Autor Wątek: Co Was w życiu najbardziej wkurwia, czyli kącik małego frustrata  (Przeczytany 1680347 razy)

Offline sylkis

  • Pr0
  • Wiadomości: 1 500
@sylkis
z takimi klientami walcze na codzien :D ( internet z netii na kablach tp ;) )
czyli to pewnie jednak tepsa daje dupy, ew celowo sabotuje, co by ludzi zniechecic do innych firm - chociaz to juz teoria spiskowa ;)
ale z drugiej strony - wina tepsy, czy nie tepsy - od strony klienta to i tak nie robi roznicy. no bo co za roznica, gdzie net nawala - efekt ten sam... neta nie ma.
(\__/)    This is Bunny.
(='.'=)   Copy and paste bunny to help
(")_(")   him gain world domination.
:zuo: "Jesteś nadęty. Jak cholera." :zuo:

Offline Tolein

  • Pr0
  • Wiadomości: 725
więc tam się pewnie będę doszukiwał przyczyn.
Dyski twarde są dla pedałów. Wyjeb.
And if the band you're in starts playing different tunes
I'll see you on the dark side of the moon

Offline Turgon

  • Gaduła
  • Wiadomości: 403
kurwa, nauczyciel historii w szkole wymyślił sobie, że muszę zaliczyć ostatnie sprawdzenia dziś o 7 15 jakby nie mógł poświęcić na to jednej swojej jebanej lekcji - ja przecież kurwa umiem sobie nadrobić z niej materiał! wrrrrrrrrrrr
Ssiecie.

Offline Tolein

  • Pr0
  • Wiadomości: 725
Spanie jest dla pedałów...
And if the band you're in starts playing different tunes
I'll see you on the dark side of the moon

Offline Lothar

  • Pr0
  • Wiadomości: 1 491
  • Ibanez <3
    • Spaceshark's Lair
Ja śpię codziennie po 5-6 godzin. Kładę się spać około 23 czy po północy a wstaje 5.30 - 5.50
facebook.com/EnolyBand

Rób perke.

Offline lord_awesomeguy

  • Miszcz avatarów ;)
  • Pr0
  • Wiadomości: 1 447
  • Jestem marudą.
^ Podobnie, nadrabiam w weekend śpiąc do 13 ;D Co do Neostrady - od czwartku jej nie mam, bo zdecydowałem się na zwiększenie przepustowości do 10MBit. Lepiej było chyba zostać przy 1MBit i przynajmniej móc korzystać z internetu... Najlepsi są konsultanci, którzy albo delegują pod inny numer (lub jakiś jego alias), albo obiecują oddzwonić za chwilę i nigdy tego nie robią :facepalm:

Offline sylkis

  • Pr0
  • Wiadomości: 1 500
kilka godzin robilem poprawki w eseju az w koncu ze zjebanego wyszedl mi calkiem fajny.
zapisalem.
ostatnie czytanie dla swietego spokoju, wiec edytor tekstu otwarty.
komp sie zwiesil. plik sie uszkodzil.
kurwa, cala robota od nowa, zaraz sie pochlastam U_U
(\__/)    This is Bunny.
(='.'=)   Copy and paste bunny to help
(")_(")   him gain world domination.
:zuo: "Jesteś nadęty. Jak cholera." :zuo:

Online oz

  • Pr0
  • Wiadomości: 969
nie pamiętam ile jest w tym prawdy (odnośnie historii didejka) przy instalacji neti, która śmiga na tych samych łączach co tp nie ma tego tepsianego okresu oczekiwania na aktywację linii.
A wkurwia mnie niesamowicie Kzk Gop na linii Katowice-Sosnowiec wczoraj z Katowic wracałem przeszło dwie godziny a bus spóźnił się jakieś 20 minut i sperdolił się po drodze :D, w Katowicach już nie ma tego problemu linie, którymi jeżdżę docierają prawie na czas. Wkurwia mnie jeszcze, że marzną mi nogi w glanach :D.

