Autor Wątek: Co Was w życiu najbardziej wkurwia, czyli kącik małego frustrata  (Przeczytany 1643682 razy)

Offline escape_artist

  • Pr0
  • Wiadomości: 903
  • Drę morde oraz zabijam szałtę. Majkel Patrz Wyżej!
Że ja? Ano nie mogę znaleźć balansu pomiędzy brzmieniem a nie-sianiem. A poza gitarą to drewno mnie wkurwia. O!

mnie też zawsze wkurwiało i w końcu wyjebałem wszystkie krzesła
teraz siedzę na podłodze ale przynajmniej jestem szczęśliwy :)

ja poprosze to samo co kolega dostał:D
||Po prostu troche sie przyczepiliscie szczegolow zupelnie nie istotnych w tym momencie... || !!!!MAJKEL RÓB CEBULE!!!! ||Początkujący treser Lewiatanów ||

Offline Johnny

  • Pr0
  • Wiadomości: 971
  • Miszcz onelinerów
    • Robur
Że ja? Ano nie mogę znaleźć balansu pomiędzy brzmieniem a nie-sianiem. A poza gitarą to drewno mnie wkurwia. O!

mnie też zawsze wkurwiało i w końcu wyjebałem wszystkie krzesła
teraz siedzę na podłodze ale przynajmniej jestem szczęśliwy :)

ja poprosze to samo co kolega dostał:D

2 lata w zawiasach?
Jazz, Lounge, Downtempo

Offline gizmi7

  • Pr0
  • Wiadomości: 1 513
  • Venus as a goodboi
Że ja? Ano nie mogę znaleźć balansu pomiędzy brzmieniem a nie-sianiem. A poza gitarą to drewno mnie wkurwia. O!

mnie też zawsze wkurwiało i w końcu wyjebałem wszystkie krzesła
teraz siedzę na podłodze ale przynajmniej jestem szczęśliwy :)

ja poprosze to samo co kolega dostał:D

2 lata w zawiasach?
O co kaman?

Offline MrJ

  • Pr0
  • Wiadomości: 576
  • marudny jeżor
W tym momencie to już nieistotne :P

A ja ostatnio mam relaks, postanowiłem że "mam wyjebane" :D a i tak mnie wkurwy atakują - otwieram sobie z rana pocztę, więc i Onet jako taki mi się pokazuje, no i mnie zaraz atakuje z pierwszej strony:

http://wiadomosci.onet.pl/wroclaw/prokuratura-zajmie-sie-skandalicznym-wpisem-profesora-uniwersytetu-wroclawskiego/tjbx2

Wreszcie głośno zaczyna się mówić prawdę, a tu z jednej strony nasza czuwająca i praworządna władza się do takich dobiera, a z drugiej "óczcife y objektyfne medja" temu przyklaskują :facepalm: :evil:
Dyskusja z forumowym skurwysyństwem jest jak gra w szachy z gołębiem - nieważne ile umiesz, wiesz i jaki masz poziom. Gołąb i tak wskoczy na szachownicę, rozjebie figury, nasra i wydrze dziób że wygrał.

Offline gizmi7

  • Pr0
  • Wiadomości: 1 513
  • Venus as a goodboi
W tym momencie to już nieistotne :P

A ja ostatnio mam relaks, postanowiłem że "mam wyjebane" :D a i tak mnie wkurwy atakują - otwieram sobie z rana pocztę, więc i Onet jako taki mi się pokazuje, no i mnie zaraz atakuje z pierwszej strony:

http://wiadomosci.onet.pl/wroclaw/prokuratura-zajmie-sie-skandalicznym-wpisem-profesora-uniwersytetu-wroclawskiego/tjbx2

Wreszcie głośno zaczyna się mówić prawdę, a tu z jednej strony nasza czuwająca i praworządna władza się do takich dobiera, a z drugiej "óczcife y objektyfne medja" temu przyklaskują :facepalm: :evil:

