Autor Wątek: Co Was w życiu najbardziej wkurwia, czyli kącik małego frustrata  (Przeczytany 1670679 razy)

Offline Leon

  • Mroczny Piskacz
  • Moderator Globalny
  • Wiadomości: 3 713
Jarku, ja się zastanawiam z zupełnie innego powodu. Żadna drama i och jak poszli to niech milczo. Polonia amerykańska jest od lat najbardziej pojebanie zradykalizowaną grupą wyborców. Prawy bastion itepe. To są ludzie którzy są tak oderwani od życia w Polsce i tak bardzo nie wiedzą co tu się dzieje, że nie widzę powodu dla którego mieliby decydować o losie Garstki Która Została ;)
to że nie gram równo nie znaczy że gram polirytmię.

Offline Algiz

  • Gaduła
  • Wiadomości: 470
Zobaczcie jakie hasła sobie na 9 maja przygotowali ....Dzisiaj Krym jutro Rzym .....
Choć by człowiek nie chciał, to sami prowokują żeby ich słowem obelżywym obrzucić   :evil:

« Ostatnia zmiana: 07 Maj, 2015, 11:08:31 wysłana przez Algiz »

Offline Tadeo

  • Pr0
  • Wiadomości: 625
  • Sie gra sie ma
    • Fraktale
Nie, no - tabelka, nie debata. :D
Jedna rzecz jest chyba nie teges w tej tabelce. Tanajno jest za JOWami, tylko nie takimi jak Kukiz.
http://m.wiadomosci.gazeta.pl/wiadomosci/1,117915,17738358,Pawel_Tanajno__Przedsiebiorca__demokrata_bezposredni.html

Offline Johnny

  • Pr0
  • Wiadomości: 981
  • Miszcz onelinerów
    • Robur
No i po co te wkurwy i kłótnie? Wyniki są już znane, Komorowski 83%, Jarubas 112%, reszta kandydatów na minusie
Jazz, Lounge, Downtempo

Offline bandit112

  • Gaduła
  • Wiadomości: 305
Jak mnie wkurwiają spodnie, w których gdy rozepniemy rozporek, nie możemy go potem zapiąć, bo zamek utknął GDZIEŚ TAM na dole pod materiałem. Wietrzenie sprzętu na mieście.

Offline october

  • Pr0
  • Wiadomości: 557
  • Oct.
Ciesz się, że przyrodzenia nie przyciąłeś :D
007

Offline wuj Bat

  • Pr0
  • Wiadomości: 8 825
Nie wiem, jak inni - ja przyciąłem.
Paczki z głów!

Offline bandit112

  • Gaduła
  • Wiadomości: 305

Offline inches666

  • Gaduła
  • Wiadomości: 366
  • Uczulenie na 4/4
Przyciąłeś przyrodzenie banditowi?
www.soundcloud.com/inches666
Ha Ha Ha Ha
Ce dur A mol

Offline bandit112

  • Gaduła
  • Wiadomości: 305
Przyciąłeś przyrodzenie banditowi?

Wiadomix. I już chyba znam powód. Dalej jestem mu dłużny 4 dobre pywka za aluminiowe piórko. :) Na bank za to!

Offline Dmaligator

  • Pr0
  • Wiadomości: 884
Nie wiem, jak inni - ja przyciąłem.
Ja też żem raz przyciął.
At było tak że lałem razu pewnego w bramie w Słupsku będąc na ulicy co nie wiem jak się zowie ale obok bramy jest takie okienko gdzie pierogi ruskie na wynos można kupić a za rogiem polonia była i staromiejcka i postój taksówek i ja lałem wtedy w tej bramie i kobiety wszyszły z jakiegoś biura co z boku było i ja w czasie lania za sunołem ten nieszczęsny suwak i przeciął mi on i ręce olane i spodnie i trampki też ale uciec mi się udało bo one mordę darły że tu się nie leje i że gówniarz i świnia reszty nie słyszałem bo uciekłem i bolało. 
Nie dotykaj bo w ryj!
Pozdrawiam.