Offline głuchy_zjeb

  • Gaduła
  • Wiadomości: 225
  • mahoń, heban, emg
    • Komandor gwiezdnej floty
Glany są dla pedałów ;)
ore ore na traktore

Offline Wybielacz666

  • Pr0
  • Wiadomości: 1 287
  • mam paliwo razy sto, suki
    • growl'n'roll, baby!
pedały są pod glany

Shitol:








« Ostatnia zmiana: 14 Gru, 2010, 22:54:50 wysłana przez Wybielacz666 »
do widzenia.

Offline Maciek

  • Pr0
  • Wiadomości: 829
Dokładnie - tylko żeby jeszcze czarne były ;D

Offline lis

  • Gaduła
  • Wiadomości: 264
Pedały są dla pedałów
"It doesn't matter what people say about you, as long as they're talking about you."

Offline terrormuzik

  • Zamula nawet jesion
  • Pr0
  • Wiadomości: 2 716
więc po co komu glany?


Online oz

  • Pr0
  • Wiadomości: 969
Glany są dla pedałów ;)
pedały to pedały a glany to buty  :D

Offline James Dean

  • Pr0
  • Wiadomości: 841
  • Ich liebe Lizol
buty to syf, trzeba miec skilla i mozna smigac bez butow

Offline Pan Sinner

  • MrWhosyourdaddybitch
  • Pr0
  • Wiadomości: 1 741
  • Miałki!
    • Torg
ale znowu pierdolicie bez sensu

Offline wuj Bat

  • Pr0
  • Wiadomości: 8 825
BROKAT!!!!

Idą znów święta i te wszystkie bombki, ozdoby mają sypiący się, pierdzielony BROKAT!!! To gówno sypie się wszędzie! Znajdujesz je (oczywiście!!!) na twarzy, w kącikach oczu, w żarciu! Jako mały chłopiec nie używałem tego i nie miałem ŻADNEGO kontaktu, ale gdy w domu jest mała nastolatka - musi być i BROKAT!!! A to kartka dla mamy, a to praca do szkoły, a to Szymonio rozsypie! Jak młodej zaniosłem do pralni bluzkę z brokatem - tak po miesiącach dalej on tam jest na podłodze!!! Atakuje mnie za każdym razem. BROKAT, BROKAT!
I tera wystawcie sobie: odpalam jakiś kanał tv dla dzieci, a tu: BROKATUJĄCA SZAFA BARBIE! Nieeeee!!!!



Z magiczną szafą brokatującą zabawie nie będzie końca! Wystarczy włożyć lalkę Barbie do środka i na chwilę uruchomić magiczną machinę, aby zamienić zwykłe stroje w wyjątkowe kreacje

Jasne!!! Sprzątaniu i zjadaniu tego szajsu nie będzie końca! Co dziś na obiad? Ziemniaki z brokatem, kochanie! O, znalazłem brokat w moich gaciach! I jeszcze ta Maszyna Brokatowej Zagłady (MBZ) kosztuje 280zł! Przecież to tylko kawałek plastiku! Tak, ale we wprawnych rączkach staje się wspomnianą MBZ!!!

Aaaaaa!

~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~

I jeszcze mnie wpienia, że Mozilla dalej podkreśla na czerwono - bo nie zna słowa: Szymonio :D
Paczki z głów!

Offline Turgon

  • Gaduła
  • Wiadomości: 403
kuźwa... dobijałem wczep i płyta który była u góry wyskoczyła z nich i spadła mi z ponad pół metra na małego palca - boli jak cholera...
Ssiecie.

Offline theremin

  • Pr0
  • Wiadomości: 1 874
  • wyindywidualizowany z rozentuzjazmowanego tłumu
W tej sytuacji pocieszające dla ciebie powinno być to, że spadła na małego palca a nie na małego... ;)
BRRR BRRR DENG BRRR BRRR DENG!!!

