Autor Wątek: Co Was w życiu najbardziej wkurwia, czyli kącik małego frustrata  (Przeczytany 1643603 razy)

Offline sylkis

  • Pr0
  • Wiadomości: 1 475
imo to 'nosz' ma sie do partykuły 'no' jak 'żesz' (nie mylić z 'żeś') do 'że'... Po prostu taka wzmocniona wersja jakby. Ew może 'noż' możnaby uznać za zlepek 'no' i ktoregoś z wariantów 'że', ale to wtedy pisownia inna (i ja bym w sumie tak to zapisał odruchowo, nie wiem czemu)... Choć z drugiej strony takie zlepki zwykle biorą początek pierwszego i koniec drugiego słowa, a nie dwa początki (chodzi mi tutaj o ten konkretny typ blendów, jakkolwiek to po polsku zwał)... Sam nie wiem.
« Ostatnia zmiana: 29 Lip, 2011, 12:08:17 wysłana przez sylkis »
(\__/)    This is Bunny.
(='.'=)   Copy and paste bunny to help
(")_(")   him gain world domination.
:zuo: "Jesteś nadęty. Jak cholera." :zuo:

Online theremin

  • Pr0
  • Wiadomości: 1 866
  • wyindywidualizowany z rozentuzjazmowanego tłumu
IMO to jednak będzie "noż"
BRRR BRRR DENG BRRR BRRR DENG!!!

Offline Rachet

  • Pr0
  • Wiadomości: 2 368
  • Meteoblitzkrieg begins
Dziekanacie raczej.
Od teraz mowic sie bedzie wyklad/zajecia zamiast lekcja, profesor/doktor/wykladowca zamiast nauczyciel, uczelnia zamiast szkola. ;)

P.S. Przyzwyczajaj sie, na kazdej uczelni jest syf jak **UJ!

Sekretariacie, na drzwiach wisi tabliczka z napisem ;D. Swoją drogą Hungarystyka ma chyba najbrzydszy budynek w całym starym mieście, peerelowska plomba rodem z Misia w naprawdę fajnej okoicy :/ A przestawić się będę musiał, jeśli mnie przyjmą z tego cholernego odwołania, no ale trzeci na liście byłem. Przynajmniej teraz się przydadzą matury ustne i to całe CAE które chuj wi po co zdawałem ;D
Wszystko ustabilizowane w najświętszy chuj!

Offline Rumak

  • Pr0
  • Wiadomości: 644
A tam dostac sie ... to z Ciebie jeszcze nie robi studenta, u nas na wstepie Dziekan powiedzial "studentami staniecie sie dopiero po pierwszej sesji" troche racji skubany mial :D

IMO cala ta matura to jedno wielkie gowno, przez nia nie dostalem sie na inny kierunek na ktory chcialem isc, a na ktorym z pewnoscia bym sobie poradzil, bo wystarczy chciec. I to mnie wkurwia. Dobrze ze przynajmniej na tym na czym jestem teraz podobuje sie mi bardziej coraz.

Offline wuj Bat

  • Pr0
  • Wiadomości: 8 771
A tam dostac sie ... to z Ciebie jeszcze nie robi studenta, u nas na wstepie Dziekan powiedzial "studentami staniecie sie dopiero po pierwszej sesji" troche racji skubany mial :D

Sesji?! Gorzej ;). Od dawien podział wygląda następująco:

1 rok: gówno
2 rok: pan gówno
3 rok: student
4 rok: pan student
5 rok: (...nie pamiętam :D, załóżmy na tę chwilę) magister
Paczki z głów!

Offline g-zs

  • Pr0
  • Wiadomości: 4 305
  • got beagle?
wuju, masz nieaktualne informacje, ale Ci wybaczam, bo studentem byłeś chyba milijon lat temu
B ( o ) ( o ) B S

Offline wuj Bat

  • Pr0
  • Wiadomości: 8 771
Zarzut nieaktualności:

myślę, że to nie zależy od punktu osi czwartego wymiaru, tylko trzech pierwszych.

Paczki z głów!

Offline Martens_emenems

  • Pr0
  • Wiadomości: 612
  • innowacja
1-4: gówno.
5: "Pani Steniu, co to gówno jeszcze robi na naszym Wydziale?" .
Djent się skończył, zanim się zaczął, a hard rock jest wieczny.

