Autor Wątek: Co Was w życiu najbardziej wkurwia, czyli kącik małego frustrata  (Przeczytany 1643614 razy)

Offline Vlad The Vampire

  • Gaduła
  • Wiadomości: 341
  • Djentelmen
Niemożebnie.

Offline Dexterek

  • Fanboy Mesy w niepomiętej kurtce
  • Pr0
  • Wiadomości: 1 838
  • Pan Mroku
A ja dzisiaj w Ragtimie byłem po struny.
Jeden komplet GHS + jedna pojedyncza będą ściągane przez dwa tygodnie od Niemców i jeszcze w obawie że zbankrutuje sklep kazali mi uiścić zadatek.
10zł im zostawiłem.
Ragtime to jakaś porażka jest. Zawsze tak twierdziłem i zawsze tak twierdzić będę.
Taniestruny.pl i pojedyncze 70,72,74 wróóóóóóóóóóóćcie :(
Don't stick with your girl - that is gay and lame.
Rape some sluts who worship Satan's name!

Offline wuj Bat

  • Pr0
  • Wiadomości: 8 771
A ja dzisiaj w Ragtimie byłem po struny(...)

Japierdolę - jest w Słupsku taki jednoosobowy sklep muzyczny, że po KAŻDEJ wizycie mówię sobie, że była ostatnia. Ale weź tu graj intensywnie w kapeli i nie potrzebuj czasem czegokolwiek... Facet ma minę i podejście pt. "na chuj żeś przylazł kliencie - mi kurwa w pracy przeszkadzać???" Połowy rzeczy i tak nie ma, minę ma taką, bo nie ma klientów, a jak mają być, jak ma taką minę??? Facet mnie naprawdę zawsze wkurwia...
Paczki z głów!

Offline wrobelsparrow

  • Pr0
  • Wiadomości: 1 749
  • "Where can you go from there? Where?"
Ja kilka dni temu usiłowałem sobie kupić net bezprzewodowy na usb. Mieszkam na lekkim zadupiu więc nie mam wyjścia. Zajebiście go potrzebowałem na wieczór. Wybrałem się do Orange'a. No i mi jakiś nieszczęśnik tłumaczy 35 minut taryfy, transfery, opłaty, limity i inne shity. Przekonał mnie, że Orange to po prostu XXXIV wiek i będzie u mnie zapierdalał. Mówię w końcu - ok, biorę! A on na to: "niech Pan przyjdzie pojutrze." "Jak to, pojutrze??? Ja potrzebuję na dziś wieczór!" "No, wie Pan, nie mamy modemów..." "Jak to, nie macie jebanych modemów, którymi handlujecie i które kosztują złotówkę??! Panie, ja nie chcę kupić limitowanej wersji Bugatti Veyron, ani portretu w oleju, tylko jebany modem do internetu!!!"

No i musiałem pójść do Plusa. Tam okazało się, że żeby kupić internet, trzeba mieć świadectwo o zatrudnieniu. Pytam więc Panią: "Czy naprawdę Pani uważa, że ta pierdolona karteczka zapewnia mi pracę przez dwa lata?" "No nie, ale wie Pan, nie ode mnie to zależy, takie mamy procedury..." "No, to niech Pani napisze w swoim comiesięcznym raporcie, że te procedury pisał debil. A nuż Panią awansują za zdolność myślenia? Oczywiście - może się też zdarzyć, że Panią wypierdolą za takie stwierdzenia, więc niech Pani nie pisze, oto jebane zaświadczenie, byłem na tyle przenikliwy, że zawczasu poprosiłem o nie w robocie."

I tyle historii. Oczywiście, gdybym był np. Dodą Elektrodą, to bym nie mógł sobie kupić internetu, bo nie jestem nigdzie zatrudniony, więc musiałbym komuś dać flaszkę, żeby mi wystawił lewe zaświadczenie. Kurwaaaaaa, 123 lata zaborów, 60 komunizmu i nic się nie zmieniło!!!!

pozdrawiam

Online Bjørn

  • Pr0
  • Wiadomości: 3 361
  • Imponderabilistyczny monopluralista.
Cytuj
I tyle historii. Oczywiście, gdybym był np. Dodą Elektrodą, to bym nie mógł sobie kupić internetu, bo nie jestem nigdzie zatrudniony, więc musiałbym komuś dać flaszkę, żeby mi wystawił lewe zaświadczenie. Kurwaaaaaa, 123 lata zaborów, 60 komunizmu i nic się nie zmieniło!!!!

E, dupa... wtedy nie mieli internetu. :D
. : : Death Metal und Jazz : : . || dubstepowe banjo w djencie || . : : Fractal > all your amps : : .

Offline mondomg

  • Uroczy Troll Maruda
  • Pr0
  • Wiadomości: 3 293
    • mondomg blog
I tyle historii. Oczywiście, gdybym był np. Dodą Elektrodą, to bym nie mógł sobie kupić internetu, bo nie jestem nigdzie zatrudniony, więc musiałbym komuś dać flaszkę, żeby mi wystawił lewe zaświadczenie.
Ta, chyba gałke zrobić.

