Autor Wątek: Co Was w życiu najbardziej wkurwia, czyli kącik małego frustrata  (Przeczytany 1643719 razy)

Offline niedziak

  • The Dark Lord
  • Pr0
  • Wiadomości: 2 034
Kiedyś oglądałem bardzo ciekawy dokument na temat tych różnych talent show. Według autorów to wszystko co ma na celu to nie promowanie młodych i nierzadko utalentowanych ludzi, ale samych jurorów, prowadzących i sponsorów. Zwróćcie uwagę, że większość edycji wygrywają ludzie, którzy mają na koncie jakieś wyciskające łzy historie. To pochodzi z domu dziecka, to bieda w domu, to rodzice zginęli, to ktoś jest ciężko chory albo od samego początku śpiewał wyciskające łzy piosenki.
Zauważyliście, że 90% zwycięzców zgarniało kasę, nagrało pioseneczkę, która była katowana w radiu przez miesiąc, a potem słuch o nich ginął? Największe kariery porobili ludzie, którzy tych programów nie wygrali- patrzcie Brodka, Ewelina Flinta, Szymon Wydra itd. Jak już wspomniałem wcześniej, gdyby nie te programy pewnie nigdy nie dowiedzielibyśmy się kim jest taki Kuba Wojewódzki, Maciek Rock i reszta ludzi.
Ostatnia sprawa, nie chce mi się teraz grzebać na jutubie, ale świta mi w głowie, że walka jest zawsze 'bardzo wyrównana' i zwycięzca dosłownie o malutki kroczek (czyt. procencik góra dwa) wygrywa. Zawsze! Jedynym zwycięzcą, który dosłownie zmiażdżył konkurencję przewagą głosów był obecny prezydent Rosji ;)
Jeżeli jesteś w czymś dobry to nie rób tego za darmo.

Offline sylkis

  • Pr0
  • Wiadomości: 1 475
Gdzieś kiedyś czytałem wypowiedź jakiejś laski, która mówiła, ze przeszła ileś-tam etapów castingu do Top Model do czasu, aż zaczęli sprawdzać informacje o rodzince i środowisku, przeszłości. Nie miała żadnej historii do wyciskania łez do zaoferowania, to nawet jej nie pokazali nigdy na antenie.
Ciekawe, czy to prawda, czy też wkurzona była, że nie przeszła i bajki opowiada ;)
(\__/)    This is Bunny.
(='.'=)   Copy and paste bunny to help
(")_(")   him gain world domination.
:zuo: "Jesteś nadęty. Jak cholera." :zuo:

Offline commelina

  • jestę skervesenę
  • Pr0
  • Wiadomości: 3 375
  • ...grałbym EVER
    • Skervesen
To sobie pogadajcie o tym z wroo. Był to wi. Smutna i jeszcze raz smutna rzeczywistośc lub jak kto woli byznes.

Offline pivo

  • Pr0
  • Wiadomości: 736
    • VisionsOfTondal
Gdzieś kiedyś czytałem wypowiedź jakiejś laski, która mówiła, ze przeszła ileś-tam etapów castingu do Top Model do czasu, aż zaczęli sprawdzać informacje o rodzince i środowisku, przeszłości. Nie miała żadnej historii do wyciskania łez do zaoferowania, to nawet jej nie pokazali nigdy na antenie.
Ciekawe, czy to prawda, czy też wkurzona była, że nie przeszła i bajki opowiada ;)

A ja jej całkowicie wierzę chociaż bardzo prawdopodobne jest, że to hejterka(kto w ogóle idzie do takich programów dafuq?)
Miałem kiedyś duże niemuzyczne parcie na szkło(młody byłem - wybaczcie) i byłem świadkiem bardzo brzydkich i szokujących rzeczy w dwóch bardzo popularnych w Polsce programach przez zwykły zbieg okoliczności oraz dużo drobnych, niegroźnych głupot. Tutaj liczy się tylko i wyłącznie hajs, który robiony jest bezwzględnie przez serwowanie głupiej publice dokładnie tego, co chcą zobaczyć.