Nosz kurwa, profesor uniwersytetu takie rzeczy piszący? "Dostają łomot aż miło" jako komentarz do filmiku w którym zwycięzcy znęcają się nad jeńcami? Faux pas to mało powiedziane, jaka kadra akademicka, tacy później wychowankowie uczelni i popieram z całego serca, by "pan filozof" wyleciał na ryj - mnie rozczarowują komentarze, w którym wszyscy wjeżdżają na aktualny naród Ukraiński za zbrodnię w Wołyniu - pierdolę już to, że Polacy w trakcie II WW i po niej na Ukrainie nie byli święci - kobiety zabijane butelką wkopywaną żołnierskim glanem od strony denka butelki, ale co mają dzisiejsi Ukraińcy do Wołynia? Tyle, ile dzisiejsi Rosjanie do Katynia i dzisiejsi Niemcy do Holokaustu.
« Ostatnia zmiana: 30 Sty, 2015, 14:02:01 wysłana przez gizmi7 »

Offline MrJ

  • Pr0
  • Wiadomości: 576
  • marudny jeżor
Pod względem kultury wypowiedzi owszem, jest to naganne. Natomiast powinno się to skończyć jakąś reakcją uniwerystetu i... wszystko. A tu co, od razu prokuratura dostaje sraki?

No sorry, wczoraj wieczorem słyszałem w informacjach (ja w zasadzie leję na oficjalne wiadomości, ale Żona Moja ogląda, więc wiadomo, z pokoju nie wyjdę ;) ) że przez opieszałość organów ścigania morderca-pedofil po odsiedzeniu wyroku został wypuszczony poza mury zakładu, a tutaj w przypadku totalnej bzdury (bo jest to w zasadzie bzdura, jak napisałeś faux pas i niewiele ponad) od razu organy ścigania reagują? WTF?!?

Natomiast mnie, jako komuś kto ma sporą rodzinę w obecnym lubelskim (dawnym zamojskim), taka "miłość do braci - A TFU! - Ukraińców" się mało podoba. Zwłaszcza kiedy jest wtłaczana na siłę ze wszystkich stron - vide ostatnie pierdolety Schetyny. I o ile z jednej strony naprawdę mi żal tego narodu, któremu należy współczuć choćby za sam jeden hołodomor, to to co się dzieje jest grubą przesadą.

Jak to napisał ktoś w komentarzach - u ruskich już mamy przejebane, a u chachołów... też będziemy mieli "bo za mało pomagamy". Co im mamy kurwa, GROM wysłać? Czy może od razu całą dywizję pancerną i składy pociągów z pomocą wojskową?
Dyskusja z forumowym skurwysyństwem jest jak gra w szachy z gołębiem - nieważne ile umiesz, wiesz i jaki masz poziom. Gołąb i tak wskoczy na szachownicę, rozjebie figury, nasra i wydrze dziób że wygrał.

Offline lwronk

  • Pr0
  • Wiadomości: 1 428
  • Who said you need to buy a guitar?
    • Avernus Guitars
Jeśli ktoś z premedytacją popełnia czyn, który kodeks karny określa jako przestępstwo, do tego publicznie, to czemu prokuratura nie ma reagować? To, że daje dupy w innych kwestiach, jest zupełnie osobną kwestią, której nie ma co łączyć, bo podejrzewam, że to nie ci sami ludzie byli za obie sprawy odpowiedzialni. Reakcja uniwersytetu słuszna, nie widzę powodu do nagonki na uczelnię, która broni swojego prestiżu. Co do samej Ukrainy zaś, mam mieszane uczucia. Z jednej strony, obawiam się scenariusza "dzisiaj oni, jutro my", z drugiej, nasz kraj wjebał się w ostatnich latach w dostatecznie, jak nie za dużo konfliktów zbrojnych, które niczego dobrego nam nie przyniosły.

