Autor Wątek: Co Was w życiu najbardziej wkurwia, czyli kącik małego frustrata  (Przeczytany 1643773 razy)

Offline majkelk

  • Pr0
  • Wiadomości: 807
  • Teksty są osobiste
Panience chyba chodziło raczej o nieużytkowany, stojący i zbierający kurz wzmak, za który oferuje dziki seks, ale takich oczywistych rzeczy nie pisze się w ogłoszeniach :D
"Raz na wozie, raz chuj ci w dupę..."

https://www.facebook.com/elinband/

Offline commelina

  • jestę skervesenę
  • Pr0
  • Wiadomości: 3 375
  • ...grałbym EVER
    • Skervesen
Gejowizna wygrywająca MBTM.

Zagraj jak ta gejowizna i tak technicznie czysto zaspiewaj , dla mnie wtedy bedziesz prawdziwym facetem a póki co marudzisz jak baba :P

Offline niedziak

  • The Dark Lord
  • Pr0
  • Wiadomości: 2 034
Gejowizna wygrywająca MBTM.

Zagraj jak ta gejowizna i tak technicznie czysto zaspiewaj , dla mnie wtedy bedziesz prawdziwym facetem a póki co marudzisz jak baba :P

Ci goście ponoć naprawdę tego... no... pasowaliby na forum ;)
Jeżeli jesteś w czymś dobry to nie rób tego za darmo.

Offline Zbir

  • Gaduła
  • Wiadomości: 319
Bedom w redju. Dodadzą perkę, jakiś synth i będzie taki polski timberlejk. W sumie te refreny w miarę chwytliwe mieli.

Materia i tak daleko zaszła jak na taki kraj. Reklame sobie dobrą zrobili i jak się pokręcą to ugrają dużo ;).

Offline MrJ

  • Pr0
  • Wiadomości: 576
  • marudny jeżor
Mnie raczej wkurwia mnie tyle przegrana Materii*, ale taka hipokryzja takich chujków jak Maciborek - "dajcie czadu chłopaki". Tja, na pewno, był ostro posrany ze strachu bo doskonale wiedział że w wypadku wygranej musiałby ich puszczać w swoim radyjku dla bezmózgów, i słupki by spadły bo jego durni słuchacze bez gustu zaczęliby przełączać na coś innego.

*tylko tej kasy mi żal. Bo to że nie wepchną ich pod dyktando RMFu i paru imprez nastawionych na "przeciętnego słuchacza", czyli wprost przygłupa, może im wyjść tylko na zdrowie.

A takie fajne radio kiedyś było...
Dyskusja z forumowym skurwysyństwem jest jak gra w szachy z gołębiem - nieważne ile umiesz, wiesz i jaki masz poziom. Gołąb i tak wskoczy na szachownicę, rozjebie figury, nasra i wydrze dziób że wygrał.

Offline commelina

  • jestę skervesenę
  • Pr0
  • Wiadomości: 3 375
  • ...grałbym EVER
    • Skervesen
To prawda Kuba, jak go zapytala laska czy bedzie ich puszczał w eremef to zaczal wykrecac sie sianem o jkimś eremef rock, kutfa pierwszy raz o czyms takim słyszę . Wroo dobrze mowil.  Niezaprzeczalnie muzycznie kolesie duet są znakomici, takoż samo pianista z czarno to widze  , no i są "bezpieczniejsi" komercyjnie. W koncu polsat robił to za swoje pieniadze i trudno sie dziwić pewnym rzeczom. Tez sie wkurwiam jak ktoś próbuje dysponować moją kasą .
Na całym świecie, nawet takie kapele jak kaloryfery nie są boomem finansowym i cieszmy sie tym ze w takiej tv tak kapela doszła tak daleko. Być może tez było to zaplanowane dla poprawy własnego wizerunku i otwartości stacji ale to już sa daleko idące spekulacje.
Natomiast pierdolenie ze wygrała gejoza , ech ... powraca mi to co pisał lupus w innym wątku i dalej sie z nim zgadzam ;)
« Ostatnia zmiana: 13 Maj, 2013, 09:00:21 wysłana przez commelina »

Offline Dmaligator

  • Pr0
  • Wiadomości: 884
Wygląd faceta który gra na lewa rękę, powinni takiego w lustrze pokazywać.
Nie dotykaj bo w ryj!
Pozdrawiam.