Offline sylkis

  • Pr0
  • Wiadomości: 1 475
Któryś odcinek FullEnglish (nie jestem pewien, czy nie pierwszy bądź drugi) fajnie objechał właśnie "sympathy votes", promocje prezenterów i jurorów i nakręcanie tego biznesu w całości o to.
(\__/)    This is Bunny.
(='.'=)   Copy and paste bunny to help
(")_(")   him gain world domination.
:zuo: "Jesteś nadęty. Jak cholera." :zuo:

Offline MrJ

  • Pr0
  • Wiadomości: 576
  • marudny jeżor
Z innej beczki - czekam od paru dni na paczkę której nie ma, to postanowiłem spytać pod jaki adres została wysłana, chociaż przecież musiała pod dobry bo podawałem go TRZY RAZY - formularz wysyłkowy allegro, wiadomość allegro i mail. I co?

"Tak został wysłany ale na dane z allegro .. Nie pamietam czy podawal mi pan inny ale jesli nikt nie odbierze paczki w Czestochowie to wroci do mnie i odesle pod podany adres"

Jak można być takim kurwa jebanym debilem, żeby nawet nie czytać co się do niego pisze :headache: Raz ok, można przeoczyć, ale trzykrotne podanie adresu dotarłoby nawet do totalnego bezmózga. I tja, na pewno będę czekał 14dni na nie-odebranie i plusminus tydzień na powrót paczki i wysyłkę pod dobry adres. Właśnie kurwa smaruję hejta mailem... :evil:
Dyskusja z forumowym skurwysyństwem jest jak gra w szachy z gołębiem - nieważne ile umiesz, wiesz i jaki masz poziom. Gołąb i tak wskoczy na szachownicę, rozjebie figury, nasra i wydrze dziób że wygrał.

Offline commelina

  • jestę skervesenę
  • Pr0
  • Wiadomości: 3 375
  • ...grałbym EVER
    • Skervesen
Ależ można, nawet ci ogarnięci ornungiem niemce, mający adres do wysyłki ,wysyłaja mi palete drewna do domu już któryś raz , a wczoraj inna firma tysz niemce tysz do domu bo niby po jaki członek sprawdzic popaczeć. Co tam każdemu sie zdarza i trzeba brać na to poprawkę ze czynnik ludzki nie jest nieomylny. Ten sie nie myli co nic nie robi.

Offline pivo

  • Pr0
  • Wiadomości: 736
    • VisionsOfTondal
Standard :) pewien sklep wysłał mi paczkę kurierem do Lublina zamiast do Warszawy i potem już kontaktu nie udało mi się z nimi nawiązać.

bandit112

  • Gość
Panowie, potrzebuję pomocy. Jak złapać ten ruski akord?



Franq

  • Gość
Ale żartujesz czy serio pytasz?

Offline 13

  • Gaduła
  • Wiadomości: 481
  • אלהים
Zdrowy rozum jest rzeczą ze wszystkich na świecie najlepiej podzieloną, każdy bowiem sądzi, iż jest w nią tak dobrze zaopatrzony, iż nawet ci, których we wszystkim innym najtrudniej jest zadowolić, nie zwykli pragnąć go więcej niźli posiadają. Kartezjusz.

bandit112

  • Gość
Po prostu nie mogę dobrze wytłumić struny A no i stąd ta wątpliwość, ale chyba innego sposobu po prostu ni mo.

Franq

  • Gość
Wskazujący daj bardziej płasko to dasz radę.

bandit112

  • Gość
Zagotował mi się płyn stojąc w korku na alejach, to raz. Dostałem tym płynem w twarz jak chciałem odkręcić korek, to dwa. Trzy, rozjebałem sobie telefon maską jak ją zamykałem (zapomniałem, że go dałem koło zaczepu, a czarny jest to go nie widziałem). Co się okazało? Pierdolony bezpiecznik od wentylatora się przepalił. KURWA. Najbardziej żal telefonu, 5 baniek w dupę. Przynajmniej mi dziewoja w samych stringach i staniku otworzyła, jak po wodę do jakiegoś mieszkania dalej uderzyłem.

