Autor Wątek: Co Was w życiu najbardziej wkurwia, czyli kącik małego frustrata  (Przeczytany 1671318 razy)

Offline wuj Bat

  • Pr0
  • Wiadomości: 8 825
Jak w tej kolejności, to dasz radę

ED: do tej pory jakoś myślałem, że efekt yo-yo jest w zestawie tylko ze zdepresjonowanymi grubymi babkami. Ale nie! ;)... No nic, teraz mam znów efekt yo-yo-yo, czyli waga znów idzie w dół.
« Ostatnia zmiana: 14 Lip, 2016, 14:01:34 wysłana przez wuj Bat »
Paczki z głów!

Offline Dmaligator

  • Pr0
  • Wiadomości: 884
scarlett solo

A ja gupi myślałem że to jakaś odmiana Scarlett Johansson, a to tylko czerwone pudełko.
Spoko,  wymień na zielone i po problemie  :D
Nie dotykaj bo w ryj!
Pozdrawiam.

Offline wrobelsparrow

  • Pr0
  • Wiadomości: 1 749
  • "Where can you go from there? Where?"
Takich debili trzeba jednak leczyć farmakologicznie w jakichś zamkniętych ośrodkach, z dala od normalnych ludzi, a przede wszystkim zwierząt.

Offline purpleman

  • zbananowany
  • Pr0
  • Wiadomości: 1 025
  • hie hie hie
Jeszcze koty kraść uczą :/
"grałeś kiedyś w samoloty?"

Offline lwronk

  • Pr0
  • Wiadomości: 1 428
  • Who said you need to buy a guitar?
    • Avernus Guitars
A potem nie wiedzieć czemu kotek najpierw miał coram mniej ochoty na zabawę, potem jakiś taki osłabiony, na koniec nie wiedzieć czemu zdechł. Pewnie przez gluten.

Offline Dmaligator

  • Pr0
  • Wiadomości: 884
Wrzuciłem na Facebook, moja szwagierka jest u tych co bronią praw zwierząt. Ciekawe jak zareaguje.
Nie dotykaj bo w ryj!
Pozdrawiam.

Offline gizmi7

  • Pr0
  • Wiadomości: 1 523
  • Venus as a goodboi
Z tego, co wiem, odpowiednie służby już zainterweniowały w przypadku tych weganek terrorystek. W końcu jakieś plusy, że ludzie się chwalą w mediach społecznościowych nawet tym, co jedzą ich koty. Ludzie tak głupieją, że niedługo potrzebni będą zwierzęcy dietetycy, bo się oczywiście pindom sprawdzić nie chce, czy na pewno takie awokado nie jest przypadkiem trujące dla kotka.  :facepalm:

Offline Algiz

  • Gaduła
  • Wiadomości: 470
Mój pies żarł truskawki i o dziwo jadł je prosto z krzaka (oczywiście nie obżerał się nimi, ale wielokrotnie widziałem jak zjada truskawkę prosto z krzaka ) a jak widział, że jem jabłko albo gruszkę to tak jebany skamlał, że musiałem mu kawałek rzucić, oczywiście mięsem nigdy nie gardził, ale mam wrażenie, że i tak najbardziej lubił słodycze :)

Offline lwronk

  • Pr0
  • Wiadomości: 1 428
  • Who said you need to buy a guitar?
    • Avernus Guitars
Mój pies żarł truskawki i o dziwo jadł je prosto z krzaka (oczywiście nie obżerał się nimi, ale wielokrotnie widziałem jak zjada truskawkę prosto z krzaka ) a jak widział, że jem jabłko albo gruszkę to tak jebany skamlał, że musiałem mu kawałek rzucić, oczywiście mięsem nigdy nie gardził, ale mam wrażenie, że i tak najbardziej lubił słodycze :)

Podobno czekolada bardzo szkodzi psom.

Offline Algiz

  • Gaduła
  • Wiadomości: 470
Chyba wszystkie słodycze im szkodzą, ale co zrobisz, zwierzęta są strasznie łapczywe. Przypomniało mi się jak rottweiler mojego kumpla tuż przed świętami dostał się na balkon i ojebał 5kg zamarzniętych śledzi w wiaderku razem z tą słoną wodą :) leżał później
i sapał, strasznie go pewnie suszyło ciągle pił wodę i lał, ale po dwóch dniach doszedł do siebie.

Offline wrobelsparrow

  • Pr0
  • Wiadomości: 1 749
  • "Where can you go from there? Where?"
Cytuj
Dawki śmiertelne teobrominy wynoszą 90-250 mg/kg masy ciała. W jednej czekoladzie mlecznej ważącej 100 g znajduje się 150-220 mg teobrominy, natomiast gorzka czekolada zawiera aż 450-1600 mg. Wynika z tego, że już połową tabliczki czekolady możemy śmiertelnie zaszkodzić psu średniej wielkości (około 15 kg).  U psów bardzo młodych oraz w podeszłym wieku zatrucie spowoduje mniejsza ilość czekolady.
 