Offline pivo

  • Pr0
  • Wiadomości: 736
    • VisionsOfTondal
To prawda Kuba, jak go zapytala laska czy bedzie ich puszczał w eremef to zaczal wykrecac sie sianem o jkimś eremef rock, kutfa pierwszy raz o czyms takim słyszę . Wroo dobrze mowil.  Niezaprzeczalnie muzycznie kolesie duet są znakomici, takoż samo pianista z czarno to widze  , no i są "bezpieczniejsi" komercyjnie. W koncu polsat robił to za swoje pieniadze i trudno sie dziwić pewnym rzeczom. Tez sie wkurwiam jak ktoś próbuje dysponować moją kasą .
Na całym świecie, nawet takie kapele jak kaloryfery nie są boomem finansowym i cieszmy sie tym ze w takiej tv tak kapela doszła tak daleko. Być może tez było to zaplanowane dla poprawy własnego wizerunku i otwartości stacji ale to już sa daleko idące spekulacje.
Natomiast pierdolenie ze wygrała gejoza , ech ... powraca mi to co pisał lupus w innym wątku i dalej sie z nim zgadzam ;)

Takie drobne przypomnienie pewnej zależności, która tłumaczy dlaczego zachodzą pewne zjawiska w spoleczeństwie.

Dobrze byście się czuli jakby 12latki przestały chodzić w koszulkach Dody a zaczęły w Meshuggah?

Offline commelina

  • jestę skervesenę
  • Pr0
  • Wiadomości: 3 375
  • ...grałbym EVER
    • Skervesen
Osobiście czułbym się lepiej ;) 

Tłumaczysz rzeczy, które są oczywistą konsumpcją mas, a jakie masy są kazdy widzi ;)
W tym wszystkim zmierzałem do trochie czego innego, ale to temat rzeka, więc na dłuższą mete nie ma sensu tego ciagnąc.
« Ostatnia zmiana: 13 Maj, 2013, 10:15:32 wysłana przez commelina »

Offline MrJ

  • Pr0
  • Wiadomości: 576
  • marudny jeżor
Za moich czasów chodzili w Bekstritbojsach, Spajsgerls i Liroju ;D

Niech sobie 12-latek chodzi w czym chce, tylko czemu publiczne rozgłośnie radiowe w zdecydowanej większości wmawiają mi że gust muzyczny takiego 12-latka jest obowiązującym gustem w całym społeczeństwie? Tak samo jak telewizja, skrojona chyba pod 50-letnią niewyruchaną kurę domową.

PS. Prezesie Jarku, cóż to za ujawnianie moich danych imiennych na forum? ;D
Dyskusja z forumowym skurwysyństwem jest jak gra w szachy z gołębiem - nieważne ile umiesz, wiesz i jaki masz poziom. Gołąb i tak wskoczy na szachownicę, rozjebie figury, nasra i wydrze dziób że wygrał.

Offline pivo

  • Pr0
  • Wiadomości: 736
    • VisionsOfTondal
Tłumaczysz rzeczy, które są oczywistą konsumpcją mas, a jakie masy są kazdy widzi 

Ale najwyraźniej już nie jest oczywiste dlaczego małolaty nie wysmsowały Materii za krwawicę swoich rodziców ;)
A wygrani mi się nie podobają. Gitarzysta daje radę jak najbardziej, ale wokalista może i ma świetną technikę, ale ze swoimi przedszkolnymi rymami to przypomina mi co najwyżej:
1:54
http://youtu.be/ijr4rwb2WbE?t=1m53s
« Ostatnia zmiana: 13 Maj, 2013, 10:43:22 wysłana przez pivovarit »

Offline Dmaligator

  • Pr0
  • Wiadomości: 884
Kubuś Jerzyk :D
Nie dotykaj bo w ryj!
Pozdrawiam.

Offline commelina

  • jestę skervesenę
  • Pr0
  • Wiadomości: 3 375
  • ...grałbym EVER
    • Skervesen
Za moich czasów chodzili w Bekstritbojsach, Spajsgerls i Liroju ;D

Niech sobie 12-latek chodzi w czym chce, tylko czemu publiczne rozgłośnie radiowe w zdecydowanej większości wmawiają mi że gust muzyczny takiego 12-latka jest obowiązującym gustem w całym społeczeństwie? Tak samo jak telewizja, skrojona chyba pod 50-letnią niewyruchaną kurę domową.