Offline grz_ost

  • Pr0
  • Wiadomości: 508
"Wymagane orzeczenie o niepełnosprawności" - to mnie wkurwia.

Szukam pracy, znajduję interesującą ofertę i chooy wszystko strzela...  :facepalm:

Offline commelina

  • jestę skervesenę
  • Pr0
  • Wiadomości: 3 375
  • ...grałbym EVER
    • Skervesen
Zagotował mi się płyn stojąc w korku na alejach, to raz. Dostałem tym płynem w twarz jak chciałem odkręcić korek, to dwa. Trzy, rozjebałem sobie telefon maską jak ją zamykałem (zapomniałem, że go dałem koło zaczepu, a czarny jest to go nie widziałem). Co się okazało? Pierdolony bezpiecznik od wentylatora się przepalił. KURWA. Najbardziej żal telefonu, 5 baniek w dupę. Przynajmniej mi dziewoja w samych stringach i staniku otworzyła, jak po wodę do jakiegoś mieszkania dalej uderzyłem.

Chyba założę wątek co mnie w zyciu osłabia, a nic mnie tak nie osłabia jak bezdenna głupota i brak myślenia.
Bandit pisząc to wszystko pogrązasz sie  w sposób bezprecedensowy.

Offline Dmaligator

  • Pr0
  • Wiadomości: 884
Zagotował mi się płyn stojąc w korku na alejach, to raz. Dostałem tym płynem w twarz jak chciałem odkręcić korek, to dwa. Trzy, rozjebałem sobie telefon maską jak ją zamykałem (zapomniałem, że go dałem koło zaczepu, a czarny jest to go nie widziałem). Co się okazało? Pierdolony bezpiecznik od wentylatora się przepalił. KURWA. Najbardziej żal telefonu, 5 baniek w dupę. Przynajmniej mi dziewoja w samych stringach i staniku otworzyła, jak po wodę do jakiegoś mieszkania dalej uderzyłem.

Chyba założę wątek co mnie w zyciu osłabia, a nic mnie tak nie osłabia jak bezdenna głupota i brak myślenia.
Bandit pisząc to wszystko pogrązasz sie  w sposób bezprecedensowy.

To samo chciałem napisać ale  :facepalm: :facepalm: :facepalm:
nie moglem odkleić reki od czoła :facepalm: :facepalm: :facepalm:
Nie dotykaj bo w ryj!
Pozdrawiam.

Offline MadYarpen

  • Pr0
  • Wiadomości: 587
  • Petrolhead
Zagotował mi się płyn stojąc w korku na alejach, to raz. Dostałem tym płynem w twarz jak chciałem odkręcić korek, to dwa. Trzy, rozjebałem sobie telefon maską jak ją zamykałem (zapomniałem, że go dałem koło zaczepu, a czarny jest to go nie widziałem). Co się okazało? Pierdolony bezpiecznik od wentylatora się przepalił. KURWA. Najbardziej żal telefonu, 5 baniek w dupę. Przynajmniej mi dziewoja w samych stringach i staniku otworzyła, jak po wodę do jakiegoś mieszkania dalej uderzyłem.
stereotypowa blondynka, wypisz wymaluj :lol:

Offline MrJ

  • Pr0
  • Wiadomości: 576
  • marudny jeżor
O przepraszam, mnie też wywaliło raz płyn spod korka, mimo że odczekałem swoje, czujnik temperatury już opadł i teoretycznie powinien tylko "syknąć" przy otwieraniu zaworu, a jebło gejzerem :P :facepalm: Szczęście obyło się bez strat, oparzeń itp, ale solidną dolewkę robić musiałem ;)
Dyskusja z forumowym skurwysyństwem jest jak gra w szachy z gołębiem - nieważne ile umiesz, wiesz i jaki masz poziom. Gołąb i tak wskoczy na szachownicę, rozjebie figury, nasra i wydrze dziób że wygrał.