Offline wuj Bat

  • Pr0
  • Wiadomości: 8 825
Moja świnka morska przeżarła się na wylot przez opakowanie proszku do prania. I przeżyła. Beat dis ;).

Offline Amal_68

  • Pr0
  • Wiadomości: 1 035
  • You've heard of the golden rule, haven't you?
JA PIERDOLE!

Przeniosłem się z wynajmem mieszkaniu, bo nie chciałem mieszkać z Poznaniakiem, bo mnie wkurwia zjeb. Hausmajster przydzielił mi pokój po kolesiu który miał wymasterowany skill palenia paczki papierosów dziennie w pokoju. Do tego z lewej rumuni z prawej rumuni... aż boję się spojrzeć kto mieszka naprzeciwko. No i siedzę kurwa i się duszę normalnie tym smrodem.

A jak sobie uświadomiłem że e fajki chcą likwidować to myślałem że kogoś odjebię...
Kompletna, jednoosobowa linia produkcyjna alkoholu wysokoprocentowego na czasy niepewne.
Sprzedaje graty !>>> http://allegro.pl/listing/user/listing.php?us_id=5646688<<!
*** http://ucio94.soup.io/ ***

Offline lwronk

  • Pr0
  • Wiadomości: 1 428
  • Who said you need to buy a guitar?
    • Avernus Guitars
JA PIERDOLE!

Przeniosłem się z wynajmem mieszkaniu, bo nie chciałem mieszkać z Poznaniakiem, bo mnie wkurwia zjeb. Hausmajster przydzielił mi pokój po kolesiu który miał wymasterowany skill palenia paczki papierosów dziennie w pokoju. Do tego z lewej rumuni z prawej rumuni... aż boję się spojrzeć kto mieszka naprzeciwko. No i siedzę kurwa i się duszę normalnie tym smrodem.

A jak sobie uświadomiłem że e fajki chcą likwidować to myślałem że kogoś odjebię...

Jeszcze dwie przeprowadzki i się nauczysz ;)

Offline Amal_68

  • Pr0
  • Wiadomości: 1 035
  • You've heard of the golden rule, haven't you?
Kompletna, jednoosobowa linia produkcyjna alkoholu wysokoprocentowego na czasy niepewne.
Sprzedaje graty !>>> http://allegro.pl/listing/user/listing.php?us_id=5646688<<!
*** http://ucio94.soup.io/ ***

Offline Wolfhorsky

  • Gaduła
  • Wiadomości: 311
Sprzedaję graty -> lukaj na forumową giełdę.

Offline Mother Puncher

  • Pr0
  • Wiadomości: 1 429
  • It is useless, to resist.
Jebana mać, wejszły te Pokemony do PL, człowiek by z domu wyszedł jakiegoś Magikarpa złapać i co? CHUJ serwery padły :/
Ogrywam wiosła na jutubie i się tego nie wstydzę. Mam konta na wszystkich forach.

Offline Amal_68

  • Pr0
  • Wiadomości: 1 035
  • You've heard of the golden rule, haven't you?
Co się nauczę?
Życia ;)

Nie no... Są jakieś granice tak? Bądź dla człowieka człowiekiem.
Spoiler
Kompletna, jednoosobowa linia produkcyjna alkoholu wysokoprocentowego na czasy niepewne.
Sprzedaje graty !>>> http://allegro.pl/listing/user/listing.php?us_id=5646688<<!
*** http://ucio94.soup.io/ ***

Offline lwronk

  • Pr0
  • Wiadomości: 1 428
  • Who said you need to buy a guitar?
    • Avernus Guitars
Co się nauczę?
Życia ;)

Nie no... Są jakieś granice tak? Bądź dla człowieka człowiekiem.
Spoiler

Toć jest

Spoiler

Offline theremin

  • Pr0
  • Wiadomości: 1 874
  • wyindywidualizowany z rozentuzjazmowanego tłumu
człowiek by z domu wyszedł jakiegoś Magikarpa złapać i co?

Kiedyś ludzie mieli przyjemniejsze rozrywki - wychodzili z domu, żeby złapać trypra albo syfilis...
BRRR BRRR DENG BRRR BRRR DENG!!!

Offline wuj Bat

  • Pr0
  • Wiadomości: 8 825
Młoda z koleżanko, obie już stare, czyli 18+, właśnie poszły szukać Pokemonów. I myślę, że tych Twoich zwierzątek nie przytargają. Oby serwery nie padły! :D
Paczki z głów!

Offline purpleman

  • zbananowany
  • Pr0
  • Wiadomości: 1 025
  • hie hie hie
"grałeś kiedyś w samoloty?"

Offline Wolfhorsky

  • Gaduła
  • Wiadomości: 311
Sprzedaję graty -> lukaj na forumową giełdę.

Offline theremin

  • Pr0
  • Wiadomości: 1 874
  • wyindywidualizowany z rozentuzjazmowanego tłumu
BRRR BRRR DENG BRRR BRRR DENG!!!

Offline Algiz

  • Gaduła
  • Wiadomości: 470
Tylko czekać, aż ktoś zapuka i powie....przeprasza m czy mogę skorzystać z kibla ? bo chciałem zostawić pokemona.