Offline Turgon

  • Gaduła
  • Wiadomości: 403
wielkie pocieszenie ;D ale palec spuchł tak, że jest grubości środkowego i całą lewą dłoń mam tak sztywną, że co najwyżej to liście grabić nią mogę... więc nici z grania i jakichkolwiek prac przedświątecznych.. .
i wkurza mnie, że w moim zapyziałem miasteczku nie mogę kupić zwyczajnego jak cholera arkusza papieru rysunkowego A2 a o A1 to już można w ogóle zapomnieć, bo tylko wszędzie ten zasrany bristol - jakbym chciał bristol to bym poprosił o niego.... wrrrrrrrrrrr
Ssiecie.

Offline Turgon

  • Gaduła
  • Wiadomości: 403
PS. O tym jak potrzebowałem wydrukować coś w A3+ za ludzkie pieniądze nawet nie wspomnę... w końcu się wkurwiłem i posklejałem kilka kartek A4 ;D

PS2. Co mnie wkurwia... że idą święta więc wszyscy robią się w dupę uprzejmi. I jeszcze będą dzwonić z tandetnymi życzeniami. A za kilka dni (najdalej po sylwestrze) znowu się kurwa zacznie "polskie piekiełko" :facepalm:
Będę właśnie po drukarniach szukał, żeby gdzieś to ewentualnie wydrukować... Z resztą ewentualnie poszukam gdzieś na necie, bo to paranoja, choć za ryzę A1 wołają sobie dwie stówki :facepalm:

Dlatego ja nie składam życzeń osobom, z którymi nie utrzymuje pozytywnych kontaktów :)
Ssiecie.

Offline Omlet

  • Pr0
  • Wiadomości: 1 502
  • Pitu pitu, rak odbytu
    • Perfect Beauty
A mnie jakimś cudem nic nie wkurwia ostatnio. Pewnie do jutra...
Nie dadzą szansy bo to pedalskie forum pełne pedałów. Mogą mi wyzerować włosy z dupy - jfbiggestfan
...gdyż granie do kotleta nie jest graniem do omleta choć oba dobre - commelina

Offline Tolein

  • Pr0
  • Wiadomości: 725
Będę właśnie po drukarniach szukał, żeby gdzieś to ewentualnie wydrukować... Z resztą ewentualnie poszukam gdzieś na necie, bo to paranoja, choć za ryzę A1 wołają sobie dwie stówki :facepalm:

Jak normalnie za 500 kartek A4 płacisz 15-20, a arkusz A1 jest większy od A4 ośmiokrotnie... w sumie cena wcale nie aż taka dziwna. No chyba że nie 500 kartek.
« Ostatnia zmiana: 23 Gru, 2010, 13:39:12 wysłana przez Tolein »
And if the band you're in starts playing different tunes
I'll see you on the dark side of the moon

Offline Turgon

  • Gaduła
  • Wiadomości: 403
Będę właśnie po drukarniach szukał, żeby gdzieś to ewentualnie wydrukować... Z resztą ewentualnie poszukam gdzieś na necie, bo to paranoja, choć za ryzę A1 wołają sobie dwie stówki :facepalm:

Jak normalnie za 500 kartek płacisz 15-20, a arkusz A1 jest większy od A4 ośmiokrotnie... w sumie cena wcale nie aż taka dziwna. No chyba że nie 500 stron.
Tolek, ja się nie burzę konkretnie na cenę, tylko na to, że można kupić tylko i wyłącznie tak duże ryzy... Co ciekawe udało mi się znaleźć że są bloki dla przedszkolaków za 20zł w formacie A1 tylko, że tutaj kartka nam wychodzi 60 groszy, co przy atrakcyjności ryzy w postaci 40 groszy za kartkę, to kupowanie ryzy okazuje się jednak totalnie nieopłacalne ;)
Ssiecie.