Autor Wątek: Co Was w życiu najbardziej wkurwia, czyli kącik małego frustrata  (Przeczytany 1643661 razy)

Offline pivo

  • Pr0
  • Wiadomości: 736
    • VisionsOfTondal
Trzecia klasa liceum, 4,5h dziennie to jakaś taka norma ostatnio

Przejebane

Offline MrJ

  • Pr0
  • Wiadomości: 576
  • marudny jeżor
Ja w liceum / na początku studiów też bardzo krótko sypiałem. I byłem wyspany!

Normą było siedzenie do 1-2 w nocy (a bywało i lepiej), a potem na 7:40-8 (w liceum miałem taki dziwny plan godzin nie zaczynający się od równej 8, na studiach to już normalnie) leciało się wypoczętym "na nauki". W dzień nie drzemałem nigdy bo mnie to tylko wkurzało, a prowadziłem jeszcze dość aktywny tryb życia - a to piłka, a to rower, choćby nawet spotkanie z kumplami "na ławeczce", o internetach nawet wtedy nie myślałem ;) I się dało. A teraz? Pfff...

Nie wiem czy się człowiek starzeje, czy co? :o :headache: :D
Dyskusja z forumowym skurwysyństwem jest jak gra w szachy z gołębiem - nieważne ile umiesz, wiesz i jaki masz poziom. Gołąb i tak wskoczy na szachownicę, rozjebie figury, nasra i wydrze dziób że wygrał.

Offline wrobelsparrow

  • Pr0
  • Wiadomości: 1 749
  • "Where can you go from there? Where?"
A ja w nocy śpię, śpię, śpię, a w dzień chodzę, chodzę, chodzę. Nieprawdopodobne macie te problemy. Pazury normalnie do kości mam już ogryzione.

Offline commelina

  • jestę skervesenę
  • Pr0
  • Wiadomości: 3 375
  • ...grałbym EVER
    • Skervesen
A ja w nocy śpię, śpię, śpię, a w dzień chodzę, chodzę, chodzę. Nieprawdopodobne macie te problemy. Pazury normalnie do kości mam już ogryzione.

Łżesz ... sądząc po szałcie :P

Offline wrobelsparrow

  • Pr0
  • Wiadomości: 1 749
  • "Where can you go from there? Where?"
To zależy jak zdefiniujemy czasowe ramy "nocy" :D
Ed:
Obojętnie czy pójdę spać o 21.00 czy 4.30 na ranem, mój kot i tak zawsze w okolicach 6.00 paca mnie swoją łapą po pysku żebym wreszcie wstał i dał mu żreć. Kocica stosuje jeszcze bardziej gestapowskie metody: włazi na wezgłowie łóżka i wykonuje lamparci skok na bombę lądując 0,55 milimetra od mojej głowy. Od roku chodzę nieprzytomny przez to. I kto ma najbardziej przejebane? :D
« Ostatnia zmiana: 31 Paź, 2014, 15:10:39 wysłana przez wrobelsparrow »

Offline samuraj_jack

  • Użytkownik
  • Wiadomości: 74
też tak miałem z kotem, ale zdechł.
"Poznał też mowę zwierząt i posiadł umiejętność czytania w ludzkich myślach, ale jedno i drugie okazało się gówno warte"

Orange

  • Gość
Wkurwia mnie telefon. Muli, często nawet nie pokaże że ktoś dzwoni. W zamian sam postanawia oddzwaniac. I ta firma autokorekta... Wkurwia poprawia na Emilia, autokorekta na witkiewicz. Masakra jakas

Offline sylkis

  • Pr0
  • Wiadomości: 1 475
Czyli wychodzi, że cię Witkiewicz Emilia?
(\__/)    This is Bunny.
(='.'=)   Copy and paste bunny to help
(")_(")   him gain world domination.
:zuo: "Jesteś nadęty. Jak cholera." :zuo:

Offline Johnny

  • Pr0
  • Wiadomości: 971
  • Miszcz onelinerów
    • Robur
A mnie wkurwia raczej halloween
Jazz, Lounge, Downtempo