Offline nikt

  • Jeń Lebany
  • Administrator
  • Wiadomości: 4 203
Nosz kurwa, profesor uniwersytetu takie rzeczy piszący? "Dostają łomot aż miło" jako komentarz do filmiku w którym zwycięzcy znęcają się nad jeńcami? Faux pas to mało powiedziane, jaka kadra akademicka, tacy później wychowankowie uczelni i popieram z całego serca, by "pan filozof" wyleciał na ryj - mnie rozczarowują komentarze, w którym wszyscy wjeżdżają na aktualny naród Ukraiński za zbrodnię w Wołyniu - pierdolę już to, że Polacy w trakcie II WW i po niej na Ukrainie nie byli święci - kobiety zabijane butelką wkopywaną żołnierskim glanem od strony denka butelki, ale co mają dzisiejsi Ukraińcy do Wołynia? Tyle, ile dzisiejsi Rosjanie do Katynia i dzisiejsi Niemcy do Holokaustu.

 :facepalm:

Czego nie rozumiesz? Że ktoś chciał wrócić do swojego domu, swojej ziemi i musiał z tego powodu walczyć z okupantem i najczęściej osobami które mu wyrżnęły cała rodzinę? Dla ciebie jest tu znak równości?

Można się ze słowami Pazia nie zgadzać ale atakowanie go w taki sposób przez lewicę w mediach to właśnie mowa nienawiści i dążenie do cenzury.

Jeśli ktoś z premedytacją popełnia czyn, który kodeks karny określa jako przestępstwo, do tego publicznie, to czemu prokuratura nie ma reagować? To, że daje dupy w innych kwestiach, jest zupełnie osobną kwestią, której nie ma co łączyć, bo podejrzewam, że to nie ci sami ludzie byli za obie sprawy odpowiedzialni. Reakcja uniwersytetu słuszna, nie widzę powodu do nagonki na uczelnię, która broni swojego prestiżu. Co do samej Ukrainy zaś, mam mieszane uczucia. Z jednej strony, obawiam się scenariusza "dzisiaj oni, jutro my", z drugiej, nasz kraj wjebał się w ostatnich latach w dostatecznie, jak nie za dużo konfliktów zbrojnych, które niczego dobrego nam nie przyniosły.

A jakie przestępstwo popełnił Paź? Pod KK art 256 to nie podchodzi bo specjalnie użył zwrotu banderowcy a nie ukraińcy. Pod KK 255 par 3 też nie bardzo.
Gość jeszcze będzie odszkodowania dostawał za całą akcję mediów i rektora.

No sorry, wczoraj wieczorem słyszałem w informacjach (ja w zasadzie leję na oficjalne wiadomości, ale Żona Moja ogląda, więc wiadomo, z pokoju nie wyjdę ;) ) że przez opieszałość organów ścigania morderca-pedofil po odsiedzeniu wyroku został wypuszczony poza mury zakładu, a tutaj w przypadku totalnej bzdury (bo jest to w zasadzie bzdura, jak napisałeś faux pas i niewiele ponad) od razu organy ścigania reagują? WTF?!?

No kurwa faktycznie w Polsce może dziwić że człowiek po odsiedzeniu wyroku może wyjść na wolność. To co sklecono na szybko z Trynkiewiczem to doskonałe narzędzie do walki tego pojebanego kraju z niewygodnymi obywatelami. Robisz na kolanie ustawę że można zamykać szeroko rozumiany "niebezpieczny dla otoczenia" element i bez wyroku trzymać go w zamknięciu bez wyraźnej przyczyny. Potem robisz propagandę medialną z pedofilem mordercą żeby ludzie zaczęli popierać twoje ograniczanie wolności bo przecież nikt nie pójdzie do Strasburga bronić praw kogoś kto miał wyrok za morderstwa - jakby śmiał. Po paru miesiącach już możesz zamykać kogo chcesz. Stalin byłby dumny...

« Ostatnia zmiana: 30 Sty, 2015, 16:43:11 wysłana przez nikt »
"Government is not the solution to our problem; government IS the problem." Ronald Reagan

Offline gizmi7

  • Pr0
  • Wiadomości: 1 513
  • Venus as a goodboi
Grzmił pies historyczne pierdololo, co chciałem powiedzieć to to, że mieszanie wnuków do zbrodni, które wyrządzili ich dziadkowie to droga donikąd... A kto zawinił bardziej i jaki był kontekst, to inna sprawa - w każdym razie, nikt nie był święty.