Offline Artisth

  • Gaduła
  • Wiadomości: 105
Brak kasy :D
Burek! Dobry Pies.

Offline Frantic

  • Pr0
  • Wiadomości: 725
Gdzieś postawiłem miskę z czipsami i nie wiem gdzie!

Offline wrobelsparrow

  • Pr0
  • Wiadomości: 1 749
  • "Where can you go from there? Where?"
Sprawdź w północnym skrzydle.

Offline Tolein

  • Pr0
  • Wiadomości: 725
Jaanie..?
And if the band you're in starts playing different tunes
I'll see you on the dark side of the moon

Offline g-zs

  • Pr0
  • Wiadomości: 4 305
  • got beagle?
gówniany zasilacz do laptopa spalił mi płyte główną. Jak go rozebralem, diagnozując co poszlo sie jebac, podłączyłem raz jeszcze ten zasilacz i plyta zapłonęla żywym ogniem :D chuj, czekam na nową płytę i znów mam net tylko w telefonie. Na szczęscie pozostałe układy są cale i zdrowe :)
Ale mam za swoje, przyoszczędzilem 100 na dobry zasilacz, to teraz płacę dwie na nowy maderbord
B ( o ) ( o ) B S

Offline mondomg

  • Uroczy Troll Maruda
  • Pr0
  • Wiadomości: 3 293
    • mondomg blog
« Ostatnia zmiana: 31 Lip, 2011, 22:16:28 wysłana przez mondomg »

Offline sylkis

  • Pr0
  • Wiadomości: 1 475
A tam dostac sie ... to z Ciebie jeszcze nie robi studenta, u nas na wstepie Dziekan powiedzial "studentami staniecie sie dopiero po pierwszej sesji" troche racji skubany mial :D

IMO cala ta matura to jedno wielkie gowno, przez nia nie dostalem sie na inny kierunek na ktory chcialem isc, a na ktorym z pewnoscia bym sobie poradzil, bo wystarczy chciec. I to mnie wkurwia. Dobrze ze przynajmniej na tym na czym jestem teraz podobuje sie mi bardziej coraz.
Nam, że po drugiej. Dopiero jak się zda pierwszy rok :) Choć pełnię praw ma się już po pierwszej sesji, fakt. Ale wtedy jesteś na etapie "próby bycia studentem" - wcześniej masz "przymiarki do prób" :D

I wersja Wujaszka to na jednolitych magisterskich może i działa ;) ale na 3+2 nawet i zaraz przed obroną/egzaminem mimo bycia o krok od zaszczytnego tytułu bakałarza wciąż rzeźbisz w gównie, z którym jesteś zrównany. Nie wiem co się dzieje po zdobyciu tegoż tytułu, ale nie sądzę, aby coś się zmieniło :)

BTW, nie rozumiem jak można oszczędzać na zasiłce w kompie... to chyba najgorsze, co można zrobić :P
(\__/)    This is Bunny.
(='.'=)   Copy and paste bunny to help
(")_(")   him gain world domination.
:zuo: "Jesteś nadęty. Jak cholera." :zuo:

Offline g-zs

  • Pr0
  • Wiadomości: 4 305
  • got beagle?
no czasami jest tak, że ta stówka to majątek. Teraz z perspektywy czasu sam tego nie kumam, ale najwidoczniej mialem jakis glupi powód + brak swiadomosci co się może stać. Na szczęscie dla mnie, pomimo że to laptop, to jestem w stanie sam go rozebrac.

Ja nie rozumiem Waszych traum z dziekanatami i zastanawiam się czy to prawda, czy glupie szerzenie stereotypu. Idę na 3 uczelnie i na dotychczasowych nie miałem zadnego problemu w dziekanacie, zalatwialem to co chcialem. Może po prostu nie wiecie jak sobie z kobietami radzić? Albo Was traktują jak gówno bo się tak dajecie traktować...?
B ( o ) ( o ) B S

Offline sylkis

  • Pr0
  • Wiadomości: 1 475
Wiem, że czasem stówka to wiele, ale zasilacz to chyba ostatnia rzecz, na której bym ją szczędził...

Ja z dziekanatem mam w sumie względnie dobre doświadczenia (z pewnym przymrużeniem oka, bo wiadomo, ze to nie jest do końca to, czego by się oczekiwało, ale w sumie bez tragedii - przynajmniej u mnie, bo wiem, że ci z kierunku drzwi obok mają masakrę :D), jeśli chodzi o sprawy, które się zamykają w dziekanacie, lub chociaż w katedrze. Natomiast relacje dziekanatu i biura praktyk to jakiś koszmar, w którym student może jedynie przyjąć narzucony stan rzeczy i nawet nie ma możliwości wywalczenia czegokolwiek (a próbowaliśmy, wspólnie wraz z wykładowcami i samorządem!), mając przed sobą dwie skłócone uniwerkowe potęgi, z czego jedna to już w ogóle tryska na studenta wrzącą sraczką pod ciśnieniem (mówię teraz o biurze praktyk, przy którym dziekanat jest wspaniały)... No ale nic, jak co roku będziemy mieć tą samą zabawę co poprzednie lata w kręcenie wałków jak by tu zrobić, aby się w papierach zgadzało to, że jesteśmy w dwóch miejscach jednocześnie (na zajęciach na uniwerku i na praktykach w szkołach, co się odbywa w dokładnie tych samych dniach o tych samych godzinach) :)
(\__/)    This is Bunny.
(='.'=)   Copy and paste bunny to help
(")_(")   him gain world domination.
:zuo: "Jesteś nadęty. Jak cholera." :zuo:

Offline Rachet

  • Pr0
  • Wiadomości: 2 368
  • Meteoblitzkrieg begins
Steam mnie wkurwia. Ucieszy sie czlowiek, ze wreszcie znalazl dla niego zastosowanie (gra z dziecinstwa w sklepie za grosze, Oddworld, jesli to kogos ciekawi), ale nie, dupa, "wystapil problem wewnetrzny" przy wpisywaniu informacji wszelakich i nie da sie nic w temacie zrobic.

Kurwa.
Wszystko ustabilizowane w najświętszy chuj!

Offline Jesus

  • Gaduła
  • Wiadomości: 353
  • Djesus Chytrus
Kurde, strasznie was w życiu dużo rzeczy najbardziej wkurwia. Wkurwieni z was ludzie ;C
return to monke

Offline Rachet

  • Pr0
  • Wiadomości: 2 368
  • Meteoblitzkrieg begins
Wkurwia mnie najbardziej w życiu jak ktoś się przypierdala, że to temat o największych wkurwach w życiu a nie codziennych irytacjach.
Wszystko ustabilizowane w najświętszy chuj!

Offline Jesus

  • Gaduła
  • Wiadomości: 353
  • Djesus Chytrus
trololololo ;d
return to monke

Offline Ghost_of_Cain

  • Pr0
  • Wiadomości: 1 300
Steam mnie wkurwia. Ucieszy sie czlowiek, ze wreszcie znalazl dla niego zastosowanie (gra z dziecinstwa w sklepie za grosze, Oddworld, jesli to kogos ciekawi)

Oddworld, mój drogi, to raczej gry-świat, stworzony przez nieistniejących (albo ledwo żywych) Oddworld Inhabitants, z Lorne Lanning i Sherry McKenna na czele. O której grze mowa? Było ich kilka i dlatego w ogóle się odzywam, że były to jedne z niewielu gier wideo wystawiających nos (w warstwie treści) ponad poziom dupy 13-latka, a znam się trochę na tym.

Kurwa. Znałem, 15 lat temu :D

Offline Rachet

  • Pr0
  • Wiadomości: 2 368
  • Meteoblitzkrieg begins
Udalo sie! Na pierwszy ogien poszlo Abe's Oddysee, wybrane droga losowania miedzy tym a Exodusem (bo nie mam pojecia ktore bylo pierwsze, jedno mialem ja, drugie kumpel, jakies... o kurwa, ponad 11 lat temu :D
Wszystko ustabilizowane w najświętszy chuj!

Offline sify11

  • Pr0
  • Wiadomości: 2 612
  • Rap Metal Katowice
    • FejsBukowa Strona Kapeli
oddysee bylo pierwsze i lepsze ;)
i always go full retard

Offline Rachet

  • Pr0
  • Wiadomości: 2 368
  • Meteoblitzkrieg begins
O, to fajnie, ze trafilem. Poki co biegam po swiatyni i podoba mi sie zajebiscie.
Wszystko ustabilizowane w najświętszy chuj!