Autor Wątek: Co Was w życiu najbardziej wkurwia, czyli kącik małego frustrata  (Przeczytany 1680420 razy)

Offline wuj Bat

  • Pr0
  • Wiadomości: 8 825
Oh, jak ja serdecznie nienawidziłem swojej kablówki... Aż łza się kręci, jak kazali mi przyjechać 3x z Pruszcza do Słupska (300km w obie strony), żeby załatwić zmianę abonamentu i za każdym razem okazywało się, że poprzedni pracownik źle poinformował... Będzie co opowiadać wnuczętom :).

Ale wiecie co? Wiecie? ;) Wkurwiają mnie już te "Polaki-cebulaki-ziemniaki"! Wiecie, że nie spotkałem się, żeby jakiś inny naród tak pierdolił na samego siebie?? Obcokrajowcy nie kumają tego! Ja też. Niemiec kupuje tylko szwabskie rzeczy, Amerykaniec to samo. A my tylko się nacieramy tą cebulą. Ludzie! Jesteśmy jedyną gospodarką ze wzrostem w Europie. To kto to zrobił? Wioskowe pijaki?? Nie! Inwestycje, kadra pracownicza, zarządzanie, firmy zakładane wbrew absurdalnym przepisom i podatkom. A Szopen, a grafen, a Wiedźmin? ;) A pierwsze miejsce w eksporcie jabłek i porzeczek na świecie, pierwsze w Europie w obróbce łososia, produkcji gęsiny, pieczarek, drugie w produkcji okien, trzecie autobusów, czwarte w meblach. No, ludzie, kurde! ;)

Wasz bynajmniej nie-patriota
Paczki z głów!

Offline sylkis

  • Pr0
  • Wiadomości: 1 500
Bo jesteśmy tak zajebiści, że mamy dystans do siebie ;)
A tak na serio, to każdy myślący człowiek ma świadomość, że tak naprawdę w każdym zakątku świata znajdzie się odpowiednik (jak nie klon) stereotypowego buraka cebulaka. I wszędzie na świecie się z takowych napierdalają też tak naprawdę... tylko w trochę inny sposób. Np. amerykanie po prostu brechtają głupotę... bez nazywania jej w taki sposób, jak my. Ale to tak naprawdę to do tego samego się sprowadza ;)
(\__/)    This is Bunny.
(='.'=)   Copy and paste bunny to help
(")_(")   him gain world domination.
:zuo: "Jesteś nadęty. Jak cholera." :zuo:

Offline Johnny

  • Pr0
  • Wiadomości: 981
  • Miszcz onelinerów
    • Robur
O północy zaczęło się logowanie do akademików. Od 2,5h siedzę i wciskam f5 :(

Posty połączone: 17 Wrz, 2014, 03:05:26
3h - dobry czas w tym roku, chociaż i tak nie pobiłem rekordu
« Ostatnia zmiana: 17 Wrz, 2014, 03:05:26 wysłana przez Johnny »
Jazz, Lounge, Downtempo

Offline commelina

  • jestę skervesenę
  • Pr0
  • Wiadomości: 3 375
  • ...grałbym EVER
    • Skervesen
@wuj Bat  w Stanach jest to samo jebio na siebie ale kupujo swoje, potrafią w zaskakujący sposób odzielić walkę pomiedzy sobą, często bezpardonową , jeden drugiego dla kariery utopiłby w łyżce wody, ale kupi tylko amerykańskie co prawda również tylko to co odniosło sukces, stąd może taki trend na reklamy, a nas w większości przecież reklamy wkurwiają, tle że u kumpla w hurtowni w latach transformacji w poniedziałek sprzedawało sie to co reklamowali przed i po, niedzielnym serialu.

Offline october

  • Pr0
  • Wiadomości: 557
  • Oct.
Z mebli możemy być dumny. A chyba nie jesteśmy bo się to ukrywa....

Mieszkam w Niemczech a kupiłem przez przypadek sofę z

http://www.perfektemoebel24.de/shop/

Robiąc przelew, okazało się, że polskie nazwisko i później z Polski przywiezione.

W tym samym czasie kupiłem też meble kuchenne z

http://www.fiwodo.de/

Odpakowuję i okazało się, że też polskie meble.

Przykre w tym wszystkim tylko to, że nigdzie nie ma informacji "Made in Poland" czy "Hergestellt in Polen". Szkoda. Po prostu na tym rynku nawet polskie jabłka są z etykietą "deutsche Apfel". Idąc do marketu 95% niemieckich produktów. Przynajmniej tak oznakowanych.





