Autor Wątek: Co Was w życiu najbardziej wkurwia, czyli kącik małego frustrata  (Przeczytany 1690071 razy)

bandit112

  • Gość
Bandit, ale postaw się na miejscu tej kobiety. Miałaby puszczać każdego, kto kupuje o połowę tańszy bilet i argumentuje brak uprawnień do zniżki tym 'że zapomniał z domu'? Nie, absolutnie nie mówię, że wciskaliście jej kit, bo mi też się kiedyś podobna sytuacja w MZK przydarzyła, ale spójrz na sprawę też z drugiej strony.

No rozumiem, ale przecież u konduktora można kupić bilet. Albo mogła zaproponować żebyśmy pojechali następnym (który był za jakieś 30min) ale nie, mandacik albo inne płatności na miejscu. Co do różnicy w cenie to jakieś 38gr w tym przypadku :D :facepalm: .

Offline g-zs

  • Pr0
  • Wiadomości: 4 305
  • got beagle?
Bandit, ale postaw się na miejscu tej kobiety. Miałaby puszczać każdego, kto kupuje o połowę tańszy bilet i argumentuje brak uprawnień do zniżki tym 'że zapomniał z domu'? Nie, absolutnie nie mówię, że wciskaliście jej kit, bo mi też się kiedyś podobna sytuacja w MZK przydarzyła, ale spójrz na sprawę też z drugiej strony.

No rozumiem, ale przecież u konduktora można kupić bilet. Albo mogła zaproponować żebyśmy pojechali następnym (który był za jakieś 30min) ale nie, mandacik albo inne płatności na miejscu. Co do różnicy w cenie to jakieś 38gr w tym przypadku :D :facepalm: .

man, ale pomnóz sobę tę smieszna różnice razy x-tysięcy dziennie i robi się konkretna suma. Pani zrobiła to co nakazują jej procedury, to raz. Dwa - oni tez maja kontrolę, niejednokrotnie jest tak że za panią po kilku minutach przechodzi druga pani/pan i sprawdzają czy pierwsza pani dobrze skontrolowała wszystko. I 3 - dla Ciebie ta sytuacja jest w jakis sposób śmieszna, bo spotyka to Ciebie czy Twoją znajomą. Ale dla tej pani jesteście jedną z tysięcy par które spotyka w ciągu dnia i ma was najzwyczajniej w dupie. Są przepisy i macie sie stosować. Nie zastosowaliście się? To te same przepisy przewiduja jaka karę na was nałozyć. Pani mogła byc miał i was potraktowac ulgowo, ale wytłumacz mi dlaczego akurat Was powinna tak potraktować?
B ( o ) ( o ) B S

bandit112

  • Gość
Nie mówię że od razu ulgowo, ale nie tak złośliwie i z przegłupimi tekstami. My do niej się normalnie zwracaliśmy. Nieważne, dobrze że wyszło jak wyszło, a dziewczyna o legitymacji na pewno teraz nie zapomni. :D

Offline Art

  • Użytkownik
  • Wiadomości: 88
Natomiast wczoraj o 14:40 sobie chciałem wrócić, to oczywiście podstawili krótki i siedziałem między przedziałami. Nie mogłem wstać i swobodnie się poruszać taki był zapierdolony ludźmi. Opóźniony oczywiście też był.

Konduktorzy sumiennie sprawdzali bilety - bo wiadomo, gapowicze są mają masochistyczne skłonności i uwielbiają jeździć opóźnionymi pociągami bez tlenu w niemiłosiernym tłoku.
To jest akurat dobre. Nic tak mnie nie wkurwia jak to, że nie mogę usiąść sobie w pociągu, bo jakiś pacan sobie jedzie na gapę i ma miejsce - tylko dzięki temu, że wcisnął się wcześniej.
Wykopać przez okno takiego to za mało!  :evil:

Offline LukasK

  • Prawie użytkownik
  • Wiadomości: 22

Offline Stivo2005

  • Pr0
  • Wiadomości: 2 507
  • Fanboy ENGL'a :D
Zagadaj do Tizziano, może Ci go przetrzyma trochę ;)
Bynajmniej to nie przynajmniej!

