Autor Wątek: Co Was w życiu najbardziej wkurwia, czyli kącik małego frustrata  (Przeczytany 1673360 razy)

Offline Rachet

  • Pr0
  • Wiadomości: 2 368
  • Meteoblitzkrieg begins
No, tyle, że ja idę na uniwerek ;P
Wszystko ustabilizowane w najświętszy chuj!

Offline coin777

  • Pr0
  • Wiadomości: 770
  • Nie moge Tego
    • YT
Wkurwia mnie, że siedzę ciągle przed pc
Pchnąć w tę łódź jeża lub ośm skrzyń fig

Offline głuchy_zjeb

  • Gaduła
  • Wiadomości: 225
  • mahoń, heban, emg
    • Komandor gwiezdnej floty
ore ore na traktore

Offline g-zs

  • Pr0
  • Wiadomości: 4 305
  • got beagle?
wkurwia mnie mpk. Od dawna wkurwia, ale dzisiaj przebrała sie miarka. Jechalem na pociąg i nie dosc że trase, którą tramwaj mial przejechać w 17 minut jechał prawie 40 (nie było korków, nie wiedziec czemu motorniczy na światłach stawał sobie po 2-3 cykle), to jeszcze na dodatek zjechał z trasy (jak mialem 5 minut do pociagu i istniała szansa że go złapie) bo chcial kupic cos w kiosku i skoczyl sobie do kibla. Zajebiscie, teraz stercze jak kretyn na obsranym dworcu
B ( o ) ( o ) B S

Online Maciek

  • Pr0
  • Wiadomości: 829
Też mnie wkurwia mpk. Raz goniłem autobus z pod domu, chuj zatrzymał sie na przystanku, stoi ja dobiegam, naciskam przycisk otwierania drzwi i w tym momencie skurwiel odjeżdża. No ja pierdole.

Offline Omlet

  • Pr0
  • Wiadomości: 1 502
  • Pitu pitu, rak odbytu
    • Perfect Beauty
Wkurwia mnie to że próbowałem nagrać jakiś numer, a wyszedł mi totalny, zbasowany muł. Cóż, tak to bywa gdy się nie ma żadnego ampa w domu...
Nie dadzą szansy bo to pedalskie forum pełne pedałów. Mogą mi wyzerować włosy z dupy - jfbiggestfan
...gdyż granie do kotleta nie jest graniem do omleta choć oba dobre - commelina

Offline immortal-king

  • Gaduła
  • Wiadomości: 290
  • Zaraz trejning i bendziemy krecic jak cieba!
Uzyles mikrofalowki?

Mnie wkurwia ze nie mam na nic kasy :/ Cza na pole, zarobic

Offline Omlet

  • Pr0
  • Wiadomości: 1 502
  • Pitu pitu, rak odbytu
    • Perfect Beauty
Użyłem VST :F
Nie dadzą szansy bo to pedalskie forum pełne pedałów. Mogą mi wyzerować włosy z dupy - jfbiggestfan
...gdyż granie do kotleta nie jest graniem do omleta choć oba dobre - commelina

Offline Dexterek

  • Fanboy Mesy w niepomiętej kurtce
  • Pr0
  • Wiadomości: 1 838
  • Pan Mroku
Godzina czwarta: pobudka sponsorowana bólem szczęki.
Po paru godzinach już wiem, że to dlatego, że mi zęby idą.
Ból, masakra, zero tabletek w domu.
Do 7.30 nie spałem to wstałem, ubrałem się, pojechałem na uczelnie po drodze kupując tabletki przeciwbólowe. Zjadłem cztery.
Egzamin ustny poszedł mi można powiedzieć: re - we - la - cyj - nie.
Dopiero koło południa zaczęły tabletki działać i teraz już jest w porządku.
Don't stick with your girl - that is gay and lame.
Rape some sluts who worship Satan's name!

Offline Rachet

  • Pr0
  • Wiadomości: 2 368
  • Meteoblitzkrieg begins
Nie rozumiem zjawiska bólu przy rośnięciu zębów O_o Wszystkie 4 ósemki wyrżły mi się już dawno, i nawet nie zauważyłem, ba, wszystkie cztery już mi wyrwali i też nie wiązało się to z żadnym bólem. No, poza tym, że dentysta ze znieczuleniem wkłuł się za głęboko i dziabnął chrząstkę szczęki, ta to napieprzała potem jak głupia.
Wszystko ustabilizowane w najświętszy chuj!

Offline sify11

  • Pr0
  • Wiadomości: 2 613
  • Rap Metal Katowice
    • FejsBukowa Strona Kapeli
wyglada na to ze tylko ja jeszcze czekam na koszulkie :<
i always go full retard

Offline Musza

  • Pr0
  • Wiadomości: 3 163
wyglada na to ze tylko ja jeszcze czekam na koszulkie :<

Są tacy, co jeszcze z tydzień muszą czekać na swoją. Nie mazgaj się ;)
facebook.com/Musza.MorningWood

Offline wuj Bat

  • Pr0
  • Wiadomości: 8 825
Rachet - wcale nie tak rzadko temat 8semek kończy się u chirurga... Nie mylić z gitaramy.
Paczki z głów!

Offline Rachet

  • Pr0
  • Wiadomości: 2 368
  • Meteoblitzkrieg begins
Ale to nie było jako: wkurwia mnie, tylko jako nawiązanie do historii Dexa ;P
Wszystko ustabilizowane w najświętszy chuj!

Offline mondomg

  • Uroczy Troll Maruda
  • Pr0
  • Wiadomości: 3 293
    • mondomg blog
oo Dextero, współczuję. Przechodziłem całkiem niedawno ten temat, w sesji zimowej i też podczas egzaminów miałem apogeum bólu.