Franq

  • Gość

Obojętnie czy pójdę spać o 21.00 czy 4.30 na ranem, mój kot i tak zawsze w okolicach 6.00 paca mnie swoją łapą po pysku żebym wreszcie wstał i dał mu żreć. Kocica stosuje jeszcze bardziej gestapowskie metody: włazi na wezgłowie łóżka i wykonuje lamparci skok na bombę lądując 0,55 milimetra od mojej głowy. Od roku chodzę nieprzytomny przez to. I kto ma najbardziej przejebane? :D

O, mam to samo ;)
Powoli sierściucha przestawiam, dostaje żarcie coraz później :P

Offline Musza

  • Pr0
  • Wiadomości: 3 163

Obojętnie czy pójdę spać o 21.00 czy 4.30 na ranem, mój kot i tak zawsze w okolicach 6.00 paca mnie swoją łapą po pysku żebym wreszcie wstał i dał mu żreć. Kocica stosuje jeszcze bardziej gestapowskie metody: włazi na wezgłowie łóżka i wykonuje lamparci skok na bombę lądując 0,55 milimetra od mojej głowy. Od roku chodzę nieprzytomny przez to. I kto ma najbardziej przejebane? :D

O, mam to samo ;)
Powoli sierściucha przestawiam, dostaje żarcie coraz później :P

to ON przestawia Ciebie tak na prawdę ;)
facebook.com/Musza.MorningWood

Franq

  • Gość
ONA, ale możliwe, kto te koteły zrozumie.

Offline theremin

  • Pr0
  • Wiadomości: 1 866
  • wyindywidualizowany z rozentuzjazmowanego tłumu
też tak miałem z kotem, ale zdechł.

 Pogłaskałeś go kataną po kolejnej nagłej pobudce?
BRRR BRRR DENG BRRR BRRR DENG!!!

Orange

  • Gość
Wkurwia mnie telefon. Muli, często nawet nie pokaże że ktoś dzwoni. W zamian sam postanawia oddzwaniac. I ta firma autokorekta... Wkurwia poprawia na Emilia, autokorekta na witkiewicz. Masakra jakas

O proszę - kurwa na firma.
No firma. Witkiewicz Emilia.

Offline Pronounce

  • Pr0
  • Wiadomości: 664
Głupota ludzi.
Dzwoni Telefon, odbieram. Kobieta zainteresowana tym abym zrobił zdjęcia na jakimś korpo-party (jakiś bufet, przemówienie, wręczenie dyplomów itd), ma to trwać ok. 5-6 godzin.
Zapytałem się ile tak orientacyjnie potrzebują zdjęć. Jak mi streściła przebieg imprezy wyszło mi, że jakoś koło 100 zdjęć będzie, potwierdziła, że zgadza się. Oczywiście jakoś tam podstawowo obrobione.

W tym momencie kobieta mnie ubiegła i zapytała się czy 100 zł mnie satysfakcjonuje? Tyle mogą zaproponować. Kurwa

Franq

  • Gość
Mnie wkurwia wszechobecny plebs intelektualny.

Offline samuraj_jack

  • Użytkownik
  • Wiadomości: 74
też tak miałem z kotem, ale zdechł.

 Pogłaskałeś go kataną po kolejnej nagłej pobudce?
ta :), cortem kataną, ale z tego starcia wyszedł zwycięsko.
"Poznał też mowę zwierząt i posiadł umiejętność czytania w ludzkich myślach, ale jedno i drugie okazało się gówno warte"

Offline wuj Bat

  • Pr0
  • Wiadomości: 8 771
Dzwoni baba z promocją jakichś garnków. Czy razy jej mówię, że dziękuję, nie jestem zainteresowany, a ta mi dalej pierdoli, musiałem się rozłączyć.
Czy oni, ci ludzie, nie rozumieją jak złą robotę w ten sposób robią tej firmie??
Paczki z głów!