PS. Prezesie Jarku, cóż to za ujawnianie moich danych imiennych na forum? ;D

A czy ja mówiłem do Ciebie , sam sie pchasz :P
I uważaj z tymi 50 letnimi kurami , bo niejedna by Ciebie zaskoczyła :P

pivovarit  tekst z szajby jest cos lepszy ?  wiem wiem, jest z jajem, a ten kolo sie napina by być poetyckim.
Coś w tym jest . Nie zebym miał cos do materii , bo to fajni kolesie, ale nastawienie takich sruu mężczyzn, komentujących w sposób jakby nie patrzeć obraźliwy, osłabia mnie i jakże w temacie wkurwia.
« Ostatnia zmiana: 13 Maj, 2013, 12:09:16 wysłana przez commelina »

Offline pivo

  • Pr0
  • Wiadomości: 736
    • VisionsOfTondal
pivovarit  tekst z szajby jest cos lepszy ?  wiem wiem, jest z jajem, a ten kolo sie napina by być poetyckim.
Coś w tym jest . Nie zebym miał cos do materii , bo to fajni kolesie, ale nastawienie takich sruu mężczyzn, komentujących w sposób jakby nie patrzeć obraźliwy, osłabia mnie i jakże w temacie wkurwia.

 Jeśli już poruszyłeś ten temat to tak - tekst z szajby jest nieskończenie lepszy, gdyż lepiej sprawdza się jako tekst z jajem, który miał być tekstem z jajem niż jako pseudopoetycka napinka, która miała być z założenia "czymś więcej". A od szajby bardziej mi się podobają solowe dokonania tamtego gitarzysty, żeby nie było, że jestem taki sru ;) 

« Ostatnia zmiana: 13 Maj, 2013, 13:09:20 wysłana przez pivovarit »

Offline Maciek

  • Pr0
  • Wiadomości: 829
Ten gitarzysta z tego duetu jest bardzo dobry, ale mnie nie przekonuje maniera wokalna wokalowego. Materia wyszło, zajebała i było czuć energie, od tych dwóch chłopców poza zdolnościami gitarzysty które robią mi bardzo nie dostałem żadnych innych wrażeń

Offline sylkis

  • Pr0
  • Wiadomości: 1 475
Ej, szajba jest fajna tak na fazę :D zdecydowanie ją wolę od większości dzisiejszego popu...
(\__/)    This is Bunny.
(='.'=)   Copy and paste bunny to help
(")_(")   him gain world domination.
:zuo: "Jesteś nadęty. Jak cholera." :zuo:

Offline pivo

  • Pr0
  • Wiadomości: 736
    • VisionsOfTondal
Ten gitarzysta z tego duetu jest bardzo dobry, ale mnie nie przekonuje maniera wokalna wokalowego. Materia wyszło, zajebała i było czuć energie, od tych dwóch chłopców poza zdolnościami gitarzysty które robią mi bardzo nie dostałem żadnych innych wrażeń

Piotr Szumlas pisał na swoim kanale na yt, że poszedł do MBTM solo i dostał 4*TAK i nawet go nie wyemitowano ;D


Mnie natomiast wkurwiają takie komentarze:
Cytat: youtube
sorry Piotrek ale doleje łyżkę dziegciu do pozytywnych opinii. Takie granie to tylko plumkanie ,które może podobać się niewtajemniczonym. Prosty rytm banalne akordy,harmonia. Zrezygnowałeś z klasyki bo nie podołałeś trudom. Ci którzy porównują Cię do Tommiego E niewiele wiedzą o grze na gitarze. Musisz jeszcze wiele pracować nad harmonią , kompozycja i techniką zanim pójdziesz np do MBTM. Polski rynek nie jest przygotowany na przyjęcie muzyki gitarowej. Wiem co mówię,bo znam rynek .Powodzenia
« Ostatnia zmiana: 13 Maj, 2013, 13:09:34 wysłana przez pivovarit »

Offline Jesus

  • Gaduła
  • Wiadomości: 353
  • Djesus Chytrus
Walka homoseksualistów o możliwość adopcji.
return to monke

Offline MrJ

  • Pr0
  • Wiadomości: 576
  • marudny jeżor
Cytuj
I uważaj z tymi 50 letnimi kurami , bo niejedna by Ciebie zaskoczyła

Ależ ja nie mówię o Damach typu Pani Prezesowej ( ;) ), tylko o gupih-cipah-w-pewnym-wieku, dla których wydarzeniem dnia jest kolejny odcinek serialu o księżach-detektywach, owczarkach-detektywach, albo inny "na poziomie" :facepalm:

Dmaligator, nie dopowiadaj sobie, bo napuszczę kogo trzeba* i się skończy :P

A w temacie: ile trwa zmówienie się na dwie wizyty do lekarza w przychodni o (teoretycznie) kilka minut jazdy autem? Od wyjścia z domu do powrotu prawie 2 godziny :facepalm: :evil:

*
Spoiler
Dyskusja z forumowym skurwysyństwem jest jak gra w szachy z gołębiem - nieważne ile umiesz, wiesz i jaki masz poziom. Gołąb i tak wskoczy na szachownicę, rozjebie figury, nasra i wydrze dziób że wygrał.

