Autor Wątek: Co Was w życiu najbardziej wkurwia, czyli kącik małego frustrata  (Przeczytany 1673570 razy)

Offline mophk

  • Użytkownik
  • Wiadomości: 89
Ty się wkurwiasz na sprzedających, ja na kupujących, to się może dogadamy? :P Jak coś patrz giełda, hasło "czarnuch", odzew "do gazu" :D

wkurwia mnie to że nawet autopodobne oferty są tak daleko. (jestem z puław do kato mam jakies 300km w jedną mańkę)
wkruwia mnie, że masz peżota a nie np. audi

wkurwia mnie, że nie potrafie zrobić tik-taktaktak mordą
wkurwia mnie, że kostka mi sie wyślizguje
wkurwia mnie, że miałem mieć nadgodziny, a nie mam bo gra jednak jest stabilna i nie potrzeba (żegnajcie 20zł/h)
wkurwia mnie, że jeszcze sobie nie zrobiłem do końca prawa jazdy

the list goes on!

Offline wrobelsparrow

  • Pr0
  • Wiadomości: 1 749
  • "Where can you go from there? Where?"
Jest tak gorąco, że grać nie można. Gitara się klei do brzucha a w koszulce nie da się siedzieć. 21 godzina a za oknem 30 stopni.
Trzeba grać tak, żeby wszystkie gorące suki kleiły się do brzucha, bo w koszulkach nie mogą wysiedzieć.
« Ostatnia zmiana: 06 Sie, 2015, 21:52:44 wysłana przez wrobelsparrow »

Offline niedziak

  • The Dark Lord
  • Pr0
  • Wiadomości: 2 044
stillG znalazł dwa powody! A ty ile powodów znajdziesz, żeby znów znaleźć wymówkę i nie ćwiczyć na wiośle?  ;)

U mnie jest chłodniej, a nie mam koszulki.
Jeżeli jesteś w czymś dobry to nie rób tego za darmo.

Online Mother Puncher

  • Pr0
  • Wiadomości: 1 429
  • It is useless, to resist.
stillG znalazł dwa powody! A ty ile powodów znajdziesz, żeby znów znaleźć wymówkę i nie ćwiczyć na wiośle?  ;)

U mnie jest chłodniej, a nie mam koszulki.

u mnie jest jeszcze chłodniej, a nie mam nic na sobie
Ogrywam wiosła na jutubie i się tego nie wstydzę. Mam konta na wszystkich forach.

Offline Bjørn

  • Pr0
  • Wiadomości: 3 366
  • Imponderabilistyczny monopluralista.
stillG znalazł dwa powody! A ty ile powodów znajdziesz, żeby znów znaleźć wymówkę i nie ćwiczyć na wiośle?  ;)

U mnie jest chłodniej, a nie mam koszulki.

u mnie jest jeszcze chłodniej, a nie mam nic na sobie

W Suwałkach zima
. : : Death Metal und Jazz : : . || dubstepowe banjo w djencie || . : : Fractal > all your amps : : .

Offline Johnny

  • Pr0
  • Wiadomości: 981
  • Miszcz onelinerów
    • Robur
stillG znalazł dwa powody! A ty ile powodów znajdziesz, żeby znów znaleźć wymówkę i nie ćwiczyć na wiośle?  ;)

U mnie jest chłodniej, a nie mam koszulki.

u mnie jest jeszcze chłodniej, a nie mam nic na sobie

W Suwałkach zima

Jesteś z Suwałk?

Posty połączone: 07 Sie, 2015, 00:58:14
Kurwa. To usuwam ze znajomych...
Jazz, Lounge, Downtempo

Offline Bjørn

  • Pr0
  • Wiadomości: 3 366
  • Imponderabilistyczny monopluralista.
stillG znalazł dwa powody! A ty ile powodów znajdziesz, żeby znów znaleźć wymówkę i nie ćwiczyć na wiośle?  ;)

U mnie jest chłodniej, a nie mam koszulki.

u mnie jest jeszcze chłodniej, a nie mam nic na sobie

W Suwałkach zima

Jesteś z Suwałk?

Posty połączone: 07 Sie, 2015, 00:58:14
Kurwa. To usuwam ze znajomych...

pozdro
. : : Death Metal und Jazz : : . || dubstepowe banjo w djencie || . : : Fractal > all your amps : : .

Offline Nightmarishreaper

  • Pr0
  • Wiadomości: 832
  • ÞUNGR HNÍFR. Þessi hnífur á að vera þungur.
    • Dimension Eleven
Mnie wkurwia po maxie tylko ten upał zjebany

Offline mastEr_eXplorer

  • Pr0
  • Wiadomości: 798
Lepszy upał niż pizdziawica i śnieg po kolana  ;)

Offline Algiz

  • Gaduła
  • Wiadomości: 470
Polski klimat ,latem plus 30, zimą minus 30. Mało jest  miejsc na Ziemi z taką amplitudą temp. Rozrzut jak na pustyni Gobi, tylko tam takie różnice występują w ciągu doby , w dzień + 55, w nocy -5 ;)

Offline nikt

  • Jeń Lebany
  • Administrator
  • Wiadomości: 4 222
Lepszy upał niż pizdziawica i śnieg po kolana  ;)

Chyba że w górach to jednak lepszy śnieg i lód :)
"Government is not the solution to our problem; government IS the problem." Ronald Reagan

Offline MrJ

  • Pr0
  • Wiadomości: 576
  • marudny jeżor
Cytuj
ale pisał że chce samochód a nie peugota 1.0 sport

A nie bo 1,1 :D I tyle co wróciłem z urlopu wakacyjnego, mnie wraz z Żoną i stosem bagaży przewiózł. I o to w sumie chodzi ;) Zresztą

Spoiler

Swoją drogą temat sprzedaży auta to w ogóle jest jakiś qrfa koszmar. Co chwila tacy się trafiają:

Cytuj
wkurwia mnie to, że chce kupic samochód i nie ma nic konkretnego. co osoba to opinia i to kompletnie z drugiego bieguna.
np: forum krzyczy diesla nie kupuj bo drogi w jakiekolwiek naprawie ide do kilku osob i non stop "kup se dizla" i w ten magiczny sposob z "e, kupie cos do 5k" zrobiło sie "kurwa niech bedzie 15k". wkurwia mnie to że nawet autopodobne oferty są tak daleko. (jestem z puław do kato mam jakies 300km w jedną mańkę) wkruwia mnie, że masz peżota a nie np. audi

Czyli nie wie czego chce, na niczym się nie zna, ale wybrzydza dla wybrzydzania i truje dupę dla trucia dupy. Aha, i najlepiej mu przyjechać na jego wypizdów pod same drzwi, spuścić cenę o połowę i jeszcze umyć i wypolerować pałę lakier. Bo auto musi być świeżo z Niemiec gdzie babcia do kościoła 2000km rocznie robiła. I ma być ŁADNE (autentyczny tekst jednego takiego co ostatnio pogoniłem, bo mi się cierpliwość skończyła) czyli 15-letni lakier na poziomie nówki z salonu. I środek też. I w ogóle nieważna mechanika, jak coś robiłeś to nawet gorzej bo przecież do auta to tylko "lać i jeździć", a naprawy to ZUO.

A ja się dziwię, jakim cudem ludzie nadal się nabierają na te wszystkie brednie i kity Januszy z komisów. Widocznie tutaj też popyt na owe brednie (i kity) nakręca podaż :facepalm:
Dyskusja z forumowym skurwysyństwem jest jak gra w szachy z gołębiem - nieważne ile umiesz, wiesz i jaki masz poziom. Gołąb i tak wskoczy na szachownicę, rozjebie figury, nasra i wydrze dziób że wygrał.

Offline g-zs

  • Pr0
  • Wiadomości: 4 305
  • got beagle?
Ty nie miałeś kiedyś wyrobu autopodobnego w postaci Uno? :D

Tylko że po nim nie kupiłem drugiego Uno. Nie kupiłem nawet drugiego fiata ;)

Spoiler
B ( o ) ( o ) B S

Offline mophk

  • Użytkownik
  • Wiadomości: 89
Cytuj
ale pisał że chce samochód a nie peugota 1.0 sport

A nie bo 1,1 :D I tyle co wróciłem z urlopu wakacyjnego, mnie wraz z Żoną i stosem bagaży przewiózł. I o to w sumie chodzi ;) Zresztą

Spoiler

Swoją drogą temat sprzedaży auta to w ogóle jest jakiś qrfa koszmar. Co chwila tacy się trafiają:

Cytuj
wkurwia mnie to, że chce kupic samochód i nie ma nic konkretnego. co osoba to opinia i to kompletnie z drugiego bieguna.
np: forum krzyczy diesla nie kupuj bo drogi w jakiekolwiek naprawie ide do kilku osob i non stop "kup se dizla" i w ten magiczny sposob z "e, kupie cos do 5k" zrobiło sie "kurwa niech bedzie 15k". wkurwia mnie to że nawet autopodobne oferty są tak daleko. (jestem z puław do kato mam jakies 300km w jedną mańkę) wkruwia mnie, że masz peżota a nie np. audi

Czyli nie wie czego chce, na niczym się nie zna, ale wybrzydza dla wybrzydzania i truje dupę dla trucia dupy. Aha, i najlepiej mu przyjechać na jego wypizdów pod same drzwi, spuścić cenę o połowę i jeszcze umyć i wypolerować pałę lakier. Bo auto musi być świeżo z Niemiec gdzie babcia do kościoła 2000km rocznie robiła. I ma być ŁADNE (autentyczny tekst jednego takiego co ostatnio pogoniłem, bo mi się cierpliwość skończyła) czyli 15-letni lakier na poziomie nówki z salonu. I środek też. I w ogóle nieważna mechanika, jak coś robiłeś to nawet gorzej bo przecież do auta to tylko "lać i jeździć", a naprawy to ZUO.