A co do Pazia - co to znaczy "można się nie zgadzać"? Sposób, w jaki to powiedział PROFESOR filozofii kompromituje wartość tytułu profesora i ten powinien mu zostać odebrany. Nosz kurwa, zbrodnie wojenne i dopisek "jak tu nie lubić Rosjan"...

Offline nikt

  • Jeń Lebany
  • Administrator
  • Wiadomości: 4 203
Grzmił pies historyczne pierdololo, co chciałem powiedzieć to to, że mieszanie wnuków do zbrodni, które wyrządzili ich dziadkowie to droga donikąd... A kto zawinił bardziej i jaki był kontekst, to inna sprawa - w każdym razie, nikt nie był święty.

Odpal sobie filmy z walk na Majdanie to zrozumiesz skąd kontekst Bandery w wypowiedziach odnoszących się do aktualnych wydarzeń na Ukrainie.

A co do Pazia - co to znaczy "można się nie zgadzać"? Sposób, w jaki to powiedział PROFESOR filozofii kompromituje wartość tytułu profesora i ten powinien mu zostać odebrany. Nosz kurwa, zbrodnie wojenne i dopisek "jak tu nie lubić Rosjan"...

Paź jest również etykiem. Profesor to tytuł naukowy a nie określający czy ktoś jest wychowany i czy ma poglądy pro czy antyukraińskie.

Cenzury ciąg dalszy.
http://blogi.newsweek.pl/Tekst/polityka-polska/695029,rasista-boguslaw-paz-z-wroclawia-nic-nie-znaczy-w-filozofii-polskiej-zaprotestujmy.html


A w tym wszystkim tylko zwykłych ludzi, cywilów szkoda.

"Government is not the solution to our problem; government IS the problem." Ronald Reagan

Orange

  • Gość
W tym momencie to już nieistotne :P

A ja ostatnio mam relaks, postanowiłem że "mam wyjebane" :D a i tak mnie wkurwy atakują - otwieram sobie z rana pocztę, więc i Onet jako taki mi się pokazuje, no i mnie zaraz atakuje z pierwszej strony:

http://wiadomosci.onet.pl/wroclaw/prokuratura-zajmie-sie-skandalicznym-wpisem-profesora-uniwersytetu-wroclawskiego/tjbx2

Wreszcie głośno zaczyna się mówić prawdę, a tu z jednej strony nasza czuwająca i praworządna władza się do takich dobiera, a z drugiej "óczcife y objektyfne medja" temu przyklaskują :facepalm: :evil:

Serio, Jeż? Tak cię to wkurwilo? Bo szczerze to ja się o tym dowiedziałem dopiero z forum. Już lata temu logując się do skrzynki koncentruje się na 2 okienkach i przycisku. Większość informacji na portalach to śmieci, zupełnie nie wiem czym się tu przejmować. Musisz popracować na tumiwisizmem, men. Bo jak zakładasz ze masz wyjebane, a wkurwia cie jakaś pierdoła przy logowaniu do poczty, to żyłka w dupie pęknie w końcu. I sraka.  Chill out, men.

Offline MrJ

  • Pr0
  • Wiadomości: 576
  • marudny jeżor
Bo w zasadzie mam wyjeban, ale mimo wszystko obok niektórych spraw ciężko mi nadal przejść obojętnie. Ale chyba i to będę musiał zacząć odpuszczać. Bo mam w zasadzie duuużo ważniejsze rzeczy na głowie.

A na razie to nie wiedzieć czemu dopadło mnie takie napierdalanie łba (bo bólem głowy już ciężko to nazwać) że leżę i nawet nie mam za bardzo siły kwiczeć :(
Dyskusja z forumowym skurwysyństwem jest jak gra w szachy z gołębiem - nieważne ile umiesz, wiesz i jaki masz poziom. Gołąb i tak wskoczy na szachownicę, rozjebie figury, nasra i wydrze dziób że wygrał.

