Autor Wątek: Co Was w życiu najbardziej wkurwia, czyli kącik małego frustrata  (Przeczytany 1675804 razy)

Offline Dexterek

  • Fanboy Mesy w niepomiętej kurtce
  • Pr0
  • Wiadomości: 1 838
  • Pan Mroku
Nie martw się.
Poza devinem i Made of hate ;) gra samo cioterstwo tam.
Ewentualnie poza motorhedem.
Don't stick with your girl - that is gay and lame.
Rape some sluts who worship Satan's name!

Offline immortal-king

  • Gaduła
  • Wiadomości: 290
  • Zaraz trejning i bendziemy krecic jak cieba!
I Mastodonem

Offline Dexterek

  • Fanboy Mesy w niepomiętej kurtce
  • Pr0
  • Wiadomości: 1 838
  • Pan Mroku
Trochę naciągana opinia, ale niech już zostanie.
Don't stick with your girl - that is gay and lame.
Rape some sluts who worship Satan's name!

Offline mhrok lama

  • Pr0
  • Wiadomości: 549
  • Jestę kuglarzę xD
No ja mam troche inną miarę od ogółu forum : P

Offline terrormuzik

  • Zamula nawet jesion
  • Pr0
  • Wiadomości: 2 716
Wkurwia mnie jak chcę coś zalicytować na allegro i ktoś sekundę przed końcem aukcji przebija mnie o 5zł. Raz tak było w przypadku epifona LP 7 i przed chwilą ktoś sprzątnął mi isp decimatora sprzed nosa.. Może to i lepiej, przynajmniej nie wydałem kasy ;]

ps- ma ktoś może jakiego sprawdzonego snajpera do aukcji? W necie jest tego sporo ale nie chcę sam sprawdzać który działa poprawnie, a który przekazuje komuś moje hasło do allegro..

Offline Mordimer

  • Gaduła
  • Wiadomości: 298
    • PMH
@terromuzik - www.snip.pl - używałem, jest ok :)

Offline guzie

  • Gaduła
  • Wiadomości: 254
  • aj- Vai
czy jak się ma skodę octavię to koniecznie trzeba podrasować se ten samochód zapalając światła przeciwmgielne zamiast mijania? bo od razu wszyscy się nabiorą, że to ksenony, albo tak nisko zawieszone porsche popierdala? a może żarówki bioro mniej prundu? co to ma być, co to za wieśniaki jebane so? jakaś nowa subkultura? od ruskich to przyszło czy to nasz krajowy pomysł, tak jak klaskanie w samolocie jak uda się wylądować? gdzie jest policja na tę hołotę?

Offline Tadeo

  • Pr0
  • Wiadomości: 625
  • Sie gra sie ma
    • Fraktale
Włosi też klaszczą. ;)

Ja tam się cieszę, że w ogóle mają jakiekolwiek zapalone. Do niektórych nawet ta idea nie dociera.

Offline terrormuzik

  • Zamula nawet jesion
  • Pr0
  • Wiadomości: 2 716
do niedawna miałem w zwyczaju miganie długimi do kierowców jadących bez świateł, ale odnoszę wrażenie że jest ich coraz więcej, może jak przestanę mrugać ludzie zaczną jeździć ze światłami..

Offline Rachet

  • Pr0
  • Wiadomości: 2 368
  • Meteoblitzkrieg begins
Rzadko się udzielam w tym temacie, a jeszcze rzadziej całkiem na serio, ale tym razem ledwo z wkurwu wyrabiam, mianowicie: drechy. W ciągu jednej nocy zdołali mnie doprowadzić do furii dwa razy z czego za drugim, jak spokojny i niewielki człowiek jestem, ze trzy koleżanki i jeden kumpel mnie trzymali(ły), żebym skurwysynowi w SKMce nie wypierdolił w pysk kilka razy. -___-

Szmaty z żałosną namiastką honoru polegającą na tym, że nie wyskoczą od razu na dziewczynę, poza tym zero zasad skurwysyny, ot co.
Wszystko ustabilizowane w najświętszy chuj!

