Autor Wątek: Co Was w życiu najbardziej wkurwia, czyli kącik małego frustrata  (Przeczytany 1643537 razy)

Offline Maciek

  • Pr0
  • Wiadomości: 829
wkurwia mnie że w sklepach w Krk nie ma już Diablo III i nie pogram dziś choć od rana miałem  na to kurewską ochotę

Offline Frantic

  • Pr0
  • Wiadomości: 725
keye.pl i będziesz miał diablo nie wychodząc z domu tylko bez pudełka, jak będziesz chciał mieć pudełko to ci je wyślą. Tylko nie wiem czy jeszcze dzisiaj przelewy przechodzą.

Offline Maciek

  • Pr0
  • Wiadomości: 829
Wiem - ale a/ jest drożej ale to bym przebolał b/ z moim chujowym internetem który nie dość że jest wolny to potrafi się zjebać randomowo na 15 min chyba nigdy tego nie ściągnę

Offline Rumak

  • Pr0
  • Wiadomości: 644
wkurwia mnie że w sklepach w Krk nie ma już Diablo III i nie pogram dziś choć od rana miałem  na to kurewską ochotę

:D

Trzeba było stać w kolejce podczas nocnej sprzedaży.

Offline Maciek

  • Pr0
  • Wiadomości: 829
Kurwa myślałem czy nie iść ale wiedziałem że dziś i tak będę w centrum i nie sądziłem że tak sie rozejdą. To jest pojebane przeciez :d

Offline coin777

  • Pr0
  • Wiadomości: 770
  • Nie moge Tego
    • YT
ściągałem d3 całą noc a rano się okazało, że jakiś plik jest zjebany (tom2) :S
ściągam raz jeszcze. jak wrócę z roboty i dalej będzie źle to się wkurwię ostatecznie!

cracka chyba jeszcze nie ma, a też bym pograł.

już jest

Nie ma
Pchnąć w tę łódź jeża lub ośm skrzyń fig

Offline Jesus

  • Gaduła
  • Wiadomości: 353
  • Djesus Chytrus
ściągałem d3 całą noc a rano się okazało, że jakiś plik jest zjebany (tom2) :S
ściągam raz jeszcze. jak wrócę z roboty i dalej będzie źle to się wkurwię ostatecznie!

cracka chyba jeszcze nie ma, a też bym pograł.

już jest

Nie ma

racja, znowu mnie okłamała banda złodziei
return to monke

Offline coin777

  • Pr0
  • Wiadomości: 770
  • Nie moge Tego
    • YT
ściągałem d3 całą noc a rano się okazało, że jakiś plik jest zjebany (tom2) :S
ściągam raz jeszcze. jak wrócę z roboty i dalej będzie źle to się wkurwię ostatecznie!

cracka chyba jeszcze nie ma, a też bym pograł.

już jest

Nie ma

racja, znowu mnie okłamała banda złodziei

Najgorsze jest to, że raczej nie będzie... :/
Pchnąć w tę łódź jeża lub ośm skrzyń fig

Offline niedziak

  • The Dark Lord
  • Pr0
  • Wiadomości: 2 034
Najgorsze jest to, że raczej nie będzie... :/

Ja tam jestem dobrej myśli i wierzę w tych wszystkich zdolnych programistów, którzy trudzą się w łamaniu zabezpieczeń. Wkurwia mnie, że dostałem oryginalną grę za kupę forsy, ale nie mogę sobie w nią pograć, bo mój internet lubi sobie czasami przez trzy dni nie działać.
Jeżeli jesteś w czymś dobry to nie rób tego za darmo.

Orange

  • Gość
Chciałbym się dowiedzieć co to za nowy rodzaj resocjalizacji?
W dobrym tonie byłoby poinforować najbardziej zainteresowaną osobę jako pierwszą o co chodzi, a nie montowanie jakichś dziwnych anonimów w postaci zielonych etykietek pt.; Obserwowany. A ty się kurwa domyślaj co moderator ma na myśli.

O! To mnie dziś zdenerwowało.



