Autor Wątek: Co Was w życiu najbardziej wkurwia, czyli kącik małego frustrata  (Przeczytany 1674340 razy)

Offline Rachet

  • Pr0
  • Wiadomości: 2 368
  • Meteoblitzkrieg begins
Wkurwia mnie straszliwie to co widzę w cenniku mayo. Zwłaszcza, że jeśli będę zamawiał, zamawiał będę z jednym udziwnieniem za które pewnie zażyczą sobie chujwiwile pieniądzów...

Trzeba w końcu iść, kurwa, do roboty.
Wszystko ustabilizowane w najświętszy chuj!

Offline Drozd

  • Pr0
  • Wiadomości: 542
  • Serius big fella
"Jestem pracownikiem mayo, codziennie robię 10 gryfów do setiusa z zajebistym rosewood, a nie jakimś tam palisandrem. Wkurwia mnie to, że jakiś pryszczaty nastolatek z warszawki pyta, czy można zrobić klonową podstrunnicę"
weimar guitar gently weeps

Offline Rachet

  • Pr0
  • Wiadomości: 2 368
  • Meteoblitzkrieg begins
Lolz...
Wszystko ustabilizowane w najświętszy chuj!

Offline wuj Bat

  • Pr0
  • Wiadomości: 8 825
Jutro wraca z robót moja szanowna małżonka i przez ten czas miałem wiele wyczerpujących dni i oczywiście refleksji. "Tam" mając najgorszą pensję - za jej połowę(!) wynajmujesz willę(!) i kupujesz żarcie dla całej rodziny. I miesięcznie masz 1,5 pensji dla siebie, rodziny - wiadomo ocb. "Tu" zapierdalasz ciężko w nadgodzinach - i to nie na najniższym stanowisku - i za dwie pensje na gówno cię stać, nieraz brakuje na podstawowe opłaty i życie.

Semi napisał na sb, że nikt tu nikogo nie trzyma - to racja. Owszem, nawet padła tam propozycja dla żony, żeby zabierała rodzinę. Natomiast nie jest to aż takie łatwe jechać, gdzie Cię nikt nie chce i wszystko jest inne, ludzie, nawet nie ma normalnego chleba. Niedawno po wielu latach wróciła "tu" moja kuzynka, bo niestety nie czuła się 'tam" dobrze. Koleżka dopiero po 5-6 latach w Londynie "się przyzwyczaił", ciągle chciał wracać (tłumaczyłem mu, że nie ma do czego). Tęskni się za rodziną i w bani robią się różne rzeczy, o których się nie wie, póki się nie doświadczy, a teraz miałem okazję. Raczej temat do kieliszka i z przyjacielem.
Paczki z głów!

Offline Aston

  • Pr0
  • Wiadomości: 1 971
    • Kanał YouTube
Ja zaliczyłem niedawno pierwszy wyjazd za granicę. No fakt, jest całkowicie inaczej i ten chleb ich jest beznadziejny. Na szczęście trafiłem do rodzinnej firmy, wszyscy byli naprawdę życzliwi i "ludzcy" jak na "Niemców". Było całkiem fajnie, ale zapierdol miałem niezły tam. Chętnie pojechałbym jeszcze raz w przyszłym roku, ale na 2 miechy maks, zarobić trochę i przyjechać z powrotem do domu. Mieszkać tam bym chyba nie dał rady, dziwnie jest.

Online sylkis

  • Pr0
  • Wiadomości: 1 500
Mnie ciekawi jak wygląda życie w Kornwalii, jakie tam są też perspektywy pracy. Bo sobie tak wymyśliłem, że jeśli miałbym kiedyś z Polski wypierdolić, to tamto miejsce z opisów, zdjęć i innych dostępnych mi informacji jest chyba najfajniejszym jak dla mnie.
(\__/)    This is Bunny.
(='.'=)   Copy and paste bunny to help
(")_(")   him gain world domination.
:zuo: "Jesteś nadęty. Jak cholera." :zuo:

Offline wuj Bat

  • Pr0
  • Wiadomości: 8 825
He he:

Średnie najwyższe temperatury [°C] 8.5 8.5 9.8 11.6 14.5 16.8 19 19.1 17.1 14.1 1.2    9.5

:D
Paczki z głów!

Offline mondomg

  • Uroczy Troll Maruda
  • Pr0
  • Wiadomości: 3 293
    • mondomg blog
Australia all the way. 4k na bilet w jedną stronę i wystarczy.

Offline wuj Bat

  • Pr0
  • Wiadomości: 8 825
Australia all the way. 4k na bilet w jedną stronę i wystarczy.

Kumpela tam mieszka. Fajnie, jak chcesz mieć spokój, lubisz czas z gumy, przyrodę. Np. wypady na weekend do Nowej Zelandii, gdzie serfujesz rano, a wieczorem  masz <200km śnieg i narty. Natomiast kontakty społeczne bardzo luźne, a cała reszta świata ciągle w innych strefach czasowych...
Paczki z głów!