Offline Omlet

  • Pr0
  • Wiadomości: 1 502
  • Pitu pitu, rak odbytu
    • Perfect Beauty
Trza było napierdalać. Ja bym pewnie uciekł :D
Nie dadzą szansy bo to pedalskie forum pełne pedałów. Mogą mi wyzerować włosy z dupy - jfbiggestfan
...gdyż granie do kotleta nie jest graniem do omleta choć oba dobre - commelina

Offline sylkis

  • Pr0
  • Wiadomości: 1 500
kurwa...tez nienawidze jak jakis chuj za mna (jeszcze pol biedy, jak sie z jakims debilem mijam, to tylko chwilka jest wtedy) ma te jakies zjebane niebieskawo-biale swiatla co napierdalaja jak dlugie, zwlaszcza jak jest noc i jedzie taki skurwiel za mna i kurwa nic nie widze tak z lusterka napierdala. kurwa nic tylko sie kurwa zatrzymac, bo sie tak jechac nie da, jak nie widzisz, co sie przed toba dzieje... a taki wtedy jeszcze kurwa wielki zdziwiony i wyskoczy z ryjem, jak go zmusisz do wyprzedzenia i kilka razy mu tak od tylu blysniesz chocby na chwile, co by poczul, jak to jest - kurwa taki samochod z takimi swiatlami to normalnie neizdalny do poruszania sie po drogach jest, sprawia realne zagrozenie i powinno to ostro scigac, ja pierdole jak mnie zawsze krew zalewa jak taki chuj sie gdzies znajdzie
(\__/)    This is Bunny.
(='.'=)   Copy and paste bunny to help
(")_(")   him gain world domination.
:zuo: "Jesteś nadęty. Jak cholera." :zuo:

Offline Thoth

  • Pr0
  • Wiadomości: 1 434
  • Król djentu i chujowych piosenek
Rzadko się udzielam w tym temacie, a jeszcze rzadziej całkiem na serio, ale tym razem ledwo z wkurwu wyrabiam, mianowicie: drechy. W ciągu jednej nocy zdołali mnie doprowadzić do furii dwa razy z czego za drugim, jak spokojny i niewielki człowiek jestem, ze trzy koleżanki i jeden kumpel mnie trzymali(ły), żebym skurwysynowi w SKMce nie wypierdolił w pysk kilka razy. -___-

Szmaty z żałosną namiastką honoru polegającą na tym, że nie wyskoczą od razu na dziewczynę, poza tym zero zasad skurwysyny, ot co.
Chuje i tyle. Jeszcze kibloe to chuj tam. Znam paru i są spoko. Ale tacy co stoją pod blokiem piją Foxy i JP JP. To tylko lać. A najlepsze, że wybiegają w 6ciu na jednego. I później jeszcze przypał wśród ludzi robią, że chcą tylko pogadać a ty się osrywasz albo coś.
Koko dżambo i do przodu!

https://www.facebook.com/elinband/

Offline Dexterek

  • Fanboy Mesy w niepomiętej kurtce
  • Pr0
  • Wiadomości: 1 838
  • Pan Mroku
A mnie wkurwiają te gejowe pioseneczki co wrzucacie w utwory dnia.
Don't stick with your girl - that is gay and lame.
Rape some sluts who worship Satan's name!

Offline Jesus

  • Gaduła
  • Wiadomości: 353
  • Djesus Chytrus
a mnie polibuda i to, że chyba jestem za głupi na mój kierunek
return to monke

Offline Przychlast

  • Pr0
  • Wiadomości: 822
a mnie polibuda i to, że chyba jestem za głupi na mój kierunek


btw. co męczysz ?

Offline Jesus

  • Gaduła
  • Wiadomości: 353
  • Djesus Chytrus
autokurwamatyka i robokurwatyka
return to monke

Offline Przychlast

  • Pr0
  • Wiadomości: 822
UU, no to współczuję.

Offline niedziak

  • The Dark Lord
  • Pr0
  • Wiadomości: 2 044
A mnie wkurwiają nieuczciwi (byli) pracodawcy i fakt, że o każdy należny nam grosz trzeba walczyć przy pomocy radcy prawnego.
Jeżeli jesteś w czymś dobry to nie rób tego za darmo.

Offline wuj Bat

  • Pr0
  • Wiadomości: 8 825
A mnie wkurwiają te gejowe pioseneczki co wrzucacie w utwory dnia.

A tera? ;)
« Ostatnia zmiana: 14 Cze, 2011, 00:16:39 wysłana przez wujo Batman »
Paczki z głów!

Offline Dexterek

  • Fanboy Mesy w niepomiętej kurtce
  • Pr0
  • Wiadomości: 1 838
  • Pan Mroku
Dalej.
Tyle pięknych kawałków FF, a ty wybrałeś jakieś disco :(
Będę musiał dzisiaj czatować na północ i wam zapodać coś Anaal Nathrakh z nowej płyty bo niebezpiecznie gejowo jest w tamtym temacie.
Don't stick with your girl - that is gay and lame.
Rape some sluts who worship Satan's name!

Offline Przychlast

  • Pr0
  • Wiadomości: 822
tylko brutal-death-black-power-speed-techincal się liczy !

Offline sylkis

  • Pr0
  • Wiadomości: 1 500
zapomniales dodac roznych tr00 nordic itp :P
(\__/)    This is Bunny.
(='.'=)   Copy and paste bunny to help
(")_(")   him gain world domination.
:zuo: "Jesteś nadęty. Jak cholera." :zuo:

Offline Dexterek

  • Fanboy Mesy w niepomiętej kurtce
  • Pr0
  • Wiadomości: 1 838
  • Pan Mroku
Brutal veryfastnotslow metal FTW!!!
Don't stick with your girl - that is gay and lame.
Rape some sluts who worship Satan's name!

Offline Vertigo

  • Pr0
  • Wiadomości: 683
  • I'm here to solve problems.
    • Good Girl Maggie
A mnie najbardziej wkurwia ze od 6ciu jebanych lat, w zadnym miescie w ktorym przebywałem, nie moglem znalesc chociaz jednego bandu, ktory by napierdalal na poziomie, profesjonalnie, chcial miec z tego zyski, chcial sie rozwijac i jezdzic w chuj-wie-jak-daleko na gigi. Tylko sie musze meczyc z samymi cipami. HATE.

Trudno się z Tobą nie zgodzić, choć na forum u nas trochę się ludzi znajdzie akurat ;) Niestety jest to ogromny problem, tak samo u mnie. Jak byłem młody to wydawało mi się, że w huj ludzi do grania jest w okolicach. Jak podrosłem to okazuje się, że nie ma z kim grać, żeby zdawał sobie sprawę jakie koszty niesie ze sobą granie i że nie można napierdalać po dużych gigach i studio na combie Line6 SpajderII i gitarze corta X6. W ten sposób odsialiśmy szukając garowego i wokalu bardzo dużo ludzi, bo co z tego, że grają, jak trzeba do nich dopłacać? Sesyjnych to akurat mam tutaj kilku... Ale to nie w tym rzecz. I stanęło na naszym pięknym powiedzeniu  - "granie jest, ino grać ni ma komu!". Dla nieświadomych co to oznacza wytłumaczę tylko, że tylko samo co "praca jest, ale nie ma kto pracować". Nie powiem, że mnie to wkurwia, ale smuci. A wkurwia to podejście 'wejdźmy do studio!' - po czym mija 5 lat i zespół jest na tym samym poziomie - mówienia 'wejdźmy do studio' ... sorry, wszystko kosztuje, nic za darmo, kurna nie ma. Nie ma kasy? to wypierdalać do roboty zarobić na sprzęt, żonę, kochankę, gumową lalę, paliwo do auta, studio i wydanie demówek, a nie pierdolić, że nic się nie da zrobić ... (to taki mój monolog, nie bierzcie do siebie :P). amen.