Mocna historia, btw, jeśli naprawdę tak powiedziałeś ;)

Offline wrobelsparrow

  • Pr0
  • Wiadomości: 1 749
  • "Where can you go from there? Where?"
Może z tym "jebanym" kilka razy przesadziłem. Generalnie słynę z kwiecistego języka, więc każdy mój pobyt w urzędzie, poczcie etc zamienia się w koszmar. Dziwię się, że mnie jeszcze nie uśpili, bo się nie nadaję do tego za bardzo.

Offline Qvd

  • Gaduła
  • Wiadomości: 118
Wkurwia mnie prima aprilis! Przychodzę po 11 godz zajęć, chcę poczytać co tam się w świecie działo przez ten czas a tam te pierdolone nieśmieszne wiadomości.

Offline maślak

  • Pr0
  • Wiadomości: 620
    • lowtide
Wkurwiają mnie czasem niekompetencje muzyków, z którymi gram.

Jeszcze mnie wkurwia to, że mi tu kurwa nikt  nie pomaga: http://forum.sevenstring.pl/pickupy-dechy-gryfy-struny-i-akcesoria/problemos-potrzebna-pomoc/
« Ostatnia zmiana: 01 Kwi, 2009, 20:59:36 wysłana przez maślak »

Offline Tadeo

  • Pr0
  • Wiadomości: 625
  • Sie gra sie ma
    • Fraktale
1 kwietnia, w środku laboratoriów jakiś buc odłączył zasilanie (albo samo padło, ale wolę szukać winnego :) ).

I to mnie wkurwia.

Offline terrormuzik

  • Zamula nawet jesion
  • Pr0
  • Wiadomości: 2 716
jakiś buc odłączył zasilanie

żeby ludzie tylko takie problemy mieli ;)

Offline Tadeo

  • Pr0
  • Wiadomości: 625
  • Sie gra sie ma
    • Fraktale
żeby ludzie tylko takie problemy mieli ;)
Pada zasilanie=>uwalam laborki=>uwalam przedmiot=>perspektywa wyjebania mnie z uczelni staje się coraz bardziej realna.

Offline terrormuzik

  • Zamula nawet jesion
  • Pr0
  • Wiadomości: 2 716
jak masz nie ulać laborek jak siada zasilanie? :D to tak jakby nie zdać egzaminu na prawo jazdy z powodu pustego baku :D

Offline nikt

  • Jeń Lebany
  • Administrator
  • Wiadomości: 4 203
jak masz nie ulać laborek jak siada zasilanie? :D to tak jakby nie zdać egzaminu na prawo jazdy z powodu pustego baku :D

yyy normalnie?? sa uczelnie gdzie kolo Ci powie ze ma na to wyjebane i to Twoja wina a nie jego
"Government is not the solution to our problem; government IS the problem." Ronald Reagan

Offline terrormuzik

  • Zamula nawet jesion
  • Pr0
  • Wiadomości: 2 716
ja na szczęście trafiłem na uczelnię normalną pod tym względem ;)

Offline wysek

  • Gaduła
  • Wiadomości: 107
  • elektrogumonapawacz
ja na szczęście trafiłem na uczelnię normalną pod tym względem ;)
wkurwia mnie, że trafiłeś na normalną uczelnie :D

A tak zupele serio.. Wkurwia mnie mój jebany komputer kurwa go mać! Wystarczy, że pochodzi 2h i zaczyna mulić  >:(
likmapusy

Offline maarioo

  • Pr0
  • Wiadomości: 659
Stary, ciesz się, że nie masz tak jak ja - mój piec już po odpaleniu strasznie muli :D

Offline domas

  • Moderator Globalny
  • Wiadomości: 640
  • Dziki osioł numer raz
    • Animus
mnie wkurwiło dziś, że zamiast bawić się na geodezji niwelatorem, to mgr kazał mi zapierdalać z puszką białej farby i poprawiać jakieś punty na miasteczku, do tego się jeszcze upierdoliło trochę:/

wkurwia mnie jutrzejsze koło z matmy, na które muszę się uczyć zamiast sobie zrobić nowego kompa i grać w assassin's creed

i jeszcze że purple_h ma zajebisty plan zajęć w tym semestrze
« Ostatnia zmiana: 02 Kwi, 2009, 23:18:55 wysłana przez domas »

Offline purpleman

  • zbananowany
  • Pr0
  • Wiadomości: 1 025
  • hie hie hie
wkurwia mnie to ze domas ma nowego kompa
"grałeś kiedyś w samoloty?"


Offline g-zs

  • Pr0
  • Wiadomości: 4 305
  • got beagle?
mnie wkurwiło że nie wiem co dokładnie znaczy G.A.S. i skąd to się wzięło :-/

i jeszcze to że się nie wysypiam kompletnie
B ( o ) ( o ) B S

Offline Musza

  • Pr0
  • Wiadomości: 3 163
 :google:

Gear Acquisition Syndrome
facebook.com/Musza.MorningWood

Offline mondomg

  • Uroczy Troll Maruda
  • Pr0
  • Wiadomości: 3 293
    • mondomg blog
mnie wkurwiło że nie wiem co dokładnie znaczy G.A.S. i skąd to się wzięło :-/
Nie wiesz, skąd się G.A.S. bierze? patrzysz, myślisz 'chcę mieć', sprawdzasz zawratość portfela/konta i mówisz 'kurwamać'.


Offline Vlad The Vampire

  • Gaduła
  • Wiadomości: 341
  • Djentelmen
kurs dolara- 3.3zł
1419zł
Znowu dolar spada? Nie jestem na bieżąco...