Autor Wątek: Co Was w życiu najbardziej wkurwia, czyli kącik małego frustrata  (Przeczytany 1641429 razy)

Offline Tomatix

  • Użytkownik
  • Wiadomości: 59
Wkurwia mnie bank, bo twierdzi, ze zarabiam tak dobrze że bez problemu mogę starać się o kredyt
Wkurwia mnie bank, bo twierdzi, że może jednak nie będę w stanie go spłacać…
Wkurwia mnie piękna pani, która to mówi, bo swoją atrakcyjnością stara się mnie udobruchać zamiast mi pomóc
Wkurwia mnie jak tej pani nie ma, bo stara się mnie udobruchać brzydka pani
Wkurwiają mnie brzydkie kobiety
Wkurwiają mnie głupie kobiety
Wkurwiają mnie panoszący się geje
Wkurwiają mnie geje, którzy chcą adoptować dzieci
Wkurwiają mnie metro seksualni politycy, którzy chcą im na to pozwolić w imię bycia jazzy, hip, trendy czy jak to zwać…
Wkurwia mnie, że syndyk upadłościowy zbyt szybko przejął Oświęcim, Treblinkę…
Wkurwia mnie, że od 3 tygodni od poniedziałku do piątku mam „piątek 13” w robocie
Wkurwia mnie, że na weekend czuje się jak główny bohater „oszukać przeznaczenie”
Wkurwia mnie złośliwość rzeczy martwych
Wkurwia mnie nadmierna tolerancja, bezgraniczna demokracja, bezstresowość.
Wkurwia mnie Zakk Wylde, Paul Bielatowicz, Nuno Bettencourt, Steve Morse i paru innych (wiadomo czemu...)
Wkurwia mnie gość, który przychodzi do studia i do mojego podkładu wali z marszu solo lepsze niż ja, mimo tego, że siedziałem nad nim wieki
Wkurwia mnie, że  on brzmi lepiej ode mnie w mojej muzyce
Wkurwia mnie, że on gra: gitara, kabel, wzmacniacz  a ja mam do tego jeszcze 2 tony efektów…
Wkurwia mnie, że mój WAH WAH kaczkuje pięknie pod jego stopą, a pod moją nawet nie chce się w dobrym momencie uruchomić

A najbardziej wkurwia mnie to, że Was w dużej mierze wkurwia to co mnie wkurwia - bo to kurwa oznacza, że albo 7S to przeklęte miejsce, albo żyjemy w dziwnym kraju, otacza nas coraz bardziej dziwny świat w którym ciężko się nie wkurwiać…

I jak ktoś myśli że mi teraz raźniej i że mi wkurwienie przeszło, to się kurwa myli

T.
_______
Setius --> crybaby/bad horsie-->6505-->NoisyBox