Autor Wątek: Co Was w życiu najbardziej wkurwia, czyli kącik małego frustrata  (Przeczytany 1643559 razy)

Offline Turgon

  • Gaduła
  • Wiadomości: 403
A co w nich takiego szmelcowatego?
Problemy z wiatrakami. Mierna jakość wykonania. Nie istniejący support.

Mondo, ja też zwykle chce być najlepszy, ale na to nie ma lekarstwa innego niż samodoskonalenie, więc chcąc Ci pomóc liczyłem, że uważasz inaczej ;)
Ssiecie.

Offline mondomg

  • Uroczy Troll Maruda
  • Pr0
  • Wiadomości: 3 293
    • mondomg blog
Spoko, wystarczy, że wypiję kawę i już mi się robi wszystko jedno :D

bandit112

  • Gość
Dziś na hc punkowym koncercie miały być 3 zespoły. Jeden odpadł, a na jego miejsce przychodzą jakies hiphopy :facepalm: :facepalm: :facepalm: Bo nie mogli znaleźć hc punkowego zespołu na szybko. Teraz się zastanawiam czy iść...

Offline Turgon

  • Gaduła
  • Wiadomości: 403
Mecz przerwany :(
Ssiecie.

Offline Dexterek

  • Fanboy Mesy w niepomiętej kurtce
  • Pr0
  • Wiadomości: 1 838
  • Pan Mroku
A co w nich takiego szmelcowatego?
Problemy z wiatrakami.
Ach te wiatraki.
Don't stick with your girl - that is gay and lame.
Rape some sluts who worship Satan's name!

Offline theremin

  • Pr0
  • Wiadomości: 1 866
  • wyindywidualizowany z rozentuzjazmowanego tłumu
A co w nich takiego szmelcowatego?
Problemy z wiatrakami. Mierna jakość wykonania. Nie istniejący support.

Fajne wiatraczki bywają sprzedawane przez straganiarzy na odpustach, może jakiś podejdzie...

Spoiler
4string

Offline lupus

  • Pr0
  • Wiadomości: 908
  • nadużywam delaya i reverbu
firma DPD. kurier zamówiony w poniedziałek, DZISIAJ paczka jest w Opolu, a to jeszcze nie jest stacja docelowa. -.-

Offline Stivo2005

  • Pr0
  • Wiadomości: 2 507
  • Fanboy ENGL'a :D
DPD to chuje jakich mało... z Davqoniu mamy przezajebiste jaja z nimi. Odradzam korzystanie z tej firmy!
Bynajmniej to nie przynajmniej!

Offline Rachet

  • Pr0
  • Wiadomości: 2 368
  • Meteoblitzkrieg begins
Łans egen... Poczta Polska panowie ;)
Wszystko ustabilizowane w najświętszy chuj!

Offline Turgon

  • Gaduła
  • Wiadomości: 403
Ja z DPD, osobiście mam bardzo dobre doświadczenia :)
Ssiecie.

Offline Rachet

  • Pr0
  • Wiadomości: 2 368
  • Meteoblitzkrieg begins
Ja najbardziej lubię końcówki "-ą" wstawiane gdzie się da (Nie ufaj kobietą, itp.). Tak długo ludziom wytykano "wiejskie" końcówki "-om", że teraz boją się ich w ogóle używać (głównie w mowie, ale i przeczytać takie kwiatki też czasem można).

A, tylko w tym przypadku to inny był błąd -> "popłyną" zamiast "popłynął" (w sensie np "Nikias popłyną wpuścić wpierdol Syrakuzom. I jak już dopłyną, to jednak sobie nie poradził, bo wcześniej na pomoc przypłyną najemnik spartański jakiśtam" (peryfraza dość wolna, ale tak to wyglądało). A podmiany "j" na "i" i odwrotnie to już na prządki dziennym. Co ciekawe, problemu z "ch" i "h" właściwie nie było (a i ja mam z nim najmniejszy zdaje się).
Wszystko ustabilizowane w najświętszy chuj!

Offline sylkis

  • Pr0
  • Wiadomości: 1 475
'h' i 'ch' to najgorsza rzeźnia jak dla mnie, zacząłem sobie z nim w miarę radzić dopiero jak zacząłem sobie pod wpływem tego forum wkręcać, żeby 'h' wymawiać jak angielskie /h/, a nie polskie /x/ :P No i zacząłem też rozkminiać historyczno-gramatyczne zależności, typu powiązanie 'h' z 'g' (które kiedyś brzmiały podobnie), albo przede wszystkim 'ch' historycznie zmiękczającego się do 'sz' i 'ś' itp.
(\__/)    This is Bunny.
(='.'=)   Copy and paste bunny to help
(")_(")   him gain world domination.
:zuo: "Jesteś nadęty. Jak cholera." :zuo:

Offline lord_awesomeguy

  • Miszcz avatarów ;)
  • Pr0
  • Wiadomości: 1 447
  • Jestem marudą.
Żabka huja na jajkach.

Offline michu123PL

  • Pr0
  • Wiadomości: 558
  • Rycerz Cebulowego Stołu
I chuj bombki strzelił...

Offline g-zs

  • Pr0
  • Wiadomości: 4 305
  • got beagle?
W 40 milionowym kraju nie ma 20 chłopa którzy potrafią strzelać bramki. Za piękno football-u i emocje, meczy się nie wygrywa.