Offline Zelman

  • Gaduła
  • Wiadomości: 279
  • http://trylionband.com
    • Trylion
Mój Ibanez RG1527 musi dostać nowe pickupy, bo stockowe V77/V78 brzmią jak stolec, a ja nie mam kasy na tego typu wydatki  :facepalm:  :(

bandit112

  • Gość


Mam tak z każdym numerem, życiowe.

bandit112

  • Gość
Przeglądałbym demoty, HEHE.

Offline sobek

  • Pr0
  • Wiadomości: 501
  • Cornford Fanboy
Ladna, slucha Parkway Drive, ale glupia jak but :D

Offline sylkis

  • Pr0
  • Wiadomości: 1 500
Nie ważne, kucharka, czy malarka - ważne, że szparka!
(\__/)    This is Bunny.
(='.'=)   Copy and paste bunny to help
(")_(")   him gain world domination.
:zuo: "Jesteś nadęty. Jak cholera." :zuo:

Offline mati304

  • Gaduła
  • Wiadomości: 255
  • These go up to eleven.
Ladna, slucha Parkway Drive, ale glupia jak but :D
nie dogodzisz... ;)
There's no use being precise about something when you don't even know what you're talking about.

Offline purpleman

  • zbananowany
  • Pr0
  • Wiadomości: 1 025
  • hie hie hie
Ladna, slucha Parkway Drive, ale glupia jak but :D

Eeeee tam ;D
Spróbuj użyć tego:
 
Pomoże i głupota nia razi :D
"grałeś kiedyś w samoloty?"

Offline ChopZeWsi

  • Pr0
  • Wiadomości: 870
Bandit, ale postaw się na miejscu tej kobiety. Miałaby puszczać każdego, kto kupuje o połowę tańszy bilet i argumentuje brak uprawnień do zniżki tym 'że zapomniał z domu'? Nie, absolutnie nie mówię, że wciskaliście jej kit, bo mi też się kiedyś podobna sytuacja w MZK przydarzyła, ale spójrz na sprawę też z drugiej strony.
Ja raz jechałem z moją żoną komunikacją miejską. Była kontrola biletów i moja Pani też zapomniała legitki, a miała bilet ulgowy. Kontroler uprzejmie pouczył żeby nie zapominać o legitymacji i zaniechał wypisania mandatu. Można? Można !!!
A niektórzy za brak legitymacji odnoszą się do ludzi jak do przestępców. Specjalnie starają się wprowadzić w poczucie wstydu i poniżyć przy współpasażerach.

Offline niedziak

  • The Dark Lord
  • Pr0
  • Wiadomości: 2 044
Ladna, slucha Parkway Drive, ale glupia jak but :D

Zdjęcia i numer telefonu!
Jeżeli jesteś w czymś dobry to nie rób tego za darmo.

Offline sify11

  • Pr0
  • Wiadomości: 2 613
  • Rap Metal Katowice
    • FejsBukowa Strona Kapeli
1. kupilem se mikser z allegro. koles twierdzil ze wysłał w czwartek. dzis poprosilem o potwierdzenie wysyłki i patrze na trackingu, a tam wysłano 22.10.2012 18:00 :/
2. w tym miesiącu kupiłem 2 interfejsy audio i każdy jest zjebany...
3. ee to tyle :/
i always go full retard

Offline g-zs

  • Pr0
  • Wiadomości: 4 305
  • got beagle?
Zomballo jednak kocha WiHejczTi Deliwerensa i go nie kce sprzedać. mam juz co prawda 6505 na oku, jednak VHT to czysty GAS, którego nie jestemp pewny. Chyba musze pomęczyć jeszcze własciciela Sig X z allegro o trejda :D

