Autor Wątek: Co Was w życiu najbardziej wkurwia, czyli kącik małego frustrata  (Przeczytany 1638936 razy)

Offline wrobelsparrow

  • Pr0
  • Wiadomości: 1 749
  • "Where can you go from there? Where?"
Mam wyjątkowo podły nastrój. Jak się rozkręcę, to coś do dam.
A na razie wkurwia mnie najbardziej na świecie, jak nie mogę nastroić gitary. Ja pierdolę kurwa mać!!!!!!! To są chyba "te" dni wtedy. Nie mogę i chuj. Przyciskam akord i pizda, a ślęczałem 40 minut. Czasami mam ochotę się przerzucić na organy Casio zawieszane.

pozdrawiam
« Ostatnia zmiana: 09 Kwi, 2014, 08:42:42 wysłana przez Leon »

Offline dom?n

  • tytuł srytuł
  • Pr0
  • Wiadomości: 1 998
  • volvoRWD.pl
    • Robię grafiki
jak takie zespoly: nie robia kariery, umieraja ze starosci i niemoznosci zainstnienia, a tymczasem wlaczam radio Zet i wylaczam po 10 sekundach. to mnie nawet nie wkurwia, co raczej boli.

no generalnie beznadziejnosc polskiego swiata muzycznego mnie bardzo wkurwia. straszna chujnia tu u nas panuje, smutne hobby sobie wszyscy wybralismy.
Łe tej.

Online wuj Bat

  • Pr0
  • Wiadomości: 8 752
Mnie:
1. wkurwiają ludzie, którzy nie mają odwagi cywilnej, nie przyjdą do Ciebie z wątami, tylko obrabiają dupę u wszystkich naokoło.
2. ludzie, którzy myślą, że są zajebiści.
3. ludzie, którzy muszą mieć ostatnie słowo
4. polska bida - ciągłe dziadowanie, kurwa we wszystkim

Edito:
no i kurwa ostatnio WSZYSTKIE reklamy i seriale - ich stereotypowość, płycizny, mielizny i debilizmy.
I KURWA BRACIA MROCZEK :scream: nie mogłem się opanować
« Ostatnia zmiana: 25 Mar, 2009, 13:33:28 wysłana przez wuj_Batman »
Paczki z głów!

Offline Pan Sinner

  • MrWhosyourdaddybitch
  • Pr0
  • Wiadomości: 1 741
  • Miałki!
    • Torg
Mnie ogólnie wkurwiają bzdurne topicki i to, że siedzę w pracy od wczoraj rano do dziś wieczorem, a z karetki od 4;54 wyszedlem dopiero teraz!

Też mam chujowy nastrój

BTW; Dom?n - zajebisty band!

Online wuj Bat

  • Pr0
  • Wiadomości: 8 752
(...)Też mam chujowy nastrój

nie dość, że geje, to jeszcze mają ciotę! :P
Miałem wielkiego, nieokreślonego wkurwa na wszystko w poniedziałek. Brak magnezu?
Paczki z głów!

Online wuj Bat

  • Pr0
  • Wiadomości: 8 752
I wkurwia mnie jescze wiele rzeczy. Jak mi wkurw minie, to jeszcze co spłodzę.

Nie, nie, nie. Pisz teraz! ;)
I jeszcze głupie baby - WKURWIAJĄ najbardziej!
Paczki z głów!

Offline Pan Sinner

  • MrWhosyourdaddybitch
  • Pr0
  • Wiadomości: 1 741
  • Miałki!
    • Torg
A mnie najbardziej wkurwia jak stoję w korku jak fiut, poruszam się ze średnią prędkościa 1km/h a jakiś fajfus zapierdala pasem dla autobusów i próbuje się wpierdolić mi przed maskę, albo z pasa dla skręcających w prawo na skrzyżowaniu jedzie prosto wpychając się przed tych, którzy grzecznie czekali. Wkrurwia mnie jak wydaję kilka tysięcy na wzmacniacz, którego nie moge ograć przed zakupem, bo drogi sprzęt w polskich sklepach jest dostępny głównie na zamówienie, a potem - jak już wyjebię na niego moje półroczne pobory - okazuje się, że brzmi gorzej niż walwking. Wkurwia mnie jak mój szef cały czas chrzani żeby być kreatywnym, a jak przychodzę z czymś do niego co mogłoby usprawnić naszą pracę, to ma w dupie moje pomysły i nawet mnie nie wysłucha. Wkurwia mnie jak mechanik samochodowy mówi mi żebym przyjechał "jak będzie lepsza pogoda, bo teraz jest błoto i się wszystko maże". Kurwa, koleś ujebany smarem po łokcie boi się dotknąć zabłoconego samochodu. Niech go kurwa tryśnie Karcherem jak taki delikatny, albo wyłoży kostką podjazd do warsztatu bo nawet jak byum podjechał na myujnię przed wizytą u niego, to i tak na tym jego jebanym zadupiu upierdolę się jak traktor. Wkurwia mnie jak chcę dobrze a dostaję za to opierdol (typu - ugotuje obiad kobiecie żeby zjadła ciepły posiłek jak wróci z pracy a dostaję opr, że chcę żeby gruba była bo koryto jej szykuję o 21-szej). I wkurwia mnie jescze wiele rzeczy. Jak mi wkurw minie, to jeszcze co spłodzę.