Offline roqa

  • Gaduła
  • Wiadomości: 168
mnie wkurwia jak uzytkownicy tego forum robia bajzel w ogłoszeniach innych, tekstami"szkoda ze nie mam kasy" "szkoda ze nie ta menzura"................... .

Offline Frantic

  • Pr0
  • Wiadomości: 725
mnie wkurwia jak uzytkownicy tego forum robia bajzel w ogłoszeniach innych, tekstami"szkoda ze nie mam kasy" "szkoda ze nie ta menzura"................... .
Im więcej bezsensownych postów w temacie z ogłoszeniem tym lepiej, każdy taki bzdurny post podbija temat.

Offline Dexterek

  • Fanboy Mesy w niepomiętej kurtce
  • Pr0
  • Wiadomości: 1 838
  • Pan Mroku
Problem w tym, że większość tych bezsensownych postów jest typu "Kupiłbym ale tej gitary potem nie da się sprzedać" albo "chyba by musiało kogoś pojebać żeby sprzedał tak tanio" co zupełnie nie przybliża nikogo do zakupu czy też sprzedaży.
Jakby posty były o tym, że sprzęt(o ile zgodnie z prawdą) zajebisty to jest to w interesie wszystkich. W przeciwnym wypadku nie bardzo.
Don't stick with your girl - that is gay and lame.
Rape some sluts who worship Satan's name!

Offline Rachet

  • Pr0
  • Wiadomości: 2 368
  • Meteoblitzkrieg begins
Dex no akurat większość jest "ojajebię, zajebista, nie mam kasy, gdyby miesiąc temu" tych o których mówisz jest naprawdę mniejszość ;)
Wszystko ustabilizowane w najświętszy chuj!

Offline Dexterek

  • Fanboy Mesy w niepomiętej kurtce
  • Pr0
  • Wiadomości: 1 838
  • Pan Mroku
Ale te o których mówię wkurwiają mnie do maksimum i dzięki temu tylko na nie zwracam uwagę.
A jak zwrócę uwagę takiemu to potem się dowiaduję, że leczę kompleksy w internecie.
Don't stick with your girl - that is gay and lame.
Rape some sluts who worship Satan's name!

Offline Frantic

  • Pr0
  • Wiadomości: 725
Ale te o których mówię wkurwiają mnie do maksimum i dzięki temu tylko na nie zwracam uwagę.
A jak zwrócę uwagę takiemu to potem się dowiaduję, że leczę kompleksy w internecie.
To tylko internet, nie przejmuj się nim. ;)

Offline Dexterek

  • Fanboy Mesy w niepomiętej kurtce
  • Pr0
  • Wiadomości: 1 838
  • Pan Mroku
Nie bez powodu nazywają mnie Bedroom Warrior
Don't stick with your girl - that is gay and lame.
Rape some sluts who worship Satan's name!

Offline Tolein

  • Pr0
  • Wiadomości: 725
Nie bez powodu nazywają mnie Bedroom Warrior
Potwierdzam! W sypialni Dexuś radzi sobie bardzo dobrze, nigdy nie narzekałem.
And if the band you're in starts playing different tunes
I'll see you on the dark side of the moon

Offline sylkis

  • Pr0
  • Wiadomości: 1 499
Wkurwia mnie, że jednakowoż nie wpisałem się w klucz na rozszerzonym polskim i mam zaszczytne 28% ( i pewnie tyle było z polonistyką -_- ). Ale za to rozjebałem język w kosmos, i podstawa z polaka też nie jest źle, więc na wszelakie lingwistyki czy filologie nie powinienem mieć problemów.
to ja w roczniku '88/'89 mialem z rozszerzonego polskiego 6x%, ale za to z (nie wiem po chuj rozszerzonego) wosu (wtedy nie bylo matmy i cos do jezykow bylo dobrac) mialem 3x% :D i rok pozniej na rocznik '89/'90 jak probowalem ten poprawic, to mi powiedzieli tylko tyle, ze wynik mi sie nie zmienil :D i tymze sposobem (majac 9x% z rozszerzonego angola) skonczylem na anglistyce ;)

co do zebow...ciesze sie, ze mam geny po swoim starym, bo u niego 8 dzialaly jako backup - 8 wyrosly mu krzywo i do polowy (bo brak miejsca w szczece i w sposob, aby ich w ogole nie czuc), a jak pozniej zebow w doroslosci stracil to akurat mu luki sie zapelnialy, bo 8 dorastaly do konca i sie prostowaly, spychajac reszte zebow tak, aby luka sie zapchala, czyli generalnie rzecz biorac nie mial z nimi problemow nigdy :D i mi tez wlasnie wyrosly krzywo i do polowy, czyli pewnie ten sam mechanizm... ewolucja FTW :D

no i dobrze, ze praktycznie nigdy sie nie odzywam w gieldzie i nie wkurwiam ludzi, bo z moim budzetem to bym mogl wlasnie co najwyzej tak spamowac, jak mnie na nic nigdy nie stac poki co ;)
« Ostatnia zmiana: 03 Lip, 2011, 16:43:31 wysłana przez sylkis »
(\__/)    This is Bunny.
(='.'=)   Copy and paste bunny to help
(")_(")   him gain world domination.
:zuo: "Jesteś nadęty. Jak cholera." :zuo:

Offline Rachet

  • Pr0
  • Wiadomości: 2 368
  • Meteoblitzkrieg begins
No i jako, że ja też mam 9x% i to z obydwu angoli skończę, może nie na anglistyce, choć też składałem, ale na jakiejś filologii czy innej lingwistyce. Też fajnie, ale ciągnęło mnie do tej polonistyki coraz bardziej, choć szansa niby tam ciągle jakaś jest...
Wszystko ustabilizowane w najświętszy chuj!