Online sylkis

  • Pr0
  • Wiadomości: 1 500
Poza wyspami na południe od GB w Iukeiu Kornwalia jest najcieplejszym regionem i zdarzają się ciepłe dni:P Oraz - przede wszystkim! Zimy są łagodne, a ja (jak na Szczecinianina przystało) nienawidzę śniegu :D
No i Bat, dałbyś zestawienie z wiki zarówno najcieplejszych, jak i najniższych temp :D
Miesiąc   Sty   Lut   Mar   Kwi   Maj   Cze   Lip   Sie   Wrz   Paź   Lis   Gru   Roczna
Średnie najwyższe temperatury [°C]   8.5   8.5   9.8   11.6   14.5   16.8   19   19.1   17.1   14.1   11.2   9.5   13,3
Średnie najniższe temperatury [°C]   3.8   3.5   4.6   5.5   8.2   10.8   13.1   13.2   11.4   9.1   6.4   4.9   7,9
Mi tam taki łagodny klimat odpowiada. W lato da się wyjść na plażę, jednak bez jakiś skwarów strasznych, a w zimę to już w ogóle lajcik. W sumie dość podobny do Szczecińskiego, tylko jeszcze cieplej i łagodniej i okolica ładniejsza.

A Australia jest w sumie u mnie na drugim miejscu gdzie mógłbym spróbować życia i jeszcze jedną alternatywą jest Toronto albo jego okolice :D
(\__/)    This is Bunny.
(='.'=)   Copy and paste bunny to help
(")_(")   him gain world domination.
:zuo: "Jesteś nadęty. Jak cholera." :zuo:

Offline MrJ

  • Pr0
  • Wiadomości: 576
  • marudny jeżor
Cytuj
Średnie najwyższe temperatury [°C] 8.5 8.5 9.8 11.6 14.5 16.8 19 19.1 17.1 14.1 1.2 9.5

Czyli: w lecie nie ma +25 stopni w nocy a zimą -25 w dzień? JADĘ! :D

W ogóle mam takie same przemyślenia - znajoma rodzina parę lat wstecz zainstalowała się w Szkocji i też często wspominają że jest im tam "dziwnie". Ale jak sobie przypomną ile musieli się tutaj na byle gówno najebać, a jak sobie radzą tam z właściwie dorywczych zajęć, to temat "powrót" się kończy.

Zresztą jak się zastanowić ile np. zarobiłaby tam Moja :love: która jest w tej chwili specjalist(k)ą ds. kalibracji, metrologii i innych podobnych rzeczy* w firmie robiącej części samochodowe (swoją drogą należącej do jakiegoś konsorcjum USA-F) to pewnie ona sama utrzymałaby nas oboje na co-najmniej-przyzwoitym poziomie. A tutaj trzeba zapierdalać nadgodziny, a i tak chuj z tego jest.

PS. Chleb sobie można upiec samemu. I wcale nie jest to takie skomplikowane jak się wydaje ;)

*dla mniej zorientowanych - w skrajnym przypadku może, chociaż de facto to jej kierownik się pod tym podpisze, ale Ona będzie miała na tę decyzję tak z 95% wpływu, zatrzymać idącą w serki tysięcy ojro produkcję. A nie zarabia nawet 2kPLN :facepalm: :evil:
« Ostatnia zmiana: 09 Wrz, 2011, 15:21:01 wysłana przez MrJ »
Dyskusja z forumowym skurwysyństwem jest jak gra w szachy z gołębiem - nieważne ile umiesz, wiesz i jaki masz poziom. Gołąb i tak wskoczy na szachownicę, rozjebie figury, nasra i wydrze dziób że wygrał.

Online sylkis

  • Pr0
  • Wiadomości: 1 500
Cytuj
Średnie najwyższe temperatury [°C] 8.5 8.5 9.8 11.6 14.5 16.8 19 19.1 17.1 14.1 1.2 9.5

Czyli: w lecie nie ma +25 stopni w nocy a zimą -25 w dzień? JADĘ! :D
dokładnie :D
PS. Chleb sobie można upiec samemu. I wcale nie jest to takie skomplikowane jak się wydaje ;)
+1
(\__/)    This is Bunny.
(='.'=)   Copy and paste bunny to help
(")_(")   him gain world domination.
:zuo: "Jesteś nadęty. Jak cholera." :zuo:

Offline wuj Bat

  • Pr0
  • Wiadomości: 8 825
A Australia jest w sumie u mnie na drugim miejscu gdzie mógłbym spróbować życia i jeszcze jedną alternatywą jest Toronto albo jego okolice :D

Spróbujmy więc! Kto pierwszy? ;)
Paczki z głów!