kocham Cię, mam to samo... co do;

Cytuj
albo z pasa dla skręcających w prawo na skrzyżowaniu jedzie prosto wpychając się przed tych, którzy grzecznie czekali

to mnie to załamuje, tymbardziej, że obiecuje sobie, że następnym razem wole wyjść na chuja, zamiast frajera, a i tak grzecznie kwitnę w kolejce idiotów... Wkurwia mnie, że nie mam jaj.

Offline wrobelsparrow

  • Pr0
  • Wiadomości: 1 749
  • "Where can you go from there? Where?"
buahahaha Bati - zapraszam Cię pod namiot na Mazury na dwa tygodnie, czuję, że się dogadamy, mam chińską dwójkę i podwójną karimatę hahahahaha

Offline Yony

  • Predator
  • Administrator
  • Wiadomości: 1 842
  • I tak stroję najniżej!!!
A mnie najbardziej wkurwia jak stoję w korku jak fiut, poruszam się ze średnią prędkościa 1km/h a jakiś fajfus zapierdala pasem dla autobusów i próbuje się wpierdolić mi przed maskę,
Heh, ostatnio takiemu przyjebałem. Mam wprawdzie porysowany zderzak, ale za to przytulę pewnie z tysiaka.
Baaardzo poprawiło mi to nastrój, bo dzięki temu kupię sobie panele na podłogę.
A mnie najbardziej wkurwiają klienci, którzy marudzą, że mam drogi towar, "bo w internecie widziałem takie po 80 zł"

Offline dom?n

  • tytuł srytuł
  • Pr0
  • Wiadomości: 1 998
  • volvoRWD.pl
    • Robię grafiki
BTW; Dom?n - zajebisty band!

co z tego ze zajebisty, w 2002 wydali takie demo ze sie wszyscy zesrali, tylko mieli pecha ze sa z Warszawki i zaczeli paktowac z szatanem, albo inaczej z tzw. wytworniami muzycznymi. dobrze to sie nazywa, oni nie sa od promowania, wydawania, szerzenia dobrego gustu. oni sa od wytwarzania chujowej papy i wciskania jej ludziom, dzieki czemu ludzie maja siano we lbach, rozglosnie radiowe graja pape i nie przyjmuja do wiadomosci ze mozna inaczej. malo tego, jesli ktos proponuje im cos innego, to odrzucaja i biora zamiast tego kolejne klony klonow blizniakow kopii nasladowcow (...itede). kicha tej sytuacji sie ciagle sie poglebia, zamkniete kolo, a chuj im w dupe i kotwica w plecy (byleby byla ladna pogoda).
Łe tej.

Online wuj Bat

  • Pr0
  • Wiadomości: 8 752
buahahaha Bati - zapraszam Cię pod namiot na Mazury na dwa tygodnie, czuję, że się dogadamy, mam chińską dwójkę i podwójną karimatę hahahahaha
Centralnie tak!
Jako gej-praktyk muszę cicho dodać jednak, że powinna nam wystarczyć karimata jednoosobowa...
Paczki z głów!

Offline Semedi

  • Pr0
  • Wiadomości: 556
  • Klucze krzywo!
    • Karcer
A mnie wkurwia jak się wkurwiacie. Wuj! Ty już wisz co mnie wkurwia! Nadal nie minęło...No i jeszcze forum mnie wkurwiło! :evil: :evil: :evil:
wrobelsparrow nie zabieraj go pod namiot! Wyżre Ci chipsy, wypije wszystko i pójdzie spać na plecach, i zacznie chrapać. Wkurwisz się.
« Ostatnia zmiana: 25 Mar, 2009, 13:56:29 wysłana przez Semedi »
Yes! I'm inspired by the Devil!
http://semdedi.soup.io/

Offline Pan Sinner

  • MrWhosyourdaddybitch
  • Pr0
  • Wiadomości: 1 741
  • Miałki!
    • Torg
BTW; Dom?n - zajebisty band!

co z tego ze zajebisty, w 2002 wydali takie demo ze sie wszyscy zesrali, tylko mieli pecha ze sa z Warszawki i zaczeli paktowac z szatanem, albo inaczej z tzw. wytworniami muzycznymi. dobrze to sie nazywa, oni nie sa od promowania, wydawania, szerzenia dobrego gustu. oni sa od wytwarzania chujowej papy i wciskania jej ludziom, dzieki czemu ludzie maja siano we lbach, rozglosnie radiowe graja pape i nie przyjmuja do wiadomosci ze mozna inaczej. malo tego, jesli ktos proponuje im cos innego, to odrzucaja i biora zamiast tego kolejne klony klonow blizniakow kopii nasladowcow (...itede). kicha tej sytuacji sie ciagle sie poglebia, zamkniete kolo, a chuj im w dupe i kotwica w plecy (byleby byla ladna pogoda).

