Autor Wątek: Co Was w życiu najbardziej wkurwia, czyli kącik małego frustrata  (Przeczytany 1643728 razy)

Offline oz

  • Pr0
  • Wiadomości: 968
Co roku mam ten problem, koło sierpnia taruron na całej ulicy wyłącza ciepłą wodę pod pozorem prac renowacyjnych, tak 7-10 dni

Offline nikt

  • Jeń Lebany
  • Administrator
  • Wiadomości: 4 203
A w umowie o przyłączenie mediów co masz zapisane?
"Government is not the solution to our problem; government IS the problem." Ronald Reagan

Offline oz

  • Pr0
  • Wiadomości: 968
no ale co to zmienia? 10 dni bez ciepłej wody, raczej nie powód do radości. Dzień dziecka można sobie raz na jakiś czas zrobić, a nie przez tydzień z rzędu :D

Offline nikt

  • Jeń Lebany
  • Administrator
  • Wiadomości: 4 203
Można naliczyć kary, nie płacić rachunku. Możliwości są różne.
"Government is not the solution to our problem; government IS the problem." Ronald Reagan

Offline Mother Puncher

  • Pr0
  • Wiadomości: 1 421
  • It is useless, to resist.
Czy tylko mnie wkurwia, jak mi ktoś wciska wysyłkę inpostem, gdy świadomie jej nie wybieram i jeszcze wypierdala do mnie z ryjem, że "to nie jego wina i mu to odgórnie allegro narzuca"?
Ogrywam wiosła na jutubie i się tego nie wstydzę. Mam konta na wszystkich forach.

Offline Semedi

  • Pr0
  • Wiadomości: 556
  • Klucze krzywo!
    • Karcer
Praca, wkurwia mnie praca...
Yes! I'm inspired by the Devil!
http://semdedi.soup.io/

Offline wuj Bat

  • Pr0
  • Wiadomości: 8 771
Masz bliżej do emerytury ode mnie, nie narzekaj ;).
Paczki z głów!

Offline inches666

  • Gaduła
  • Wiadomości: 366
  • Uczulenie na 4/4
Wkurwia mnie że nie mogę się zebrać i zrobić clicktracków, ogarnąć jebanego werbla, zrobić NGD, dokończyć nagrywać nowe numery, posprzątać...

W skrócie sam siebie wkurwiam

Spoiler
www.soundcloud.com/inches666
Ha Ha Ha Ha
Ce dur A mol

Offline Mother Puncher

  • Pr0
  • Wiadomości: 1 421
  • It is useless, to resist.
Czy w tym pierdolonym kraju nie można kupić już niczego, żeby na dzień dobry nie było spierdolone? Kurwa kupił se człowiek zamiennik do drukarki - od razu kurwa reklamacja konieczna, bo mimo iż dokładnie pod model - to spierdolony i go drukarka nie widzi. Ja jebie.
Ogrywam wiosła na jutubie i się tego nie wstydzę. Mam konta na wszystkich forach.

Offline g-zs

  • Pr0
  • Wiadomości: 4 305
  • got beagle?
cebula 2 razy traci. Kup oryginał :D
B ( o ) ( o ) B S

Offline bandit112

  • Gaduła
  • Wiadomości: 305
Czy w tym pierdolonym kraju nie można kupić już niczego, żeby na dzień dobry nie było spierdolone? Kurwa kupił se człowiek zamiennik do drukarki - od razu kurwa reklamacja konieczna, bo mimo iż dokładnie pod model - to spierdolony i go drukarka nie widzi. Ja jebie.

Miałem ostatnio to samo. Przez to łyknąłem negatywa na allegro (negatyw za negatyw bo tak i chuj), bo ja wystawiłem firmie za brak kontaktu i sporo wydłużone (+50%) czasy oczekiwania. Popieroliłem temat, kupiłem nową drukarkę laserową patrząc na to, żeby oryginały były tanie i jest spokój.


A w temacie, krótko: Wspólnicy mnie wkurwiają. Jak sytuacja się nie ustabilizuje, firma straci dwóch kolesi, na mnie spłyną ich obowiązki, będę szczęśliwszy i spokojniejszy. I hajsu więcej będzie. Kurwa.

Offline october

  • Pr0
  • Wiadomości: 557
  • Oct.
Czy w tym pierdolonym kraju nie można kupić już niczego, żeby na dzień dobry nie było spierdolone? Kurwa kupił se człowiek zamiennik do drukarki - od razu kurwa reklamacja konieczna, bo mimo iż dokładnie pod model - to spierdolony i go drukarka nie widzi. Ja jebie.

Miałem ostatnio to samo. Przez to łyknąłem negatywa na allegro (negatyw za negatyw bo tak i chuj), bo ja wystawiłem firmie za brak kontaktu i sporo wydłużone (+50%) czasy oczekiwania. Popieroliłem temat, kupiłem nową drukarkę laserową patrząc na to, żeby oryginały były tanie i jest spokój.


A w temacie, krótko: Wspólnicy mnie wkurwiają. Jak sytuacja się nie ustabilizuje, firma straci dwóch kolesi, na mnie spłyną ich obowiązki, będę szczęśliwszy i spokojniejszy. I hajsu więcej będzie. Kurwa.
Ej no tez tak miałem raz z hp.  I od tego momentu kupuje tylko oryginalne. Szkoda nerwów
007

Offline wuj Bat

  • Pr0
  • Wiadomości: 8 771
A w temacie, krótko: Wspólnicy mnie wkurwiają. Jak sytuacja się nie ustabilizuje, firma straci dwóch kolesi, na mnie spłyną ich obowiązki, będę szczęśliwszy i spokojniejszy. I hajsu więcej będzie. Kurwa.
A kto powiedział, że to w tę stronę pójdzie ;)...
« Ostatnia zmiana: 22 Cze, 2016, 20:50:08 wysłana przez wuj Bat »
Paczki z głów!