Offline gizmi7

  • Pr0
  • Wiadomości: 1 513
  • Venus as a goodboi

A na razie to nie wiedzieć czemu dopadło mnie takie napierdalanie łba (bo bólem głowy już ciężko to nazwać) że leżę i nawet nie mam za bardzo siły kwiczeć :(

U mnie to samo - dziś jest podobno jakieś rekordowo niskie ciśnienie atmosferyczne

Offline Dmaligator

  • Pr0
  • Wiadomości: 884
Ponoć bicie podnosi ciśnienie, ale ja mam żonę i wystarcza.
Nie dotykaj bo w ryj!
Pozdrawiam.

Offline lupus

  • Pr0
  • Wiadomości: 908
  • nadużywam delaya i reverbu
@MrJ weź się lepiej powkurwiaj że kupiłeś Ibaneza, czy coś takiego ;D

Offline wuj Bat

  • Pr0
  • Wiadomości: 8 771
Paczki z głów!

Offline Johnny

  • Pr0
  • Wiadomości: 971
  • Miszcz onelinerów
    • Robur
Jazz, Lounge, Downtempo

Offline MrJ

  • Pr0
  • Wiadomości: 576
  • marudny jeżor
@lupus - a wiesz, że to wcale nie jest gitara której szukałem? :P

Na Vipera mnie nie stać, FlyingV7 jest albo nie do dostania, albo ma ceny z dupy, (super)stratów nie lubię. A ten ARZ się tak jakoś nawinął ;) I dostępny, i w sensownej cenie, no to wziąłem ;D Czarnego LP-style ze stajni zjebaneza = jest źle. Jest coraz gorzej ;D
Dyskusja z forumowym skurwysyństwem jest jak gra w szachy z gołębiem - nieważne ile umiesz, wiesz i jaki masz poziom. Gołąb i tak wskoczy na szachownicę, rozjebie figury, nasra i wydrze dziób że wygrał.

Offline SWK.LethalInjection

  • Prawie użytkownik
  • Wiadomości: 37
Różnice cenowe między sprzętem w USA i EU

Że gra się dla pustych lokali

Że nie dają czasami nawet za benzynę co jest wina, że 10 zł za koncert to ultra drogo ale 15 zł na fajki to taniocha kilka razy w tygodniu

I tak dalej i dalej ;)

Offline Amal_68

  • Pr0
  • Wiadomości: 1 035
  • You've heard of the golden rule, haven't you?
Moja była...

Spoiler
Kompletna, jednoosobowa linia produkcyjna alkoholu wysokoprocentowego na czasy niepewne.
Sprzedaje graty !>>> http://allegro.pl/listing/user/listing.php?us_id=5646688<<!
*** http://ucio94.soup.io/ ***

Offline sylkis

  • Pr0
  • Wiadomości: 1 475
Moja była...

Spoiler
(\__/)    This is Bunny.
(='.'=)   Copy and paste bunny to help
(")_(")   him gain world domination.
:zuo: "Jesteś nadęty. Jak cholera." :zuo:

Offline aciek_l

  • Pr0
  • Wiadomości: 605
Przechodziłem przez powrót do byłej... Jeśli ktoś ze znajomych lub rodziny odradza, to posłuchaj rady. ;P Ja tak straciłem kolejny rok. :p

Offline bandit112

  • Gaduła
  • Wiadomości: 305
Moja była...

Spoiler
( Obraz usunięty.)


Offline sylkis

  • Pr0
  • Wiadomości: 1 475
(\__/)    This is Bunny.
(='.'=)   Copy and paste bunny to help
(")_(")   him gain world domination.
:zuo: "Jesteś nadęty. Jak cholera." :zuo:

Offline Amal_68

  • Pr0
  • Wiadomości: 1 035
  • You've heard of the golden rule, haven't you?
Trafiłem na dobre forum <3
Kompletna, jednoosobowa linia produkcyjna alkoholu wysokoprocentowego na czasy niepewne.
Sprzedaje graty !>>> http://allegro.pl/listing/user/listing.php?us_id=5646688<<!
*** http://ucio94.soup.io/ ***