Autor Wątek: Co Was w życiu najbardziej wkurwia, czyli kącik małego frustrata  (Przeczytany 1643647 razy)

Offline mondomg

  • Uroczy Troll Maruda
  • Pr0
  • Wiadomości: 3 293
    • mondomg blog
Ostatnio niedobre rzeczy się ze mną dzieją. Mianowicie, raz byłem zmuszony przysiąść w bibliotece głównej na UG, bo nie wyrobiłem sobie specjalnego konta z dostępem do zasobów biblioteki spoza uczelni i o dziwo, świetnie mi się tam uczyło, dużo lepiej niż w domu. Cisza, spokój, jedyne, co mi przeszkadzało, to nadmiar interesujących studentek.

Offline Dexterek

  • Fanboy Mesy w niepomiętej kurtce
  • Pr0
  • Wiadomości: 1 838
  • Pan Mroku
Ostatnio niedobre rzeczy się ze mną dzieją. Mianowicie, raz byłem zmuszony przysiąść w bibliotece głównej na UG, bo nie wyrobiłem sobie specjalnego konta z dostępem do zasobów biblioteki spoza uczelni i o dziwo, świetnie mi się tam uczyło, dużo lepiej niż w domu. Cisza, spokój, jedyne, co mi przeszkadzało, to nadmiar interesujących studentek.
Zapraszam na Politechnikę Śląską w takim razie. Nic nie rozproszy twej uwagi.
Don't stick with your girl - that is gay and lame.
Rape some sluts who worship Satan's name!

Offline hdx

  • Użytkownik
  • Wiadomości: 53
Pozbyłem się gitary i chociaż powinienem się cieszyć, że ją wypchnąłem to jednak mam mieszane uczucia czy dalej pakować się w wioślarstwo czy nie nabyć jakiegoś innego instrumentu jako, że na świecie jest nadmiar gitarzystów. Eh.

bandit112

  • Gość
No i kurwa znów angina. ZNÓW nawet połykanie jebanej śliny sprawia mi ból, na który się muszę przygotowywać psychicznie :/

Offline Rachet

  • Pr0
  • Wiadomości: 2 368
  • Meteoblitzkrieg begins
Zostań waltornistą. Nie ma metalu bez waltorni.
Wszystko ustabilizowane w najświętszy chuj!

bandit112

  • Gość
Nie pomyliłeś okienek?

Offline pivo

  • Pr0
  • Wiadomości: 736
    • VisionsOfTondal
Pozbyłem się gitary i chociaż powinienem się cieszyć, że ją wypchnąłem to jednak mam mieszane uczucia czy dalej pakować się w wioślarstwo czy nie nabyć jakiegoś innego instrumentu jako, że na świecie jest nadmiar gitarzystów. Eh.

Basistów brakuje!

Offline Rachet

  • Pr0
  • Wiadomości: 2 368
  • Meteoblitzkrieg begins
Wszystko ustabilizowane w najświętszy chuj!

Orange

  • Gość
Pozbyłem się gitary i chociaż powinienem się cieszyć, że ją wypchnąłem to jednak mam mieszane uczucia czy dalej pakować się w wioślarstwo czy nie nabyć jakiegoś innego instrumentu jako, że na świecie jest nadmiar gitarzystów. Eh.

Basistów brakuje!



A ja mam bas do sprzedania :D

Offline selfslave

  • Gaduła
  • Wiadomości: 245
No i kurwa znów angina. ZNÓW nawet połykanie jebanej śliny sprawia mi ból, na który się muszę przygotowywać psychicznie :/
Miałem nawracające anginy kiedyś. Przynajmniej raz w miesiącu angina i tak przez 2 lata. Ciągle antybiotyki.
Dostałem skierowanie na wycięcie migdałków, ale lekarz powiedział, że nie daje gwarancji, że z głosem mi się nic po zabiegu nie porobi (a śpiewam trochę). Do tego nasłuchałem się o powikłaniach po wycięciu i ogólnie nie pasowało mi wycinanie czegokolwiek (to przecież część mnie :D). Dlatego na operację nie poszedłem.
Przestałem też brać antybiotyki. Częstotliwość angin nie zmieniła się, czyli leki gówno dawały.
Zrobiłem wymaz z migdałków. Wyszło, że jakieś bakterie tam są, ale takie słabe, że każdy antybiotyk od razu by je zabił. Więc dziwna sprawa.
Wyczytałem/usłyszałem w różnych miejscach, że ludziom pomogła przy takich anginach wzmacniająca szczepionka doustna. I tutaj też ciekawostka. U pięciu lekarzy byłem i żaden nie chciał mi tego przepisać nie podając przy tym żadnego argumentu poza "aaa... bo ja tego nie przepisuję" i wciskali antybiotyk (pomimo że już wszystko wskazywało na to, że te anginy są wirusowe a nie bakteryjne i antybiotyk nic tu nie daje) oraz ponownie - "trzeba wyciąć". W końcu wymusiłem szantażem na kolejnej lekarce, że ma mi to przepisać. Pomogło. Przez 3 miesiące angin nie było, a później pojawiały się, ale już trochę rzadziej niż poprzednio.
W międzyczasie pojawiły się w życiu różniaste problemy, mocne kopy w dupę i wylądowałem w szpitalu psychiatrycznym z diagnozą nerwicy lękowej. Po wyleczeniu się z nerwicy lękowej zniknęły anginy. Przepadły po prostu. A także bóle kręgosłupa i wiele innych problemów zdrowotnych. Choć nie wiadomo teraz czy i ta szczepionka się nie przyczyniła. Inna ciekawostka - jakiś czas później wyczytałem, że w medycynie wschodniej anginy często traktuje się jako objaw lęku. Niestety u nas nie łączy się dolegliwości fizycznych z psychicznymi. Tzn. na uczelni zajęcia z tego są, tylko nikt tego nie wdraża w praktyce ;)