Offline ChopZeWsi

  • Pr0
  • Wiadomości: 870
Jak zobaczyłem pierwszy występ Szymulasa i Zaborskiego, to było dla mnie niemal oczywiste że oni wygrają. Kibicowałem Materii i byłem mile zaskoczony że dostali się do finału. To nawet lepiej że nie wygrali. Straszna fala niepotrzebnego hejtu by na nich spłynęła, a i smród telewizyjnego show by się za nimi ciągnął. Może szkoda tych 1000tys, ale do podziału w zespole to już nie jest jakiś szał. Więcej skorzystają na tym że się pokazali szerszej publice.

Wkurwiło mnie tylko to, że wysłałem smsy z głosem na Materię, ale żeby liczyć się w loterii o kasę, trzeba było jeszcze na jakieś durne pytania odpowiadać wysyłając kolejne smsy za kolejne złotówki.

Offline commelina

  • jestę skervesenę
  • Pr0
  • Wiadomości: 3 375
  • ...grałbym EVER
    • Skervesen
Cytuj
I uważaj z tymi 50 letnimi kurami , bo niejedna by Ciebie zaskoczyła

Ależ ja nie mówię o Damach typu Pani Prezesowej ( ;) ), tylko o gupih-cipah-w-pewnym-wieku, dla których wydarzeniem dnia jest kolejny odcinek serialu o księżach-detektywach, owczarkach-detektywach, albo inny "na poziomie" :facepalm:

Dmaligator, nie dopowiadaj sobie, bo napuszczę kogo trzeba* i się skończy :P

A w temacie: ile trwa zmówienie się na dwie wizyty do lekarza w przychodni o (teoretycznie) kilka minut jazdy autem? Od wyjścia z domu do powrotu prawie 2 godziny :facepalm: :evil:

*
Spoiler

Pogrążasz się ;D   sam lubie dla odmużdżenia te seriale, sa oczywiste i nie wymagają ani skupienia ani myślenia, łatwe proste i przyjemne a psiur właściwie psiury dwa, to niesamowite słodziaki

Posty połączone: 13 Maj, 2013, 15:56:38
Jak zobaczyłem pierwszy występ Szymulasa i Zaborskiego, to było dla mnie niemal oczywiste że oni wygrają. Kibicowałem Materii i byłem mile zaskoczony że dostali się do finału. To nawet lepiej że nie wygrali. Straszna fala niepotrzebnego hejtu by na nich spłynęła, a i smród telewizyjnego show by się za nimi ciągnął. Może szkoda tych 1000tys, ale do podziału w zespole to już nie jest jakiś szał. Więcej skorzystają na tym że się pokazali szerszej publice.

He he czasami jęczycie o 50zł a tu nagle 100k to nie szał, no prosiem ciem ;)



Wkurwiło mnie tylko to, że wysłałem smsy z głosem na Materię, ale żeby liczyć się w loterii o kasę, trzeba było jeszcze na jakieś durne pytania odpowiadać wysyłając kolejne smsy za kolejne złotówki.

A to to tak to zwykle standardowe naciągactwo tez mnie to wkurwiło, tyle ze wysyłalem dla nich, nie dla losowania :P ;D
« Ostatnia zmiana: 13 Maj, 2013, 15:56:38 wysłana przez commelina »

Offline ChopZeWsi

  • Pr0
  • Wiadomości: 870
A ja dla nich i przy okazji dla losowania :) No i przegrali różnicą 1% głosów jak w amerykańskim filmie. Jak tu wierzyć że te smsy mają znaczenie.

Offline commelina

  • jestę skervesenę
  • Pr0
  • Wiadomości: 3 375
  • ...grałbym EVER
    • Skervesen
To coś jak kiedyś 90% głosujących w wyborach ;)

Online Algiz

  • Gaduła
  • Wiadomości: 463
Walka homoseksualistów o możliwość adopcji.


A kto by ich chciał adoptować ? 

A pro po  adopcji   pamiętam jak za głębokiej komuny na ścianach były takie napisy w formie ogłoszenia np : " Zamienię syna zomowca na córkę kurwę (mniejszy wstyd )
« Ostatnia zmiana: 13 Maj, 2013, 17:33:56 wysłana przez Algiz »

Offline nikt

  • Jeń Lebany
  • Administrator
  • Wiadomości: 4 203
Walka homoseksualistów o możliwość adopcji.

A co konkretnego Cię wkurwia w tym że dwoje ludzi chce świadomie zapewnić dzieciakowi lepsze życie niż w bidulu?
"Government is not the solution to our problem; government IS the problem." Ronald Reagan