Ooo, wkurwiaja mnie propozycje zamiany jakie dostaję za sprzęt. Mistrz zaproponował mi 4 gówniane gitary (cos pokroju sounderów) i stweirdził że wycenia je łącznie na ponad 3000 i mi kurwa wmawia że wychodze na tym lepiej bo dostanę za nie więcej niż za tego ibka bym mógł wołać :/ Inny koleś próbował byc kurwa zabawny i mi zaproponował śmieciowego 10letniego lapka za 350zł. Kurwa, człowiek włącza pocztę, cieszy się ze dostał propozycje wymiany a tu takie gówno go czeka
« Ostatnia zmiana: 22 Paź, 2012, 23:18:35 wysłana przez g-zs »
B ( o ) ( o ) B S

Offline sobek

  • Pr0
  • Wiadomości: 501
  • Cornford Fanboy
Ladna, slucha Parkway Drive, ale glupia jak but :D

Zdjęcia i numer telefonu!
Niedziu, uwierz mi, nie chcesz :D Jutro ja chyba wypierdole z mieszkania

Offline blackdahlia

  • Pr0
  • Wiadomości: 959
Ladna, slucha Parkway Drive, ale glupia jak but :D

Zdjęcia i numer telefonu!
Niedziu, uwierz mi, nie chcesz :D Jutro ja chyba wypierdole
fxd

Offline Art

  • Użytkownik
  • Wiadomości: 88
Kumpel korzystając z mojego komputera wbił na mojego fb i napisał na tablicy, że szukam dziewczyny
Spoiler

Offline purpleman

  • zbananowany
  • Pr0
  • Wiadomości: 1 025
  • hie hie hie
Ło, aż tak? Taka ładna buzia i taka głupia? :D
Write more :D

E: @Up. No a czego sie spodziewałeś? ;)
"grałeś kiedyś w samoloty?"

Offline niedziak

  • The Dark Lord
  • Pr0
  • Wiadomości: 2 044
Ladna, slucha Parkway Drive, ale glupia jak but :D

Zdjęcia i numer telefonu!
Niedziu, uwierz mi, nie chcesz :D Jutro ja chyba wypierdole z mieszkania

Meeeen, ale ja nie mam zamiaru z nią rozmawiać o niczym innym niż pogoda i Parkway Drive ;)
Jeżeli jesteś w czymś dobry to nie rób tego za darmo.

Offline sylkis

  • Pr0
  • Wiadomości: 1 500
To to ona tak niewychowana, że gada nawet z pełnymi ustami?

Spoiler
(\__/)    This is Bunny.
(='.'=)   Copy and paste bunny to help
(")_(")   him gain world domination.
:zuo: "Jesteś nadęty. Jak cholera." :zuo:

Offline g-zs

  • Pr0
  • Wiadomości: 4 305
  • got beagle?
Zomballo jednak kocha WiHejczTi Deliwerensa i go nie kce sprzedać. mam juz co prawda 6505 na oku, jednak VHT to czysty GAS, którego nie jestemp pewny. Chyba musze pomęczyć jeszcze własciciela Sig X z allegro o trejda :D

Ooo, wkurwiaja mnie propozycje zamiany jakie dostaję za sprzęt. Mistrz zaproponował mi 4 gówniane gitary (cos pokroju sounderów) i stweirdził że wycenia je łącznie na ponad 3000 i mi kurwa wmawia że wychodze na tym lepiej bo dostanę za nie więcej niż za tego ibka bym mógł wołać :/ Inny koleś próbował byc kurwa zabawny i mi zaproponował śmieciowego 10letniego lapka za 350zł. Kurwa, człowiek włącza pocztę, cieszy się ze dostał propozycje wymiany a tu takie gówno go czeka
Ziomek od czterech gitar to Thoth ? :D

:D nie, nikt z forum na szczęście ;)
B ( o ) ( o ) B S

Offline Vicol

  • Pr0
  • Wiadomości: 1 057
    • Nakvrw und Śmierćmetal
glupia jak but :D
No to doedukuj ją, wytłumacz, pokaż gdzie ma sie schylić...
synkopy to guwno