Wniosek: nie licz na lekarzy. Sam szukaj rozwiązania i konsultuj.

Tylko nie pomyśl, że namawiam do pójścia do psychiatry z powodu anginy ;] Ale może akurat coś cię trapi poza anginami.
Za to na szczepionkę namawiam, a przynajmniej poczytaj o tym.

bandit112

  • Gość
Dzięki, poczytam trochę o tym :) A co do zmartwień czy lęków - no parę rzeczy się znajdzie, do optymistów i ludzi szczęśliwych to ja nie należę.

Offline niedziak

  • The Dark Lord
  • Pr0
  • Wiadomości: 2 034
Polecam Neoazarinę, dobra na kaszel i nerwy ;)
Jeżeli jesteś w czymś dobry to nie rób tego za darmo.

Offline Rachet

  • Pr0
  • Wiadomości: 2 368
  • Meteoblitzkrieg begins
Wrócę do pierwotnego założenia tematu i powiem, że w życiu, tak ogólnie, wkurwia mnie trądzik coraz bardziej. Ja wiem, młody jestem, to normalne, nie ma siły, chujemujedzikiekurw awęże, ale z jakiegoś powodu ja jedyny się z tym gównem pierdolę wśród wszystkich znajomych pierdolę. Łykam jakiś szajs, smaruję się innym szajsem, jakimś jeszcze innym szajsem robili mi swego czasu regularnie krzywdę (bolało jak jasny chuj) a poprawy ni widu.

beuf. -_-
Wszystko ustabilizowane w najświętszy chuj!

Offline Vicol

  • Pr0
  • Wiadomości: 1 057
    • Nakvrw und Śmierćmetal
Przypierdol młotkiem. I chuj.
synkopy to guwno

Offline zz_top

  • Gaduła
  • Wiadomości: 188
    • http://www.pasguitars.com
Mnie wkurwiają wyniki ankiety dotyczącej zadowolenia pracowników w firmie gdzie pracuję. Noż kurwa mać! Według ankiety na którą odpowiedziało ponad 200 osób: atmosfera świetna, koledzy super, płace całkiem niezłe, nawet przełożeni dostali całkiem wysokie noty. Ale nic to i tak ogólna ocena końcowa hujowa! Żesz w mordę! Jak można nie być w stanie nazwać co ci nie pasuje tylko pisać, że ogólnie wszystko OK. A jak wszystko pasuje to po kiego huja narzekać na koniec?
Przemek Sułkowski
PAS Handmade Guitars

Offline niedziak

  • The Dark Lord
  • Pr0
  • Wiadomości: 2 034
Ja kiedyś już robiłem 'anonimową' i 'szczerą' ankietę. Napisałem, że panie w szkolnej bibliotece są niezbyt miłe- krzywe spojrzenia całą podstawówkę i gimnazjum zagwarantowane ;)
Jeżeli jesteś w czymś dobry to nie rób tego za darmo.

Offline Yony

  • Predator
  • Administrator
  • Wiadomości: 1 842
  • I tak stroję najniżej!!!
Android.

Offline Vicol

  • Pr0
  • Wiadomości: 1 057
    • Nakvrw und Śmierćmetal
I chlać ;)
synkopy to guwno

Offline Turgon

  • Gaduła
  • Wiadomości: 403
Ja kiedyś już robiłem 'anonimową' i 'szczerą' ankietę. Napisałem, że panie w szkolnej bibliotece są niezbyt miłe- krzywe spojrzenia całą podstawówkę i gimnazjum zagwarantowane ;)
Ja od pewnego momentu dziękuje za każdą ankietę...
Ssiecie.

