Autor Wątek: Co Was w życiu najbardziej wkurwia, czyli kącik małego frustrata  (Przeczytany 1643574 razy)

Offline Johnny

  • Pr0
  • Wiadomości: 971
  • Miszcz onelinerów
    • Robur
Zablokowane konto bankowe... prawdopodobnie dlatego, że kurwa "ctrl+shift"
JA JEBE
Jazz, Lounge, Downtempo

Offline blendamed

  • Gaduła
  • Wiadomości: 399
@gizmi7
Jako student trzymający się ze stypendium stanowczo protestuję ;<

Offline gizmi7

  • Pr0
  • Wiadomości: 1 513
  • Venus as a goodboi
@gizmi7
Jako student trzymający się ze stypendium stanowczo protestuję ;<
Też praktycznie utrzymuję się ze stypendium :P Ale Toruń jest tani, a stypendia na UMK bardzo w porządku. Jak się przeniosę w październiku do Warszawy, pewnie będę gadał inaczej...

Offline blendamed

  • Gaduła
  • Wiadomości: 399
Sęk w tym, że płać teraz człowieku 4zł za harnasia :D Dla jakiegoś smakosza co pluje na wszelkie "koncerniaki" rozwiązanie będzie oczywiste, po prostu dalej sobie będzie smakował te craftowe cuda po 15zł od butelki. Taki gościu zmian nie odczuje, bo cena jego piw się nie zmieni. Natomiast przeciętny janusz jak ja pogrąży się w depresji i żałobie. Żegnajcie promocje w żabie, R.I.P 4 piwerka za 8 złociszy ;____; [ze_smutku_wory_pod_oczami.png]
Czas porobić zapasy zanim nam unijne żydo-masony prohibicję wprowadzą.

Offline inches666

  • Gaduła
  • Wiadomości: 366
  • Uczulenie na 4/4
Tomasz Kopyra się fajnie wypowiedział w tej kwestii ;)
www.soundcloud.com/inches666
Ha Ha Ha Ha
Ce dur A mol

Offline Tadeo

  • Pr0
  • Wiadomości: 625
  • Sie gra sie ma
    • Fraktale
Tak sobie czytam Wasze posty i się zastanawiam: czy tylko Polibuda Warszawska(z, bardzo ważną w tym kontekście, filią w Płocku) pije tyle własnych "wyrobów regionalnych"?

Offline MrJ

  • Pr0
  • Wiadomości: 576
  • marudny jeżor
Nie wiem co ci ludzie robili w szkole, ale na historię mieli wybitnie pod górkę. Niejeden kraj już przerabiał prohibicję i/lub ustalane odgórnie ceny alkoholu, i wiadomo jak się to skończyło. Ale nie, zawsze się znajdą "mundrzy" którzy będą wyważać otwarte drzwi.

Zresztą ja już coś takiego widziałem, tylko na przykładzie innych używek - dopóki moi "ziomale z dzielni" mieli w miarę swobodny i tani dostęp do trawki, to mało kto się interesował mocniejszymi rzeczami. Zebrali się sobotnim popołudniem, puścili dymka, wypili po piwku, był relaks, spokój i cisza. Jak jednego z drugim "zielarza" policja przycisnęła, to się towar skończył. A że 1. natura nie znosi próżni, 2. nikt już nie ryzykował przymknięcia za torebkę zielska, to jego miejsce zajęła chemia. No i się zaczęły gruuube jazdy...

Dlatego jak żulowi (zresztą tak samo jak innemu amatorowi napojów wyskokowych, ze studentami na czele :D ) zabiorą piwko za 1,50, to pójdzie na metę (czy do "pani Mani za rogiem" czy do "wiadomego pokoju w akademyku" to już jeden chuj :D ) po jakiś szuwaks. Przemyt wzrośnie wykładniczo, zacznie się pędzenie w byle stodole. Do łask wrócą też wynalazki typu "poncz" - kto pamięta tę akcję sprzed kilkunastu laty, ten wie :P Zresztą browary zaczną robić piwa 4,9%, tak samo jak swego czasu powstały żarówki 99W.

PS. Chociaż w sumie... może jeden, drugi i pięćdziesiąty luj struje się wreszcie definitywnie "ślepotką" i się problem skończy? W końcu dobór naturalny nie śpi :P
« Ostatnia zmiana: 23 Kwi, 2015, 07:16:49 wysłana przez MrJ »
Dyskusja z forumowym skurwysyństwem jest jak gra w szachy z gołębiem - nieważne ile umiesz, wiesz i jaki masz poziom. Gołąb i tak wskoczy na szachownicę, rozjebie figury, nasra i wydrze dziób że wygrał.

Offline inches666

  • Gaduła
  • Wiadomości: 366
  • Uczulenie na 4/4
Jakby się zastanowić to to pewnie nie będzie obejmowało napojów piwnych ani cydrów. Więc Somersby się uchowya, wszystkie cydry nasze również. A na koniec skończy się tak że na etapie produkcji będzie na siłę zmiana piwa na napój piwny. Tak jak gdy żarówki energooszczędne wprowadzili jako obowiązek. Firmy które robiły zwykłe żarówki nazwały je żarówkami przemysłowymi z zakazem użytku w domu i po kłopocie, kto chciał używać to używał na własną rękę. Chociaż odkąd weszły LEDowe żarówki 230V to nie ma dla mnie fajniejszego rozwiązania :)
www.soundcloud.com/inches666
Ha Ha Ha Ha
Ce dur A mol

Offline Mat

  • Pr0
  • Wiadomości: 1 586
  • Join the Dark Side and get a free cookie!
Kurierowych wkurwow ciag dalszy. Poza faktem, ze w sobote ni chuja sie nie da zalatwic, zeby przyjechali, to jeszcze w tygodniu nie ma kurwa opcji, zeby sie umowic na rano albo wieczor. Daja dwunasto_kurwa_godz inny przedzial w ktorym sie najprawdopodobniej pojawia i chuj, nie ma innej opcji. Jak bym mial samochod, to bym kurwa sam ta paczke te 500km zawiozl, zeby tylko tym dziadom nie dac zarobic.