Smutna prawda. Było kilka mega bandów które nie zdołały dać się zapamiętać, bo jakiś chuj coś tam... Ostatnio miałem przyjemność poznać jednego takiego człowieka, którego band ubóstwiałem jako nastolatek. Dziś głównie uczy, niestety ma łagodny charakter, tacy muszą mieć twardą dupę

A mnie wkurwia jak się wkurwiacie. Wuj! Ty już wisz co mnie wkurwia! Nadal nie minęło...No i jeszcze forum mnie wkurwiło! :evil: :evil: :evil:

Mam nadzieję, że to nie znowu ja :)

Online wuj Bat

  • Pr0
  • Wiadomości: 8 752
A mnie wkurwia jak się wkurwiacie. Wuj! Ty już wisz co mnie wkurwia! Nadal nie minęło...No i jeszcze forum mnie wkurwiło! :evil: :evil: :evil:
wrobelsparrow nie zabieraj go pod namiot! Wyżre Ci chipsy, wypije wszystko i pójdzie spać na plecach, i zacznie chrapać. Wkurwisz się.

1. U, szkoda, będą wydatki... Nic- pomożemy!
2. ...że chociaż na koniec mógłbym najebany grzecznie położyć się w majteczkach na bebzunie, a?
Nie ma tak lekko - ze mną trzeba chodzić!
Paczki z głów!

Offline Tadeo

  • Pr0
  • Wiadomości: 625
  • Sie gra sie ma
    • Fraktale
Też jestem wkurwiony, a raczej bardziej smutny niż wkurwiony.
Jedno słowo: baby

No tak, ale jak teraz to tu umieszczę to zostanie na zawsze i będzie mi przypominać.
Kurwa. ???

Offline Pan Sinner

  • MrWhosyourdaddybitch
  • Pr0
  • Wiadomości: 1 741
  • Miałki!
    • Torg
Jedno słowo: baby

mnie wkurwia takie pierdolenie :) - dorośnij! Zobaczysz, że to najfajniejsze doświadczenie Twojego życia, jeśli tego nie poczujesz - nie jesteś człowiekiem

Online wuj Bat

  • Pr0
  • Wiadomości: 8 752
Tadeo - łącznie mam całkiem spory staż małżeński, fakt, że w odcinkach. Ale rozwaliła mnie ostatnio rada moich 2 ziomów z kapeli, obaj ciągną związki już po dekadzie, albo i lepiej (razem powiedzieli to samo, jestem rozjebany do dziś): "Stary, nie można się babą przejmować, po prostu nie można". Koniec cytatu.

Edito: oj, sorry Sinner. To nie zawsze zależy od nas samych. Cieszę się naprawdę, że tak dobrze trafiłeś, na to wygląda. Mam nadzieję, że nawet nie wiesz, ile złego Cię omija.
« Ostatnia zmiana: 25 Mar, 2009, 14:06:13 wysłana przez wuj_Batman »
Paczki z głów!

Offline wrobelsparrow

  • Pr0
  • Wiadomości: 1 749
  • "Where can you go from there? Where?"
Baby, to chuje, dlatego się żenię z jedną za miesiąc. Hahahahaha jak sobie wyobrażę jak za 10 lat będę miał przejebane, to mnie szlag trafia! I wkurwia mnie jeszcze ten zajebany bajkowy klimat naszego kraju. A w pizdę se wsadźcie te 4 pory roku!! Ja chcę żeby delfiny w Wiśle pływały, a małpy wąskonose podpierdalały Góralom w Tatrach banany z hal.

Offline Yony

  • Predator
  • Administrator
  • Wiadomości: 1 842
  • I tak stroję najniżej!!!
To jak mój przyjaciel kierownik po spokojnej rozmowie z ciężarną małżonką na temat podjechania do nowego mieszkania: "Kurwa, jakie te baby są głupie" :D
Powiem tyle. Rozwód po 12 latach małżeństwa to jest dopiero czad. A jak wkurwia!

Online wuj Bat

  • Pr0
  • Wiadomości: 8 752
Ło, to gratuluję Wróbel, ale będziemy musieli z naszych wypadów mazurskich zrobić Tajemnicę Brokeback Mountain.
How romantic!