A ja się dziwię, jakim cudem ludzie nadal się nabierają na te wszystkie brednie i kity Januszy z komisów. Widocznie tutaj też popyt na owe brednie (i kity) nakręca podaż :facepalm:
żeby nie było: nie podoba mi się twoje auto na handel to i dupy nie truje. jakby było intere dla mnie to bym pewnie kupil bo 1) miałbym okazje zmacac gitarki 2) dobra cena myślę 3) musimy sobie trochę ufać


aha: szukam audi a3 8l 1.8t lub a4 avant

Offline MrJ

  • Pr0
  • Wiadomości: 576
  • marudny jeżor
Ale ja się nie czepiam kolegi jako takiego ;) tylko te cytaty oddają idealnie to, z czym się spotykam u potencjalnych kupujących. Więc skopiowałem, zamiast się samemu produkować :P
Dyskusja z forumowym skurwysyństwem jest jak gra w szachy z gołębiem - nieważne ile umiesz, wiesz i jaki masz poziom. Gołąb i tak wskoczy na szachownicę, rozjebie figury, nasra i wydrze dziób że wygrał.

Offline mophk

  • Użytkownik
  • Wiadomości: 89
:* jeżyk

swoją drogą widziałem kilka fajnych jeżów u mnie w mieście więc idzie wkurw:

jakieś debile podpaliły jednego jeża jakiś miesiac temu. :evil:

Offline Usiem8

  • Nowy użytkownik
  • Wiadomości: 2
    • https://erotycznysklepblog.wordpress.com
Denerwują mnie ludzie, bo jak się frustrować to na mase
Coraz bardziej codziennym zjawiskiem jest facet używający masturbatorów - kiedyś nie było takich możliwości, dzisiaj jednak masturbatory Blewit secretplace.pl/699-blewit.

Offline Dmaligator

  • Pr0
  • Wiadomości: 884
Denerwują mnie ludzie, bo jak się frustrować to na mase

A kogo to obchodzi?
Nie dotykaj bo w ryj!
Pozdrawiam.

Offline wrobelsparrow

  • Pr0
  • Wiadomości: 1 749
  • "Where can you go from there? Where?"
Denerwują mnie ludzie, bo jak się frustrować to na mase

A kogo to obchodzi?
Mnie, bo najpierw masa, potem rzeźba :D

Offline stillG

  • Użytkownik
  • Wiadomości: 97
Kurwa jak gorąco w Ełku aż znowu się grać nie chce ale zaraz idę na koncert Myslovitz.    
Fuck -to nie wątek "Co nas w życiu cieszy ;)"

Offline gizmi7

  • Pr0
  • Wiadomości: 1 523
  • Venus as a goodboi
Denerwują mnie ludzie, bo jak się frustrować to na mase

A kogo to obchodzi?
Mnie, bo najpierw masa, potem rzeźnia :D

fixed :P

Offline lwronk

  • Pr0
  • Wiadomości: 1 428
  • Who said you need to buy a guitar?
    • Avernus Guitars
Zjebana polityka moderacji na orgu.

Offline commelina

  • jestę skervesenę
  • Pr0
  • Wiadomości: 3 375
  • ...grałbym EVER
    • Skervesen
 :dobre:  witamy w klubie. Co zbanowali czy zażądali kasy ?

Jeśli wjechałeś tam tak jak tutaj za pierwszym razem to sie nie dziwię :D ... sorry :P
« Ostatnia zmiana: 08 Sie, 2015, 09:09:15 wysłana przez commelina »

Offline lwronk

  • Pr0
  • Wiadomości: 1 428
  • Who said you need to buy a guitar?
    • Avernus Guitars
Pomimo tego,  że im zapłaciłem, ubili mi wątek. Jak widać nie można robić prywatnych NGD, nawet, jak ma się vendora. A ruchw sekcji dealerskiej jest w ciul mniejszy po całej nocy, niż w w dziale o 7strunówkach przez 15 minut, zanim ubili wątek.

Offline commelina

  • jestę skervesenę
  • Pr0
  • Wiadomości: 3 375
  • ...grałbym EVER
    • Skervesen
Nie Ty pierwszy i nie ostatni. Może dla Ciebie to Twoje NGD a dla nich chwalisz sie swoją produkcją.