Offline commelina

  • jestę skervesenę
  • Pr0
  • Wiadomości: 3 375
  • ...grałbym EVER
    • Skervesen
...

No zajebię normalnie

Nie daj sie prosić, zrób to !

Offline Amal_68

  • Pr0
  • Wiadomości: 1 035
  • You've heard of the golden rule, haven't you?
Postawiłem sobie lapka od nowa bo wolny był i mulił... Ale nie zrzuciłem instalek VST i większości programów na dysk  :facepalm:

Teraz muszę jechać specjalnie do akademika bo internet z prędkością światła...
Kompletna, jednoosobowa linia produkcyjna alkoholu wysokoprocentowego na czasy niepewne.
Sprzedaje graty !>>> http://allegro.pl/listing/user/listing.php?us_id=5646688<<!
*** http://ucio94.soup.io/ ***

Offline wuj Bat

  • Pr0
  • Wiadomości: 8 771
Nie chodzimy do Empiku!!!
Postanowiłem już tak dawno, bo mają po prostu zabójcze przebitki w stosunku do innych media-shopów! Ale obiecałem Synkowi grę (bo teraz gdzie się da przechodzimy w domu na legal (system, programy, antywirus, benche) i napisali, że edycja gold jest tylko w Empiku (załączam screena). OK, pojechaliśmy, kupiliśmy. wchodzimy obok do Media Marktu - a tam to samo! I jeszcze dwadzieścia złotych taniej!!! Wracamy oddać do Empiku, a na paragonie jest napisane, że nie ma zwrotu gotówki, tylko kasa na kartę podarunkową. Czyli raz kupisz w Empiku i już kasa od nich nie wróci, mogę se mapę Ziemi Lubuskiej kupić! Napisałem im nawet, wkurwiony strasznie, na FB!
Paczki z głów!

Offline Dmaligator

  • Pr0
  • Wiadomości: 884
Nie chodzimy do Empiku!!!
Postanowiłem już tak dawno, bo mają po prostu zabójcze przebitki w stosunku do innych media-shopów! Ale obiecałem Synkowi grę (bo teraz gdzie się da przechodzimy w domu na legal (system, programy, antywirus, benche) i napisali, że edycja gold jest tylko w Empiku (załączam screena). OK, pojechaliśmy, kupiliśmy. wchodzimy obok do Media Marktu - a tam to samo! I jeszcze dwadzieścia złotych taniej!!! Wracamy oddać do Empiku, a na paragonie jest napisane, że nie ma zwrotu gotówki, tylko kasa na kartę podarunkową. Czyli raz kupisz w Empiku i już kasa od nich nie wróci, mogę se mapę Ziemi Lubuskiej kupić! Napisałem im nawet, wkurwiony strasznie, na FB!
Bo media Markt włączył niskie ceny  :D :facepalm:
Nie dotykaj bo w ryj!
Pozdrawiam.

Offline wuj Bat

  • Pr0
  • Wiadomości: 8 771
Okazuje się, że za chwilę będzie też w Biedronce... :facepalm:
Paczki z głów!

Offline theremin

  • Pr0
  • Wiadomości: 1 866
  • wyindywidualizowany z rozentuzjazmowanego tłumu
BRRR BRRR DENG BRRR BRRR DENG!!!

Offline inches666

  • Gaduła
  • Wiadomości: 366
  • Uczulenie na 4/4
www.soundcloud.com/inches666
Ha Ha Ha Ha
Ce dur A mol

Offline wuj Bat

  • Pr0
  • Wiadomości: 8 771
Zły na siebie jestem, bo zostawiłem w czajniku wodę z odkamieniaczem.

I na żonę, bo wypiła zrobioną przez przypadek z tego herbatę i "okropna kwaśność" nie przeszkodziła jej wypić do końca :facepalm:. Skończyło się na pogotowiu, ale na szczęście w aptece, a nie szpitalu...
Brrr!...
Paczki z głów!

Offline wuj Bat

  • Pr0
  • Wiadomości: 8 771
Prawdziwa historia świata wg PiS i TVP:



Paczki z głów!

Online Aremenius

  • Pr0
  • Wiadomości: 1 393
  • HUE
OKE w Łomży, jedyne co jakoś mnie trzyma w normalnym stanie to kobieta i przyjemny trip autem

Wysłane z mojej lodówki


Offline wuj Bat

  • Pr0
  • Wiadomości: 8 771
Młoda zaprosiła poznanego w necie chłopaka na pogadanie u nas w domu. Okazał się bucem, więc się kulturalnie pożegnali. Ale kolo nie zrozumiał wyraźnego nie i przez miesiąc zaczął ją normalnie nękać, to nachodził, to w pip smsów, przez fejsa itd. Myśleliśmy nawet o policji, ale skończyło się. To było w styczniu. Otwieram wczoraj drzwi, a to nagle znów przyszedł ten palant! Bez niecenzuralnych słów, ale kazałem mu centralnie wypierdalać i się więcej nie pokazywać. Ale miałem nerwy! Następnym razem to nie ręczę...   
Paczki z głów!

Offline sify11

  • Pr0
  • Wiadomości: 2 612
  • Rap Metal Katowice
    • FejsBukowa Strona Kapeli
serwery pokemon go mnie wkurwiaja.
scarlett solo mnie wkurwia.
ex mnie wkurwia.
praca mnie wkurwia.
i always go full retard