Autor Wątek: Co Was w życiu najbardziej wkurwia, czyli kącik małego frustrata  (Przeczytany 1643553 razy)

Offline wuj Bat

  • Pr0
  • Wiadomości: 8 771
Nie bądź dupa - liczba opcji zazwyczaj jest ograniczona do 2.

Spoiler
Paczki z głów!

Offline Jakub0765

  • Gaduła
  • Wiadomości: 248
na bank chodzi mu o kobietę, nie wie czego chce c'nie? - same old shit.

Offline wuj Bat

  • Pr0
  • Wiadomości: 8 771
Zawsze można poczytać, pranie zrobić.
Paczki z głów!

Offline Jakub0765

  • Gaduła
  • Wiadomości: 248
o to to! dobrze batman gada! polać mu wódki. Albo na gitarze pograć! mnie właśnie drażni ile osób katuje mete i nirvanę... ostatnio widziałem chłopka w rnr który testował gitary, przegrał chyba z pięć różnych wioseł, na kompletnym chilloucie, grając TYLKO I WYŁĄCZNIE riff ze smells like teen spirit...

Offline lord_awesomeguy

  • Miszcz avatarów ;)
  • Pr0
  • Wiadomości: 1 447
  • Jestem marudą.
Wkurwia mnie too many errors :)

Offline wuj Bat

  • Pr0
  • Wiadomości: 8 771
...kurze wytrzeć, jak ktoś ma kurę ;).
Paczki z głów!

Offline Wojtt

  • Gaduła
  • Wiadomości: 182
    • jutube
na bank chodzi mu o kobietę, nie wie czego chce c'nie? - same old shit.
Akurat nie chodziło o kobietę, wyjątkowo ;D
Taka ogólna refleksja mnie naszła.

Offline Jesus

  • Gaduła
  • Wiadomości: 353
  • Djesus Chytrus
Jak się umówię na imprezę a potem ludzie dają dupy i nie przychodzą
return to monke

Offline mondomg

  • Uroczy Troll Maruda
  • Pr0
  • Wiadomości: 3 293
    • mondomg blog
To było wbijać do mnie.

Offline Yony

  • Predator
  • Administrator
  • Wiadomości: 1 842
  • I tak stroję najniżej!!!
wkurwia mnie że chciałem pograć i znowu jebła mi struna a nowy komplet mi jeszcze nie przyszedł i muszę teraz napierdalać na 7ce ;/
Bo to trzeba być mądrym i oszczędnym jak Yony i sobie zawijać końcówki strun a nie obcinać. Wtedy jak pierdyknie na mostku to można sukę związać i ponapierdalać dalej :)

Offline Jesus

  • Gaduła
  • Wiadomości: 353
  • Djesus Chytrus
To było wbijać do mnie.

będę mądrzejszy na przyszłość ;(
return to monke

Offline Omlet

  • Pr0
  • Wiadomości: 1 501
  • Pitu pitu, rak odbytu
    • Perfect Beauty
Czy ja gram jak picza, że nigdy w życiu nie poszła mi struna? :D
Nie dadzą szansy bo to pedalskie forum pełne pedałów. Mogą mi wyzerować włosy z dupy - jfbiggestfan
...gdyż granie do kotleta nie jest graniem do omleta choć oba dobre - commelina

Offline czerez

  • Gaduła
  • Wiadomości: 488
  • Morde mam może nie w tamburyn, ale mam zasady
Czy ja gram jak picza, że nigdy w życiu nie poszła mi struna? :D

zastanawiam sie czy to cię wkurwia ? :P
"Z wiekiem spada zapotrzebowanie na zysk, a rośnie popyt na święty spokój" - Duńczyk !!!

Offline Omlet

  • Pr0
  • Wiadomości: 1 501
  • Pitu pitu, rak odbytu
    • Perfect Beauty
Nie, robię OT w OT :F
Nie dadzą szansy bo to pedalskie forum pełne pedałów. Mogą mi wyzerować włosy z dupy - jfbiggestfan
...gdyż granie do kotleta nie jest graniem do omleta choć oba dobre - commelina

Offline wuj Bat

  • Pr0
  • Wiadomości: 8 771
Jak się umówię na imprezę a potem ludzie dają dupy i nie przychodzą

Bo to zła kolejność jest. Finał już jest przed imprezą, to nawet sensu i siły nie ma, żeby przyjść ;).
Paczki z głów!

Offline Jesus

  • Gaduła
  • Wiadomości: 353
  • Djesus Chytrus
Dokładnie to miałem na myśli. Ciekaw byłem kto wyłapie. wujo Bat-niezawodny-man ;)
return to monke

Offline wuj Bat

  • Pr0
  • Wiadomości: 8 771
A mnie stresuje i szkoda kolegi Sylkisa, bo się bidulek namyśli, napisze, ortów i literówek napoprawia, wolt i przerzutni (najprawdopodobniej! ;D) naużywa - a jak widzę te wielokrotnie złożone posty, to moje łocka jakoś tak same spadają niżej, czego powstrzymać nie potrafię...

No, chyba, że z blogów przekleja.
Paczki z głów!