Ja w ogóle chyba jestem ewenementem. Już jestem pod lupą kilka miesięcy :D
ED - nie wkurwia mnie to, właściwie łatwiej mi znaleźć moje posty w danym temacie :D
« Ostatnia zmiana: 17 Maj, 2012, 01:41:31 wysłana przez Orange »

Offline Dexterek

  • Fanboy Mesy w niepomiętej kurtce
  • Pr0
  • Wiadomości: 1 838
  • Pan Mroku
Najgorsze jest to, że raczej nie będzie... :/
Ja tam jestem dobrej myśli i wierzę w tych wszystkich zdolnych programistów, którzy trudzą się w łamaniu zabezpieczeń. Wkurwia mnie, że dostałem oryginalną grę za kupę forsy, ale nie mogę sobie w nią pograć, bo mój internet lubi sobie czasami przez trzy dni nie działać.

Mam podobny problem. Kupiłem samochód ale jakaś banda zjebów wymyśliła, że muszę do niego lać paliwo. Nie mogę sobie pojeździć bo mój portfel lubi sobie czasami świecić pustkami przez trzy dni.
Don't stick with your girl - that is gay and lame.
Rape some sluts who worship Satan's name!

Offline Rachet

  • Pr0
  • Wiadomości: 2 368
  • Meteoblitzkrieg begins
Cytuj
Co Was w życiu najbardziej wkurwia?

Wspaniała dziewucha z jednym z najlepszych kumpli.
Wszystko ustabilizowane w najświętszy chuj!

Offline wuj Bat

  • Pr0
  • Wiadomości: 8 771
Jak mawiał kolega: cierpliwi poruchajom :D.
Paczki z głów!

Offline Przychlast

  • Pr0
  • Wiadomości: 822
Cytuj
Co Was w życiu najbardziej wkurwia?

Wspaniała dziewucha z jednym z najlepszych kumpli.

Współczuję.

Offline Rachet

  • Pr0
  • Wiadomości: 2 368
  • Meteoblitzkrieg begins
Chuj, wytrzeźwiałem, przeszło mi :D

Spoiler
« Ostatnia zmiana: 17 Maj, 2012, 10:19:03 wysłana przez Rachet »
Wszystko ustabilizowane w najświętszy chuj!

Offline niedziak

  • The Dark Lord
  • Pr0
  • Wiadomości: 2 034
Najgorsze jest to, że raczej nie będzie... :/
Ja tam jestem dobrej myśli i wierzę w tych wszystkich zdolnych programistów, którzy trudzą się w łamaniu zabezpieczeń. Wkurwia mnie, że dostałem oryginalną grę za kupę forsy, ale nie mogę sobie w nią pograć, bo mój internet lubi sobie czasami przez trzy dni nie działać.

Mam podobny problem. Kupiłem samochód ale jakaś banda zjebów wymyśliła, że muszę do niego lać paliwo. Nie mogę sobie pojeździć bo mój portfel lubi sobie czasami świecić pustkami przez trzy dni.

Chujowe porównanie :tak:
Jeżeli jesteś w czymś dobry to nie rób tego za darmo.

Offline Turgon

  • Gaduła
  • Wiadomości: 403
Kurwa, znowu trafiłem na jakąś pojebaną! Kurwa :/
Ssiecie.

Offline commelina

  • jestę skervesenę
  • Pr0
  • Wiadomości: 3 375
  • ...grałbym EVER
    • Skervesen
Teraz możesz zamieścic w "co mnie cieszy", ze nie jestes sam  w takiej sytuacji :D  ;)

Offline wuj Bat

  • Pr0
  • Wiadomości: 8 771
Chujowe porównanie :tak:

Przypomniałeś mi taką oto sytuację:
kiedyś próbowaliśmy we dwóch naraz z kolegą postawić nad głowami paralotnię. Każdy ciągnął za swoją parę taśm.
Spoiler
Zawsze robi to jedna osoba, wiadomo - czuje naprężenia na taśmach, odpowiednio kontruje. We dwóch więc to nie wychodziło.
Kolo:
- To tak, jakbyście chcieli we dwóch zerżnąć jedną babę!...<myśli> Nie! To było złe porównanie...
:D
Paczki z głów!

Offline Frantic

  • Pr0
  • Wiadomości: 725
- To tak, jakbyście chcieli we dwóch zerżnąć jedną babę w jeden otwór!...<myśli> Nie! To było złe porównanie...