Offline inches666

  • Gaduła
  • Wiadomości: 366
  • Uczulenie na 4/4
Nie wiem, jak inni - ja przyciąłem.
Ja też żem raz przyciął.
At było tak że lałem razu pewnego w bramie w Słupsku będąc na ulicy co nie wiem jak się zowie ale obok bramy jest takie okienko gdzie pierogi ruskie na wynos można kupić a za rogiem polonia była i staromiejcka i postój taksówek i ja lałem wtedy w tej bramie i kobiety wszyszły z jakiegoś biura co z boku było i ja w czasie lania za sunołem ten nieszczęsny suwak i przeciął mi on i ręce olane i spodnie i trampki też ale uciec mi się udało bo one mordę darły że tu się nie leje i że gówniarz i świnia reszty nie słyszałem bo uciekłem i bolało. 

www.soundcloud.com/inches666
Ha Ha Ha Ha
Ce dur A mol

Offline theremin

  • Pr0
  • Wiadomości: 1 874
  • wyindywidualizowany z rozentuzjazmowanego tłumu
Białystok - Warszawa 1:1 
czyli drugi koncert Dirge i ponownie wstyd i sromota - identyczna lipa z frekwencją...



BRRR BRRR DENG BRRR BRRR DENG!!!

Offline wuj Bat

  • Pr0
  • Wiadomości: 8 825
Ja też żem raz przyciął.
At było tak że lałem razu pewnego w bramie w Słupsku

Paczki z głów!

Offline Johnny

  • Pr0
  • Wiadomości: 981
  • Miszcz onelinerów
    • Robur
Białystok - Warszawa 1:1 
czyli drugi koncert Dirge i ponownie wstyd i sromota - identyczna lipa z frekwencją...






a może to jednak nie jest kwestia miejsca?

« Ostatnia zmiana: 12 Maj, 2015, 00:16:13 wysłana przez Johnny »
Jazz, Lounge, Downtempo

Offline gizmi7

  • Pr0
  • Wiadomości: 1 523
  • Venus as a goodboi
Robisz deal, rozmieniasz walutę, pozwalasz kolesiowi ściągnąć aukcję z allegro, żeby nie płacić prowizji, a dzień później, kiedy wpłacasz pieniądze na konto i chcesz zrobić przelew, wiadomość "Hej, niestety interes który planowałem mi nie wyszedł więc sprzedaż nie aktualna, nie gniewaj się. Jeżeli już przelałeś pieniążki to oczywiście zwrócę "
« Ostatnia zmiana: 12 Maj, 2015, 17:00:58 wysłana przez gizmi7 »

Offline Mother Puncher

  • Pr0
  • Wiadomości: 1 429
  • It is useless, to resist.
Ludzie kurwy. To ten ENGL? Dlatego czasem chyba nie warto się bawić w takie sprzedaże poza allegro, tylko brać przez serwis i nakurwiać negatywami jak leci.
Ogrywam wiosła na jutubie i się tego nie wstydzę. Mam konta na wszystkich forach.

Offline mastEr_eXplorer

  • Pr0
  • Wiadomości: 798
Robisz deal, rozmieniasz walutę, pozwalasz kolesiowi ściągnąć z aukcję allegro, żeby nie płacić prowizji, a dzień później, kiedy wpłacasz pieniądze na konto i chcesz zrobić przelew, wiadomość "Hej, niestety interes który planowałem mi nie wyszedł więc sprzedaż nie aktualna, nie gniewaj się. Jeżeli już przelałeś pieniążki to oczywiście zwrócę "
To i tak lepiej niż w moim przypadku, ja do dzisiaj nie zobaczyłem pieniędzy... a nie byłą to mała suma.

Offline gizmi7

  • Pr0
  • Wiadomości: 1 523
  • Venus as a goodboi
Robisz deal, rozmieniasz walutę, pozwalasz kolesiowi ściągnąć z aukcję allegro, żeby nie płacić prowizji, a dzień później, kiedy wpłacasz pieniądze na konto i chcesz zrobić przelew, wiadomość "Hej, niestety interes który planowałem mi nie wyszedł więc sprzedaż nie aktualna, nie gniewaj się. Jeżeli już przelałeś pieniążki to oczywiście zwrócę "
To i tak lepiej niż w moim przypadku, ja do dzisiaj nie zobaczyłem pieniędzy... a nie byłą to mała suma.
Mnie kiedyś na 1500 wyrąbali na aukcji Fendera, odzyskałem po pół roku walki z POK na allegro.

