Autor Wątek: Co Was w życiu najbardziej wkurwia, czyli kącik małego frustrata  (Przeczytany 1678135 razy)

Offline yapcok

  • Użytkownik
  • Wiadomości: 99
  • zło jak huj
Niezawodni allegrowicze wysyłający wiadomości o treści (sic!): "proponuje2200pln????????", podczas gdy Gibson wisi na allegro za 2600. Jeden kiedyś też proponował mi 2/3 ceny za tele, bo "nikt nie szuka telecastera na humbuckerach i go pan nie sprzeda".  :facepalm:

zawsze możesz powiedzieć NIE i po problemie,

Spoiler

Offline nikt

  • Jeń Lebany
  • Administrator
  • Wiadomości: 4 222
Prawo ma, ale czym innym jest, że niektórzy uważają, że w każdej branży, indywidualny rabat jest ich świętym prawem, bo jak nie to hurr durr. Np. przy okazji części komputerowych, gdzie marża sklepu zamyka się czasami poniżej 10%.

Tak jak napisał yapcok. Jest wolny rynek, gość ma prawo chcieć kupić taniej tak samo jak sprzedawca chce sprzedać ze swoją marżą. Sztuka żeby się dogadali.

No no faktycznie 10% marża to tragedia przy takich obrotach jakie robi się w sklepach komputrowych...
"Government is not the solution to our problem; government IS the problem." Ronald Reagan

Offline pivo

  • Pr0
  • Wiadomości: 736
    • VisionsOfTondal
mnie dzisiaj DPD przyniosło gitarę we flight case, pancernym, tak wytarganą, że główka przebiła case... nie wiem jak to się mogło nawet stać


 :fotki:

Offline birthmark

  • Gaduła
  • Wiadomości: 445
zawsze możesz powiedzieć NIE i po problemie,
Spoiler
I tak też powiedziałem. A jak jestem potrzebowski to wystawiam za 2200 od razu.
Poza tym specjalnie zacytowałem wiadomość ze względu na styl, w jakim ludzie piszą. Ani dzień dobry, ani spierdalaj, brakowało jeszcze emotikonek. Jak ktoś się odzywa w ten sposób, to uznaję, że jest "sportowcem" który siedział przed kompem i z nudów stwierdził "A pierdolnę mejla, że dam pół ceny, może sprzeda.", a nie kimś, komu faktycznie zależy i brakuje tych paru stów.
Suto wędlin kładź na chleb

Offline yapcok

  • Użytkownik
  • Wiadomości: 99
  • zło jak huj
zawsze możesz powiedzieć NIE i po problemie,
Spoiler
I tak też powiedziałem. A jak jestem potrzebowski to wystawiam za 2200 od razu.
Poza tym specjalnie zacytowałem wiadomość ze względu na styl, w jakim ludzie piszą. Ani dzień dobry, ani spierdalaj, brakowało jeszcze emotikonek. Jak ktoś się odzywa w ten sposób, to uznaję, że jest "sportowcem" który siedział przed kompem i z nudów stwierdził "A pierdolnę mejla, że dam pół ceny, może sprzeda.", a nie kimś, komu faktycznie zależy i brakuje tych paru stów.

Kultura osobista to zupełnie inny temat.
Miło by było najpierw zapytać czy ktoś jest zainteresowany negocjacjami lub wymianami.

Spoiler

Orange

  • Gość
No nie wiem. Jak ewidentnie widze, że ktoś wystawia graty za cenę wyższą niż te same gdzie indziej - taniej, to jasne, że się targuję. Ale z drugiej strony jak widzę np Sabbath Bee za 150 zł, to płacę bez szemrania :D Poza tym ja dziwakiem jestem i szukam okazji :D

Offline Musza

  • Pr0
  • Wiadomości: 3 163
mnie dzisiaj DPD przyniosło gitarę we flight case, pancernym, tak wytarganą, że główka przebiła case... nie wiem jak to się mogło nawet stać

 :fotki:



facebook.com/Musza.MorningWood

Offline Aremenius

  • Pr0
  • Wiadomości: 1 393
  • HUE
A RANem to się nie pochwalisz, aj Ty Ty!

Offline Musza

  • Pr0
  • Wiadomości: 3 163
A RANem to się nie pochwalisz, aj Ty Ty!

jakbym miał się chwalić każdą gitarą... ;)
facebook.com/Musza.MorningWood

Offline sify11

  • Pr0
  • Wiadomości: 2 613
  • Rap Metal Katowice
    • FejsBukowa Strona Kapeli
to jest do prawdy niesamowite, jak to w ogole jest fizycznie mozliwe? :|
i always go full retard

Offline Aremenius

  • Pr0
  • Wiadomości: 1 393
  • HUE
A RANem to się nie pochwalisz, aj Ty Ty!

jakbym miał się chwalić każdą gitarą... ;)

Tomuś nikt by nie narzekał na Twoje fotki, dla każdego coś miłego, nadal mam na tapecie PRSa :D