007

Offline Johnny

  • Pr0
  • Wiadomości: 981
  • Miszcz onelinerów
    • Robur
Co drugi mebel w Niemczech jest z polski, albo i lepiej. Polskie firmy tworzą nowe marki na zagraniczne rynki. Po całej europie jest w cholerę polskich mebli. Miałeś dużą szansę na nie natrafić.
Jazz, Lounge, Downtempo

Offline wrobelsparrow

  • Pr0
  • Wiadomości: 1 749
  • "Where can you go from there? Where?"
Eksport mebli 38 milionowej Polski jest niemal równy (w euro) eksportowi całego przemysłu zbrojeniowego superpotęgi-której-nikt-nie-podskoczy-140-milionowej-rosji. Komiczny kraik :D

Offline lupus

  • Pr0
  • Wiadomości: 908
  • nadużywam delaya i reverbu
Eksport mebli 38 milionowej Polski jest niemal równy (w euro) eksportowi całego przemysłu zbrojeniowego superpotęgi-której-nikt-nie-podskoczy-140-milionowej-rosji. Komiczny kraik :D

Wró, jakbyś mógł to weź pokaż jakieś dane odnośnie powyżej, bardzo ciekawe info a nie lubięmówić na zasadzie "gdzieś czytałem / kolega powiedział" ;)

Offline commelina

  • jestę skervesenę
  • Pr0
  • Wiadomości: 3 375
  • ...grałbym EVER
    • Skervesen
Eksport mebli 38 milionowej Polski jest niemal równy (w euro) eksportowi całego przemysłu zbrojeniowego superpotęgi-której-nikt-nie-podskoczy-140-milionowej-rosji. Komiczny kraik :D

No wuaśnie poka, udostepnij dane.
Taki on ten kraj nieudolny, nie wyrabiają z niczym a trzymają w łapie pół europy i robio co chco. To o co kurwa chodzi.
Zazwyczaj jak nie wiadomo o co chodzi to chodzi o kasę albo o seks. To drugie w tym przypadku odkładam na bok w przeciwnieństwie do 40 lat stosunków polsko-radzieckich, najbardziej chyba bezpłodnych stosunków.

Offline Badyl81

  • Prawie użytkownik
  • Wiadomości: 45
  • Octy chlory
@commelina ale musisz przyznać, że choć stosunki bezpłodne, to jednak nieźle Polskę wyruchali. Bez mydła. 

Offline Thoth

  • Pr0
  • Wiadomości: 1 434
  • Król djentu i chujowych piosenek
Nie wystarczy wam "Na sevenie pisało, że...". :D
Koko dżambo i do przodu!

https://www.facebook.com/elinband/

Offline commelina

  • jestę skervesenę
  • Pr0
  • Wiadomości: 3 375
  • ...grałbym EVER
    • Skervesen
@commelina ale musisz przyznać, że choć stosunki bezpłodne, to jednak nieźle Polskę wyruchali. Bez mydła.

Muszę i do dzisiaj to czuję :P

Offline sylkis

  • Pr0
  • Wiadomości: 1 500
Zazwyczaj jak nie wiadomo o co chodzi to chodzi o kasę albo o seks.
Zapomniałeś jeszcze o władzy. Czystej władzy jako cel sam w sobie.
(\__/)    This is Bunny.
(='.'=)   Copy and paste bunny to help
(")_(")   him gain world domination.
:zuo: "Jesteś nadęty. Jak cholera." :zuo:

Offline g-zs

  • Pr0
  • Wiadomości: 4 305
  • got beagle?
władza to półśrodek do zgarnięcia kasy albo seksu
B ( o ) ( o ) B S

Offline sylkis

  • Pr0
  • Wiadomości: 1 500
władza to półśrodek do zgarnięcia kasy albo seksu
Właśnie, że często jest a odwrót. Wiele typów osobowości pożąda właśnie władzy jako takiej, a już zwłaszcza kasa jest narzędziem ku jej zdobyciu. Pierwotne instynkty przyjmujące zaawansowane formy
(\__/)    This is Bunny.
(='.'=)   Copy and paste bunny to help
(")_(")   him gain world domination.
:zuo: "Jesteś nadęty. Jak cholera." :zuo:

Offline Dmaligator

  • Pr0
  • Wiadomości: 884
Obejrzyj Domek z kart. W temacie władzy.
Nie dotykaj bo w ryj!
Pozdrawiam.

Offline wrobelsparrow

  • Pr0
  • Wiadomości: 1 749
  • "Where can you go from there? Where?"
Dane łatwo znaleźć. Meble z Polski w 2014 = ok.7,5 milarda euro, a kałachów do Murzynów z kacapii = ok. 9 miliarda euro. Czytałem zdaje się, że w Forbesie. Tych cymbałów nie ma co się obawiać, tylko przydusić ich lekko żeby postękali. Rosyjski niedźwiedź? Chyba miś panda prędzej. Gospodarka eurounii w porównaniu z bolszewikami, to ok. 15:1, razem z USA - 25:1 Trzeba uważać, żeby tego karaluszka nie rozdeptać.

