Autor Wątek: Co Was w życiu najbardziej wkurwia, czyli kącik małego frustrata  (Przeczytany 1671444 razy)

Offline Mother Puncher

  • Pr0
  • Wiadomości: 1 429
  • It is useless, to resist.
Ja tylko nie rozumiem bólu dupy na tę grę. Ktoś wymyślił patent, chwyciło, ludzie biegają po mieście z telefonami i łapią pokemony. I mają fun. I kurwa źle, bo się dobrze bawią, a nie powinni. Ja pierdole. Ja zaraz idę pod Obi, bo tam jest jakaś znajdźka.
Ogrywam wiosła na jutubie i się tego nie wstydzę. Mam konta na wszystkich forach.

Offline wrobelsparrow

  • Pr0
  • Wiadomości: 1 749
  • "Where can you go from there? Where?"
Tylko żebyś z powrotem zdążył na Pingwiny z Madagaskaru o 19.00 na tvpuls :D

Offline Mother Puncher

  • Pr0
  • Wiadomości: 1 429
  • It is useless, to resist.
Tylko żebyś z powrotem zdążył na Pingwiny z Madagaskaru o 19.00 na tvpuls :D

Ok, na pewno zdążę na krula juljana.
Ogrywam wiosła na jutubie i się tego nie wstydzę. Mam konta na wszystkich forach.

Offline inches666

  • Gaduła
  • Wiadomości: 366
  • Uczulenie na 4/4
Ja tylko nie rozumiem bólu dupy na tę grę. Ktoś wymyślił patent, chwyciło, ludzie biegają po mieście z telefonami i łapią pokemony. I mają fun. I kurwa źle, bo się dobrze bawią, a nie powinni. Ja pierdole. Ja zaraz idę pod Obi, bo tam jest jakaś znajdźka.

Co innego jak jest hype na fajną grę a co innego gdy nie wiesz o co chodzi a 300 ludzi zbiera Ci się pod oknem w środku nocy
www.soundcloud.com/inches666
Ha Ha Ha Ha
Ce dur A mol

Offline wuj Bat

  • Pr0
  • Wiadomości: 8 825
Powiem Wam, że cieszy mnie jak coś takiego luc-kość wymyśla, co rusza masy. Doceniam, bo wiem, że nie co rok się to zdarza :).
Paczki z głów!

Offline wrobelsparrow

  • Pr0
  • Wiadomości: 1 749
  • "Where can you go from there? Where?"
 
Powiem Wam, że cieszy mnie jak coś takiego luc-kość wymyśla, co rusza masy. Doceniam, bo wiem, że nie co rok się to zdarza :).

Offline Algiz

  • Gaduła
  • Wiadomości: 470
Pokemon wirtualny, ale trzeba go znaleźć w rzeczywistym świecie, szkoda, że odwrotnie się nie da :)

Offline blendamed

  • Gaduła
  • Wiadomości: 399
Czyli że szukałbyś prawdziwych pokemonów w wirtualnym świecie? Hm...

Offline purpleman

  • zbananowany
  • Pr0
  • Wiadomości: 1 025
  • hie hie hie
Pokemon wirtualny, ale trzeba go znaleźć w rzeczywistym świecie, szkoda, że odwrotnie się nie da :)
Ale już jest taka aplikacja. Tinder się nazywa.
"grałeś kiedyś w samoloty?"

Offline theremin

  • Pr0
  • Wiadomości: 1 874
  • wyindywidualizowany z rozentuzjazmowanego tłumu
BRRR BRRR DENG BRRR BRRR DENG!!!

Offline unbrokenshiver

  • Użytkownik
  • Wiadomości: 60
A od kiedy Chińczycy to ludzie?

Offline Dmaligator

  • Pr0
  • Wiadomości: 884
A od kiedy Chińczycy to ludzie?
Ludzie, tylko to taki typ że dla kasy zrobią wszystko. U nich zwierzaki są inaczej postrzegane.
Nie dotykaj bo w ryj!
Pozdrawiam.