Offline Rachet

  • Pr0
  • Wiadomości: 2 368
  • Meteoblitzkrieg begins
Wkurwia mnie, że dzisiaj poznam wyniki matur.
Wszystko ustabilizowane w najświętszy chuj!

Offline Maciek

  • Pr0
  • Wiadomości: 829
Zdałeś ?

Offline sylkis

  • Pr0
  • Wiadomości: 1 475
jebany kurwa kabel u nas na roku. a wlasciwie juz nie na roku.
kilka osob nie zdalo warunku u nas, a nastepnie oblalo komisa.
wczesniej na warunku w nagrode za wzorowe umiejetnosic na kosultacjach (SIE KURWA NAUCZYLISMY) i obecnosci wykladowczyni dala mnie i jednej typiarze 5 z tego warunku od razu.
jebany kutas poszedl podwazyc wyniki calego zaliczenia, bo chuj sie nie nauczyl i nie zdal. na szczescie inni komisjonarze juz naprawili sprawe, zaprzeczyli jego donosom...

..ale niech ja go kurwa dorwe. niech no ja go kurwa dorwe... mogl 1/5 roku narobic teraz takiego klopotu, jakby uniewaznili wszystkim zaliczony warunek (ludzi bylo W CHUJ na nim dwadziescia-pare)... kurwa no tak sie nie robi!
« Ostatnia zmiana: 30 Cze, 2011, 14:23:15 wysłana przez sylkis »
(\__/)    This is Bunny.
(='.'=)   Copy and paste bunny to help
(")_(")   him gain world domination.
:zuo: "Jesteś nadęty. Jak cholera." :zuo:

Offline lord_awesomeguy

  • Miszcz avatarów ;)
  • Pr0
  • Wiadomości: 1 447
  • Jestem marudą.
fucking kalapating mababa ang lipad cable sa amin para sa taon. at sa katunayan hindi na sa taon.
ang ilang mga tao gumuho sa aming kalagayan, at pagkatapos ay lubog sa tubig ang commissioner.
bago sa kalagayan bilang isang gantimpala para sa kapuri-puri umiejetnosic sa kosultacjach (kalapating mababa ang lipad MO natutunan) at ang presensya ng akin at ang lektor layo isa typiarze 5 na may ganitong kalagayan kaagad.
fucking turok siya napunta sa parupukin ang mga resulta ng buong kredito, dahil hindi siya ay dagdagan ang titi sa Agosto at walang remote. sa kabutihang-palad iba na repaired komisjonarze iibigan, tinanggihan ang kanyang donosom ...

.. Pero hayaan mo akong kalapating mababa ang lipad grabbed sa kanya. hayaan walang kalapating mababa ang lipad ko grabbed sa kanya ... na niya ikalimang roku maging sanhi ng problema tulad ngayon, kahit invalidated ang lahat ng mga kondisyon na kasama (mga tao ay in sa ito betchot ng dalawampu't-ilang) ... kalapating mababa ang lipad walang ay hindi gawin ito sa Agosto!

Eee? Nie panimaju... :o

Offline youshy

  • Facebook follower No.1
  • Pr0
  • Wiadomości: 1 422
  • Why do you wear that stupid mansuit?
    • Facebook
Aktualnie mnie wkurwia czekanie na gitarę, chociaż z drugiej strony jest to całkiem zajebiste uczucie :D
"To, że nie mam projektu, nie znaczy, że nie mam projektu"

Offline sylkis

  • Pr0
  • Wiadomości: 1 475
lord, jednemu "koledze" musze wyjasnic czym jest odpowiedzialnosc spoleczna i na czym polega zasada EDUCATE NOT TRAIN.

zajebalbym mu ale chyba jednak ogranicze sie do rozmowek, bo jeszcze pojeb zglosi napad na policje. kurwa. ale ja se z nim juz porozmawiam, oj tak kurwa...
« Ostatnia zmiana: 30 Cze, 2011, 14:36:42 wysłana przez sylkis »
(\__/)    This is Bunny.
(='.'=)   Copy and paste bunny to help
(")_(")   him gain world domination.
:zuo: "Jesteś nadęty. Jak cholera." :zuo:

Offline Rachet

  • Pr0
  • Wiadomości: 2 368
  • Meteoblitzkrieg begins
Wkurwia mnie, że jednakowoż nie wpisałem się w klucz na rozszerzonym polskim i mam zaszczytne 28% ( i pewnie tyle było z polonistyką -_- ). Ale za to rozjebałem język w kosmos, i podstawa z polaka też nie jest źle, więc na wszelakie lingwistyki czy filologie nie powinienem mieć problemów.
Wszystko ustabilizowane w najświętszy chuj!

Offline Przychlast

  • Pr0
  • Wiadomości: 822
Nie martw się, ja z rozszerzonego polskiego miałem 3X%. A byłem jednym uczniem w mojej klasie który na serio traktuje ten przedmiot. I też się trochę rozpisałem za bardzo, pozwoliłem moim myślom popłynąć za swobodnie no i miałem potem tego rezultat. Matura z klucza to bzdura. I tak poszedłem na politechnikę ;/ .