:D

Offline Thoth

  • Pr0
  • Wiadomości: 1 434
  • Król djentu i chujowych piosenek
Chujowe porównanie :tak:

Przypomniałeś mi taką oto sytuację:
Siedzimy sobie na próbie po paru browarach i stwierdziliśmy, że Dickinson to chujowe nazwisko.
Koko dżambo i do przodu!

https://www.facebook.com/elinband/

bandit112

  • Gość
O kurwa, jeszcze nigdy mnie tak kark po headbagingu nie bolał, jutro będzie mi głowa spadała...

Offline Dexterek

  • Fanboy Mesy w niepomiętej kurtce
  • Pr0
  • Wiadomości: 1 838
  • Pan Mroku
Najgorsze jest to, że raczej nie będzie... :/
Ja tam jestem dobrej myśli i wierzę w tych wszystkich zdolnych programistów, którzy trudzą się w łamaniu zabezpieczeń. Wkurwia mnie, że dostałem oryginalną grę za kupę forsy, ale nie mogę sobie w nią pograć, bo mój internet lubi sobie czasami przez trzy dni nie działać.

Mam podobny problem. Kupiłem samochód ale jakaś banda zjebów wymyśliła, że muszę do niego lać paliwo. Nie mogę sobie pojeździć bo mój portfel lubi sobie czasami świecić pustkami przez trzy dni.

Chujowe porównanie :tak:
Dostałeś grę która wymaga połączenia z internetem i wylewasz żale, że masz oryginała za kupę kasy, a mimo to wymaga połączenia z internetem. Powiedz mi czego się spodziewałeś?
Don't stick with your girl - that is gay and lame.
Rape some sluts who worship Satan's name!

Offline Frantic

  • Pr0
  • Wiadomości: 725
Tu raczej pasuje porównanie w stylu:

Kupiłem samochód ale jakaś banda zjebów wymyśliła, że muszę mieć kuchenkę na gaz żeby nim jeździć.

W skrócie, internet nie jest potrzebny do gry single player, a to są fanaberie blizzarda.

Offline MrJ

  • Pr0
  • Wiadomości: 576
  • marudny jeżor
Wczorajszo-dzisiejsza spinka - wieczorkiem wychodzę do auta a tam za wycieraczką karteczka od Straży Wiejskiej... no to zaginam do komendy a tam że gościa nie ma i będzie dzisiaj o 6 rano. Wstałem ( :facepalm: ), poszedłem, i się dowiedziałem że złamałem takie przepisy jak:
- parkowanie na trawniku (daleko temu do trawnika :P )
- parkowanie w strefie zamieszkania poza miejscami wyznaczonymi

Szkoda tylko że miejsc tam NIE MA bo na czas budowy nowego parkingu musieli kilka unieczynnić. Poza tym nie stanąłem na chodniku, drodze pożarowej, czy na boku drogi utrudniając ruch, nie jestem aż taki głupi, tylko na kawałku rżyska. Szczęście że gość wiedział o co chodzi więc tylko postraszył i pouczył (uff, a mandaty za to są absurdalne, nawet 5 stówek :o - a za spowodowanie kolizji 250 :o ) ale nie do tego zmierzam. Okazało się że wezwali ich bo było zawiadomienie.

KURWA JAK JA NIENAWIDZĘ PIERDOLONYCH SKURWYSYŃSKICH KAPUSIÓW! Jak stoją beemki-ósemki blokując ruch to jest ok, jak stoją dostawczaki na drodze ppoż to jest ok, a jak człowiek stanie na klepisku bo nie ma innego wyjścia* to zaraz się zaczyna.

* jednocześnie nie chce blokować miejsca na stałe, bo rzadko tym autem jeżdżę teraz. I następna rzecz która mnie masakratorycznie wkurwia - auta przyspawane do miejsc parkingowych. Po pizdę ci samochód którego w ogóle (autentycznie, są takie nieruszane, lub przestawiane tak z raz na miesiąc, od kiedy mieszkam = ca. rok czasu) nie używasz i jeszcze zajmujesz miejsce, których i tak jest o wiele za mało?

:evil:
Dyskusja z forumowym skurwysyństwem jest jak gra w szachy z gołębiem - nieważne ile umiesz, wiesz i jaki masz poziom. Gołąb i tak wskoczy na szachownicę, rozjebie figury, nasra i wydrze dziób że wygrał.