Offline coin777

  • Pr0
  • Wiadomości: 770
  • Nie moge Tego
    • YT
Zagotował mi się płyn stojąc w korku na alejach, to raz. Dostałem tym płynem w twarz jak chciałem odkręcić korek, to dwa. Trzy, rozjebałem sobie telefon maską jak ją zamykałem (zapomniałem, że go dałem koło zaczepu, a czarny jest to go nie widziałem). Co się okazało? Pierdolony bezpiecznik od wentylatora się przepalił. KURWA. Najbardziej żal telefonu, 5 baniek w dupę. Przynajmniej mi dziewoja w samych stringach i staniku otworzyła, jak po wodę do jakiegoś mieszkania dalej uderzyłem.

Podaj adres tego mieszkania
Pchnąć w tę łódź jeża lub ośm skrzyń fig

bandit112

  • Gość
Zagotował mi się płyn stojąc w korku na alejach, to raz. Dostałem tym płynem w twarz jak chciałem odkręcić korek, to dwa. Trzy, rozjebałem sobie telefon maską jak ją zamykałem (zapomniałem, że go dałem koło zaczepu, a czarny jest to go nie widziałem). Co się okazało? Pierdolony bezpiecznik od wentylatora się przepalił. KURWA. Najbardziej żal telefonu, 5 baniek w dupę. Przynajmniej mi dziewoja w samych stringach i staniku otworzyła, jak po wodę do jakiegoś mieszkania dalej uderzyłem.

Chyba założę wątek co mnie w zyciu osłabia, a nic mnie tak nie osłabia jak bezdenna głupota i brak myślenia.
Bandit pisząc to wszystko pogrązasz sie  w sposób bezprecedensowy.

A skąd ja, kurwa, miałem wiedzieć, jak pierwszy raz mi się taka sytuacja zdarzyła, a z samochodami nigdy styczności nie miałem? I Ty mi śmiałeś kiedyś powiedzieć, że JA jestem ignorantem.

Offline niedziak

  • The Dark Lord
  • Pr0
  • Wiadomości: 2 034
Bo jesteś. Logiczne jest, że jak coś się gotuje pod przykryciem to wzrasta ciśnienie panujące wewnątrz naczynia (zbiornika) i po otworzeniu (rozszczelnieniu) dochodzi do wyrównania ciśnień czego konsekwencją jest m.in. chluśnięcie Ci w twarz.
« Ostatnia zmiana: 16 Maj, 2013, 13:31:32 wysłana przez niedziak »
Jeżeli jesteś w czymś dobry to nie rób tego za darmo.

Offline Pronounce

  • Pr0
  • Wiadomości: 664
W sumie biorąc pod uwagę jego poprzedni wkurw z tabem, można uznać że ta strona wątku należy do niego ;)

bandit112

  • Gość
Bo jesteś. Logiczne jest, że jak coś się gotuje pod przykryciem to wzrasta ciśnienie panujące wewnątrz naczynia (zbiornika) i po otworzeniu (rozszczelnieniu) dochodzi do wyrównania ciśnień czego konsekwencją jest m.in. chluśnięcie Ci w twarz.


Sądząc po ilości pary, jaka się wydobywała spod maski gdy jechałem stwierdziłem, że tam już nie ma nic, bo bujając autem nie widziałem żadnego poziomu płynu więc myślałem, że jest jakaś końcówka przy dnie. No i chciałem to sprawdzić.

Offline niedziak

  • The Dark Lord
  • Pr0
  • Wiadomości: 2 034
Nie wiem w jakich czipsach znalazłeś prawo jazdy, ale u mnie na kursie podczas pierwszych zajęć praktycznych była mowa, żeby NIGDY nie otwierać jakiegokolwiek zbiornika, jeżeli silnik jest chociażby delikatnie ciepły.
Jeżeli jesteś w czymś dobry to nie rób tego za darmo.