Offline Drozd

  • Pr0
  • Wiadomości: 542
  • Serius big fella
Wrócę do pierwotnego założenia tematu i powiem, że w życiu, tak ogólnie, wkurwia mnie trądzik coraz bardziej. Ja wiem, młody jestem, to normalne, nie ma siły, chujemujedzikiekurw awęże, ale z jakiegoś powodu ja jedyny się z tym gównem pierdolę wśród wszystkich znajomych pierdolę. Łykam jakiś szajs, smaruję się innym szajsem, jakimś jeszcze innym szajsem robili mi swego czasu regularnie krzywdę (bolało jak jasny chuj) a poprawy ni widu.

beuf. -_-
Przestań wpierdalać czekoladę, masło, ketchup, majonezy, musztardy itd. to Ci przejdzie. :D

I przestań się masturbować
weimar guitar gently weeps

Offline theremin

  • Pr0
  • Wiadomości: 1 866
  • wyindywidualizowany z rozentuzjazmowanego tłumu
Albo zacznij ...

Wracam w piątek z Wrocławia pociągiem. Zrąbany po całym tygodniu zapieprzania. Wsiadam do przedziału w którym siedzi jakaś babka i czyta książkę. Po chwili wsiada gość, który po chwili zasypia. Ogółem spokojna atmosfera.
Po chwili wsiada 5 dziewczyn ok 20lat każda. Zaczynają opowiadać o swojej pracy i o tym jaki ich los jest ciężki. Zaraz temat schodzi na "nieobecne koleżanki". Zaczynają rąbać dupę jednej potem drugiej i tak przez jakieś 23min. Do tego gadały takim głupim głosem, że naprawdę ciężko się tego słuchało. Na koniec tego obgadywania razem stwierdziły, że jedynie one są w stosunku do wszystkich w porządku... No kurwa...

Skądś to znam :D
Spoiler
BRRR BRRR DENG BRRR BRRR DENG!!!

Offline Rachet

  • Pr0
  • Wiadomości: 2 368
  • Meteoblitzkrieg begins
Wrócę do pierwotnego założenia tematu i powiem, że w życiu, tak ogólnie, wkurwia mnie trądzik coraz bardziej. Ja wiem, młody jestem, to normalne, nie ma siły, chujemujedzikiekurw awęże, ale z jakiegoś powodu ja jedyny się z tym gównem pierdolę wśród wszystkich znajomych pierdolę. Łykam jakiś szajs, smaruję się innym szajsem, jakimś jeszcze innym szajsem robili mi swego czasu regularnie krzywdę (bolało jak jasny chuj) a poprawy ni widu.

beuf. -_-
Przestań wpierdalać czekoladę, masło, ketchup, majonezy, musztardy itd. to Ci przejdzie. :D


Sprawdzałem, gówno prawda w moim przypadku. Z resztą, z tego wszystkiego obecnie jem tylko majonez od dłuższego czasu.

I chlać ;)

Thanks, but no, thanks ;D

Cytat: Drozdu
I przestań się masturbować

Nigdy! Nasza miłość jest wieczna, nic nie może stanąć jej na drodze! :D


W temacie, chyba jestem jedynym (jednym z baaardzo niewielu znanych mi ludzi, który pije towarzysko, a nue, żeby zcahlać problemy/smutki. I mean, like... Dafuq?



Wszystko ustabilizowane w najświętszy chuj!

Offline wuj Bat

  • Pr0
  • Wiadomości: 8 771
Wrócę do pierwotnego założenia tematu i powiem, że w życiu, tak ogólnie, wkurwia mnie trądzik coraz bardziej. Ja wiem, młody jestem, to normalne, nie ma siły, chujemujedzikiekurw awęże, ale z jakiegoś powodu ja jedyny się z tym gównem pierdolę wśród wszystkich znajomych pierdolę. Łykam jakiś szajs, smaruję się innym szajsem, jakimś jeszcze innym szajsem robili mi swego czasu regularnie krzywdę (bolało jak jasny chuj) a poprawy ni widu.

beuf. -_-
Przestań wpierdalać czekoladę, masło, ketchup, majonezy, musztardy itd. to Ci przejdzie. :D

Przestań mieć trądzik :P.
Paczki z głów!

Offline pivo

  • Pr0
  • Wiadomości: 736
    • VisionsOfTondal

W temacie, chyba jestem jedynym (jednym z baaardzo niewielu znanych mi ludzi, który pije towarzysko, a nue, żeby zcahlać problemy/smutki. I mean, like... Dafuq?

ja nie piję nawet towarzysko ;)

bandit112

  • Gość
ja nie piję nawet towarzysko ;)

Teach me, master :allah: