Autor Wątek: Co Was w życiu najbardziej wkurwia, czyli kącik małego frustrata  (Przeczytany 1643608 razy)

Offline g-zs

  • Pr0
  • Wiadomości: 4 305
  • got beagle?
Męskie włosy nie są kompatybilne z odżywkami i częstym myciem. Raz na dwa tygodnie woda+biały jeleń w zupełności wystarczy. Jak jebią, to nie wychodzić do ludzi.

w kontekście powyższego - czy Twoj nick zdradza Twoje upodobania? ;)
B ( o ) ( o ) B S

Offline necrox

  • Gaduła
  • Wiadomości: 184
  • Idzie luty twardną suty
    • http://www.codeunder.com
Męskie włosy nie są kompatybilne z odżywkami i częstym myciem. Raz na dwa tygodnie woda+biały jeleń w zupełności wystarczy. Jak jebią, to nie wychodzić do ludzi.

w kontekście powyższego - czy Twoj nick zdradza Twoje upodobania? ;)

Nie potwierdzam, nie zaprzeczam ;)

Offline sylkis

  • Pr0
  • Wiadomości: 1 475
potwierdzam, im radziej sie myje miekkie dlugie wlosy, tym lepiej im to wychodzi na zdrowie ;) czyli raz na tyle, aby ludzie nie brechtali z melasy sciekajacej po glowie (swoja droga, im rzadziej sie je myje, tym mniej sie przetluszczaja przy okazji :) ) - w moim przypadku to tak raz na 2-3 dni. no i bez zadnych pedalskich odzywek i innych takich gowien, styka szampon z przymiotnikiem 'wzmacniajacy' w podpisie.
« Ostatnia zmiana: 11 Lip, 2011, 14:03:09 wysłana przez sylkis »
(\__/)    This is Bunny.
(='.'=)   Copy and paste bunny to help
(")_(")   him gain world domination.
:zuo: "Jesteś nadęty. Jak cholera." :zuo:

Offline Rachet

  • Pr0
  • Wiadomości: 2 368
  • Meteoblitzkrieg begins
Pierdolicie, myję codziennie od jakichś 5 lat conajmniej, i codziennie pizgam pedalską odżywkę. Pomijając fakt, ze mam tych włosów ( wizualnie ) ze dwa razy więcej niż 98% moich kumpli, to i też nie wypadają jakoś nadmiernie.

Choć fakt faktem, od kiedy 8h dziennie chodzę ujebany w pyle z tynku, gipsu, gruzu, farby, betonu i chuj wi czego jeszcze wypadają trochę bardziej. Ale ciągle nie ma tragedii w najmniejszym stopniu ;)

Ed. Wkurwia mnie niemiłosiernie, że strona rejestracji na uniwerek jest zajebana i nie da się na nią wejść. A nie mogę przez najbliższe chuj wi ile siedzieć nad kompem i klikać alt+r, bo siedzę w robocie -___-
« Ostatnia zmiana: 11 Lip, 2011, 14:20:21 wysłana przez Rachet »
Wszystko ustabilizowane w najświętszy chuj!

Offline mati304

  • Gaduła
  • Wiadomości: 255
  • These go up to eleven.
wkurwiają mnie moje długie, tragiczne kłaki, ale za 4 godziny i 45 minut się ich pozbędę. :D
There's no use being precise about something when you don't even know what you're talking about.

Offline Rachet

  • Pr0
  • Wiadomości: 2 368
  • Meteoblitzkrieg begins
Pussy... :P
Wszystko ustabilizowane w najświętszy chuj!

Offline mati304

  • Gaduła
  • Wiadomości: 255
  • These go up to eleven.
Pussy jest trzymanie się na siłę bycia tru :P
There's no use being precise about something when you don't even know what you're talking about.

Offline Wojtt

  • Gaduła
  • Wiadomości: 182
    • jutube


Ed. Wkurwia mnie niemiłosiernie, że strona rejestracji na uniwerek jest zajebana i nie da się na nią wejść. A nie mogę przez najbliższe chuj wi ile siedzieć nad kompem i klikać alt+r, bo siedzę w robocie -___-
Zalogowałem się i chuj, wszędzie rezerwowa. Niby 4 miejsce na liście na fińską, ale nie wiem czy ktokolwiek brał ten kierunek jako alternatywę dla czegoś.

Offline Rachet

  • Pr0
  • Wiadomości: 2 368
  • Meteoblitzkrieg begins
Owszem. A taki jestem trve w tych moich trampkach, jeansach i koszulkach z sespołami pod rozpiętą ( prawie że flanelową ) koszulą, że ojapierdolę! A matki zakrywają dzieciom oczy w metrze jak wsiadam! ;P


Spoiler

Wszystko ustabilizowane w najświętszy chuj!

Offline Tolein

  • Pr0
  • Wiadomości: 725
true, true
And if the band you're in starts playing different tunes
I'll see you on the dark side of the moon

Offline Rachet

  • Pr0
  • Wiadomości: 2 368
  • Meteoblitzkrieg begins
Wkurwia mnie, że moja matka, zawsze ( ale to zawsze kurwa! ) wie lepiej. Np teraz, że już się na pewno nie dostałem na studia, że już kompletnie nie mam szans na nic, już mi planuje najbliższy rok na uczenie się do poprawek matury i oczywiście nie może zrozumieć, że dostaję furii na samo wspomnienie LO którego szczerze nienawidzę i już chyba nienawidzić będę do śmierci, oraz nie widzi związku z tym, że mówi mi to w progu, kiedy wróciłem po 9h z roboty.

Aha, no i oczywiście też wie dokładnie dlaczego raz się zdarzyło, że kompletnie naćpany dres przywalał się do mnie jakiś czas temu. Przecież nie dlatego, że był naćpany a ja mam długie kudły, tylko dlatego, że on ( oni wszyscy w okolicy! ) wiedzą, że mam już osiemnastkę ( chuj wi skąd, napewno wiedzą!!! ), więc przestali mnie traktować jak dziecko, i zaczęli jak dorosłego, któremu można wpierdolić. Serio pytam, widzi ktoś w tym JAKĄKOLWIEK logikę...?!

Kurwa. A dawno nic mnie tak naprawdę nie wkurwiło... -_-
Wszystko ustabilizowane w najświętszy chuj!

Offline mati304

  • Gaduła
  • Wiadomości: 255
  • These go up to eleven.
Przecież nie od dziś wiadomo, że tu nie ma miejsca na logikę. Zwłaszcza u matek. Jesteś jedynakiem albo pierwszym?
There's no use being precise about something when you don't even know what you're talking about.

Offline Omlet

  • Pr0
  • Wiadomości: 1 501
  • Pitu pitu, rak odbytu
    • Perfect Beauty
Wkurwia mnie że będę jakieś dwa tygodnie bez wiosła bo poszło do lutnika. Chociaż z drugiej strony mnie to cieszy, bo wreszcie będzie można na niej normalnie grać (no chyba że gryf odpadnie czy coś w tym guście :D).
Nie dadzą szansy bo to pedalskie forum pełne pedałów. Mogą mi wyzerować włosy z dupy - jfbiggestfan
...gdyż granie do kotleta nie jest graniem do omleta choć oba dobre - commelina

Offline Rachet

  • Pr0
  • Wiadomości: 2 368
  • Meteoblitzkrieg begins
Przecież nie od dziś wiadomo, że tu nie ma miejsca na logikę. Zwłaszcza u matek. Jesteś jedynakiem albo pierwszym?

Jedynakiem ofc. i to jeszcze z samotną matką.  Więc co tylko może leci we mnie :P


Omlet, jakichś lichych macie tych lutników, u nas regulacje robią od ręki, a wszystko konkretniejsze w kilka dni maks.

Toż rekastomajzejszyn mojego SC-207 zajęło Mulatowi bodajże niecały tydzień, a dodam, że były święta...
Wszystko ustabilizowane w najświętszy chuj!

Offline Omlet

  • Pr0
  • Wiadomości: 1 501
  • Pitu pitu, rak odbytu
    • Perfect Beauty
Ja tam nie wiem - kumpel czekał dwa tygodnie i jutro zanosi moje wiosło do kolesia - ja zbyt nie cierpię interakcji z Pierożakiem, żeby chcieć chociaż oglądać jego gębę. Kto wie, może zrobi szybciej?
Nie dadzą szansy bo to pedalskie forum pełne pedałów. Mogą mi wyzerować włosy z dupy - jfbiggestfan
...gdyż granie do kotleta nie jest graniem do omleta choć oba dobre - commelina

Offline sobek

  • Gaduła
  • Wiadomości: 489
  • Cornford Fanboy
Pierozak jak sie sprezy to i w tydzien zrobi. Coz, facet specyficzny, zalezy jaki ma dzien. Ale nie zmienia to faktu, ze lutnikiem jest bardzo dobrym :)

Offline sylkis

  • Pr0
  • Wiadomości: 1 475
wkurwia mnie, ze mi lutnik powiedzial, ze jest tak zawalony robota, ze najwczesniej za 3 tygodnie bedzie mogl sie zajac moim wioslem ;/
I ZE MI PEKLA JEBANA STRUNA W NOWIUTKIM SECIE :(
(\__/)    This is Bunny.
(='.'=)   Copy and paste bunny to help
(")_(")   him gain world domination.
:zuo: "Jesteś nadęty. Jak cholera." :zuo:

Offline Rachet

  • Pr0
  • Wiadomości: 2 368
  • Meteoblitzkrieg begins
Z owijką, czy bez? Bo jak bez to nawet specjalnie firmy dopasowywać nie musisz, a i stracisz góra 3 zł ;)
Wszystko ustabilizowane w najświętszy chuj!

Offline sylkis

  • Pr0
  • Wiadomości: 1 475
z owijka GHS .016 :(
(\__/)    This is Bunny.
(='.'=)   Copy and paste bunny to help
(")_(")   him gain world domination.
:zuo: "Jesteś nadęty. Jak cholera." :zuo:

Offline necrox

  • Gaduła
  • Wiadomości: 184
  • Idzie luty twardną suty
    • http://www.codeunder.com
I ZE MI PEKLA JEBANA STRUNA W NOWIUTKIM SECIE :(

Nie wkurwiaj się, poćwicz string skipping ;)

Offline sylkis

  • Pr0
  • Wiadomości: 1 475
akurat mi pekla najciensza :P
(\__/)    This is Bunny.
(='.'=)   Copy and paste bunny to help
(")_(")   him gain world domination.
:zuo: "Jesteś nadęty. Jak cholera." :zuo:

Offline wuj Bat

  • Pr0
  • Wiadomości: 8 771
Paczki z głów!

Offline wuj Bat

  • Pr0
  • Wiadomości: 8 771
Ale, że 0.16!?... ;)
Paczki z głów!

Offline wuj Bat

  • Pr0
  • Wiadomości: 8 771
OK, kolega w sumie na szóstce ciśnie... ;) U mnie najcieńsza około 0.012 to już grzech!!!
Paczki z głów!

Offline oz

  • Pr0
  • Wiadomości: 968
mnie wkurwia (albo lepiej nie napawa optymizmem) nie poukładanie spraw w odpowiednim czasie, np. powoli organizowałem się do do wypatrzonego wiosła i co jajco,