Offline Musza

  • Pr0
  • Wiadomości: 3 163
to masz mojego nowego ulubieńca

facebook.com/Musza.MorningWood

Offline Aremenius

  • Pr0
  • Wiadomości: 1 393
  • HUE
A wiesz że dokładnie takiego planuję kiedyś kupić? :D Ulubiony kolor i normalny switch :D

Offline commelina

  • jestę skervesenę
  • Pr0
  • Wiadomości: 3 375
  • ...grałbym EVER
    • Skervesen

Offline Ghost_of_Cain

  • Pr0
  • Wiadomości: 1 300
Np. przy okazji części komputerowych, gdzie marża sklepu zamyka się czasami poniżej 10%.

Ciekawe, ale wszystko jest możliwe. Nawet to, że zepsuty rynek trochę się oczyścił z buractwa i wstał. Za moich czasów marża 4-5% na "klockach" i 15 % na peryferiach, materiałach eksploatacyjnych czy nośnikach to był sukces.

Offline Mat

  • Pr0
  • Wiadomości: 1 591
  • Join the Dark Side and get a free cookie!

Offline wuj Bat

  • Pr0
  • Wiadomości: 8 825
Paczki z głów!

Offline wrobelsparrow

  • Pr0
  • Wiadomości: 1 749
  • "Where can you go from there? Where?"
Wchodzę (10. grudnia) do sklepu, a tam tumult, tłok, okrzyki, ranni wiją sie na podłodze, ktoś nuci Rotę, ki chuj myśle sobie - reenaktorzy odtwarzają bitwę pod Olszynką Grochowską?
KARPIE PRZYWIEŹLI!
Wyobrażacie sobie? Te jebane tumany dostały szału na widok ryby za 15 zeta kg, którą zeżrą ze swoimi brzydkimi żonami i bachorami za dwa kurwa tygodnie! Ale juz teraz nie dało sie przejść spokojnie. Ja pierdole... Mery im w krismas.

Offline pivo

  • Pr0
  • Wiadomości: 736
    • VisionsOfTondal
Wchodzę (10. grudnia) do sklepu, a tam tumult, tłok, okrzyki, ranni wiją sie na podłodze, ktoś nuci Rotę, ki chuj myśle sobie - reenaktorzy odtwarzają bitwę pod Olszynką Grochowską?
KARPIE PRZYWIEŹLI!
Wyobrażacie sobie? Te jebane tumany dostały szału na widok ryby za 15 zeta kg, którą zeżrą ze swoimi brzydkimi żonami i bachorami za dwa kurwa tygodnie! Ale juz teraz nie dało sie przejść spokojnie. Ja pierdole... Mery im w krismas.


Offline Dmaligator

  • Pr0
  • Wiadomości: 884
Wchodzę (10. grudnia) do sklepu, a tam tumult, tłok, okrzyki, ranni wiją sie na podłodze, ktoś nuci Rotę, ki chuj myśle sobie - reenaktorzy odtwarzają bitwę pod Olszynką Grochowską?
KARPIE PRZYWIEŹLI!
Wyobrażacie sobie? Te jebane tumany dostały szału na widok ryby za 15 zeta kg, którą zeżrą ze swoimi brzydkimi żonami i bachorami za dwa kurwa tygodnie! Ale juz teraz nie dało sie przejść spokojnie. Ja pierdole... Mery im w krismas.



Karpia to ja tylko łapie  :o jak widzę takie rzeczy
Nie dotykaj bo w ryj!
Pozdrawiam.

Offline wuj Bat

  • Pr0
  • Wiadomości: 8 825
Hejtuje karpia - nie jadłem od XX wieku!
Paczki z głów!

Offline majkelk

  • Pr0
  • Wiadomości: 807
  • Teksty są osobiste
Wkurwia mnie, że nie można wyjść ze swoją dziewczyną pobawic się do klubu, bo zaraz znajdują się jakieś oszołomy, którzy myślą, że ją odbiją i kończy się to poobijaną mordą. Już trzeci raz, ja pierdolę...
"Raz na wozie, raz chuj ci w dupę..."

https://www.facebook.com/elinband/

Offline Thoth

  • Pr0
  • Wiadomości: 1 434
  • Król djentu i chujowych piosenek
Ty im dojebałeś czy oni tobie?
Koko dżambo i do przodu!

https://www.facebook.com/elinband/

Offline majkelk

  • Pr0
  • Wiadomości: 807
  • Teksty są osobiste
Tym razem na szczęście wyszedłem prawie bez szwanku. Irlandczycy to gigantyczne pizdy :P
"Raz na wozie, raz chuj ci w dupę..."

https://www.facebook.com/elinband/

Offline jaccqu

  • Nowy użytkownik
  • Wiadomości: 8
Zapraszam na wiejskie dyskoteki na podlasiu - tu przynajmniej dostaniesz od "swojego"  :D