Po prostu, typowi wyborcy PO są na tym forum tępieni :P
Pewnie tak, pytanie tylko: dlaczego?
BTW ja na nich nie głosowałę.
Sprzedaję graty -> lukaj na forumową giełdę.

Offline Maciek

  • Pr0
  • Wiadomości: 829

Offline Lubder

  • Użytkownik
  • Wiadomości: 79
Kobiety. A taki szczęśliwy przez chwilę byłem. Może jednak lepiej gejem być.

Offline Johnny

  • Pr0
  • Wiadomości: 971
  • Miszcz onelinerów
    • Robur
Jazz, Lounge, Downtempo

Offline Ghost_of_Cain

  • Pr0
  • Wiadomości: 1 300
Kobiety. A taki szczęśliwy przez chwilę byłem. Może jednak lepiej gejem być.

To jest seksizm! A dlaczego niby ten drugi gej, miałby odżegnywać się od bycia kobietą? :D

Offline blendamed

  • Gaduła
  • Wiadomości: 399
Może jednak lepiej gejem być.
Powiedziałeś już rodzicom?

Online theremin

  • Pr0
  • Wiadomości: 1 866
  • wyindywidualizowany z rozentuzjazmowanego tłumu
Może jednak lepiej gejem być.
Powiedziałeś już rodzicom?

Może nie musiał, bo Janusz i Andrzej sami się domyślili.
BRRR BRRR DENG BRRR BRRR DENG!!!

Offline wuj Bat

  • Pr0
  • Wiadomości: 8 771
Paczki z głów!

Offline blendamed

  • Gaduła
  • Wiadomości: 399

Offline Algiz

  • Gaduła
  • Wiadomości: 463
:facepalm: :facepalm: :facepalm: :facepalm: :facepalm: :facepalm: :facepalm: :facepalm:

( Obraz usunięty.)

 :facepalm: :facepalm: :facepalm: :facepalm: :facepalm: :facepalm: :facepalm: :facepalm:

To jest  Obóz Narodowo Radykalny z Brzegu. Właśnie sąd ich zdelegalizował. Nie należy ich łączyć z  resztą ONRu . Ci goście są z opolskiego, tam olbrzymi procent ludności ma korzenie niemieckie, już za komuny wielu ludzi z stamtąd miało podwójne obywatelstwo
i odbywali służbę wojskową w bundeswerze.

Offline blendamed

  • Gaduła
  • Wiadomości: 399
Nie zmienia to jednak faktu, że to głównie przez durnotę ONRu każdy kto dzisiaj identyfikuje się jako narodowiec/patriota z miejsca ma przylepianą łatkę typu "faszysta", "naziol" etc.

Offline gizmi7

  • Pr0
  • Wiadomości: 1 513
  • Venus as a goodboi
Dla mnie podobny kaliber to fetowanie z racami podczas obchodów rocznicy wybuchu PW. Ciekawe czy sobie wzajemnie będą racę odpalały łajdaki na grobach. Zresztą, jakby cały ONR zdelegalizowali, to by nikt pewnie specjalnie nie płakał. Najwyżej Winnicki i spółka na Twitteruniu. No i ogólnie narodowcy zbrunatnili słowo "patriota/patriotyzm" w dyskursie publicznym już niemal zupełnie. Nie rozumiem, jak ktokolwiek może chcieć kontynuować tradycję organizacji o tak obrzydliwej historii - pewnie przez to, że w szkołach w ogóle się o tym nie uczy.

Offline blendamed

  • Gaduła
  • Wiadomości: 399
Nie łączyłbym Ruchu Narodowego tak bezpośrednio z ONR z tej racji że sami się wypierają tych bojówek. Kilka lat temu pamiętam był wywiad z Bosakiem, który wprost powiedział że RN nie ma nic wspólnego z hajlującymi bojówkarzami i że sami nie uważają ich za patriotów tylko za zwykłych chuliganów. Na razie nie mam czasu by szukać tego wywiadu ale może potem jak go znajdę to wrzucę do odpowiedniego tematu na takie dyskusje :v
« Ostatnia zmiana: 02 Sie, 2016, 18:34:01 wysłana przez blendamed »

Offline Algiz

  • Gaduła
  • Wiadomości: 463
.... Zresztą, jakby cały ONR zdelegalizowali, to by nikt pewnie specjalnie nie płakał. Najwyżej Winnicki i spółka na Twitteruniu.
Na tym cały pic polega. że się nie da. Te organizacje w każdym mieście to oddzielne byty i nawet niekoniecznie im zawsze po drodze.
Są nawet odłamy ONR które uważają się za rodzimowierców.

Offline nikt

  • Jeń Lebany
  • Administrator
  • Wiadomości: 4 203
Nie ten temat dziewczyny!
http://forum.sevenstring.pl/off-topic/temat-tylko-polityczny!-wylacznie!-bo-inaczej-grozba-przeciagniecia-pod-kilem!/
"Government is not the solution to our problem; government IS the problem." Ronald Reagan

Offline oz

  • Pr0
  • Wiadomości: 968


Online theremin

  • Pr0
  • Wiadomości: 1 866
  • wyindywidualizowany z rozentuzjazmowanego tłumu
BRRR BRRR DENG BRRR BRRR DENG!!!

Offline wuj Bat

  • Pr0
  • Wiadomości: 8 771
Paczki z głów!

Offline gizmi7

  • Pr0
  • Wiadomości: 1 513
  • Venus as a goodboi
Błędne liczniki w aukcjach allegro! Licytacja gitary, na którą poluję z pół roku, licznik w aukcji pokazuje 8 minut do końca, ale zwróciłem uwagę na to, że w szukajce wcześniej 7 minut mniej, więc licytuję wtedy. I tak, to nie jednorazowy błąd, sto razy odświeżałem. Lag przy logowaniu i prawdopodobnie o parę sekund się spóźniłem ("Aukcja zakończona") przez to z zalicytowaniem. Można to jakoś reklamować?

Offline niedziak

  • The Dark Lord
  • Pr0
  • Wiadomości: 2 034
Parawaniarze mnie wkurwiają. Rozumiem rozbić parawan by w jakiś sposób uchronić się przed morskim wiatrem z piaskiem, ale to co odpierdala się w Polsce to jest jakaś paranoja.
Jeżeli jesteś w czymś dobry to nie rób tego za darmo.

Offline Algiz

  • Gaduła
  • Wiadomości: 463
Parawaniarze mnie wkurwiają. Rozumiem rozbić parawan by w jakiś sposób uchronić się przed morskim wiatrem z piaskiem, ale to co odpierdala się w Polsce to jest jakaś paranoja.

W takim razie coś ci przypomnę, bo chyba masz krótką pamięć. Zobacz co napisałeś pod moim postem rok temu.
http://forum.sevenstring.pl/off-topic/co-was-w-zyciu-najbardziej-wkurwia/msg373082/#msg373082