Offline lwronk

  • Pr0
  • Wiadomości: 1 428
  • Who said you need to buy a guitar?
    • Avernus Guitars
Kurierowych wkurwow ciag dalszy. Poza faktem, ze w sobote ni chuja sie nie da zalatwic, zeby przyjechali, to jeszcze w tygodniu nie ma kurwa opcji, zeby sie umowic na rano albo wieczor. Daja dwunasto_kurwa_godz inny przedzial w ktorym sie najprawdopodobniej pojawia i chuj, nie ma innej opcji. Jak bym mial samochod, to bym kurwa sam ta paczke te 500km zawiozl, zeby tylko tym dziadom nie dac zarobic.

Wyślij pocztą. Mają też usługi kurierskie.

Offline Mat

  • Pr0
  • Wiadomości: 1 586
  • Join the Dark Side and get a free cookie!
Poczta, czy kurier, jeden chuj skoro przyjezdzaja tylko w godzinach jakie im sa dogodne, nie dopasowuja sie do wymagan klientow. A srednio na jeza mi sie chce niesc pudlo na poczte.

Offline lwronk

  • Pr0
  • Wiadomości: 1 428
  • Who said you need to buy a guitar?
    • Avernus Guitars
Poczta, czy kurier, jeden chuj skoro przyjezdzaja tylko w godzinach jakie im sa dogodne, nie dopasowuja sie do wymagan klientow. A srednio na jeza mi sie chce niesc pudlo na poczte.

Lol, taki problem się dogadać z sąsiadem na przykład :P

Offline Mat

  • Pr0
  • Wiadomości: 1 586
  • Join the Dark Side and get a free cookie!
Nie zawsze jest mozliwosc dogadania sie z sasiadem. Nie zawsze sie da tyrac ciezkie pudlo na poczte. Ot nie miesci mi sie w glowie, ze kuriera sobie na sobote albo rano nie moge zamowic, bo nie i chuj. I wszyscy we wszystkich firmach na mnie jak na durnia patrza (widze, ze tu na forum tez), no bo jak to, przeciez 12 godzin czekania na kuriera to normalka. No i na chuj mi w sobote, lepiej dzien wolny bym bral, a nie wydziwial.
A tak w ogole taxi tez odpada, bo za blisko i nie przyjada, a vana przeciez nie bede wynajmowac dla jednego pudla...

Offline lwronk

  • Pr0
  • Wiadomości: 1 428
  • Who said you need to buy a guitar?
    • Avernus Guitars
Pytanie, czy chcesz rozwiązać problem, czy sobie poutyskiwać ;)

Ja każdorazowo wysyłam albo na poczcie, na którą mam 100 m, albo 2 przystanki tramwajem i 700 m z buta do DPD. Bo rzeczywiście, jakbym miał 12 h kwitnąć w domu, bo kurier, to chyba bym kurwicy dostał, a tak, mam sprawę załatwioną w godzinę.

Offline Mat

  • Pr0
  • Wiadomości: 1 586
  • Join the Dark Side and get a free cookie!
A od czego jest ten temat? :D

Wychodzi na to, ze bede musial z tym pudlem isc. Wolalbym nie, bo dopiero co kontuzje wyleczylem, a i szkoda plecow, jednak z braku jakichkolwiek innych opcji, no nie mam po prostu wyjscia.

Offline purpleman

  • zbananowany
  • Pr0
  • Wiadomości: 1 025
  • hie hie hie
Kiedyś zamawiając kuriera UPS na wysylajtaniej.pl mogłem ustalić dość wąski przedział godzin odbioru paczki przez kuriera. Zamawiałem po 16 i zawsze był po. Wiadomo to też od samego kuriera zależy.
W firmie korzystamy z tnt i tam precyzyjną godzinę odbioru ustalamy.
"grałeś kiedyś w samoloty?"

Offline purpleman

  • zbananowany
  • Pr0
  • Wiadomości: 1 025
  • hie hie hie
"grałeś kiedyś w samoloty?"

Offline Thoth

  • Pr0
  • Wiadomości: 1 434
  • Król djentu i chujowych piosenek
Koko dżambo i do przodu!

https://www.facebook.com/elinband/

Offline Algiz

  • Gaduła
  • Wiadomości: 463

Offline inches666

  • Gaduła
  • Wiadomości: 366
  • Uczulenie na 4/4
Mizeria z cebulą i pomidorem?
www.soundcloud.com/inches666
Ha Ha Ha Ha
Ce dur A mol

Offline Algiz

  • Gaduła
  • Wiadomości: 463
Mizeria z cebulą i pomidorem?

Tak i jeszcze z ogórkiem .

Offline inches666

  • Gaduła
  • Wiadomości: 366
  • Uczulenie na 4/4
Toż to sałatka a nie mizeria już. I to mnie wkurwia
www.soundcloud.com/inches666
Ha Ha Ha Ha
Ce dur A mol


Offline inches666

  • Gaduła
  • Wiadomości: 366
  • Uczulenie na 4/4
Nom :) Babcia też. Pomidor do mizerii nie pasuje, to sałatka wychodzi z tego już. Nie zgodzę się z wiki. Z nikim się nie zgodzę. Bo nie
www.soundcloud.com/inches666
Ha Ha Ha Ha
Ce dur A mol

Offline Algiz

  • Gaduła
  • Wiadomości: 463
Sałatka by była jakby śmietany nie było .