Dodam jeszcze, że super-prężna gospodarka 140 milionowego kraju srającego gazem, ropą, diamentami, złotem, węglem i chuj wie czym jeszcze prawie dogania Włochy :D
« Ostatnia zmiana: 17 Wrz, 2014, 20:43:26 wysłana przez wrobelsparrow »

Offline nikt

  • Jeń Lebany
  • Administrator
  • Wiadomości: 4 222
Dane łatwo znaleźć. Meble z Polski w 2014 = ok.7,5 milarda euro, a kałachów do Murzynów z kacapii = ok. 9 miliarda euro.

A ile wydają na wewnętrzne zbrojenie? I jak się to ma procentowo do naszych nakładów ;)
"Government is not the solution to our problem; government IS the problem." Ronald Reagan

Offline commelina

  • jestę skervesenę
  • Pr0
  • Wiadomości: 3 375
  • ...grałbym EVER
    • Skervesen
Zazwyczaj jak nie wiadomo o co chodzi to chodzi o kasę albo o seks.
Zapomniałeś jeszcze o władzy. Czystej władzy jako cel sam w sobie.

Ale putler ma juz jej tyle ze sie przelewa. Wiem ze od przybytku głowa nie boli a gdy dasz dziecku palec to całą reke ciągnie. Przeciez jednak ten kolo jest w miare inteligentny, no chyba ze jest chory wtedy niczewo nie panimajesz.

Offline wrobelsparrow

  • Pr0
  • Wiadomości: 1 749
  • "Where can you go from there? Where?"
Cytuj
A ile wydają na wewnętrzne zbrojenie? I jak się to ma procentowo do naszych nakładów

Jestem za tym, żeby na zbrojenia wydawali 100% PKB. Historia jest bezlitosna. Zawsze kiedy rozmawiam z sowietami (a uwierz, że zdarza mi się to dość często) zalecam im przyśpieszony kurs chińskiego. Może bolszewicy nie są tak zdegenerowani, jak mi się wydaje, ale z pewnością nie tak mocni, jak to przedstawia ich propaganda. Przykro mi bardzo, pisząc takie rzeczy, bo do niedawna miałem spory sentyment do ich kultury, ale co ja poradzę? W Moskwie byłem dwa razy - pierwszy i zarazem ostatni, żeby nie było że jestem rusofobem zapiekłym. A jestem tylko rusofobem tymczasowym.
« Ostatnia zmiana: 17 Wrz, 2014, 23:30:24 wysłana przez wrobelsparrow »

Offline sylkis

  • Pr0
  • Wiadomości: 1 500
Zazwyczaj jak nie wiadomo o co chodzi to chodzi o kasę albo o seks.
Zapomniałeś jeszcze o władzy. Czystej władzy jako cel sam w sobie.

Ale putler ma juz jej tyle ze sie przelewa. Wiem ze od przybytku głowa nie boli a gdy dasz dziecku palec to całą reke ciągnie. Przeciez jednak ten kolo jest w miare inteligentny, no chyba ze jest chory wtedy niczewo nie panimajesz.
Apetyt rośnie w miarę jedzenia
(\__/)    This is Bunny.
(='.'=)   Copy and paste bunny to help
(")_(")   him gain world domination.
:zuo: "Jesteś nadęty. Jak cholera." :zuo:

Offline wrobelsparrow

  • Pr0
  • Wiadomości: 1 749
  • "Where can you go from there? Where?"
Dobra, chuj tam z kacapami, rok 1994, mam słabość do tych pacanów. Dziewięćdziesiątycz warty, na obsranych 5150, kurwa! :

Offline wuj Bat

  • Pr0
  • Wiadomości: 8 825
Cóż za doskonała kontra, panie Wróó!
Paczki z głów!

Offline sylkis

  • Pr0
  • Wiadomości: 1 500
No i jestem singlem. Nie, zebym to jakos szczególnie przeżywał, ale szkoda no.
I jeszcze muszę teraz sobei jakieś nowe foto profilowe na fb i vf ogarnąć, co by nie mieć już głowy między jej nogami tam :D
(\__/)    This is Bunny.
(='.'=)   Copy and paste bunny to help
(")_(")   him gain world domination.
:zuo: "Jesteś nadęty. Jak cholera." :zuo:

Offline Dmaligator

  • Pr0
  • Wiadomości: 884
No i jestem singlem. Nie, zebym to jakos szczególnie przeżywał, ale szkoda no.
I jeszcze muszę teraz sobei jakieś nowe foto profilowe na fb i vf ogarnąć, co by nie mieć już głowy między jej nogami tam :D

No pacz pan, a taka wielka miłość była  ;D ;D ;D
Nie dotykaj bo w ryj!
Pozdrawiam.