A tu Sinner nawiążę do tego, co zniknęło: nieraz wada jest ukryta, wyłazi po czasie. Inna wersja mówi, że dopiero po jakimś czasie może ona powstać. U mnie po 10latach był end.

Wróbel - podsumowując ten temat: odpowiedź na Twoje pytanie/temat stała się jasna jak dupa geja-dziewicy...
Paczki z głów!

Online wuj Bat

  • Pr0
  • Wiadomości: 8 752
Popieram koleżanki - nie można się przejmować.
(...)
A petycję klimatyczną Sparrowa też popieram - ja też chcę żeby mi  żyrafa opierdoliła pelargonię z balkonu.

... ... ... A chuj, nieważne. Krótko: nawet sobie nigdy nie wyobrażałem, jak może być przejebane... :'(

A co do klymatu: przede wszystkim, zoofile, to laseczki byłyby półnagie i pięknie opalone!
Paczki z głów!

Offline Bjørn

  • Pr0
  • Wiadomości: 3 361
  • Imponderabilistyczny monopluralista.
Mnie wkurwia promowanie swojego bandu.
Wkurwia mnie przedzieranie sie przez konkurencję.
Wkurwia mnie jak jestem głodny a nie chce mi się ruszyć zacnej, włochatej dupy do marketu.
Wkurwia mnie, że nie umiem grać tak, jak bym chciał.
Wkurwia mnie, że brak mi motywacji, bym grał tak, jak bym chciał.
Wkurwiają mnie "turgońskie żale". :D
Wkurwiają mnie ludzie, którzy najpierw czynią, a potem myślą.
Wkurwiają mnie wielcy so-called muzycy, którzy są pozbawieni własnego zdania (albo moja charyzma ich przyćmiła)
Wkurwiają mnie bezpańskie psy.
Wkurwiają mnie różańcowe babki.
Wkurwiają mnie prostolinijność, przyziemność i brak wyobraźni ludzi, z którymi się muszę zadawać.
Wkurwia mnie deszczowa pogoda.
Wkurwia mnie, że teraz pada śnieg, grad i deszcz jednocześnie. I jeszcze bezczelnie świeci słońce.
Wkurwia mnie, że ruscy nie umieją zapanować nad ichnim kontrolerem pogody.
Wkurwia mnie, że baby wykorzystują facetów.
Wkurwia mnie, że ludzie nieznający się na muzyce mówią, że się znają.
Wkurwia mnie, że to mnie wkurwia.
Wkurwia mnie struna G.
Ubóstwiam punkt G :D
Wkurwia mnie moralna i umysłowa pauperyzacja młodzieży.
Wkurwia mnie, że często nikt nie ma czasu.
Wkurwia mnie, że nie mam tyle kasy, ile bym chciał mieć.

No, na razie tyle.

EDIT:
BTW, ta kapela Tlen, co ją Dom?n pokazał, całkiem ok, ale dla mnie nic nadzwyczajnego. Trochę mi Anathemą przyjeżdża.
« Ostatnia zmiana: 25 Mar, 2009, 14:49:41 wysłana przez Az »
. : : Death Metal und Jazz : : . || dubstepowe banjo w djencie || . : : Fractal > all your amps : : .

Offline dom?n

  • tytuł srytuł
  • Pr0
  • Wiadomości: 1 998
  • volvoRWD.pl
    • Robię grafiki
mnie troszke (ale tylko troszke) wkurwia jak ludzie przesluchaja jedna piosenke na YT i juz znaja cala kapele. ja caly net przekopalem zeby znalezc 10 piosenek, i nadal mi malo. i prosze nie brac tego na bardzo mega powaznie do siebie i w ogole. tylko to gupie jest :)
Łe tej.

Online wuj Bat

  • Pr0
  • Wiadomości: 8 752
(...)A odnośnie relacji damsko-męskich (pardon, męsko-męskich) parę cytatów:

Bossskie!
Paczki z głów!

Offline Bjørn

  • Pr0
  • Wiadomości: 3 361
  • Imponderabilistyczny monopluralista.
mnie troszke (ale tylko troszke) wkurwia jak ludzie przesluchaja jedna piosenke na YT i juz znaja cala kapele. ja caly net przekopalem zeby znalezc 10 piosenek, i nadal mi malo. i prosze nie brac tego na bardzo mega powaznie do siebie i w ogole. tylko to gupie jest :)

Jeżeli ta bluźniercza, heretycka aluzja była do mnie :D to paruję nikczemny atak wykoncypowanym stwierdzeniem: "Ale ja miałem na myśli kawałek, a nie całą kapelę. Bo sama kapela wygląda jak banda gejuchów. :D"
. : : Death Metal und Jazz : : . || dubstepowe banjo w djencie || . : : Fractal > all your amps : : .