Offline mondomg

  • Uroczy Troll Maruda
  • Pr0
  • Wiadomości: 3 293
    • mondomg blog
A Australia jest w sumie u mnie na drugim miejscu gdzie mógłbym spróbować życia i jeszcze jedną alternatywą jest Toronto albo jego okolice :D

Spróbujmy więc! Kto pierwszy? ;)
Jak dobrze pójdzie, to spędzę tam przyszłe wakacje :)

Online sylkis

  • Pr0
  • Wiadomości: 1 500
Ja wpierw chce studia ukończyć, na chuj nie wiem, ale chcę. A tak poza tym to jakby (odpukać!) coś mi nie poszło z moją dziewczyną i mamy by zabrakło, to nic mnie tu już nie trzyma poza głupim sentymentem i identity issues, które można przepracować zawsze.
(\__/)    This is Bunny.
(='.'=)   Copy and paste bunny to help
(")_(")   him gain world domination.
:zuo: "Jesteś nadęty. Jak cholera." :zuo:

Offline wuj Bat

  • Pr0
  • Wiadomości: 8 825
Cytat: mondomg link=topic=3568.msg160504#msg160504
Jak dobrze pójdzie, to spędzę tam przyszłe wakacje :)

Ha ha, owned - Toronto nie jest w Australii!
Paczki z głów!

Offline mondomg

  • Uroczy Troll Maruda
  • Pr0
  • Wiadomości: 3 293
    • mondomg blog
Pisząc "tam" miałem na myśli Australię, bo o niej wcześniej rozmawialiśmy, a stolicę Kanady* sylkis wtrącił tak o.

Spoiler

Offline g-zs

  • Pr0
  • Wiadomości: 4 305
  • got beagle?
ja bym chciał do australii albo uk, co zresztą zrealizuje za rok jak zona skonczy studia, bo szczerze mam dosc robienia od dwóch lat za jedną stawke, co zresztą mnie wkurwia. 2 lata temu byłem na dlużej w uk i szczerze tesknota mnie wziela jak wrociłem tutaj. A zresztą - hipoteka sie sama nie spłaci a ja nie mam zamieru tego robic przez 20 lat :Dciłem tutaj. A zresztą - hipoteka sie sama nie spłaci a ja nie mam zamieru tego robic przez 20 lat :D

Posty połączone: 09 Wrz, 2011, 16:14:31
B ( o ) ( o ) B S

Offline Rachet

  • Pr0
  • Wiadomości: 2 368
  • Meteoblitzkrieg begins
głupim sentymentem i identity issues

I taki mój problem, trzymają mnie te dwie rzeczy w żelaznym uścisku. Mogę sobie wyobrazić, że wyjeżdżam na kilka miesięcy, ale na stałe (mniej lub bardziej), ni du du.

Posty połączone: 09 Wrz, 2011, 18:13:14
głupim sentymentem i identity issues

I taki mój problem, trzymają mnie te dwie rzeczy w żelaznym uścisku. Mogę sobie wyobrazić, że wyjeżdżam na kilka miesięcy, ale na stałe (mniej lub bardziej), ni du du.
Wszystko ustabilizowane w najświętszy chuj!

Online sylkis

  • Pr0
  • Wiadomości: 1 500
A Australia jest w sumie u mnie na drugim miejscu gdzie mógłbym spróbować życia i jeszcze jedną alternatywą jest Toronto albo jego okolice :D
Nie napisałem, że Toronto jest w Australii :P
(\__/)    This is Bunny.
(='.'=)   Copy and paste bunny to help
(")_(")   him gain world domination.
:zuo: "Jesteś nadęty. Jak cholera." :zuo:

Offline wuj Bat

  • Pr0
  • Wiadomości: 8 825
Ofc, że nie.

Pozdrawiam,
Wasz mini troll ;).
Paczki z głów!

Offline wrobelsparrow

  • Pr0
  • Wiadomości: 1 749
  • "Where can you go from there? Where?"
W Australii się mówi po australijsku, a w Toronto, po toroncku.

Offline mondomg

  • Uroczy Troll Maruda
  • Pr0
  • Wiadomości: 3 293
    • mondomg blog
Toruńsku.

Offline theremin

  • Pr0
  • Wiadomości: 1 874
  • wyindywidualizowany z rozentuzjazmowanego tłumu
Pisząc "tam" miałem na myśli Australię, bo o niej wcześniej rozmawialiśmy, a stolicę Kanady* sylkis wtrącił tak o.

Spoiler

Sylkis nie wspominał nic o Ottawie :P
BRRR BRRR DENG BRRR BRRR DENG!!!

Online sylkis

  • Pr0
  • Wiadomości: 1 500
(\__/)    This is Bunny.
(='.'=)   Copy and paste bunny to help
(")_(")   him gain world domination.
:zuo: "Jesteś nadęty. Jak cholera." :zuo: