Autor Wątek: Co Was w życiu najbardziej wkurwia, czyli kącik małego frustrata  (Przeczytany 1673370 razy)

Offline niedziak

  • The Dark Lord
  • Pr0
  • Wiadomości: 2 044
Mnie wkurwiają coraz bardziej pojebane pomysły polityków. Ciążą będąca wynikiem gwałtu ma zostać donoszona, nawet przez dziewczynki. Ciążą będąca jawnym zagrożeniem życia matki- trudno, matka umrze, dziecko w konsekwencji też, ale chory przepis o ochronie życia nie zostanie złamany. Niedługo będziemy żyć jak araby, gdzie chore religijne książeczki są fundamentem prawa.
Jeżeli jesteś w czymś dobry to nie rób tego za darmo.

Offline Omlet

  • Pr0
  • Wiadomości: 1 502
  • Pitu pitu, rak odbytu
    • Perfect Beauty
Podpisuję się pod tym obiema rękoma, nogami i chujem.
Nie dadzą szansy bo to pedalskie forum pełne pedałów. Mogą mi wyzerować włosy z dupy - jfbiggestfan
...gdyż granie do kotleta nie jest graniem do omleta choć oba dobre - commelina

Offline sylkis

  • Pr0
  • Wiadomości: 1 499
no kurwa...
(\__/)    This is Bunny.
(='.'=)   Copy and paste bunny to help
(")_(")   him gain world domination.
:zuo: "Jesteś nadęty. Jak cholera." :zuo:

Offline jaca2303

  • Gaduła
  • Wiadomości: 154
wkurwia mnie tesciowa ;)

A co robi? :D Uwielbiam opowieści o teściowej... :D
no jest ;)
« Ostatnia zmiana: 07 Lip, 2011, 20:52:48 wysłana przez jaca2303 »

Offline Omlet

  • Pr0
  • Wiadomości: 1 502
  • Pitu pitu, rak odbytu
    • Perfect Beauty
Wkurwia mnie to że kupiłem (po raz pierwszy) coś przez jebane guitar center i jak zwykle problemy już na samym początku - fuzz będzie dostępny - i to orientacyjnie - dopiero koło czternastego. Ktoś wie czy można tam w jakiś sposób anulować zamówienie (jeszcze nie zapłacone)? :D
ED: chociaż chuj z tym, poczekam - i tak wyjeżdżam :D
« Ostatnia zmiana: 07 Lip, 2011, 20:56:27 wysłana przez Omlet »
Nie dadzą szansy bo to pedalskie forum pełne pedałów. Mogą mi wyzerować włosy z dupy - jfbiggestfan
...gdyż granie do kotleta nie jest graniem do omleta choć oba dobre - commelina

Offline theremin

  • Pr0
  • Wiadomości: 1 874
  • wyindywidualizowany z rozentuzjazmowanego tłumu
Mnie wkurwiają coraz bardziej pojebane pomysły polityków. Ciążą będąca wynikiem gwałtu ma zostać donoszona, nawet przez dziewczynki. Ciążą będąca jawnym zagrożeniem życia matki- trudno, matka umrze, dziecko w konsekwencji też, ale chory przepis o ochronie życia nie zostanie złamany. Niedługo będziemy żyć jak araby, gdzie chore religijne książeczki są fundamentem prawa.

Wypadałoby im życzyć, żeby na własnej skórze odczuli skutki tych obostrzeń, tylko że to niezbyt  realne.
BRRR BRRR DENG BRRR BRRR DENG!!!

Offline Thoth

  • Pr0
  • Wiadomości: 1 434
  • Król djentu i chujowych piosenek
Wkurwia mnie to że kupiłem (po raz pierwszy) coś przez jebane guitar center i jak zwykle problemy już na samym początku - fuzz będzie dostępny - i to orientacyjnie - dopiero koło czternastego. Ktoś wie czy można tam w jakiś sposób anulować zamówienie (jeszcze nie zapłacone)? :D
ED: chociaż chuj z tym, poczekam - i tak wyjeżdżam :D
Po prostu napisz, że rezygnujesz i tyle. Ja już tak wiele zamówień załatwiłem gdy się okazało, że 3/4 rzeczy nie ma i będą za ileś tam, a są w transporcie na stronie. Jeszcze ich strona się zjebała i dziwnie działa.
Koko dżambo i do przodu!

https://www.facebook.com/elinband/

Offline niedziak

  • The Dark Lord
  • Pr0
  • Wiadomości: 2 044
To są hipokryci, oni nie robią tego, bo są przekonani o słuszności takiego rozwiązania, tylko są przekonani, że trafią w przekonania określonej grupy ludzi- wyborców, która zapewni im "pracę" -> władzę -> forsę. Gdyby któremuś z tych panów córka została zgwałcona, to nawet byśmy się o tym nie dowiedzieli, a poszkodowana pewnie by leżała w holenderskiej klinice pod opieką specjalistów.
A co śmieszniejsze, w tym kraju gwałciciel dostanie zawiasy i może chodzić sobie wolny po ulicach, a internautów zgarnia ABW, dzieciaki są trzymane w aresztach śledczych za gram zielska.
Jeżeli jesteś w czymś dobry to nie rób tego za darmo.

Offline Rachet

  • Pr0
  • Wiadomości: 2 368
  • Meteoblitzkrieg begins
Polska, Polska Uber Alles.


Kurwa, a ja naprawdę kocham ten kraj :(
Wszystko ustabilizowane w najświętszy chuj!

Offline Tolein

  • Pr0
  • Wiadomości: 725
ale wy pierdolicie, boooooziu
And if the band you're in starts playing different tunes
I'll see you on the dark side of the moon

Offline Omlet

  • Pr0
  • Wiadomości: 1 502
  • Pitu pitu, rak odbytu
    • Perfect Beauty
Niech zgadnę - pierdolimy jeśli chodzi o guitar center! Trafiłem? :D
Nie dadzą szansy bo to pedalskie forum pełne pedałów. Mogą mi wyzerować włosy z dupy - jfbiggestfan
...gdyż granie do kotleta nie jest graniem do omleta choć oba dobre - commelina

Offline sylkis

  • Pr0
  • Wiadomości: 1 499
hmmm... kornwalia wydaje sie byc taka piekna kraina. gdyby nie to, ze mam tu matke (ktorej samej nie zostawie) i dziewczyne (ktora tez nie ma zamiaru sie stad ruszac), to po ukonczeniu studiow chyba bym tam wypierdolil, wjebal sie na jakis zmywak i w miedzyczasie staral sie o jakis zawodowy kurs przekwalifikowujacy z uczenia eng i rus polakow na uczenie pol i rus anglikow i ew benefitsy :D

przylaczam sie do pierdolenia, bo mam kryzys mojego idealizmu i nienawisci do marudzacych na ten kraj, kiedy trace nadzieje, ze da sie go jeszcze jakos ogarnac, jesli bedzie sie probowac cokolwiek.
(\__/)    This is Bunny.
(='.'=)   Copy and paste bunny to help
(")_(")   him gain world domination.
:zuo: "Jesteś nadęty. Jak cholera." :zuo:

Offline wuj Bat

  • Pr0
  • Wiadomości: 8 825
Komar, o 7 rano, na kacu... :P
Paczki z głów!

Offline Rachet

  • Pr0
  • Wiadomości: 2 368
  • Meteoblitzkrieg begins
Mnie wkurwia, że w niepewności zostanę pewnie przez najbliższy tydzień przez ten cholerny system przyjmowania na uniwerek - tury naborów. A ludzie z polibudy już wiedzą co i jak :(
Wszystko ustabilizowane w najświętszy chuj!

Offline Wojtt

  • Gaduła
  • Wiadomości: 182
    • jutube
Mnie wkurwia, że w niepewności zostanę pewnie przez najbliższy tydzień przez ten cholerny system przyjmowania na uniwerek - tury naborów. A ludzie z polibudy już wiedzą co i jak :(
+1
Tyle, że wciąż mam nadzieję, że już jutro będę wiedział.