Za to jest o zajebania w chuj specjalistów którzy za każdym razem, dzierżąc w łapie browara, twierdzą że lepiej by zagrali
B ( o ) ( o ) B S

Offline Sulphur

  • Pr0
  • Wiadomości: 554
    • Octagony
Szpakowski... kiedyś lubiłem, dziwiłem sie czemu tak na niego najeżdżają, a teraz normalnie nie można go słuchać!
« Ostatnia zmiana: 16 Cze, 2012, 23:35:53 wysłana przez SiaraRB »

Offline Bjørn

  • Pr0
  • Wiadomości: 3 361
  • Imponderabilistyczny monopluralista.
W zasadzie nie jest to zaskoczeniem, że znowu nie przeszliśmy dalej w Euro... no ale kurwa...

. : : Death Metal und Jazz : : . || dubstepowe banjo w djencie || . : : Fractal > all your amps : : .

Offline g-zs

  • Pr0
  • Wiadomości: 4 305
  • got beagle?
Kurwa, jest blisko 1 w nocy a po mieście (w tym pod moim blokiem) dalej chodza bałwany i drą jakieś patriotyczne hasła w melodię wygrywaną na wuwuzeli. Jak można być takim przyjebem?
B ( o ) ( o ) B S

Offline Dexterek

  • Fanboy Mesy w niepomiętej kurtce
  • Pr0
  • Wiadomości: 1 838
  • Pan Mroku
W 40 milionowym kraju nie ma 20 chłopa którzy potrafią strzelać bramki. Za piękno football-u i emocje, meczy się nie wygrywa.

1. Nie miej w kraju nikogo kto umie w piłkę
2. Buduj stadiony za mnóstwo dolanów
3. Całymi tłumami oglądajcie mecze
4. Dat zdziwienie kiedy Polska przegrywa
Don't stick with your girl - that is gay and lame.
Rape some sluts who worship Satan's name!

Offline Rachet

  • Pr0
  • Wiadomości: 2 368
  • Meteoblitzkrieg begins
To nie zdziwienie, to smutek. Nawet ja smutłę (a zaznaczam, póki nie dotarłem do knajpy, nie pamiętałem, że w ogóle gramy).
Wszystko ustabilizowane w najświętszy chuj!

bandit112

  • Gość
W 40 milionowym kraju nie ma 20 chłopa którzy potrafią strzelać bramki. Za piękno football-u i emocje, meczy się nie wygrywa.

Świetnie ujęte :)

Offline hck

  • Prawie użytkownik
  • Wiadomości: 21
W tym kraju owszem są ludzie, którzy potrafią grać w piłkę, którzy mogliby awansować do ćwierćfinałów.
Smuda nie wziął do kadry nikogo z na przykład Śląska Wrocław, mistrza Polski.
Mówi się, że w polskiej kadrze brakuje kogoś, kto rozgrywałby piłkę na środku- Sebastian Mila kurwa! Polski Gerrard.
Dlaczego ten baran Smuda go nie wziął? Dlaczego ten idiota wolał powołać zawodników, którzy w klubach siedzą na ławce?!

Offline Rachet

  • Pr0
  • Wiadomości: 2 368
  • Meteoblitzkrieg begins
Bo w żadnym innym sporcie nie ma takiej korupcji jak w tym? Wygrywamy w sportach, które nikogo nie obchodzą, bo tam wszystko działa w miarę normalnie i jak jesteś dobry, to cię biorądo kadry.

Ciekawe kto pamięta, że mięliśmy mistrza świata w Windsurfingu np. Czy też kto w ogóle był tego świadom.
Wszystko ustabilizowane w najświętszy chuj!

Offline purpleman

  • zbananowany
  • Pr0
  • Wiadomości: 1 025
  • hie hie hie
Ja bym nie wieszał psów na piłkarzach w reprezentacji, bo tam większość to naprawdę dobrzy zawodnicy.
Problem jest w całym tym gównianym zarządzie i trenerze, który nie potrafi podejmować decyzji w krytycznych momentach.
Najbardziej mnie rozjebało po meczu z Grekami jak tłumaczył się z braku zmian, swoim doświadczeniem. Czym kurwa? Gdzie on go nabrał?
Wczoraj niepotrzebnie ściągnął Polańskiego, pewnie bał się, że dostanie drugą żółtą kartkę. Moim zdaniem powinien zdjąć kogoś kto nic nie robi, np Lewandowskiego, bo ten miał przynajmniej dwie sytuacje, w których gdyby ruszył dupę do piłki, to mógłby doprowadzić do sytuacji sam na sam, albo chociaż zagrożenia dla Cecha. 

No ale te pierwsze 20min były piękne, szkoda, ze z żadnej akcji nie narodził się gol...
"grałeś kiedyś w samoloty?"

Offline g-zs

  • Pr0
  • Wiadomości: 4 305
  • got beagle?
Chuj, nie lubie piłki i nie udzielam sie w takich dyskusjach, ale dlaczego wszyscy zakładacie ze sportowcy są chujowi albo trener jest chujowy albo ktos inny jest chujowy? Po prostu wszyscy przeciwnicy okazali się lepsi i tyle. Gdyby zrobił zmianę czy co tam miał i bysmy przegrali to na co wtedy byscie kurwa psioczyli? Że graliśmy pod wiatr i pod słońce, w deszczu, a zamiast murawy pod nogami naszych był piasek?
B ( o ) ( o ) B S