@Mother Puncher Tak, to ten ENGL :(

Offline mastEr_eXplorer

  • Pr0
  • Wiadomości: 798
Robisz deal, rozmieniasz walutę, pozwalasz kolesiowi ściągnąć z aukcję allegro, żeby nie płacić prowizji, a dzień później, kiedy wpłacasz pieniądze na konto i chcesz zrobić przelew, wiadomość "Hej, niestety interes który planowałem mi nie wyszedł więc sprzedaż nie aktualna, nie gniewaj się. Jeżeli już przelałeś pieniążki to oczywiście zwrócę "
To i tak lepiej niż w moim przypadku, ja do dzisiaj nie zobaczyłem pieniędzy... a nie byłą to mała suma.
Mnie kiedyś na 1500 wyrąbali na aukcji Fendera, odzyskałem po pół roku walki z POK na allegro.

@Mother Puncher Tak, to ten ENGL :(
Mnie przerobił koleś na 2000, sprawa w toku ale na razie cisza.

Offline gizmi7

  • Pr0
  • Wiadomości: 1 523
  • Venus as a goodboi
Robisz deal, rozmieniasz walutę, pozwalasz kolesiowi ściągnąć z aukcję allegro, żeby nie płacić prowizji, a dzień później, kiedy wpłacasz pieniądze na konto i chcesz zrobić przelew, wiadomość "Hej, niestety interes który planowałem mi nie wyszedł więc sprzedaż nie aktualna, nie gniewaj się. Jeżeli już przelałeś pieniążki to oczywiście zwrócę "
To i tak lepiej niż w moim przypadku, ja do dzisiaj nie zobaczyłem pieniędzy... a nie byłą to mała suma.
Mnie kiedyś na 1500 wyrąbali na aukcji Fendera, odzyskałem po pół roku walki z POK na allegro.

@Mother Puncher Tak, to ten ENGL :(
Mnie przerobił koleś na 2000, sprawa w toku ale na razie cisza.
Jak przez allegro, to na 100% uda Ci się wyciągnąć pieniądze z powrotem, jak nie - będzie ciężko, ale trzymam kciuki. Ostatnio złodziejstwo się przesadnie wszędzie panoszy.

Offline oz

  • Pr0
  • Wiadomości: 969
do tego trzeba uważać na kradzione konta użytkowników allegro, ja się własnie na taki wałek dałem zrobić

Offline gizmi7

  • Pr0
  • Wiadomości: 1 523
  • Venus as a goodboi
do tego trzeba uważać na kradzione konta użytkowników allegro, ja się własnie na taki wałek dałem zrobić
Ja dokładnie tak samo. Adres email też musieli jakoś przejąć. Najlepsze jest to, że policja ustaliła IP, z którego wystawiono aukcję na szkołę... spory kawał drogi od miejsca, gdzie mieszka właściciel konta. Ogólnie uważajcie wszyscy na aukcje z ceną minimalną ustawioną na 1500, potem widziałem identyczny fake z Ibanezem RG8 i taką samą ceną

Offline inches666

  • Gaduła
  • Wiadomości: 366
  • Uczulenie na 4/4
Ja miałem fuksa że mi się coś takiego nie trafiło jeszcze

Wkurwia mnie że nie ma gitarzysty w Warszawie który by chciał i dał radę ze mną grać. A szkoda, 4 miesiące szukam jak nie dłużej
www.soundcloud.com/inches666
Ha Ha Ha Ha
Ce dur A mol

Offline gizmi7

  • Pr0
  • Wiadomości: 1 523
  • Venus as a goodboi
Wkurwia mnie, że moja drużyna dostała okropnie w półfinale turnieju
Spoiler