Offline Rachet

  • Pr0
  • Wiadomości: 2 368
  • Meteoblitzkrieg begins
No, ja bardzo możliwe, że też, ale jako, że zajebałem jedną z matur i szanse na dostanie się na kierunek gdzie chciałem w sumie najbardziej mam dość żałosne, coś czuję, że do 18go będę musiał siedzieć przy kompie i sprawdzać. Co będzie o tyle upierdliwe, że codziennie robota, a z lapkiem przy remoncie siedzieć, to dziwna sprawa :P
Wszystko ustabilizowane w najświętszy chuj!

Offline oz

  • Pr0
  • Wiadomości: 969
czy nie za wcześnie na nerwy przecież będzie jeszcze drugie rozdanie, czyli to co pierwsze minus ci którzy jednak na dany kierunek iść nie chcą

Offline Rachet

  • Pr0
  • Wiadomości: 2 368
  • Meteoblitzkrieg begins
No a potem trzecie i czwarte, a wszystko między 12 a bodajże 18 lipca, o tym właśnie mowa ;)
Wszystko ustabilizowane w najświętszy chuj!

Offline sylkis

  • Pr0
  • Wiadomości: 1 499
spoko tak naprawde ostatnie tury jeszcze w pazdzierniku sa wiec jesli sie potrafi dopilnowac swego to da rade sie podostawac gdzie sie chce
(\__/)    This is Bunny.
(='.'=)   Copy and paste bunny to help
(")_(")   him gain world domination.
:zuo: "Jesteś nadęty. Jak cholera." :zuo:

Offline Wojtt

  • Gaduła
  • Wiadomości: 182
    • jutube
Różnie może być jak miejsc tylko 25  :P

Offline theremin

  • Pr0
  • Wiadomości: 1 874
  • wyindywidualizowany z rozentuzjazmowanego tłumu
Wkurwia mnie, że moja fryzura,  dawniej a'la Slash dzisiaj bardziej przypomina Rysia z 13-go posterunku...
BRRR BRRR DENG BRRR BRRR DENG!!!

Offline Rachet

  • Pr0
  • Wiadomości: 2 368
  • Meteoblitzkrieg begins
Luz, moja przypomina typowego informatyka, poza tym, że ja swoje kudły jednak codziennie myję. Ale mała o różnica, skoro i tak mam wiecznie spięte, jak rozpuszczę wyglądam jak skrzyżowanie spaniela, labradora i kinder metala jarającego się Hammerfallem i Blind Guardian. Ale ścinać nie będę. I chuj. Bo jestem taki kurwa mroczny i zły. †††666SzataN666†††
Wszystko ustabilizowane w najświętszy chuj!

Offline Omlet

  • Pr0
  • Wiadomości: 1 502
  • Pitu pitu, rak odbytu
    • Perfect Beauty
OT w OT: kiedyś miałem kudły do łokcia (tak do 2004 chyba), potem ściąłem do zera bo mi przeszkadzały i były zniszczone, teraz mam znów do cyca :D Łamią się i wypadają mimo mycia 2x dziennie, odżywek srodżywek, do tego się siwy robię, ale mam to w dupie.
Nie dadzą szansy bo to pedalskie forum pełne pedałów. Mogą mi wyzerować włosy z dupy - jfbiggestfan
...gdyż granie do kotleta nie jest graniem do omleta choć oba dobre - commelina

Offline necrox

  • Gaduła
  • Wiadomości: 184
  • Idzie luty twardną suty
    • http://www.codeunder.com
Męskie włosy nie są kompatybilne z odżywkami i częstym myciem. Raz na dwa tygodnie woda+biały jeleń w zupełności wystarczy. Jak jebią, to nie wychodzić do ludzi.

Offline Omlet

  • Pr0
  • Wiadomości: 1 502
  • Pitu pitu, rak odbytu
    • Perfect Beauty
Nie dadzą szansy bo to pedalskie forum pełne pedałów. Mogą mi wyzerować włosy z dupy - jfbiggestfan
...gdyż granie do kotleta nie jest graniem do omleta choć oba dobre - commelina