Offline unbrokenshiver

  • Użytkownik
  • Wiadomości: 60

Offline Algiz

  • Gaduła
  • Wiadomości: 470
Wrażliwość jest jedna, więc po stosunku ludzi do zwierząt ocenia się ich stosunek do innych ludzi, a tam się ludzi czołgami rozjeżdża,
a na cotygodniowe egzekucje trafiają więźniowie którym wcześniej wycina się wątrobę nerki i wszystko na co jest zbyt, więc jak oni mogą szanować zwierzęta ? nawet widok małego szczeniaka nie wzbudza u nich litości a jedynie skojarzenia kulinarne.

Offline Mother Puncher

  • Pr0
  • Wiadomości: 1 429
  • It is useless, to resist.
ŚDM. Pozdrawiam - częstochowianin.
Ogrywam wiosła na jutubie i się tego nie wstydzę. Mam konta na wszystkich forach.

Offline Algiz

  • Gaduła
  • Wiadomości: 470
Sobota godz 20, dębowe mi si skończyło, muszę dymać ze 100 metrów do żabki. Życie jest okrutne  :D

Offline inches666

  • Gaduła
  • Wiadomości: 366
  • Uczulenie na 4/4
Wkurwia mnie że nic mi się nie chce z rzeczy które zawsze lubiłem.
www.soundcloud.com/inches666
Ha Ha Ha Ha
Ce dur A mol

Offline Algiz

  • Gaduła
  • Wiadomości: 470
Wkurwia mnie że nic mi się nie chce z rzeczy które zawsze lubiłem.

Przypomniał mi się kawał.

Kiedyś w RPA nadzorca niewolników mówi ....komu się nie chce pracować wystąp ! i wszyscy wyszli przed szereg, tylko jeden taki murzyn (Zieliński się nazywał) nie wystąpił.
Nadzorca mówi, NO ! Zieliński jestem z ciebie dumny, a Zieliński na to.....nie ! panie majster, mnie to się nawet wystąpić nie chciało.

Offline inches666

  • Gaduła
  • Wiadomości: 366
  • Uczulenie na 4/4
Czuję się jak ten Zieliński

Ponagrywałbym, pograł na basie, na gitarze, na PC... A chce mi się siedzieć na jakimś spierdolonym FB

Dupa
www.soundcloud.com/inches666
Ha Ha Ha Ha
Ce dur A mol

Offline Wolfhorsky

  • Gaduła
  • Wiadomości: 311
ŚDM. Pozdrawiam - częstochowianin.
Popieram - Wadowiczanin, ale...
Chwilowo uciekłę na plażę  :D
Sprzedaję graty -> lukaj na forumową giełdę.

Offline blendamed

  • Gaduła
  • Wiadomości: 399
Że sny są tak zajebiście kurwa ulotne. Wyśnił mi się przechuj kawałek, taki przechuj że chuj, tylko wstałem od razu lece przynajmniej rytm zapisać, siadam do kompa i... no i chuj, nie ma :l kurwa

Offline wuj Bat

  • Pr0
  • Wiadomości: 8 825
Jak się dźwięk niesie po wodzie... Z 30m stąd kolo piernął na rowerze wodnym - a słychać jak 2 metry od ciebie ;).
wuj wczasowicz
Paczki z głów!

Offline Amal_68

  • Pr0
  • Wiadomości: 1 035
  • You've heard of the golden rule, haven't you?
Dobrze że nie czuć, bo przy takiej mocy sonicznej to byś pewnie już się rozpuścił.  :facepalm:
Kompletna, jednoosobowa linia produkcyjna alkoholu wysokoprocentowego na czasy niepewne.
Sprzedaje graty !>>> http://allegro.pl/listing/user/listing.php?us_id=5646688<<!
*** http://ucio94.soup.io/ ***

Offline Ghost_of_Cain

  • Pr0
  • Wiadomości: 1 300
To że muszę szukać pracy. I to szybciutko :-/

Kurwa mać.

Offline Wolfhorsky

  • Gaduła
  • Wiadomości: 311
Chamskie i niemerytoryczne uwagi personalne na tym forum >:(
Sprzedaję graty -> lukaj na forumową giełdę.