Offline MrJ

  • Pr0
  • Wiadomości: 576
  • marudny jeżor
To jako (na razie były ;) ) handlowiec odpowiem tak:

1. są osoby, którzy tego nie rozumieją. Mają tak skrzywiony światopogląd, że dla nich wciśnięcie ci garnków / żelazka / ubezpieczenia / łotewer to sens i cel życia. Naprawdę. Nawet szef nie musi im tego kazać, nawet nie muszę mieć z tego premii, po prosu ci ludzie już tak mają. I jeszcze uważają, że cię tym uszczęśliwią. Tak im praca wyprała resztki rozumu. Nie wierzyłem, dopóki sam nie pracowałem z takimi. Musk rozjebany :o :facepalm:

2. osoby które wiedzą, że wciskają kit, ale mają z tego grubą prowizję, szefo ich ciśnie na wyniki itepe. A że się wkurwisz? Jesteś dla nich anonimowym nikim, tylko numerem telefonu zaopatrzonym w kartę płatniczą, o którym zapomina się po odłożeniu słuchawki. Ty się na nich wkurwisz, ja się wkurwię, trzeci się wkurwi, ale czwarty kupi te garnki. I interes się kręci. Pracowałem z gościem mającym doświadczenie w telesprzedaży, co on tam opowiadał to... :headache:
Dyskusja z forumowym skurwysyństwem jest jak gra w szachy z gołębiem - nieważne ile umiesz, wiesz i jaki masz poziom. Gołąb i tak wskoczy na szachownicę, rozjebie figury, nasra i wydrze dziób że wygrał.

Offline wuj Bat

  • Pr0
  • Wiadomości: 8 771
Stary, dziękuję, że wyjaśniłeś innym ;). Ja, nie dość, że siedziałem w tym, to jeszcze uczyłem jak sprzedawać. Ale no nigdy na takiej zasadzie!...
(jeden wkurzony klient robi gorzej, niż siedmiu zadowolonych, itd...)
« Ostatnia zmiana: 04 Lis, 2014, 07:17:49 wysłana przez wuj Bat »
Paczki z głów!

Franq

  • Gość
Jak ktoś mówi, że rozmowa będzie nagrywana wystarczy się nie zgodzić -  musi sie rozłączyć, polecam ;)

Na ludzi z oragne jest inna metoda: "Proszę podać nr operatora i 4 cyfrowy PIN, potwierdzić czerwoną słuchawką".

Offline wuj Bat

  • Pr0
  • Wiadomości: 8 771
Dobre, dobre. Tym razem nie gadała, że będę nagrywany. Mogę zawsze powiedzieć, że mam uraz sesji nagraniowych ;).
Tak, jak pisałeś: ogólne schamienie o zdziadzienie w prawie każdej dziedzinie...
Paczki z głów!

Offline mati304

  • Gaduła
  • Wiadomości: 255
  • These go up to eleven.
Dzisiaj równo o 9 zaczął dzwonić do mnie play. Zero zrażenia się tym, że konsekwentnie odrzucałem wszystkie połączenia. 6 telefonów w 14 minut. Akurat kiedy człowiek ma wolne i pospałby kapkę dłużej.
There's no use being precise about something when you don't even know what you're talking about.

Online october

  • Pr0
  • Wiadomości: 557
  • Oct.
Moja Żona dała z trzy lata temu ogłoszenie w necie o korepetycje z numerem plusa. O korepetycje ostatni klient z tego ogłoszenia zadzwonił po 4-5 msc. Natomiast z kredytami i garnkami dzwonią praktycznie codziennie. Chyba numer trafił do jakiejś bardzo tajemniczo chujowej bazy. Najchętniej wyrzucilibyśmy ten numer, ale jest niestety jeszcze potrzebny.

Także jak się ogłaszacie z czymś w necie to najlepiej nowego tik taka kupić :) <wujek dobra rada>
007

Offline Mat

  • Pr0
  • Wiadomości: 1 586
  • Join the Dark Side and get a free cookie!
Dzisiaj równo o 9 zaczął dzwonić do mnie play. Zero zrażenia się tym, że konsekwentnie odrzucałem wszystkie połączenia. 6 telefonów w 14 minut. Akurat kiedy człowiek ma wolne i pospałby kapkę dłużej.
Do mnie ostatnio operator zapragnal dzwonic jak akurat na wakacjach bylem. I tak po kilkanascie prob dziennie, i z samego rana i po 9 wieczorem i tak przez dwa tygodnie wakacji. A odebrac nie moglem, bo numeru nie rozpoznawalem a za granica i roaming...